Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnoksághun_fej |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
58 | Vasöntöde KC | Fehérvár KC | 2024/03/20 20:10 | MKOSZ Sportcentrum | Tóth Bence, Poór Tamás | ||||
2 | Várpalota | Vadmalacok | 2024/03/22 19:50 | Gál Gyula Városi Sportcsarnok | Poór Tamás, Tóth Bence | ||||
60 | Ecolux Line Basketball. | Real Margit | 2024/03/22 21:10 | MKOSZ Sportcentrum | KOCSIS JÓZSEF, Béndek Gábor Miklós | ||||
61 | Fehérvár KC | Vadmalacok | 2024/03/25 20:10 | MKOSZ Sportcentrum | Poór Tamás, Szőcs Péter | ||||
62 | Vasöntöde KC | Ôsfehérvár | 2024/03/27 20:40 | MKOSZ Sportcentrum | Szőcs Péter, Mészáros András | ||||
63 | Real Margit | Várpalota | 2024/03/27 20:40 | MKOSZ Sportcentrum | KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence | ||||
10 | Vadmalacok | Real Margit | 2024/04/03 20:10 | MKOSZ Sportcentrum | KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
Alba Regia Megyebajnokok Tornájahun_tor_alb |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
1 | KVSE Kémények | Fehérvár KC |
2023/10/21 10:00 |
MKOSZ Sportcentrum | Kaposi Renátó, Varga Tamás | ||||
2 | 9700.hu Ingatlaniroda | Szentendrei KSE |
2023/10/21 11:45 |
MKOSZ Sportcentrum | Koller István, Kovátsné Fekete Csilla | ||||
3 | Fehérvár KC | 9700.hu Ingatlaniroda |
2023/10/21 14:30 |
MKOSZ Sportcentrum | Kaposi Renátó, Varga Tamás | ||||
4 | KVSE Kémények | Szentendrei KSE |
2023/10/21 16:15 |
MKOSZ Sportcentrum | Kaposi Renátó, Varga Tamás |
Thuróczy Nóra Női Fejér Megyei Bajnokságwhun_fej |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
7 | Young Girls | VESC U18 | 2024/04/15 20:10 | MKOSZ Sportcentrum | |||||
8 | Old Girls | VESC | 2024/04/15 20:10 | MKOSZ Sportcentrum | |||||
9 | Old Girls | VESC U18 | 2024/04/22 20:10 | MKOSZ Sportcentrum |
Regionális Fiú Junior, Fejérhun_fej_rfj |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
FRJA-2062 | Dunaújvárosi Sárká. | Várpalota KK | 2024/03/20 17:00 | Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Keresztes Tamás, Szücs Szabolcs | ||||
FRJA-2060 | AF-Dunaújvárosi Sár. | Dávid Kornél KA/B | 2024/03/21 18:00 | Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI | Horváth Andreasz, Szőcs Péter | ||||
FRJA-2067 | Esztergomi KE U18 | TSE Basket U18 | 2024/03/24 10:00 | Dobó Katalin Gimnázium Tornacsarnoka | Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás | ||||
FRJA-2072 | VUKE U18/B | Várpalota KK | 2024/03/24 10:00 | Nepomuki Szent János Általános Iskola | Propszt Amanda, Prieger Mihály | ||||
FRJA-2068 | TSE Basket U18 | VUKE U18/A | 2024/03/24 12:00 | Dobó Katalin Gimnázium Tornacsarnoka | Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás | ||||
FRJA-2071 | Várpalota KK | Dunaújvárosi Sárká. | 2024/03/24 12:00 | Nepomuki Szent János Általános Iskola | Propszt Amanda, Prieger Mihály | ||||
FRJA-2069 | VUKE U18/A | Esztergomi KE U18 | 2024/03/24 14:00 | Dobó Katalin Gimnázium Tornacsarnoka | Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás |
Alapszakasz - |
|||||||||
H | Csapat | M | % | Pt | Gy | V | Dobott | Kapott | |
1 | Vadmalacok | 15 | 1.00 | 30 | 15 | 0 | 1487 | 853 | |
2 | Vasöntöde KC | 16 | 0.84 | 27 | 11 | 5 | 1245 | 1020 | |
3 | Ôsfehérvár | 17 | 0.82 | 28 | 11 | 6 | 1324 | 1216 | |
4 | Real Margit | 14 | 0.75 | 21 | 7 | 7 | 1009 | 1028 | |
5 | Fehérvár KC | 15 | 0.67 | 20 | 5 | 10 | 1045 | 1234 | |
6 | Várpalota | 13 | 0.65 | 17 | 4 | 9 | 938 | 955 | |
7 | Ecolux Line Basketball Team | 16 | 0.50 | 16 | 0 | 16 | 788 | 1530 |
Alapszakasz - |
|||||||||
H | Csapat | M | % | Pt | Gy | V | Dobott | Kapott | |
1 | Old Girls | 3 | 1.00 | 6 | 3 | 0 | 178 | 135 | |
2 | Young Girls | 4 | 0.75 | 6 | 2 | 2 | 208 | 200 | |
3 | VESC | 2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 120 | 101 | |
4 | VESC U18 | 3 | 0.50 | 3 | 0 | 3 | 117 | 187 |