/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor

Fejér Megye

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
1 Reál Margit Vadmalacok 2019/10/07
19:10
41-106
(18-26,17-24,4-28,2-28)
MKOSZ Sportcentrum Béndek Gábor Miklós Müller Martin
3 Vasöntöde KC Tech Lingua 2019/10/07
20:20
72-67
(16-19,15-7,20-28,21-13)
MKOSZ Sportcentrum Fekete Csilla KOCSIS JÓZSEF
4 Dunaújvárosi Sárkányok Várpalota 2019/10/10
19:10
52-106
(16-23,9-24,18-25,9-34)
Vasvári Pál Ált. Isk. Tóth Bence Müller Martin
2 Fehérvár KC Ôsfehérvár 2019/10/10
20:10
61-69
(15-14,17-16,16-28,13-11)
MKOSZ Sportcentrum Fekete László Horváth Andreasz
5 Vadmalacok Fehérvár KC 2019/10/14
19:10
100-61
(24-10,23-17,27-14,26-20)
MKOSZ Sportcentrum Szőcs Péter Fekete Csilla
6 Ôsfehérvár Vasöntöde KC 2019/10/15
20:10
72-60
(26-18,10-9,17-10,19-23)
MKOSZ Sportcentrum Molnár Tamás Tóth Bence
7 Tech Lingua Dunaújvárosi Sárkányok 2019/10/15
20:10
123-73
(28-19,27-24,35-14,33-16)
MKOSZ Sportcentrum Fekete László Kaposi Gábor
8 Várpalota Reál Margit 2019/10/18
19:50
Gál Gyula Városi Sportcs. KOCSIS JÓZSEF Müller Martin
11 Reál Margit Tech Lingua 2019/10/21
20:20
MKOSZ Sportcentrum Molnár Tamás Fekete Csilla
9 Vasöntöde KC Vadmalacok 2019/10/22
20:10
MKOSZ Sportcentrum KOCSIS JÓZSEF Kaposi Gábor
10 Dunaújvárosi Sárkányok Ôsfehérvár 2019/10/24
19:00
Vasvári Pál Ált. Isk. Tóth Bence Csontos Alex
12 Fehérvár KC Várpalota 2019/10/24
20:10
MKOSZ Sportcentrum Kaposi Renátó Magyari Viktor
15 Tech Lingua Fehérvár KC 2019/11/04
20:20
MKOSZ Sportcentrum
13 Vadmalacok Dunaújvárosi Sárkányok 2019/11/05
20:10
MKOSZ Sportcentrum
14 Ôsfehérvár Reál Margit 2019/11/05
20:10
MKOSZ Sportcentrum
16 Várpalota Vasöntöde KC 2019/11/08
19:50
Gál Gyula Városi Sportcs.
18 Ôsfehérvár Tech Lingua 2019/11/11
20:20
MKOSZ Sportcentrum
17 Vadmalacok Várpalota 2019/11/12
20:10
MKOSZ Sportcentrum
19 Reál Margit Dunaújvárosi Sárkányok 2019/11/12
20:10
MKOSZ Sportcentrum
20 Fehérvár KC Vasöntöde KC 2019/11/14
20:10
MKOSZ Sportcentrum
23 Vasöntöde KC Reál Margit 2019/11/18
19:10
MKOSZ Sportcentrum
21 Tech Lingua Vadmalacok 2019/11/18
20:20
MKOSZ Sportcentrum
24 Dunaújvárosi Sárkányok Fehérvár KC 2019/11/21
19:10
Vasvári Pál Ált. Isk.
22 Várpalota Ôsfehérvár 2019/11/22
19:50
Gál Gyula Városi Sportcs.
25 Vadmalacok Ôsfehérvár 2019/11/25
19:10
MKOSZ Sportcentrum
26 Tech Lingua Várpalota 2019/11/25
20:20
MKOSZ Sportcentrum
27 Reál Margit Fehérvár KC 2019/11/26
20:10
MKOSZ Sportcentrum
28 Vasöntöde KC Dunaújvárosi Sárkányok 2019/11/26
20:10
MKOSZ Sportcentrum
31 Tech Lingua Vasöntöde KC 2019/12/02
20:20
MKOSZ Sportcentrum
29 Vadmalacok Reál Margit 2019/12/03
20:10
MKOSZ Sportcentrum
30 Ôsfehérvár Fehérvár KC 2019/12/03
20:10
MKOSZ Sportcentrum
32 Várpalota Dunaújvárosi Sárkányok 2019/12/06
19:50
Gál Gyula Városi Sportcs.
36 Reál Margit Várpalota 2019/12/09
19:10
MKOSZ Sportcentrum
34 Vasöntöde KC Ôsfehérvár 2019/12/10
20:10
MKOSZ Sportcentrum
35 Dunaújvárosi Sárkányok Tech Lingua 2019/12/12
19:10
Vasvári Pál Ált. Isk.
33 Fehérvár KC Vadmalacok 2019/12/12
20:10
MKOSZ Sportcentrum
39 Tech Lingua Reál Margit 2020/01/06
20:20
MKOSZ Sportcentrum
37 Vadmalacok Vasöntöde KC 2020/01/07
20:10
MKOSZ Sportcentrum
38 Ôsfehérvár Dunaújvárosi Sárkányok 2020/01/07
20:10
MKOSZ Sportcentrum
40 Várpalota Fehérvár KC 2020/01/10
19:50
Gál Gyula Városi Sportcs.
44 Vasöntöde KC Várpalota 2020/01/13
19:10
MKOSZ Sportcentrum
42 Reál Margit Ôsfehérvár 2020/01/14
20:10
MKOSZ Sportcentrum
41 Dunaújvárosi Sárkányok Vadmalacok 2020/01/16
19:10
Vasvári Pál Ált. Isk.
43 Fehérvár KC Tech Lingua 2020/01/16
20:10
MKOSZ Sportcentrum
48 Vasöntöde KC Fehérvár KC 2020/01/20
19:10
MKOSZ Sportcentrum
46 Tech Lingua Ôsfehérvár 2020/01/20
20:20
MKOSZ Sportcentrum
47 Dunaújvárosi Sárkányok Reál Margit 2020/01/23
19:10
Vasvári Pál Ált. Isk.
45 Várpalota Vadmalacok 2020/01/24
19:50
Gál Gyula Városi Sportcs.
50 Ôsfehérvár Várpalota 2020/01/27
19:10
MKOSZ Sportcentrum
49 Vadmalacok Tech Lingua 2020/01/27
20:20
MKOSZ Sportcentrum
51 Reál Margit Vasöntöde KC 2020/01/28
20:10
MKOSZ Sportcentrum
52 Fehérvár KC Dunaújvárosi Sárkányok 2020/01/30
20:10
MKOSZ Sportcentrum
53 Ôsfehérvár Vadmalacok 2020/02/03
19:10
MKOSZ Sportcentrum
56 Dunaújvárosi Sárkányok Vasöntöde KC 2020/02/06
19:10
Vasvári Pál Ált. Isk.
55 Fehérvár KC Reál Margit 2020/02/06
20:10
MKOSZ Sportcentrum
54 Várpalota Tech Lingua 2020/02/07
19:50
Gál Gyula Városi Sportcs.

IV. Alba Regia Megyebajnokok Tornája

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
1 OSE Lions II. Vadmalacok 2019/10/05
09:30
55-98
(11-31,25-19,11-25,8-23)
MKOSZ Sportcentrum Koller István Szőcs Péter
2 DMTK Haraszti Sasok Ricsilla Sport 2019/10/05
11:15
81-68
(18-21,8-18,32-10,23-19)
MKOSZ Sportcentrum Koller István Horváth Andreasz
3 BKG Prima Akadémia Old Girls 2019/10/05
13:00
38-48
(14-18,8-7,8-13,8-10)
MKOSZ Sportcentrum Nagy-Pál Petra Fekete Csilla
4 OSE Lions II. Ricsilla Sport 2019/10/05
14:45
84-67
(23-16,21-18,14-18,26-15)
MKOSZ Sportcentrum Szőcs Péter Magyari Viktor
5 Vadmalacok DMTK Haraszti Sasok 2019/10/05
16:30
63-58
(11-14,21-12,19-20,12-12)
MKOSZ Sportcentrum Szőcs Péter Magyari Viktor

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu