Rolling Basket CUPhun_bar_ker |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
1 | Rolling Basket PEAC | KKI Varazdin | 50-71 | Nov. 04. | |||||
2 | KKI Brod Slavonski Bro | D.P. Podravja Maribor | 75-63 | Nov. 04. | |||||
3 | KKI Varazdin | KKI Brod Slavonski Bro | 59-77 | Nov. 04. | |||||
4 | Rolling Basket PEAC | D.P. Podravja Maribor | 40-46 | Nov. 05. | |||||
5 | D.P. Podravja Maribor | KKI Varazdin | 62-81 | Nov. 05. | |||||
6 | KKI Brod Slavonski Bro | Rolling Basket PEAC | 45-52 | Nov. 05. |
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnoksághun_bar |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
29 | Kozármisleny SE | PVSK Öregfiúk | 0-0 | Ápr. 09. 20:15 | |||||
26 | PVSK Öregfiúk | Mecsek SE Öregfiúk | 0-0 | Ápr. 16. 20:15 | |||||
30 | PVSK Öregfiúk | Kozármisleny SE | 0-0 | Ápr. 22. 20:15 |
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokságwhun_bar |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
5 | Komló Sport KK | Medikus SE | 0-0 | Már. 28. 19:45 | |||||
14 | Komló Sport KK | PVSK Ötye | 0-0 | Ápr. 05. 19:15 | |||||
24 | Medikus SE | Gyakorló DSE | 0-0 | Ápr. 08. 20:45 | |||||
20 | Gyakorló DSE | PVSK Ötye | 0-0 | Ápr. 12. 18:15 | |||||
21 | Komló Sport KK | PVSK Ötye | 0-0 | Ápr. 19. 19:15 |
Füzesi József U10-es Bajnoksághun_bar_u10 |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
1 | Dombovári Kosársuli | PVSK NKA Fiú | 0-0 | Nov. 26. 09:00 | |||||
5 | PVSK NKA Fiú | KASI/A | 0-0 | Nov. 26. 10:15 | |||||
6 | Kozármisleny SE | Dombovári Kosársuli | 0-0 | Nov. 26. 10:15 | |||||
4 | KASI/B | NKA Pécs U10 Leány | 0-0 | Nov. 26. 11:30 | |||||
3 | GYKSE Szekszárd | NKA Pécs U10 Fiú | 0-0 | Nov. 26. 11:30 | |||||
7 | NKA Pécs U10 Fiú | NKA Pécs U10 Leány | 0-0 | Nov. 26. 12:45 | |||||
8 | KASI/B | GYKSE Szekszárd | 0-0 | Nov. 26. 12:45 |
Bernáth Miklós Baranya Megyei 3x3 Bajnoksághun_bar_3x3 |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
16 | 3 H | Atomerőmű SE | 0-0 | Okt. 28. 11:20 | |||||
19 | PTE-PEAC | PVSK-Ötye | 0-0 | Okt. 28. 11:40 | |||||
18 | Komló | PEAC II | 0-0 | Okt. 28. 11:40 | |||||
20 | Mecsek SE | MTE 1888 | 0-0 | Okt. 28. 12:00 | |||||
21 | You Know My Name Pécs | 3 H | 0-0 | Okt. 28. 12:00 | |||||
22 | Bátaszék | Atomerőmű SE | 0-0 | Okt. 28. 12:20 | |||||
23 | Komló | PEAC | 0-0 | Okt. 28. 12:40 |
„Egyed Mihály” Emléktornahun_bar_egy |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
4 | Wonder Women | CRNL | 0-0 | Sze. 30. 10:50 | |||||
5 | MWLD | MISIKE | 0-0 | Sze. 30. 11:30 | |||||
6 | Legends | Hirth B | 0-0 | Sze. 30. 12:00 | |||||
7 | 2K15 | CRNL | 0-0 | Sze. 30. 12:35 | |||||
8 | CRNL | MISIKE | 0-0 | Sze. 30. 13:00 | |||||
9 | MISIKE | Hirth B | 0-0 | Sze. 30. 13:35 | |||||
10 | Hirth B | CRNL | 0-0 | Sze. 30. 14:00 |
Regionális Fiú Junior, Baranyahun_bar_rfj |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
FRJA4151 | Bonyhádi KSR | KASI/B | 0-0 | Már. 28. 16:30 | |||||
FRJA4223 | Dombóvári Kosársuli. | PVSK NKA/B | 0-0 | Már. 28. 18:00 | |||||
FRJA4093 | AZÚR Kaposvár | Bonyhádi KSR | 0-0 | Ápr. 05. 18:00 | |||||
FRJA4122 | Siófoki Kosársuli Eg. | AZÚR Kaposvár | 0-0 | Ápr. 06. 10:00 | |||||
FRJA4085 | Kozármisleny SE | PVSK NKA/A | 0-0 | Ápr. 06. 18:00 |
PVSK Párduc Panda Kupahun_bar_pan |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
1 | Mezőszél | Árpád I. | 0-0 | Feb. 10. 09:00 | |||||
2 | Árpád I. | Bártfa U8 | 0-0 | Feb. 10. 09:30 | |||||
9 | DEÁK | Szent Mór Mátyás | 0-0 | Feb. 10. 10:00 | |||||
3 | Bártfa U10 | Kovács Béla U10 | 0-0 | Feb. 10. 10:00 | |||||
4 | Kovács Béla U10 | TVT U10 | 0-0 | Feb. 10. 10:30 | |||||
8 | Szent Mór Mátyás | Árpád II. | 0-0 | Feb. 10. 10:30 | |||||
5 | TVT U10 | Bártfa U10 | 0-0 | Feb. 10. 11:00 |
Gienger Hungária Preaseason Tournamenthun_bar_gie |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
1 | FC Barcelona | Olimpia Milano | 0-0 | Sze. 22. 11:00 | |||||
2 | NKA Pécs | Stella Azzura Roma | 0-0 | Sze. 22. 14:00 | |||||
3 | Stella Azzura Roma | FC Barcelona | 0-0 | Sze. 23. 10:00 | |||||
4 | Olimpia Milano | NKA Pécs | 0-0 | Sze. 23. 13:00 | |||||
5 | NKA Pécs | FC Barcelona | 0-0 | Sze. 24. 10:00 | |||||
6 | Olimpia Milano | Stella Azzura Roma | 0-0 | Sze. 24. 13:00 |
Regionális Leány Serdülő, Baranyahun_bar_rls |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Eredm. | Dátum | |||||
19 | PVSK NKA/B | Mohácsi Torna Egylet . | 0-0 | Ápr. 14. 08:30 | |||||
20 | Mohácsi Torna Egylet . | Komló Sport KK U14 | 0-0 | Ápr. 14. 10:30 | |||||
21 | Komló Sport KK U14 | PVSK NKA/B | 0-0 | Ápr. 14. 12:30 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | MTE 1888 | 0.94 | 7 | 1 | |||||
2 | Kozármisleny SE | 0.79 | 4 | 3 | |||||
3 | PEAC II. | 0.75 | 5 | 5 | |||||
4 | Medikus SE | 0.70 | 4 | 6 | |||||
5 | PVSK Öregfiúk | 0.67 | 2 | 4 | |||||
6 | Mecsek SE Öregfiúk | 0.67 | 3 | 6 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Gyakorló DSE | 0.83 | 6 | 3 | |||||
2 | PVSK Ötye | 0.83 | 6 | 3 | |||||
3 | Komló Sport KK | 0.81 | 5 | 3 | |||||
4 | Medikus SE | 0.50 | 0 | 8 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | GYKSE Szekszárd | 0.90 | 8 | 2 | |||||
2 | Dombovári Kosársuli | 0.85 | 7 | 3 | |||||
3 | PVSK NKA Fiú | 0.81 | 5 | 3 | |||||
4 | KASI/A | 0.80 | 6 | 4 | |||||
5 | NKA Pécs U10 Vegyes | 0.75 | 2 | 2 | |||||
6 | NKA Pécs U10 Leány | 0.75 | 5 | 5 | |||||
7 | Mohácsi TE 1888 | 0.75 | 2 | 2 | |||||
8 | NKA Pécs U10 Fiú | 0.70 | 4 | 6 | |||||
9 | Kozármisleny SE | 0.70 | 4 | 6 | |||||
10 | KASI/B | 0.70 | 4 | 6 | |||||
11 | PVSK NKA leány | 0.69 | 3 | 5 | |||||
12 | Kozármisleny SE B | 0.50 | 0 | 6 |
Alapszakasz - |
|||||||||
P. | Csapat | % | Gy | V | |||||
1 | Basket Baja SE | 0.98 | 19 | 1 | |||||
2 | PVSK NKA/A | 0.93 | 12 | 2 | |||||
3 | Dombóvári Kosársuli KE | 0.89 | 14 | 4 | |||||
4 | PVSK NKA/B | 0.79 | 10 | 7 | |||||
5 | Atomerőmű GYKSE U18C | 0.78 | 10 | 8 | |||||
6 | Kozármisleny SE | 0.75 | 8 | 8 | |||||
7 | Atomerőmű SE U18B | 0.75 | 6 | 6 | |||||
8 | KASI/B | 0.71 | 7 | 10 | |||||
9 | Bonyhádi KSR | 0.59 | 3 | 13 | |||||
10 | AZÚR Kaposvár | 0.53 | 1 | 15 | |||||
11 | Siófoki Kosársuli Egyesület | 0.50 | 0 | 16 |