/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor

„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
1 Gyakorló DSE PVSK Ötye 2018/10/19
18:30
60-67
(25-17,10-19,10-17,15-14)
Kaposvár, Gyakorló Gimn. Boros Gyevi Ádám Szántó Dénes
2 PTE-ÁOK Petôfi SE Atomerőmű KSC Szekszárd 2018/10/25
17:45
41-94
(14-20,4-24,14-18,9-32)
Pécs, POTE csarnok Dr. Danka Péter Kiss Zoltán
4 PVSK Ötye PINKK U20 2018/11/02
18:00
52-44
(10-14,17-5,9-10,16-15)
Gandhi Gimn. és Kollégium sportcsarnoka Märcz Péter Kiss Zoltán
3 Atomerőmű KSC Szekszárd PINKK U20 2018/11/09
16:00
123-41
(25-13,37-4,26-7,35-17)
Szekszárd Városi Sportcs. Keresztes Tamás Szücs Szabolcs
5 PVSK Ötye Komló Sport KK 2018/11/09
18:00
55-57
(13-11,12-16,16-16,14-14)
Gandhi Gimn. és Kollégium sportcsarnoka Märcz Péter Lovász Balázs
6 PTE-ÁOK Petôfi SE PINKK U20 2018/11/15
18:00
64-47
(17-18,20-11,11-14,16-4)
Babits csarnok Földvári Tamás Kiss Zoltán
7 Komló Sport KK PINKK U20 2018/11/16
19:15
58-41
(18-12,16-11,13-7,11-11)
Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka Téczely Roland Balázs Székely Bernadett
8 PTE-ÁOK Petôfi SE Komló Sport KK 2018/11/22
20:15
71-36
(18-10,25-3,13-14,15-9)
Babits csarnok Dr. Danka Péter Kiss Zoltán
9 Gyakorló DSE PTE-ÁOK Petôfi SE 2018/12/05
17:15
76-57
(25-18,13-15,24-13,14-11)
Kaposvár, Gyakorló Gimn.
10 Atomerőmű KSC Szekszárd Komló Sport KK 2018/12/05
18:15
141-26
(28-7,40-4,35-2,38-13)
Szekszárd Városi Sportcs.
11 PTE-ÁOK Petôfi SE PVSK Ötye 2018/12/06
20:15
68-60
(15-25,17-8,15-18,21-9)
Babits csarnok Téczely Roland Balázs Kiss Zoltán
12 Gyakorló DSE Atomerőmű KSC Szekszárd 2018/12/11
18:00
72-70
(18-18,11-26,23-9,20-17)
Kaposvár, Gyakorló Gimn.
13 Gyakorló DSE Komló Sport KK 2018/12/14
18:00
53-57
(10-6,10-19,18-10,15-22)
Kaposvár, Gyakorló Gimn.
14 PVSK Ötye PINKK U20 2019/01/18
18:00
64-42
(13-8,20-11,10-9,21-14)
Gandhi Gimn. és Kollégium sportcsarnoka Szalóki Bence Székely Bernadett
15 PVSK Ötye Gyakorló DSE 2019/01/27
14:30
Gandhi Gimn. és Kollégium sportcsarnoka Kiss Zoltán Székely Bernadett
16 PINKK U20 Komló Sport KK 2019/02/17
16:00
44-73
(11-24,11-21,10-16,12-12)
Pécs, POTE csarnok Nagy Bence Téczely Roland Balázs

„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
1 PTE-ÁOK Petőfi SE Mecsek SE-Öregfiúk 2018/10/17
20:15
65-63
(14-13,19-12,20-17,12-21)
Babits csarnok Dr. Danka Péter Lovász Balázs
2 Mohács PEAC II. 2018/10/25
20:15
93-63
(17-18,30-8,29-15,17-22)
Mohács Városi Sportcs. Lovász Balázs Märcz Péter
4 PEAC II. PTE-ÁOK Petőfi SE 2018/11/05
20:45
58-52
(12-13,11-6,20-11,15-22)
PTE PMMIK Dr. Danka Péter Kiss Zoltán
3 Mecsek SE-Öregfiúk PVSK III. 2018/11/06
20:15
58-52
(16-14,14-14,21-7,7-17)
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimn.a és Kollégiuma Földvári Tamás Téczely Roland Balázs
5 PVSK III. PEAC II. 2018/11/13
20:40
80-68
(26-13, 20-24, 15-21, 19-10)
Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola Nagy Bence Kiss Zoltán
6 PTE-ÁOK Petőfi SE Kozármisleny SE 2018/11/14
20:15
60-75
(11-20,17-13,11-19,21-23)
Babits csarnok Lovász Balázs Kiss Zoltán
9 Mohács Kosárlabda Akadémia Pécs 2018/11/19
20:15
91-68
(28-13, 24-17, 14-12, 25-24)
Mohács Városi Sportcs. Lovász Balázs Kiss Zoltán
10 Mecsek SE-Öregfiúk PEAC II. 2018/11/20
20:15
69-56
(18-12,18-22,21-16,12-6)
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimn.a és Kollégiuma Märcz Péter Kiss Zoltán
7 PVSK III. PTE-ÁOK Petőfi SE 2018/11/20
20:40
70-65
(23-24,21-20,12-6,14-15)
Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola Fleischmann Krisztián Lovász Balázs
11 Kosárlabda Akadémia Pécs Mecsek SE-Öregfiúk 2018/11/26
20:00
71-64
(11-16,9-16,16-16,35-16)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Lovász Balázs Märcz Péter
13 PVSK III. Kosárlabda Akadémia Pécs 2018/12/03
20:00
68-64
(19-19,15-16,16-14,18-15)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Földvári Tamás Fleischmann Krisztián
14 Mohács Mecsek SE-Öregfiúk 2018/12/03
20:15
80-61
(16-12,16-14,18-19,30-16)
Mohács Városi Sportcs. Szalóki Bence Kiss Zoltán
17 PEAC II. Kozármisleny SE 2018/12/10
19:15
62-73
(16-24,26-19,5-23,15-7)
PTE PMMIK Földvári Tamás Szalóki Bence
8 PEAC II. Kosárlabda Akadémia Pécs 2018/12/17
20:00
74-100
(16-24,22-21,9-27,27-28)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Dr. Danka Péter Märcz Péter
19 Kozármisleny SE Mecsek SE-Öregfiúk 2018/12/18
20:15
75-80
(12-18,19-26,21-19,23-17)
Kozármislenyi Sportcs. Földvári Tamás Szalóki Bence
20 Mecsek SE-Öregfiúk Mohács 2019/01/08
20:15
64-98
(16-20,12-25,25-25,11-28)
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimn.a és Kollégiuma Földvári Tamás Märcz Péter
21 Kosárlabda Akadémia Pécs Mohács 2019/01/14
20:00
68-74
(9-22,26-14,15-20,18-18)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fleischmann Krisztián Szalóki Bence
22 Kozármisleny SE PEAC II. 2019/01/15
20:15
88-67
(25-13,19-19,18-22,26-13)
Kozármislenyi Sportcs. Märcz Péter Kiss Zoltán
23 PEAC II. PVSK III. 2019/01/21
19:15
PTE PMMIK Szalóki Bence Märcz Péter
24 Mecsek SE-Öregfiúk Kosárlabda Akadémia Pécs 2019/01/21
20:00
92-87
(15-15,21-23,20-17,36-32)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fleischmann Krisztián Sági Zoltán
25 Kozármisleny SE Mohács 2019/01/25
20:15
Kozármislenyi Sportcs.
26 Kosárlabda Akadémia Pécs PVSK III. 2019/01/28
20:00
61-59
(19-17,23-18,13-17,6-7)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
27 Mecsek SE-Öregfiúk Kozármisleny SE 2019/01/29
20:15
74-80
(9-9,15-21,19-15,31-35)
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimn.a és Kollégiuma
29 PEAC II. PVSK III. 2019/02/04
19:15
61-82
(19-18,11-17,17-26,14-21)
PTE PMMIK Szalóki Bence Märcz Péter
28 Kosárlabda Akadémia Pécs PTE-ÁOK Petőfi SE 2019/02/04
20:00
94-68
(25-23,24-13,25-19,20-13)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Földvári Tamás Sági Zoltán
30 Mohács PTE-ÁOK Petőfi SE 2019/02/07
20:15
Mohács Városi Sportcs. Märcz Péter Kiss Zoltán
12 PEAC II. Mecsek SE-Öregfiúk 2019/02/11
19:15
59-61
(17-17,17-9,13-16,12-19)
PTE PMMIK Fleischmann Krisztián Lovász Balázs
15 PTE-ÁOK Petőfi SE Kosárlabda Akadémia Pécs 2019/02/11
20:00
74-88
(17-25,13-25,21-12,23-26)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Földvári Tamás Märcz Péter
16 PVSK III. Mohács 2019/02/12
20:30
60-66
(16-14,17-14,9-19,18-19)
Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola Dr. Danka Péter Szalóki Bence
18 PTE-ÁOK Petőfi SE Kosárlabda Akadémia Pécs 2019/02/13
20:15
Babits csarnok Dr. Danka Péter Szalóki Bence
31 PEAC II. Mohács 2019/02/18
19:15
PTE PMMIK Földvári Tamás Sági Zoltán
32 Kozármisleny SE PTE-ÁOK Petőfi SE 2019/02/19
20:15
Kozármislenyi Sportcs. Szalóki Bence Lovász Balázs
33 PVSK III. Mecsek SE-Öregfiúk 2019/02/19
20:30
Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
34 Kosárlabda Akadémia Pécs PEAC II. 2019/02/25
20:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
35 Mecsek SE-Öregfiúk PTE-ÁOK Petőfi SE 2019/02/26
20:00
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimn.a és Kollégiuma
36 PTE-ÁOK Petőfi SE Mohács 2019/02/28
20:15
Babits csarnok

EYBL U20 Nemzetközi Férfi Torna

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
1 Alba Fehervar Ratgeber Academy 2019/01/10
17:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
19 NBA Academy Africa London United 2019/01/10
19:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2 Spanish Basketball Academy TTU BA 2019/01/10
21:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
3 NBA Academy Africa Independents Basketball France 2019/01/11
09:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
4 USK Prague DjurgardenBasket 2019/01/11
11:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
5 London United TTU BA 2019/01/11
13:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
6 Independents Basketball France Spanish Basketball Academy 2019/01/11
15:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
7 NBA Academy Africa Ratgeber Academy 2019/01/11
17:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
8 DjurgardenBasket Alba Fehervar 2019/01/11
19:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
9 TTU BA USK Prague 2019/01/12
09:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
10 Spanish Basketball Academy London United 2019/01/12
11:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
11 Independents Basketball France DjurgardenBasket 2019/01/12
13:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
12 Ratgeber Academy USK Prague 2019/01/12
15:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
13 London United Alba Fehervar 2019/01/12
17:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
14 TTU BA NBA Academy Africa 2019/01/12
19:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
15 Alba Fehervar Independents Basketball France 2019/01/13
09:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
16 Ratgeber Academy DjurgardenBasket 2019/01/13
11:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
17 USK Prague Spanish Basketball Academy 2019/01/13
13:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
18 NBA Academy Africa London United 2019/01/13
15:00
Nemzeti Kosárlabda Akadémia

Baranya megye - U10

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
4 Pécsi VSK Leány KA Pécs Kisrókák 2018/11/10
16:00
24-18
(0-6, 15-2, 3-6, 6-4)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Székely Bernadett
1 PSN Zrt. Belvárosi-Csokonai-Pellérd PSN Zrt. Bánki-Köz. 2018/11/10
16:00
51 -7
(6-2, 16-4, 15-1, 14-0)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Potz Gábor
5 Kozármisleny SE KA Pécs Leány 2018/11/10
16:45
61-35
(14-12, 17-7, 12-14, 18-2)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Székely Bernadett
2 PSN Zrt. Jókai PSN Zrt. Belvárosi-Csokonai-Pellérd 2018/11/10
17:00
12-44
(0-10, 8-8, 0-16, 4-10)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Potz Gábor
6 KA Pécs Kisrókák KA Pécs Leány 2018/11/10
17:30
21-28
(2-6, 7-10, 2-10, 10-2)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Székely Bernadett
3 PSN Zrt. Bánki-Köz. PSN Zrt. Jókai 2018/11/10
18:00
14-17
(6-3, 8-6, 0-2, 0-6)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Potz Gábor
7 Pécsi VSK Leány Kozármisleny SE 2018/11/10
18:15
13-49
(0-16, 7-17, 2-6, 4-10)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Székely Bernadett
8 Dombóvári KS/B KA Pécs Belvárosi 2018/11/11
09:00
19-36
(8-13, 6-6, 2-17, 3-0)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Nagy Bence
11 Mohácsi TE 1888 KA Pécs Deák Pumák 2018/11/11
09:00
26-35
(6-16, 10-8, 6-10, 4-1)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Nagy Kevin, Krisztián
9 KA Pécs ANK Elefántok Dombóvári KS/B 2018/11/11
10:00
26-9
(10-0, 4-5, 6-2, 6-2)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Nagy Bence
12 KA Pécs Deák-Koch Mohácsi TE 1888 2018/11/11
10:00
23-48
(3-14, 6-14, 8-8, 6-12)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Nagy Kevin, Krisztián
13 KA Pécs Deák Pumák KA Pécs Deák-Koch 2018/11/11
11:00
60-7
(26-0, 8-5, 22-2, 4-0)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Nagy Kevin, Krisztián
10 KA Pécs Belvárosi KA Pécs ANK Elefántok 2018/11/11
11:00
12-20
(0-8, 3-2, 8-4, 1-6)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Nagy Bence
14 KA Pécs Fiú KASI 2018/11/11
13:00
44-61
(12-10, 5-31, 22-2, 5-16)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia dr. Szakács Imre Vilmos
15 KASI Dombóvári KS/A 2018/11/11
14:00
63-31
(7-10, 24-5, 10-16, 22-0)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia dr. Szakács Imre Vilmos
16 Dombóvári KS/A KA Pécs Fiú 2018/11/11
15:00
33-44
(6-6, 14-15, 0-8, 11-14)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia dr. Szakács Imre Vilmos
17 KASI KA Pécs Deák Pumák 2018/12/15
15:00
42-24
(4-7, 17-7, 4-9, 17-0)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Märcz Péter
18 KA Pécs Fiú KASI 2018/12/15
16:00
20-47
(0-8, 6-11, 9-8, 5-20)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Kovács Attila
19 KA Pécs Deák Pumák KA Pécs Fiú 2018/12/15
17:00
30-32
(10-6, 10-19, 7-2, 3-10)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Kovács Attila
21 PSN Zrt. Jókai KA Pécs ANK Elefántok 2018/12/16
08:00
12-28
(2-6, 6-8, 0-8, 4-8)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Potz Gábor
20 KA Pécs Deák-Koch PSN Zrt. Bánki-Köz. 2018/12/16
08:00
43-27
(2-12, 27-3, 6-6, 6-6)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Kiss Zoltán
23 KA Pécs Deák-Koch KA Pécs ANK Elefántok 2018/12/16
09:00
36-29
(12-10, 12-5, 31-27, 5-2)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Potz Gábor
22 PSN Zrt. Bánki-Köz. PSN Zrt. Jókai 2018/12/16
09:00
27-8
(4-0, 11-1, 8-4, 4-3)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Kiss Zoltán
24 KA Pécs Belvárosi Kozármisleny SE 2018/12/16
10:00
29-72
(6-20, 12-20, 7-12, 4-20)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
25 Dombóvári KS/B PSN Zrt. Belvárosi-Csokonai-Pellérd 2018/12/16
11:00
11-55
(2-19, 4-25, 1-5, 4-6)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
26 Kozármisleny SE Dombóvári KS/B 2018/12/16
12:00
88-5
(29-2, 25-6, 16-2, 20-0)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
27 KA Pécs Leány KA Pécs ANK 2018/12/16
13:00
117-9
(38-2, 17-3, 34-2, 26-2)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Mándity Marko
31 Dombóvári KS/A PSN Zrt. Belvárosi-Csokonai-Pellérd 2018/12/16
13:00
40-51
(10-8, 13-23, 5-16, 12-4)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia dr. Szakács Imre Vilmos
28 KA Pécs Kisrókák KA Pécs Belvárosi 2018/12/16
13:45
34-9
(8-0, 12-2, 2-7, 12-0)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Mándity Marko
32 Mohácsi TE 1888 Dombóvári KS/A 2018/12/16
14:00
61-40
(10-10, 18-12, 17-11, 16-7)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia dr. Szakács Imre Vilmos
29 KA Pécs ANK KA Pécs Belvárosi 2018/12/16
14:30
33-32
(10-14, 9-2, 6-12, 8-4)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Mándity Marko
33 PSN Zrt. Belvárosi-Csokonai-Pellérd Mohácsi TE 1888 2018/12/16
15:00
44-51
(8-9, 14-16, 10-9, 12-17)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia dr. Szakács Imre Vilmos
30 KA Pécs Leány KA Pécs Kisrókák 2018/12/16
15:15
33-15
(14-0, 7-5, 12-10, 0-0)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Mándity Marko
37 KA Pécs Deák Pumák KA Pécs Deák-Koch 2019/01/12
08:00
53-14
(15-0, 22-10, 12-3, 4-2)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka
34 Mohácsi TE 1888 KA Pécs Fiú 2019/01/12
08:00
35-52
(15-9, 5-24, 2-9, 13-10)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka Nagy Kevin, Krisztián
35 KASI Mohácsi TE 1888 2019/01/12
09:00
48-26
(8-10, 15-10, 19-2, 6-4)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka Nagy Kevin, Krisztián
38 PSN Zrt. Belvárosi-Csokonai-Pellérd KA Pécs Deák Pumák 2019/01/12
09:00
11-47
(3-15, 3-6, 3-16, 2-10)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka
36 KA Pécs Fiú KASI 2019/01/12
10:00
38-39
(10-10, 13-15, 11-11, 4-3)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka Nagy Kevin, Krisztián
39 KA Pécs Deák-Koch PSN Zrt. Belvárosi-Csokonai-Pellérd 2019/01/12
10:00
19-5
(6-0, 9-5, 2-0, 2-0)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka
40 Dombóvári KS/A PSN Zrt. Bánki-Köz. 2019/01/12
11:00
46-24
(17-8, 14-9, 12-0, 3-7)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka Rónási Márton
43 Kozármisleny SE KA Pécs Belvárosi 2019/01/12
11:00
46-40
(4-15, 18-9, 0-12, 24-4)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka Kovács Attila
41 KA Pécs ANK Elefántok Dombóvári KS/A 2019/01/12
12:00
12-58
(2-16, 6-19, 0-11, 4-12)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka Rónási Márton
44 PSN Zrt. Jókai Kozármisleny SE 2019/01/12
12:00
4-42
(0-0, 2-23, 2-2, 0-17)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka Kovács Attila
45 KA Pécs Belvárosi PSN Zrt. Jókai 2019/01/12
13:00
48-20
(2-6, 31-5, 3-4, 12-5)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka Kovács Attila
42 PSN Zrt. Bánki-Köz. KA Pécs ANK Elefántok 2019/01/12
13:00
23-31
(4-4, 11-6, 8-4, 0-17)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka Rónási Márton
46 Dombóvári KS/B KA Pécs Leány 2019/01/12
14:00
6-39
(0-12, 6-10, 0-9, 0-8)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka Kovács Attila
49 KA Pécs Kisrókák KA Pécs Belvárosi 2019/01/12
14:00
48-9
(5-1, 31-5, 4-1, 8-2)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka
50 KA Pécs ANK KA Pécs Kisrókák 2019/01/12
15:00
11-45
(2-12, 7-15, 2-8, 0-10)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka
47 Pécsi VSK Leány Dombóvári KS/B 2019/01/12
15:00
46-18
(10-4, 18-10, 6-4, 12-0)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka Kovács Attila
48 KA Pécs Leány Pécsi VSK Leány 2019/01/12
16:00
36-40
(8-0, 8-17, 12-6, 8-17)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka Kovács Attila
51 KA Pécs Belvárosi KA Pécs ANK 2019/01/12
16:00
16-17
(6-0, 4-4, 6-4, 0-7)
Pécsi Református Kollégium Gimn.a és Általános Iskolája sportcsarnoka

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu