/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor

Baranya megyei U10

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
BMU10-1021 NKA Pécs U10 fiú NKA Pécs u10 leány 2020/11/14
09:00
50-79
(10-11,18-24,16-5,6-39)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Potz Gábor Sasvári Zsombor Zsolt
BMU10-1011 GYKSE Titánok Dombóvári Kosársuli Gray Wolves 2020/11/14
09:00
72-51
(19-18,18-9,21-18,14-6)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Lenger Levente Mándity Mirna
BMU10-1012 KASI Delfinek GYKSE Titánok 2020/11/14
10:00
41-92
(7-28,10-25,6-20,18-19)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Lenger Levente Mándity Mirna
BMU10-1013 Dombóvári Kosársuli Gray Wolves KASI Delfinek 2020/11/14
11:00
58-54
(12-12,18-18,14-10,14-14)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Potz Gábor Sasvári Zsombor Zsolt
BMU10-2023 Kozármisleny SE NKA Pécs U10 fiú 2020/12/13
09:00
63-45
(17-8,8-24,28-6,10-7)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
BMU10-2011 Dombóvári Kosársuli Gray Wolves GYKSE Titánok 2020/12/13
09:00
27-45
(9-6,14-20,2-8,2-11)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
BMU10-2021 NKA Pécs u10 leány Kozármisleny SE 2020/12/13
10:00
44-69
(6-24,11-16,11-18,16-11)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
BMU10-2012 KASI Delfinek Dombóvári Kosársuli Gray Wolves 2020/12/13
10:00
52-50
(12-25,21-8,9-17,10-0)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
BMU10-2013 GYKSE Titánok KASI Delfinek 2020/12/13
11:00
57-45
(18-6,12-17,12-6,15-16)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
BMU10-2022 NKA Pécs U10 fiú NKA Pécs u10 leány 2020/12/13
11:00
76-61
(22-8,11-17,22-28,21-8)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
BMU10-3011 GYKSE Titánok Dombóvári Kosársuli Gray Wolves 2021/01/17
10:00
51-33
(6-7,20-14,15-6,10-6)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Mándity Mirna Lenger Levente
BMU10-3021 NKA Pécs U10 fiú PVSK NKA U10 fiú 2021/01/17
10:00
23-69
(11-18,1-19,6-30,5-2)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Potz Gábor Sasvári Zsombor Zsolt
BMU10-3022 NKA Pécs u10 leány PVSK NKA U10 leány 2021/01/17
11:00
56-22
(15-6,18-12,12-2,11-2)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Potz Gábor Sasvári Zsombor Zsolt
BMU10-3012 KASI Delfinek Kozármisleny SE 2021/01/17
11:00
62-39
(16-16,22-8,6-15,18-0)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Mándity Mirna Lenger Levente
BMU10-3013 NKA Pécs U10 fiú PVSK NKA U10 leány 2021/01/17
12:00
88-16
(22-3,24-7,24-2,18-4)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Potz Gábor Leutsch Liza
BMU10-3023 Kozármisleny SE Dombóvári Kosársuli Gray Wolves 2021/01/17
12:00
23-78
(4-7,4-37,6-12,9-22)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Potz Gábor Leutsch Liza
BMU10-3014 PVSK NKA U10 fiú NKA Pécs u10 leány 2021/01/17
13:00
96-27
(22-10,32-9,22-4,20-4)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Barics Bálint Győr Marcell István
BMU10-3024 GYKSE Titánok KASI Delfinek 2021/01/17
13:00
70-28
(12-6,30-10,12-6,16-6)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Sasvári Zsombor Zsolt Leutsch Liza
BMU10-4011 GYKSE Titánok PVSK NKA U10 fiú 2021/02/27
10:00
53-49
(14-17,13-14,19-8,7-10)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Mándity Marko Sasvári Zsombor Zsolt
BMU10-4032 PVSK NKA U10 leány NKA Pécs u10 leány 2021/02/27
10:00
53-42
(10-6,18-17,10-11,15-8)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Székely Bernadett Peti Zsófia
BMU10-4031 NKA Pécs u10 leány NKA Pécs u10 leány/B 2021/02/27
11:00
31-53
(6-20,10-15,4-6,11-12)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Hergyó-Bencze Gábor Peti Zsófia
BMU10-4012 KASI Delfinek GYKSE Titánok 2021/02/27
11:00
35-74
(4-37,10-14,11-17,10-6)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Potz Gábor Mándity Marko
BMU10-4013 PVSK NKA U10 fiú KASI Delfinek 2021/02/27
12:00
77-69
(18-15,21-11,25-28,13-15)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Potz Gábor Sasvári Zsombor Zsolt
BMU10-4033 NKA Pécs u10 leány/B PVSK NKA U10 leány 2021/02/27
12:00
51-28
(18-10,23-3,8-7,2-8)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Székely Bernadett Hergyó-Bencze Gábor
BMU10-4021 Kozármisleny SE NKA Pécs U10 fiú/B 2021/02/27
14:00
44-41
(16-16,12-11,4-10,12-4)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Mándity Mirna Barics Bálint
BMU10-4022 NKA Pécs U10 fiú Kozármisleny SE 2021/02/27
15:00
44-83
(4-19,15-14,19-22,6-28)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Mándity Mirna Lenger Levente
BMU10-4023 NKA Pécs U10 fiú/B NKA Pécs U10 fiú 2021/02/27
16:00
80-32
(22-8,26-10,24-4,8-10)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Lenger Levente Barics Bálint
BMU105011 PVSK NKA U10 fiú KASI Delfinek 2021/05/15
09:00
83-53
(24-14,21-15,23-8,15-16)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Lenger Levente Hergyó-Bencze Gábor
BMU105031 NKA Pécs U10 fiú NKA Pécs u10 leány 2021/05/15
09:00
74-69
(20-12,26-15,8-22,20-20)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Kiss Lajos Dávid Peti Zsófia
BMU105023 NKA Pécs u10 leány/B NKA Pécs U10 fiú/B 2021/05/15
09:00
46-79
(8-24,21-25,4-22,13-8)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Győr Marcell István Sasvári Zsombor Zsolt
BMU105012 GYKSE Titánok Kozármisleny SE 2021/05/15
10:00
93-19
(20-2,29-7,20-4,24-6)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Lenger Levente Barics Bálint
BMU105032 PVSK NKA U10 leány NKA Pécs U10 fiú 2021/05/15
10:00
55-56
(16-18,18-18,10-10,11-10)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Gordán Levente Kiss Lajos Dávid
BMU105021 Dombóvári Kosársuli Gray Wolves NKA Pécs u10 leány/B 2021/05/15
10:00
74-42
(28-6,14-23,20-2,12-11)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Mándity Mirna Győr Marcell István
BMU105022 NKA Pécs U10 fiú/B Dombóvári Kosársuli Gray Wolves 2021/05/15
11:00
58-63
(17-10,17-16,11-21,13-16)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Mándity Mirna Sasvári Zsombor Zsolt
BMU105013 Kozármisleny SE KASI Delfinek 2021/05/15
11:00
9-75
(3-18,4-25,2-18,0-14)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Hergyó-Bencze Gábor Barics Bálint
BMU105033 NKA Pécs u10 leány PVSK NKA U10 leány 2021/05/15
11:00
49-46
(18-12,10-14,9-8,12-12)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Gordán Levente Peti Zsófia
BMU105014 GYKSE Titánok PVSK NKA U10 fiú 2021/05/15
12:00
49-47
(12-16,15-11,12-12,10-8)
Szamosi Nándor Sportcs. (PVSK NKA Csarnok) Lenger Levente Hergyó-Bencze Gábor

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu