/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
MFF-0102 NECC-Kosár Nyíregyháza Blue Sharks 2019/01/14
18:30
55-59
(19-18, 10-19, 11-6, 15-16)
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimn. Molnár Péter Zoltán Koncz János
MFF-0101 Sunshine NYIKSE NyKK 2019/01/15
19:00
64-54
(20-20, 16-10, 16-7, 12-17)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Zalai Ákos István Szulics Zsolt János
MFF-0103 Sunshine NYIKSE Junior Nyírpazonyi KE 2019/01/22
17:30
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Zalai Ákos István Szulics Zsolt János
MFF-0202 NECC-Kosár Nyírpazonyi KE 2019/01/28
18:30
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimn.
MFF-0201 Sunshine NYIKSE Sunshine NYIKSE Junior 2019/01/29
19:00
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
MFF-0203 NyKK Nyíregyháza Blue Sharks 2019/01/30
18:15
Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
MFF-0303 NECC-Kosár Sunshine NYIKSE 2019/02/11
18:30
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimn.
MFF-0301 Sunshine NYIKSE Junior NyKK 2019/02/12
17:30
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
MFF-0302 Nyírpazonyi KE Nyíregyháza Blue Sharks 2019/02/15
18:00
Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
MFF-0403 Sunshine NYIKSE Junior NECC-Kosár 2019/02/26
17:30
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
MFF-0402 NyKK Nyírpazonyi KE 2019/02/27
18:15
Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
MFF-0401 Nyíregyháza Blue Sharks Sunshine NYIKSE 2019/03/01
19:00
Zelk Zoltán Ált. Isk.

Eötvös József Nemzetközi Kosárlabda Torna 2018

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
1 Nyíregyházi KK Eötvös Budapesti Honvéd 2018/11/02
17:00
31-106
(6-22, 12-22, 11-30, 2-32)
Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola Szulics Zsolt János Molnár Péter Zoltán
3 Iskra Svit Nyíregyházi Sportcentrum KA 2018/11/02
17:00
74-64
(23-10, 13-21, 17-12, 21-21)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Sallai István József Gergely Csaba
4 In Monte KK Vrsac Pécsi VSK KA 2018/11/02
19:00
35-91
(10-31, 8-31, 7-16, 10-13)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Makrai Márton Gergely Csaba
2 LPS BIHORUL ORADEA Debreceni KA SI 2018/11/02
19:00
80-76
(12-13, 15-19, 22-14, 19-22, 12-8)
Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola Zalai Ákos István Nyíri Péter Patrik
7 Nyíregyházi Sportcentrum KA In Monte KK Vrsac 2018/11/03
16:00
68-34
(28-7, 19-9, 9-8, 12-10)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Makrai Márton Horányi András
5 Debreceni KA SI Nyíregyházi KK Eötvös 2018/11/03
16:00
121-22
(29-9, 22-8, 32-4, 38-1)
Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola Zalai Ákos István Molnár Péter Zoltán
8 Iskra Svit Pécsi VSK KA 2018/11/03
18:00
76-62
(27-16, 16-15, 15-18, 18-13)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Makrai Márton Horányi András
6 Budapesti Honvéd LPS BIHORUL ORADEA 2018/11/03
18:00
56-66
(14-18, 17-12, 7-20, 18-16)
Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola Zalai Ákos István Molnár Péter Zoltán
9 Debreceni KA SI Nyíregyházi Sportcentrum KA 2018/11/04
09:00
85-53
(20-18, 19-14, 20-15, 26-6)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Szulics Zsolt János Nyíri Péter Patrik
11 Budapesti Honvéd Pécsi VSK KA 2018/11/04
11:00
41-78
(16-22, 15-25, 2-23, 8-8)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Sallai István József Gergely Csaba
10 Nyíregyházi KK Eötvös In Monte KK Vrsac 2018/11/04
11:00
80-32
(25-8, 23-8, 13-10, 19-6)
Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola Molnár Péter Zoltán Horányi András
12 LPS BIHORUL ORADEA Iskra Svit 2018/11/04
13:00
57-52
(17-7, 15-12, 11-18, 14-15)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Sallai István József Gergely Csaba

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei B33 Leány

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
1 Széchenyi ISK Girl Power 2018/10/12
13:00
2-15
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Scholtz Zoltán
2 Rákóczis Lányok Basketball Girls 2018/10/12
13:15
3-12
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Scholtz Zoltán
3 Girl Power Team Retro 2018/10/12
13:30
13-9
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Scholtz Zoltán
4 Basketball Girls Krúdy Extra 2018/10/12
13:45
10-7
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Scholtz Zoltán
5 Team Retro Széchenyi ISK 2018/10/12
14:00
10-4
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Scholtz Zoltán
6 Krúdy Extra Rákóczis Lányok 2018/10/12
14:15
9-1
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Scholtz Zoltán
7 Team Retro Krúdy Extra 2018/10/12
14:40
7-2
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Scholtz Zoltán
8 Girl Power Basketball Girls 2018/10/12
15:00
16-12
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Scholtz Zoltán

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei B33 Fiú

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
1 Széchenyi ISK fiú/1 Rákóczi B 2018/10/12
13:00
5-4
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Koncz János
13 Szárnyas Hangyák Bánki-2 2018/10/12
13:00
9-3
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma dr. Marjay Péter
2 Széchenyi ISK fiú/2 Rákóczi A 2018/10/12
13:15
0-5
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Koncz János
14 Bánki-1 Crazy Boys 2018/10/12
13:15
6-1
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma dr. Marjay Péter
3 Bencs Biosz Bikák 2018/10/12
13:30
0-4
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Koncz János
15 Korányi Szlovénia U12 2018/10/12
13:30
0-2
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma dr. Marjay Péter
4 Rákóczi B Bikák 2018/10/12
13:45
2-5
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Koncz János
16 Krúdy NYIKSE Fiúk VPG 2018/10/12
13:45
5-8
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma dr. Marjay Péter
17 Szárnyas Hangyák Korányi 2018/10/12
14:00
2-0
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma dr. Marjay Péter
5 Rákóczi A Space Jam 2018/10/12
14:00
4-0
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Koncz János
18 Bánki-1 Krúdy NYIKSE Fiúk 2018/10/12
14:15
1-8
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma dr. Marjay Péter
6 Wessi Fiú Bencs 2018/10/12
14:15
12-1
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Koncz János
19 Szlovénia U12 Bánki-2 2018/10/12
14:30
2-0
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma dr. Marjay Péter
7 Bikák Széchenyi ISK fiú/1 2018/10/12
14:30
3-5
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Koncz János
20 VPG Crazy Boys 2018/10/12
14:45
8-3
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma dr. Marjay Péter
8 Space Jam Széchenyi ISK fiú/2 2018/10/12
14:45
4-2
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Koncz János
9 Biosz Bikák Wessi Fiú 2018/10/12
15:00
3-8
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Koncz János
21 Szárnyas Hangyák Szlovénia U12 2018/10/12
15:00
9-15
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma dr. Marjay Péter
10 Széchenyi ISK fiú/1 Rákóczi A 2018/10/12
15:15
8-11
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Koncz János
22 Bánki-1 VPG 2018/10/12
15:15
7-12
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma dr. Marjay Péter
11 Wessi Fiú Széchenyi ISK fiú/1 2018/10/12
15:30
5-7
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Koncz János
23 Bánki-2 Korányi 2018/10/12
15:30
0-0
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma dr. Marjay Péter
12 Rákóczi A Wessi Fiú 2018/10/12
15:45
5-3
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Koncz János
24 Crazy Boys Krúdy NYIKSE Fiúk 2018/10/12
15:45
7-10
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma dr. Marjay Péter
25 Szárnyas Hangyák Krúdy NYIKSE Fiúk 2018/10/12
16:00
14-10
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma dr. Marjay Péter
26 Szlovénia U12 VPG 2018/10/12
16:20
13-8
(-, -, -, -)
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma dr. Marjay Péter

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu