/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor

Csongrád Megye

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
39 Szögedi Öregharcsák Monstars 2019/01/22
19:00
78-62
(25-16,16-9,15-16,22-21)
​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme
40 Gátlástalan Tüzelôk Noname Rutin 2019/01/23
20:00
55-36
(19-10,12-7,10-7,14-12)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
41 Házmester Freestyle 2019/01/24
19:00
60-63
(24-12,13-16,12-19,11-16)
SZTE Hattyas sori tornaterem
42 Monstars Freestyle 2019/01/28
20:00
78-52
(19-13,6-17,22-13,31-9)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
43 Szögedi Öregharcsák Gátlástalan Tüzelôk 2019/01/29
19:00
63-70
(10-13,22-17,14-22,17-18)
​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme
44 Házmester Noname Rutin 2019/01/31
19:00
65-53
(16-14,17-12,18-14,14-13)
SZTE Hattyas sori tornaterem
45 Szögedi Öregharcsák Noname Rutin 2019/02/05
19:00
91-83
(13-20,24-28,24-13,30-22)
​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme
46 Freestyle Gátlástalan Tüzelôk 2019/02/06
20:00
61-76
(5-13,23-29,11-21,22-13)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
47 Házmester Monstars 2019/02/07
19:00
46-51
(7-16,10-11,13-10,16-14)
SZTE Hattyas sori tornaterem
48 Monstars Gátlástalan Tüzelôk 2019/02/11
20:00
76-85
(16-26,28-21,12-21,20-17)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
49 Freestyle Noname Rutin 2019/02/13
20:00
53-75
(16-19, 16-24, 11-17, 10-15)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
50 Házmester Szögedi Öregharcsák 2019/02/14
19:00
57-64
(14-12,14-17,17-12,12-23)
SZTE Hattyas sori tornaterem
51 Monstars Noname Rutin 2019/02/18
20:00
71-78
(19-23,17-16,14-21,21-18)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
52 Szögedi Öregharcsák Freestyle 2019/02/19
19:00
59-49
(13-9,15-11,18-11,13-18)
​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme
53 Gátlástalan Tüzelôk Házmester 2019/02/20
20:00
77-59
(32-20,19-10,9-15,17-14)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
56 Monstars Freestyle 2019/03/04
20:00
55-43
(14-8,10-10,18-16,13-9)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
55 Szögedi Öregharcsák Noname Rutin 2019/03/05
19:00
73-66
(19-17,17-9,16-16,21-24)
​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme
57 Vásárhelyi KS SZEDEÁK 2019/03/06
20:00
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
61 Monstars SZEDEÁK 2019/03/11
20:00
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
59 Szögedi Öregharcsák Házmester 2019/03/12
20:00
58-44
(13-7,11-7,20-15,14-15)
​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme
60 Freestyle Vásárhelyi KS 2019/03/13
20:00
69-116
(17-28,11-30,20-27,21-31)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
65 Monstars Vásárhelyi KS 2019/03/18
20:00
53-63
(19-14,10-9,9-27,15-13)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
62 Szögedi Öregharcsák Gátlástalan Tüzelôk 2019/03/19
19:00
68-80
(14-21,17-27,8-14,29-18)
​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme
64 Freestyle SZEDEÁK 2019/03/20
20:00
57-93
(15-25,14-14,11-18,17-36)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
67 Monstars Házmester 2019/03/25
20:00
59-42
(13-20,24-9,12-6,10-7)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
69 SZEDEÁK Szögedi Öregharcsák 2019/03/26
19:00
97-63
(21-16,29-14,23-13,24-20)
​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme
66 Gátlástalan Tüzelôk Freestyle 2019/03/27
20:00
79-56
(19-11,22-12,18-19,20-14)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
63 Házmester Noname Rutin 2019/03/28
19:00
68-76
(14-19,18-18,14-20,22-19)
SZTE Hattyas sori tornaterem
72 SZEDEÁK Noname Rutin 2019/04/01
18:45
90-38
(16-6,30-11,25-7,19-14)
Deák Ferenc Gimn.
73 Szögedi Öregharcsák Freestyle 2019/04/02
19:00
66-50
(15-17,13-16,14-11,24-6)
​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme
70 Gátlástalan Tüzelôk Monstars 2019/04/03
20:00
68-65
(25-14,14-14,17-15,12-22)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
71 Házmester Vásárhelyi KS 2019/04/04
19:00
57-64
(11-18,17-7,7-17,22-22)
SZTE Hattyas sori tornaterem
77 Szögedi Öregharcsák Monstars 2019/04/09
19:00
76-71
(16-16,17-14,21-18,22-23)
​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme
74 Gátlástalan Tüzelôk Vásárhelyi KS 2019/04/10
20:00
105-63
(39-12,25-22,24-12,17-17)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
75 Házmester SZEDEÁK 2019/04/11
19:00
62-99
(23-26,16-18,14-31,9-24)
SZTE Hattyas sori tornaterem
80 Monstars Noname Rutin 2019/04/15
20:00
75-56
(24-8,16-12,22-17,13-19)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
81 Szögedi Öregharcsák Vásárhelyi KS 2019/04/16
19:00
68-67
(22-14,8-13,13-15,25-25)
​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme
79 Házmester Freestyle 2019/04/18
19:00
71-57
(12-18,17-8,29-13,13-18)
SZTE Hattyas sori tornaterem
78 SZEDEÁK Gátlástalan Tüzelôk 2019/04/23
18:10
86-89
(17-21,19-22,13-17,37-29)
Deák Ferenc Gimn.
58 Noname Rutin Gátlástalan Tüzelôk 2019/04/24
20:00
73-81
(13-21,17-25,16-18,27-17)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
54 Házmester Gátlástalan Tüzelôk 2019/04/25
19:00
66-54
(14-15,24-17,9-11,19-11)
SZTE Hattyas sori tornaterem
76 Noname Rutin Freestyle 2019/04/29
20:00
60-61
(13-15,18-8,16-14,13-24)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
68 Vásárhelyi KS Noname Rutin 2019/05/06
20:00
Hódtói Sportcs.

Csongrád Megye - Műsor - Playoff csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
82 Freestyle Monstars 2019/05/08
20:00
48-79
(15-20,11-11,9-29,13-19)
Dózsa György Ált. Isk. Tornaterme
83 Házmester Noname Rutin 2019/05/09
19:00
68-77
(17-18,13-17,17-21,21-21)
SZTE Hattyas sori tornaterem
84 Gátlástalan Tüzelôk Noname Rutin 2019/05/11
14:30
81-65
(23-15,25-12,17-17,16-21)
SZTE JGYPK Topolya sori Sportcs. 
85 Szögedi Öregharcsák Monstars 2019/05/11
15:45
73-67
(12-23,16-16,24-21,21-7)
SZTE JGYPK Topolya sori Sportcs. 
86 Házmester Freestyle 2019/05/18
09:15
54-68
(15-11,18-28,7-16,14-13)
Városi Sportcs.
87 Monstars Noname Rutin 2019/05/18
10:45
62-49
(20-13,17-12,11-10,14-14)
Városi Sportcs.
88 Gátlástalan Tüzelôk Szögedi Öregharcsák 2019/05/18
12:15
86-70
(12-19,23-16,24-15,27-20)
Városi Sportcs.

Csongrád megyei diákolimpia - Műsor - Fiú III. Kcs csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
4 Hódmezővásárhelyi Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskola F Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium Fi 2019/02/25
09:00
Hódtói Sportcs.
5 Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium Fi Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephely 2019/02/25
11:00
Hódtói Sportcs.
6 Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Telephely Hódmezővásárhelyi Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskola F 2019/02/25
13:00
Hódtói Sportcs.
7 Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Isko 2019/03/11
09:00
Etelka sori csarnok
8 Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola Fiú III. kcs Szegedi Dózsa György Általános Iskola Fiú III. kcs 2019/03/11
11:00
Etelka sori csarnok
9 Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művész Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola 2019/03/11
13:00
Etelka sori csarnok
10 Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola Fiú III. kcs Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Isko 2019/03/11
15:00
Etelka sori csarnok
11 Szegedi Dózsa György Általános Iskola Fiú III. kcs Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művész 2019/03/11
17:00
Etelka sori csarnok
55 Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola III. kcs. Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Isko 2019/03/25
09:00
Etelka sori csarnok
56 Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Isko Szegedi Dózsa György Általános Iskola Fiú III. kcs 2019/03/25
11:00
Etelka sori csarnok
14 Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola III. kcs. Németh László Gimnázium, Általános Iskola Fiú III. kcs. 2019/03/25
13:00
Etelka sori csarnok
57 Szegedi Dózsa György Általános Iskola Fiú III. kcs Németh László Gimnázium, Általános Iskola Fiú III. kcs. 2019/03/25
15:00
Etelka sori csarnok

Csongrád megyei diákolimpia - Műsor - Fiú IV. Kcs csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
61 Németh László Gimnázium, Általános Iskola Fiú IV. kcs. Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művésze 2019/04/15
11:00
Etelka sori csarnok
54 Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola Fiú IV. kcs. Rókusi Általános Iskola Fiú IV. kcs. 2019/04/15
13:00
Etelka sori csarnok
60 Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művésze Rókusi Általános Iskola Fiú IV. kcs. 2019/04/15
15:00
Etelka sori csarnok
21 Németh László Gimnázium, Általános Iskola Fiú IV. kcs. Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola Fiú IV. kcs. 2019/04/15
17:00
Etelka sori csarnok

Csongrád megyei diákolimpia - Műsor - Fiú V-VI. Kcs csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
22 Szegedi Radnóti Miklós Gimnázium Fiú V-VI. kcs Szegedi SZC Gábor Dénes Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája 2018/10/03
10:00
Deák Ferenc Gimn.
23 Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Isko Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma Fiú V- 2018/10/03
12:00
Deák Ferenc Gimn.
24 Szegedi Deák Ferenc Gimnázium Fiú V-VI. Kcs Szegedi Radnóti Miklós Gimnázium Fiú V-VI. kcs 2018/10/03
14:00
Deák Ferenc Gimn.
25 Szegedi SZC Gábor Dénes Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma Fiú V- 2018/10/03
16:00
Deák Ferenc Gimn.
26 Szegedi Deák Ferenc Gimnázium Fiú V-VI. Kcs Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Isko 2018/10/03
18:00
Deák Ferenc Gimn.
27 Szegedi Radnóti Miklós Gimnázium Fiú V-VI. kcs Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma Fiú V- 2018/10/09
10:00
Etelka sori csarnok
28 Szegedi SZC Gábor Dénes Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Isko 2018/10/09
12:00
Etelka sori csarnok
29 Szegedi Deák Ferenc Gimnázium Fiú V-VI. Kcs Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma Fiú V- 2018/10/09
14:00
Etelka sori csarnok
30 Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Isko Szegedi Radnóti Miklós Gimnázium Fiú V-VI. kcs 2018/10/09
16:00
Etelka sori csarnok
31 Szegedi Deák Ferenc Gimnázium Fiú V-VI. Kcs Szegedi SZC Gábor Dénes Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája 2018/10/09
18:00
Etelka sori csarnok
32 Szegedi Radnóti Miklós Gimnázium Fiú V-VI. kcs Bethlen Gábor Református Gimnázium Fiú V-VI. Kcs 2018/11/13
10:00
Deák Ferenc Gimn.
33 Szegedi Deák Ferenc Gimnázium Fiú V-VI. Kcs Szegedi Radnóti Miklós Gimnázium Fiú V-VI. kcs 2018/11/13
12:00
Deák Ferenc Gimn.
34 Szegedi Deák Ferenc Gimnázium Fiú V-VI. Kcs Bethlen Gábor Református Gimnázium Fiú V-VI. Kcs 2018/11/13
14:00
Deák Ferenc Gimn.

Csongrád megyei diákolimpia - Műsor - Fiú V-VI. Kcs B csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
35 Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művész Szegedi SZC Gábor Dénes Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája 2019/01/21
11:00
Etelka sori csarnok
36 Szegedi SZC Gábor Dénes Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium V-VI. Kcs B 2019/01/21
13:00
Etelka sori csarnok
37 Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium V-VI. Kcs B Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művész 2019/01/21
15:00
Etelka sori csarnok
38 Szegedi SZC Csonka János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi SZC Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája V 2019/01/22
11:00
Etelka sori csarnok
39 Szegedi SZC Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája V Szegedi Deák Ferenc Gimnázium V-VI. Kcs B 2019/01/22
13:00
Etelka sori csarnok
40 Szegedi Deák Ferenc Gimnázium V-VI. Kcs B Szegedi SZC Csonka János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája 2019/01/22
15:00
Etelka sori csarnok
41 Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Isko Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium V-VI. Kcs B 2019/01/22
17:00
Etelka sori csarnok
42 Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium V-VI. Kcs B Szegedi SZC Csonka János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája 2019/02/05
11:00
Etelka sori csarnok
43 Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium V-VI. Kcs B Szegedi SZC Gábor Dénes Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája 2019/02/05
13:00
Etelka sori csarnok
44 Szegedi SZC Gábor Dénes Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi Deák Ferenc Gimnázium V-VI. Kcs B 2019/02/05
15:00
Etelka sori csarnok
45 Szegedi SZC Csonka János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szegedi Deák Ferenc Gimnázium V-VI. Kcs B 2019/02/05
17:00
Etelka sori csarnok
46 Hódmezővásárhelyi SZC Corvin Mátyás Szakgimnáziuma és Szakkö Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium V- 2019/02/20
11:00
Hódtói Sportcs.
47 Németh László Gimnázium, Általános Iskola V-VI. Kcs B Hódmezővásárhelyi SZC Corvin Mátyás Szakgimnáziuma és Szakkö 2019/02/20
13:00
Hódtói Sportcs.
48 Németh László Gimnázium, Általános Iskola V-VI. Kcs B Hódmezővásárhelyi SZC Eötvös József Szakgimnáziuma és Szakkö 2019/02/20
15:00
Hódtói Sportcs.
49 Hódmezővásárhelyi SZC Eötvös József Szakgimnáziuma és Szakkö Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium V- 2019/02/20
17:00
Hódtói Sportcs.
50 Szegedi SZC Gábor Dénes Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium V- 2019/02/26
11:00
Etelka sori csarnok
51 Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium V-VI. Kcs B Szegedi SZC Gábor Dénes Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája 2019/02/26
13:00
Etelka sori csarnok
52 Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium V- Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium V-VI. Kcs B 2019/02/26
15:00
Etelka sori csarnok

Csongrád megyei diákolimpia - Műsor - Leány III. kcs csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
58 Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Leány II Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művész 2019/03/22
09:00
Etelka sori csarnok
2 Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művész Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola Leány III. k 2019/03/22
11:00
Etelka sori csarnok
59 Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola Leány III. k Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Leány II 2019/03/22
13:00
Etelka sori csarnok

Csongrád megyei diákolimpia - Műsor - Leány IV. Kcs csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
16 Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Leány IV. kcs. Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általán 2019/02/28
11:00
Etelka sori csarnok
17 Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Leány IV. kcs. Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általán 2019/03/11
17:00
Etelka sori csarnok

Csongrád megyei diákolimpia - Műsor - Leány V-VI. Kcs B csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
53 Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium V-VI. Kcs B Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Isko 2019/02/28
11:00
Etelka sori csarnok

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu