/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Putnoki Rita (Gyakorló DSE) 184 11
2. Mándity Mirna (PVSK Ötye) 183 11
3. Dóczi Mercédesz (Atomerőmű SE) 162 10
4. Kakócz Kata (Komló Sport KK) 150 11
5. Csutorás Fanni (Komló Sport KK) 146 7
6. Temes Boglárka (PVSK Ötye) 145 11
7. Horváth Lara (Gyakorló DSE) 139 11
8. Hajgató Regina (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 136 10
9. Tóth Réka (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 120 8
10. Szomor Kinga (PVSK Ötye) 112 11
11. Szabó Nóra (Komló Sport KK) 109 11
12. Sebestyén Réka (Komló Sport KK) 106 11
13. Horváth Zsófia Anna (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 103 11
14. Vajna Nikolett (Gyakorló DSE) 97 10
15. Heckenberger Hédi (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 94 10
16. Pintér Anna (Atomerőmű SE) 89 10
17. Németh Adrienn (Gyakorló DSE) 87 9
18. Lacza Virág (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 83 10
19. Marton Kornélia (Komló Sport KK) 80 11
20. Molnár Hanna (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 75 8
21. Stranszky Bettina (PVSK Ötye) 73 11
22. Szabó Nikolett (PVSK Ötye) 72 11
23. Scherer Dorottya (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 66 10
24. Szili Dorka Lili (Atomerőmű SE) 65 10
25. Buglyó Janka (Atomerőmű SE) 65 10
26. Tóth Réka (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 59 9
27. Boda Sára (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 55 10
28. Földesi Lili (Komló Sport KK) 47 11
29. Baksai Vivien (Komló Sport KK) 45 10
30. Gulyás Liliána (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 43 7
31. Gyuró Dalma (PVSK Ötye) 42 8
32. Márton Panna (Atomerőmű SE) 42 10
33. Petró Ildikó (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 39 8
34. Pécsi Dorottya (PVSK Ötye) 39 8
35. Hajduk Liza (Gyakorló DSE) 38 9
36. Vajdics Petra (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 35 10
37. Glück Lili (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 35 10
38. Simon Krisztina (PVSK Ötye) 34 10
39. Weisz Petra (Atomerőmű SE) 29 10
40. Fekete Fruzsina (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 28 5
41. Kéri Csenge (Komló Sport KK) 28 10
42. Peti Zsófia (Komló Sport KK) 26 11
43. Séra Nikolett (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 24 6
44. Bencze Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 23 10
45. László Mirella (Komló Sport KK) 23 10
46. Vajdics Virág (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 22 7
47. Dabis Dóra (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 20 8
48. Prantner Krisztina (Atomerőmű SE) 20 10
49. Kovács Fanni Rebeka (Gyakorló DSE) 20 6
50. Horváth Léna Natasa (Komló Sport KK) 19 10
51. Licker Leila (Atomerőmű SE) 19 10
52. Káldi Zsuzsanna (Gyakorló DSE) 18 3
53. Kovács Bernadett (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 18 10
54. Bene Judit (Gyakorló DSE) 15 9
55. Jetter Hanna (Gyakorló DSE) 13 4
56. Nagy Dorina (Atomerőmű SE) 13 10
57. Pintér Csenge Luca (Gyakorló DSE) 12 10
58. Farkas Fanni (PVSK Ötye) 10 8
59. Horváth Gréta (Gyakorló DSE) 10 8
60. Fodor Petra (PVSK Ötye) 10 8
61. Herendi Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 9 6
62. Leipold Boglárka (Komló Sport KK) 9 8
63. Kerekes Sarolta (Komló Sport KK) 8 1
64. Juhász Anna (Gyakorló DSE) 8 6
65. Bíró Blanka Borbála (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 7 10
66. Czifra Laura (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 6 9
67. Boros Judit Nikolett (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 6 6
68. Tar Zsófia (Atomerőmű SE) 6 8
69. Haag Dóra (Atomerőmű SE) 5 10
70. Kovácsik Emese (Gyakorló DSE) 4 9
71. Pupp Zsuzsanna (Atomerőmű SE) 3 2
72. Ádám Emma (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 2 2
73. Sipos Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 2 8
74. Neuheiser Hanna (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 7
75. Krizer Boglárka (Atomerőmű SE) 0 8
76. Tóth-Rab Adrienn Judit (PVSK Ötye) 0 1
77. Bencze Viktória Fanni (Gyakorló DSE) 0 1
78. Schmidt Krisztina (Atomerőmű SE) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kakócz Kata (Komló Sport KK) 27 11
2. Mándity Mirna (PVSK Ötye) 20 11
3. Horváth Zsófia Anna (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 20 11
4. Csutorás Fanni (Komló Sport KK) 16 7
5. Tóth Réka (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 16 8
6. Szomor Kinga (PVSK Ötye) 15 11
7. Vajna Nikolett (Gyakorló DSE) 13 10
8. Hajgató Regina (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 12 10
9. Szabó Nóra (Komló Sport KK) 12 11
10. Németh Adrienn (Gyakorló DSE) 11 9
11. Szabó Nikolett (PVSK Ötye) 9 11
12. Temes Boglárka (PVSK Ötye) 6 11
13. Putnoki Rita (Gyakorló DSE) 5 11
14. Dóczi Mercédesz (Atomerőmű SE) 5 10
15. Boda Sára (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 5 10
16. Gyuró Dalma (PVSK Ötye) 5 8
17. Heckenberger Hédi (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 4 10
18. Molnár Hanna (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 3 8
19. Stranszky Bettina (PVSK Ötye) 3 11
20. Tóth Réka (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 3 9
21. Hajduk Liza (Gyakorló DSE) 3 9
22. Sebestyén Réka (Komló Sport KK) 2 11
23. Baksai Vivien (Komló Sport KK) 2 10
24. Földesi Lili (Komló Sport KK) 2 11
25. Simon Krisztina (PVSK Ötye) 2 10
26. Kéri Csenge (Komló Sport KK) 2 10
27. Horváth Lara (Gyakorló DSE) 1 11
28. Scherer Dorottya (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 1 10
29. Pécsi Dorottya (PVSK Ötye) 1 8
30. Márton Panna (Atomerőmű SE) 1 10
31. Glück Lili (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 1 10
32. Weisz Petra (Atomerőmű SE) 1 10
33. Horváth Léna Natasa (Komló Sport KK) 1 10
34. Bene Judit (Gyakorló DSE) 1 9
35. Herendi Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 1 6
36. Nagy Dorina (Atomerőmű SE) 1 10
37. Leipold Boglárka (Komló Sport KK) 1 8
38. Pintér Anna (Atomerőmű SE) 0 10
39. Lacza Virág (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 10
40. Kerekes Sarolta (Komló Sport KK) 0 1
41. Marton Kornélia (Komló Sport KK) 0 11
42. Buglyó Janka (Atomerőmű SE) 0 10
43. Szili Dorka Lili (Atomerőmű SE) 0 10
44. Gulyás Liliána (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0 7
45. Káldi Zsuzsanna (Gyakorló DSE) 0 3
46. Fekete Fruzsina (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0 5
47. Petró Ildikó (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0 8
48. Séra Nikolett (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0 6
49. Vajdics Petra (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 10
50. Kovács Fanni Rebeka (Gyakorló DSE) 0 6
51. Jetter Hanna (Gyakorló DSE) 0 4
52. Vajdics Virág (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 7
53. Dabis Dóra (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 8
54. Peti Zsófia (Komló Sport KK) 0 11
55. László Mirella (Komló Sport KK) 0 10
56. Bencze Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0 10
57. Prantner Krisztina (Atomerőmű SE) 0 10
58. Licker Leila (Atomerőmű SE) 0 10
59. Kovács Bernadett (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0 10
60. Pupp Zsuzsanna (Atomerőmű SE) 0 2
61. Juhász Anna (Gyakorló DSE) 0 6
62. Horváth Gréta (Gyakorló DSE) 0 8
63. Farkas Fanni (PVSK Ötye) 0 8
64. Fodor Petra (PVSK Ötye) 0 8
65. Pintér Csenge Luca (Gyakorló DSE) 0 10
66. Ádám Emma (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 2
67. Boros Judit Nikolett (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 6
68. Tar Zsófia (Atomerőmű SE) 0 8
69. Bíró Blanka Borbála (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 10
70. Czifra Laura (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 9
71. Haag Dóra (Atomerőmű SE) 0 10
72. Kovácsik Emese (Gyakorló DSE) 0 9
73. Sipos Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0 8
74. Krizer Boglárka (Atomerőmű SE) 0 8
75. Tóth-Rab Adrienn Judit (PVSK Ötye) 0 1
76. Bencze Viktória Fanni (Gyakorló DSE) 0 1
77. Schmidt Krisztina (Atomerőmű SE) 0 2
78. Neuheiser Hanna (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 7
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Csutorás Fanni (Komló Sport KK) 20.86 7
2. Putnoki Rita (Gyakorló DSE) 16.73 11
3. Mándity Mirna (PVSK Ötye) 16.64 11
4. Dóczi Mercédesz (Atomerőmű SE) 16.2 10
5. Tóth Réka (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 15 8
6. Kakócz Kata (Komló Sport KK) 13.64 11
7. Hajgató Regina (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 13.6 10
8. Temes Boglárka (PVSK Ötye) 13.18 11
9. Horváth Lara (Gyakorló DSE) 12.64 11
10. Szomor Kinga (PVSK Ötye) 10.18 11
11. Szabó Nóra (Komló Sport KK) 9.91 11
12. Vajna Nikolett (Gyakorló DSE) 9.7 10
13. Németh Adrienn (Gyakorló DSE) 9.67 9
14. Sebestyén Réka (Komló Sport KK) 9.64 11
15. Heckenberger Hédi (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 9.4 10
16. Molnár Hanna (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 9.38 8
17. Horváth Zsófia Anna (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 9.36 11
18. Pintér Anna (Atomerőmű SE) 8.9 10
19. Lacza Virág (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 8.3 10
20. Marton Kornélia (Komló Sport KK) 7.27 11
21. Stranszky Bettina (PVSK Ötye) 6.64 11
22. Scherer Dorottya (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 6.6 10
23. Tóth Réka (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 6.56 9
24. Szabó Nikolett (PVSK Ötye) 6.55 11
25. Buglyó Janka (Atomerőmű SE) 6.5 10
26. Szili Dorka Lili (Atomerőmű SE) 6.5 10
27. Gulyás Liliána (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 6.14 7
28. Boda Sára (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 5.5 10
29. Gyuró Dalma (PVSK Ötye) 5.25 8
30. Pécsi Dorottya (PVSK Ötye) 4.88 8
31. Petró Ildikó (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 4.88 8
32. Baksai Vivien (Komló Sport KK) 4.5 10
33. Földesi Lili (Komló Sport KK) 4.27 11
34. Hajduk Liza (Gyakorló DSE) 4.22 9
35. Márton Panna (Atomerőmű SE) 4.2 10
36. Séra Nikolett (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 4 6
37. Glück Lili (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 3.5 10
38. Vajdics Petra (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 3.5 10
39. Simon Krisztina (PVSK Ötye) 3.4 10
40. Kovács Fanni Rebeka (Gyakorló DSE) 3.33 6
41. Vajdics Virág (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 3.14 7
42. Weisz Petra (Atomerőmű SE) 2.9 10
43. Kéri Csenge (Komló Sport KK) 2.8 10
44. Dabis Dóra (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 2.5 8
45. Peti Zsófia (Komló Sport KK) 2.36 11
46. Bencze Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 2.3 10
47. László Mirella (Komló Sport KK) 2.3 10
48. Prantner Krisztina (Atomerőmű SE) 2 10
49. Horváth Léna Natasa (Komló Sport KK) 1.9 10
50. Licker Leila (Atomerőmű SE) 1.9 10
51. Kovács Bernadett (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 1.8 10
52. Bene Judit (Gyakorló DSE) 1.67 9
53. Herendi Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 1.5 6
54. Juhász Anna (Gyakorló DSE) 1.33 6
55. Nagy Dorina (Atomerőmű SE) 1.3 10
56. Farkas Fanni (PVSK Ötye) 1.25 8
57. Horváth Gréta (Gyakorló DSE) 1.25 8
58. Fodor Petra (PVSK Ötye) 1.25 8
59. Pintér Csenge Luca (Gyakorló DSE) 1.2 10
60. Leipold Boglárka (Komló Sport KK) 1.13 8
61. Boros Judit Nikolett (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 1 6
62. Tar Zsófia (Atomerőmű SE) 0.75 8
63. Bíró Blanka Borbála (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0.7 10
64. Czifra Laura (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0.67 9
65. Haag Dóra (Atomerőmű SE) 0.5 10
66. Kovácsik Emese (Gyakorló DSE) 0.44 9
67. Sipos Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0.25 8
68. Krizer Boglárka (Atomerőmű SE) 0 8
69. Neuheiser Hanna (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 7
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kakócz Kata (Komló Sport KK) 2.46 11
2. Csutorás Fanni (Komló Sport KK) 2.29 7
3. Tóth Réka (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 2 8
4. Mándity Mirna (PVSK Ötye) 1.82 11
5. Horváth Zsófia Anna (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 1.82 11
6. Szomor Kinga (PVSK Ötye) 1.36 11
7. Vajna Nikolett (Gyakorló DSE) 1.3 10
8. Németh Adrienn (Gyakorló DSE) 1.22 9
9. Hajgató Regina (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 1.2 10
10. Szabó Nóra (Komló Sport KK) 1.09 11
11. Szabó Nikolett (PVSK Ötye) 0.82 11
12. Gyuró Dalma (PVSK Ötye) 0.63 8
13. Temes Boglárka (PVSK Ötye) 0.55 11
14. Dóczi Mercédesz (Atomerőmű SE) 0.5 10
15. Boda Sára (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0.5 10
16. Putnoki Rita (Gyakorló DSE) 0.46 11
17. Heckenberger Hédi (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0.4 10
18. Molnár Hanna (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0.38 8
19. Tóth Réka (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0.33 9
20. Hajduk Liza (Gyakorló DSE) 0.33 9
21. Stranszky Bettina (PVSK Ötye) 0.27 11
22. Baksai Vivien (Komló Sport KK) 0.2 10
23. Simon Krisztina (PVSK Ötye) 0.2 10
24. Kéri Csenge (Komló Sport KK) 0.2 10
25. Sebestyén Réka (Komló Sport KK) 0.18 11
26. Földesi Lili (Komló Sport KK) 0.18 11
27. Herendi Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0.17 6
28. Pécsi Dorottya (PVSK Ötye) 0.13 8
29. Leipold Boglárka (Komló Sport KK) 0.13 8
30. Bene Judit (Gyakorló DSE) 0.11 9
31. Scherer Dorottya (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0.1 10
32. Márton Panna (Atomerőmű SE) 0.1 10
33. Glück Lili (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0.1 10
34. Weisz Petra (Atomerőmű SE) 0.1 10
35. Horváth Léna Natasa (Komló Sport KK) 0.1 10
36. Nagy Dorina (Atomerőmű SE) 0.1 10
37. Horváth Lara (Gyakorló DSE) 0.09 11
38. Pintér Anna (Atomerőmű SE) 0 10
39. Lacza Virág (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 10
40. Marton Kornélia (Komló Sport KK) 0 11
41. Buglyó Janka (Atomerőmű SE) 0 10
42. Szili Dorka Lili (Atomerőmű SE) 0 10
43. Gulyás Liliána (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0 7
44. Petró Ildikó (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0 8
45. Séra Nikolett (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0 6
46. Vajdics Petra (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 10
47. Kovács Fanni Rebeka (Gyakorló DSE) 0 6
48. Vajdics Virág (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 7
49. Dabis Dóra (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 8
50. Peti Zsófia (Komló Sport KK) 0 11
51. Bencze Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0 10
52. László Mirella (Komló Sport KK) 0 10
53. Prantner Krisztina (Atomerőmű SE) 0 10
54. Licker Leila (Atomerőmű SE) 0 10
55. Kovács Bernadett (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0 10
56. Juhász Anna (Gyakorló DSE) 0 6
57. Farkas Fanni (PVSK Ötye) 0 8
58. Horváth Gréta (Gyakorló DSE) 0 8
59. Fodor Petra (PVSK Ötye) 0 8
60. Pintér Csenge Luca (Gyakorló DSE) 0 10
61. Boros Judit Nikolett (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 6
62. Tar Zsófia (Atomerőmű SE) 0 8
63. Bíró Blanka Borbála (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 10
64. Czifra Laura (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 9
65. Haag Dóra (Atomerőmű SE) 0 10
66. Kovácsik Emese (Gyakorló DSE) 0 9
67. Sipos Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0 8
68. Krizer Boglárka (Atomerőmű SE) 0 8
69. Neuheiser Hanna (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 7
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Dóczi Mercédesz (Atomerőmű SE) 6.9 10
2. Putnoki Rita (Gyakorló DSE) 6.18 11
3. Csutorás Fanni (Komló Sport KK) 6 7
4. Horváth Lara (Gyakorló DSE) 5.09 11
5. Temes Boglárka (PVSK Ötye) 4.73 11
6. Mándity Mirna (PVSK Ötye) 4.64 11
7. Hajgató Regina (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 4.4 10
8. Pintér Anna (Atomerőmű SE) 3.8 10
9. Lacza Virág (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 3.6 10
10. Tóth Réka (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 3.5 8
11. Sebestyén Réka (Komló Sport KK) 3.18 11
12. Szili Dorka Lili (Atomerőmű SE) 3.1 10
13. Szabó Nóra (Komló Sport KK) 3 11
14. Molnár Hanna (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 3 8
15. Marton Kornélia (Komló Sport KK) 3 11
16. Scherer Dorottya (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 2.8 10
17. Heckenberger Hédi (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 2.6 10
18. Tóth Réka (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 2.56 9
19. Vajna Nikolett (Gyakorló DSE) 2.5 10
20. Szomor Kinga (PVSK Ötye) 2.46 11
21. Stranszky Bettina (PVSK Ötye) 2.46 11
22. Németh Adrienn (Gyakorló DSE) 2.44 9
23. Buglyó Janka (Atomerőmű SE) 2.4 10
24. Kakócz Kata (Komló Sport KK) 2.27 11
25. Gulyás Liliána (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 2 7
26. Márton Panna (Atomerőmű SE) 1.9 10
27. Petró Ildikó (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 1.75 8
28. Horváth Zsófia Anna (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 1.73 11
29. Szabó Nikolett (PVSK Ötye) 1.73 11
30. Kovács Fanni Rebeka (Gyakorló DSE) 1.67 6
31. Földesi Lili (Komló Sport KK) 1.64 11
32. Baksai Vivien (Komló Sport KK) 1.6 10
33. Glück Lili (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 1.6 10
34. Vajdics Petra (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 1.6 10
35. Boda Sára (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 1.5 10
36. Gyuró Dalma (PVSK Ötye) 1.5 8
37. Pécsi Dorottya (PVSK Ötye) 1.5 8
38. Hajduk Liza (Gyakorló DSE) 1.44 9
39. Vajdics Virág (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 1.43 7
40. Simon Krisztina (PVSK Ötye) 1.3 10
41. Weisz Petra (Atomerőmű SE) 1.2 10
42. Séra Nikolett (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 1.17 6
43. Dabis Dóra (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 1.13 8
44. Bencze Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 1.1 10
45. Kéri Csenge (Komló Sport KK) 1 10
46. László Mirella (Komló Sport KK) 1 10
47. Prantner Krisztina (Atomerőmű SE) 1 10
48. Peti Zsófia (Komló Sport KK) 0.91 11
49. Kovács Bernadett (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0.9 10
50. Horváth Léna Natasa (Komló Sport KK) 0.8 10
51. Licker Leila (Atomerőmű SE) 0.8 10
52. Horváth Gréta (Gyakorló DSE) 0.63 8
53. Fodor Petra (PVSK Ötye) 0.63 8
54. Herendi Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0.5 6
55. Nagy Dorina (Atomerőmű SE) 0.5 10
56. Farkas Fanni (PVSK Ötye) 0.5 8
57. Boros Judit Nikolett (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0.5 6
58. Bene Judit (Gyakorló DSE) 0.44 9
59. Pintér Csenge Luca (Gyakorló DSE) 0.4 10
60. Leipold Boglárka (Komló Sport KK) 0.38 8
61. Tar Zsófia (Atomerőmű SE) 0.38 8
62. Juhász Anna (Gyakorló DSE) 0.33 6
63. Czifra Laura (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0.33 9
64. Bíró Blanka Borbála (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0.3 10
65. Kovácsik Emese (Gyakorló DSE) 0.22 9
66. Haag Dóra (Atomerőmű SE) 0.2 10
67. Sipos Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0.13 8
68. Krizer Boglárka (Atomerőmű SE) 0 8
69. Neuheiser Hanna (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0 7
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Dóczi Mercédesz (Atomerőmű SE) 3.5 10
2. Heckenberger Hédi (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 3.1 10
3. Vajdics Petra (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 3 10
4. Szomor Kinga (PVSK Ötye) 2.91 11
5. Szili Dorka Lili (Atomerőmű SE) 2.9 10
6. Hajgató Regina (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 2.7 10
7. Horváth Gréta (Gyakorló DSE) 2.63 8
8. Lacza Virág (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 2.6 10
9. Vajna Nikolett (Gyakorló DSE) 2.5 10
10. Bene Judit (Gyakorló DSE) 2.44 9
11. Gulyás Liliána (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 2.43 7
12. Petró Ildikó (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 2.38 8
13. Sebestyén Réka (Komló Sport KK) 2.36 11
14. Licker Leila (Atomerőmű SE) 2.1 10
15. Bíró Blanka Borbála (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 2.1 10
16. Peti Zsófia (Komló Sport KK) 2.09 11
17. Temes Boglárka (PVSK Ötye) 2 11
18. Szabó Nikolett (PVSK Ötye) 2 11
19. Márton Panna (Atomerőmű SE) 2 10
20. Molnár Hanna (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 1.88 8
21. Kovács Fanni Rebeka (Gyakorló DSE) 1.83 6
22. Baksai Vivien (Komló Sport KK) 1.8 10
23. Kovács Bernadett (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 1.7 10
24. Gyuró Dalma (PVSK Ötye) 1.63 8
25. Tóth Réka (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 1.5 8
26. Simon Krisztina (PVSK Ötye) 1.5 10
27. Hajduk Liza (Gyakorló DSE) 1.44 9
28. Vajdics Virág (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 1.43 7
29. Putnoki Rita (Gyakorló DSE) 1.36 11
30. Stranszky Bettina (PVSK Ötye) 1.36 11
31. Németh Adrienn (Gyakorló DSE) 1.33 9
32. Pintér Csenge Luca (Gyakorló DSE) 1.3 10
33. Kakócz Kata (Komló Sport KK) 1.27 11
34. Szabó Nóra (Komló Sport KK) 1.27 11
35. Horváth Zsófia Anna (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 1.27 11
36. Mándity Mirna (PVSK Ötye) 1.18 11
37. Csutorás Fanni (Komló Sport KK) 1.14 7
38. Pécsi Dorottya (PVSK Ötye) 1.13 8
39. Tóth Réka (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 1.11 9
40. Scherer Dorottya (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 1.1 10
41. Glück Lili (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 1.1 10
42. Horváth Léna Natasa (Komló Sport KK) 1.1 10
43. Horváth Lara (Gyakorló DSE) 1.09 11
44. Buglyó Janka (Atomerőmű SE) 1 10
45. Boda Sára (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 1 10
46. Dabis Dóra (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 1 8
47. Juhász Anna (Gyakorló DSE) 1 6
48. Czifra Laura (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 1 9
49. Pintér Anna (Atomerőmű SE) 0.9 10
50. Bencze Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0.9 10
51. Nagy Dorina (Atomerőmű SE) 0.8 10
52. Marton Kornélia (Komló Sport KK) 0.64 11
53. Fodor Petra (PVSK Ötye) 0.63 8
54. László Mirella (Komló Sport KK) 0.6 10
55. Földesi Lili (Komló Sport KK) 0.55 11
56. Séra Nikolett (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0.5 6
57. Weisz Petra (Atomerőmű SE) 0.5 10
58. Prantner Krisztina (Atomerőmű SE) 0.5 10
59. Kéri Csenge (Komló Sport KK) 0.4 10
60. Tar Zsófia (Atomerőmű SE) 0.38 8
61. Herendi Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0.33 6
62. Haag Dóra (Atomerőmű SE) 0.3 10
63. Boros Judit Nikolett (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0.17 6
64. Neuheiser Hanna (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 0.14 7
65. Farkas Fanni (PVSK Ötye) 0.13 8
66. Leipold Boglárka (Komló Sport KK) 0.13 8
67. Kovácsik Emese (Gyakorló DSE) 0.11 9
68. Sipos Zsófia (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 0 8
69. Krizer Boglárka (Atomerőmű SE) 0 8
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Putnoki Rita (Gyakorló DSE) 3 11
2. Heckenberger Hédi (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 3 10
3. Sebestyén Réka (Komló Sport KK) 2.73 11
4. Molnár Hanna (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 2.25 8
5. Horváth Lara (Gyakorló DSE) 2.18 11
6. Gulyás Liliána (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 2.14 7
7. Temes Boglárka (PVSK Ötye) 2.09 11
8. Csutorás Fanni (Komló Sport KK) 2 7
9. Tóth Réka (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 2 8
10. Mándity Mirna (PVSK Ötye) 1.91 11
11. Kakócz Kata (Komló Sport KK) 1.73 11
12. Buglyó Janka (Atomerőmű SE) 1.7 10
13. Pécsi Dorottya (PVSK Ötye) 1.5 8
14. Pintér Anna (Atomerőmű SE) 1.3 10
15. Marton Kornélia (Komló Sport KK) 1.27 11
16. Hajgató Regina (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 1.2 10
17. Szomor Kinga (PVSK Ötye) 1.18 11
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Buglyó Janka (Atomerőmű SE) 89.47% (17/19) 10
2. Kakócz Kata (Komló Sport KK) 79.17% (19/24) 11
3. Heckenberger Hédi (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 71.43% (30/42) 10
4. Németh Adrienn (Gyakorló DSE) 71.43% (10/14) 9
5. Hajgató Regina (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 66.67% (12/18) 10
6. Stranszky Bettina (PVSK Ötye) 66.67% (10/15) 11
7. Vajna Nikolett (Gyakorló DSE) 66.67% (8/12) 10
8. Mándity Mirna (PVSK Ötye) 65.63% (21/32) 11
9. Pintér Anna (Atomerőmű SE) 65% (13/20) 10
10. Tóth Réka (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 64% (16/25) 8
11. Marton Kornélia (Komló Sport KK) 63.64% (14/22) 11
12. Csutorás Fanni (Komló Sport KK) 63.64% (14/22) 7
13. Pécsi Dorottya (PVSK Ötye) 60% (12/20) 8
14. Putnoki Rita (Gyakorló DSE) 58.93% (33/56) 11
15. Séra Nikolett (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 58.82% (10/17) 6
16. Boda Sára (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 58.82% (10/17) 10
17. Szabó Nikolett (PVSK Ötye) 58.33% (7/12) 11
18. Dóczi Mercédesz (Atomerőmű SE) 56.25% (9/16) 10
19. Sebestyén Réka (Komló Sport KK) 55.56% (30/54) 11
20. Temes Boglárka (PVSK Ötye) 54.76% (23/42) 11
21. Lacza Virág (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 52.38% (11/21) 10
22. Szomor Kinga (PVSK Ötye) 52% (13/25) 11
23. Petró Ildikó (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 47.83% (11/23) 8
24. Gulyás Liliána (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 46.88% (15/32) 7
25. Scherer Dorottya (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 46.67% (7/15) 10
26. Horváth Lara (Gyakorló DSE) 46.15% (24/52) 11
27. Baksai Vivien (Komló Sport KK) 38.89% (7/18) 10
28. Szabó Nóra (Komló Sport KK) 38.89% (7/18) 11
29. Horváth Zsófia Anna (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 38.46% (5/13) 11
30. Molnár Hanna (PTE-ÁOK Petőfi SE női egyetemi) 34.62% (18/52) 8
31. Peti Zsófia (Komló Sport KK) 31.58% (6/19) 11
32. Vajdics Petra (PTE-ÁOK Petőfi SE Junior) 23.08% (3/13) 10
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu