/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Ács Míra (Atomerőmű SE U11 leány) 98 4
2. Kindl Szonja (Atomerőmű SE U11 leány) 67 4
3. Bakó Bálint (Bátaszéki Oroszlánok) 36 2
4. Csapó Szófia (Csíkos Tigrisek) 34 2
5. Inalegwu Noel (GYKSE Szekszárd A) 33 2
6. Misóczki Zorka (Zombasket) 33 4
7. Nyári Döniz Csenge (Fürge Nyuszik) 28 2
8. Matus Csenge (Baka-Gidák) 28 3
9. Tuboly Márk (GYKSE Szekszárd B) 28 3
10. Papp Bálint Géza (GYKSE Szekszárd A) 26 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Ács Míra (Atomerőmű SE U11 leány) 0 4
2. Bakó Bálint (Bátaszéki Oroszlánok) 0 2
3. Nagy Gréta (Katolikus Répák) 0 1
4. Csapó Szófia (Csíkos Tigrisek) 0 2
5. Kindl Szonja (Atomerőmű SE U11 leány) 0 4
6. Inalegwu Noel (GYKSE Szekszárd A) 0 2
7. Nyári Döniz Csenge (Fürge Nyuszik) 0 2
8. Papp Bálint Géza (GYKSE Szekszárd A) 0 2
9. Magyar Károly (GYKSE Szekszárd A) 0 2
10. Vittay Kamilla (Csíkos Tigrisek) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Ács Míra (Atomerőmű SE U11 leány) 24.5 4
2. Bakó Bálint (Bátaszéki Oroszlánok) 18 2
3. Nagy Gréta (Katolikus Répák) 17 1
4. Csapó Szófia (Csíkos Tigrisek) 17 2
5. Kindl Szonja (Atomerőmű SE U11 leány) 16.75 4
6. Inalegwu Noel (GYKSE Szekszárd A) 16.5 2
7. Nyári Döniz Csenge (Fürge Nyuszik) 14 2
8. Papp Bálint Géza (GYKSE Szekszárd A) 13 2
9. Magyar Károly (GYKSE Szekszárd A) 12.5 2
10. Vittay Kamilla (Csíkos Tigrisek) 12.5 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Ács Míra (Atomerőmű SE U11 leány) 0 4
2. Bakó Bálint (Bátaszéki Oroszlánok) 0 2
3. Nagy Gréta (Katolikus Répák) 0 1
4. Csapó Szófia (Csíkos Tigrisek) 0 2
5. Kindl Szonja (Atomerőmű SE U11 leány) 0 4
6. Inalegwu Noel (GYKSE Szekszárd A) 0 2
7. Nyári Döniz Csenge (Fürge Nyuszik) 0 2
8. Papp Bálint Géza (GYKSE Szekszárd A) 0 2
9. Magyar Károly (GYKSE Szekszárd A) 0 2
10. Vittay Kamilla (Csíkos Tigrisek) 0 2
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Ács Míra (Atomerőmű SE U11 leány) 10.75 4
2. Nagy Gréta (Katolikus Répák) 8 1
3. Csapó Szófia (Csíkos Tigrisek) 8 2
4. Kindl Szonja (Atomerőmű SE U11 leány) 7.5 4
5. Bakó Bálint (Bátaszéki Oroszlánok) 7 2
6. Inalegwu Noel (GYKSE Szekszárd A) 6.5 2
7. Papp Bálint Géza (GYKSE Szekszárd A) 6.5 2
8. Vittay Kamilla (Csíkos Tigrisek) 6 2
9. Szemes Márk (Zombasket) 6 2
10. Hencsik Adrienn (Fürge Nyuszik) 5 2
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hencsik Adrienn (Fürge Nyuszik) 3 2
2. Inalegwu Noel (GYKSE Szekszárd A) 2.5 2
3. Tóth Tarhos Előd (Bátaszéki Oroszlánok) 2.5 2
4. Zaják Zorka (Baka-Gidák) 2.5 2
5. Doszpod Máté (FKSE-Gyakszi Rangers) 2.5 2
6. Misóczki Zorka (Zombasket) 2.25 4
7. Papp Bálint Géza (GYKSE Szekszárd A) 2 2
8. Ígért Gergő (Zombasket) 2 2
9. Illés Zsombor (FKSE-Gyakszi Rangers) 2 2
10. Kindl Szonja (Atomerőmű SE U11 leány) 1.75 4
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nyári Döniz Csenge (Fürge Nyuszik) 5 2
2. Bakó Bálint (Bátaszéki Oroszlánok) 4 2
3. Inalegwu Noel (GYKSE Szekszárd A) 3.5 2
4. Magyar Károly (GYKSE Szekszárd A) 3.5 2
5. Ács Míra (Atomerőmű SE U11 leány) 3 4
6. Mátrai Nóra (PVSK U11 B leány) 2.5 2
7. Szabó Dorka (Katolikus Répák) 2 1
8. Kollár Lilla (Bátaszéki Oroszlánok) 2 2
9. Jaszenovics Bence (Katolikus Répák) 2 1
10. Kindl Szonja (Atomerőmű SE U11 leány) 1.75 4
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bakó Bálint (Bátaszéki Oroszlánok) 100% (8/8) 2
2. Mátrai Nóra (PVSK U11 B leány) 100% (5/5) 2
3. Kollár Lilla (Bátaszéki Oroszlánok) 100% (4/4) 2
4. Révész Boglárka (PVSK U11 B leány) 100% (3/3) 2
5. Főfai Tíbor (Babits Lurkók) 100% (2/2) 3
6. Kárpáti Kökény Emese (Babits Lurkók) 100% (2/2) 3
7. Mekl-Kovács Hanga (Baka-Gidák) 100% (2/2) 3
8. Halász Ákos (Babits Manók) 100% (2/2) 2
9. Zaják Zorka (Baka-Gidák) 100% (2/2) 2
10. Rácz Nóra (Bátaszéki Oroszlánok) 100% (2/2) 2
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu