/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor

Tolna megye - U11

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
152 Baka-Gidák Katolikus Répák 2018/10/13
14:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Nagy Viktor Jakab Levente
153 Katolikus Répák Babits Manók 2018/10/13
15:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Nagy Viktor Jakab Levente
154 Babits Manók Baka-Gidák 2018/10/13
16:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Reining Márton
155 GYKSE Szekszárd/A Bonyhádi KSE U11 2018/10/14
08:30
Dienes Valéria Ált. Isk. Kovács Kincső Szücs Szabolcs
156 Bonyhádi KSE U11 Paksi Harcosok 2018/10/14
09:50
Dienes Valéria Ált. Isk.
157 Paksi Harcosok GYKSE Szekszárd/A 2018/10/14
11:10
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Kovács Kincső
158 GYKSE Szekszárd/B Babits Karvalyok 2018/10/14
12:10
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Renkecz Máté Gergő
159 Babits Karvalyok PVSK U11 B leány 2018/10/14
13:10
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence
160 PVSK U11 B leány GYKSE Szekszárd/B 2018/10/14
14:10
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Renkecz Máté Gergő
161 ASE U11 leány Csíkos Tigrisek 2018/10/14
15:10
Dienes Valéria Ált. Isk.
162 Zombasket ASE U11 leány 2018/10/14
16:10
Dienes Valéria Ált. Isk. Jakab Levente Reining Márton
163 Csíkos Tigrisek Zombasket 2018/10/14
17:10
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Liszkai Rebeka
164 Bátaszéki Oroszlánkölykök Gyaxi Maxi 2018/10/20
09:00
20-0
(-, -, -, -)
Dienes Valéria Ált. Isk.
165 Gyaxi Maxi Atom Manók 2018/10/20
10:00
0-0
(-, -, -, -)
Dienes Valéria Ált. Isk.
166 Atom Manók Bátaszéki Oroszlánkölykök 2018/10/20
11:00
Dienes Valéria Ált. Isk.
167 Fürge Nyuszik Babits Lurkók 2018/10/20
12:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Keresztes Tamás
168 Tamási Dámocskák U11 Bátaszéki Oroszlánok 2018/10/20
13:20
Dienes Valéria Ált. Isk. Keresztes Tamás Breuer-Orbán Kristóf Péter
169 Tamási Dámocskák U11 Babits Lurkók 2018/10/20
14:45
Dienes Valéria Ált. Isk. Szücs Szabolcs Breuer-Orbán Kristóf Péter
170 Bátaszéki Oroszlánok Fürge Nyuszik 2018/10/20
16:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Szücs Szabolcs Nemes Hajnalka
171 GYKSE Szekszárd/A Fürge Nyuszik 2018/11/10
14:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Márk Szücs Szabolcs
172 Fürge Nyuszik Paksi Harcosok 2018/11/10
15:15
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Márk Nagy Viktor
173 Paksi Harcosok GYKSE Szekszárd/A 2018/11/10
16:35
Dienes Valéria Ált. Isk. Keresztes Tamás Nagy Viktor
174 Bátaszéki Oroszlánok Bonyhádi KSE U11 2018/11/11
08:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Szőke Bence Pálkerti Tamás
175 Bonyhádi KSE U11 Tamási Dámocskák U11 2018/11/11
09:10
Dienes Valéria Ált. Isk. Szőke Bence Pálkerti Tamás
176 Tamási Dámocskák U11 Bátaszéki Oroszlánok 2018/11/11
10:20
Dienes Valéria Ált. Isk. Pálkerti Tamás Szőke Bence
177 Csíkos Tigrisek PVSK U11 B leány 2018/11/11
11:35
Dienes Valéria Ált. Isk. Pálkerti Tamás Szőke Bence
178 PVSK U11 B leány Babits Karvalyok 2018/11/11
12:35
Dienes Valéria Ált. Isk. Vörös Ferenc Zsolt Villányi János
179 Babits Karvalyok Csíkos Tigrisek 2018/11/11
13:35
Dienes Valéria Ált. Isk. Vörös Ferenc Zsolt Liszkai Rebeka
180 Bátaszéki Oroszlánkölykök Gyaxi Maxi 2018/11/18
08:00
20-0
(-, -, -, -)
Dienes Valéria Ált. Isk. Viszmeg Míra Nagy Viktor
181 GYKSE Szekszárd/B Babits Lurkók 2018/11/18
09:00
39-19
(13-4,8-5,10-4,8-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Viszmeg Míra Nagy Viktor
182 Gyaxi Maxi GYKSE Szekszárd/B 2018/11/18
10:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Jakab Levente
183 Bátaszéki Oroszlánkölykök Babits Lurkók 2018/11/18
11:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Jakab Levente
184 Zombasket ASE U11 leány 2018/11/18
12:00
53-33
(13-16,22-7,8-8,10-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Liszkai Rebeka
185 Zombasket FKSE-Gyakszi Rangers 2018/11/18
13:00
44-12
(11-0,11-8,12-0,10-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Liszkai Rebeka
186 ASE U11 leány FKSE-Gyakszi Rangers 2018/11/18
14:00
64-11
(25-0,7-7,24-0,8-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Márk Kovács Kincső
187 Atom Manók Baka-Gidák 2018/11/18
15:00
0-20
(-, -, -, -)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Márk Kovács Kincső
188 Baka-Gidák Babits Manók 2018/11/18
16:00
34-5
(8-0,14-5,2-0,10-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Nemes Hajnalka
189 Babits Manók Atom Manók 2018/11/18
17:00
20-0
(-, -, -, -)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Nemes Hajnalka
191 Bátaszéki Oroszlánkölykök Babits Lurkók 2018/12/02
08:00
12-66
(2-12,2-18,8-12,0-24)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Nemes Hajnalka
192 Baka-Gidák Bátaszéki Oroszlánkölykök 2018/12/02
09:00
35-19
(6-4,17-6,5-4,7-5)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Keresztes Tamás
193 Babits Lurkók Baka-Gidák 2018/12/02
10:00
28-18
(5-2,17-5,6-,-11)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szücs Szabolcs Keresztes Tamás
194 Bátaszéki Oroszlánok GYKSE Szekszárd/A 2018/12/02
12:00
36-40
(6-13,5-8,14-8,11-11)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szücs Szabolcs Nagy Viktor
195 Fürge Nyuszik Bátaszéki Oroszlánok 2018/12/02
13:00
46-40
(10-11,8-4,12-19,16-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Márk Kovács Kincső
196 GYKSE Szekszárd/A Fürge Nyuszik 2018/12/02
14:00
56-38
(14-4,10-12,16-13,16-9)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Márk Kovács Kincső
197 Atom Manók Gyaxi Maxi 2018/12/09
13:00
0-0
(-, -, -, -)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Jakab Levente
198 Katolikus Répák Babits Manók 2018/12/09
14:00
56-10
(10-2,16-1,17-7,13-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Nagy Viktor
199 Gyaxi Maxi Katolikus Répák 2018/12/09
15:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Reining Márton
200 Babits Manók Atom Manók 2018/12/09
16:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Reining Márton
208 Csíkos Tigrisek Tamási Dámocskák U11 2018/12/16
08:00
48-36
(14-10,10-8,12-9,12-9)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szücs Szabolcs Nagy Viktor
209 Tamási Dámocskák U11 Zombasket 2018/12/16
09:00
12-30
(4-2,0-4,4-10,4-14)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Márk Ireczky Dániel
210 Zombasket Csíkos Tigrisek 2018/12/16
10:00
22-48
(2-6,4-16,8-18,8-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Márk Ireczky Dániel
205 GYKSE Szekszárd/B PVSK U11 B leány 2018/12/16
11:00
31-21
(9-4,8-10,10-4,4-3)
Dienes Valéria Ált. Isk. Kovács Kincső Viszmeg Míra
206 ASE U11 leány GYKSE Szekszárd/B 2018/12/16
12:00
52-32
(7-9,24-13,12-6,9-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Liszkai Rebeka Jakab Levente
207 PVSK U11 B leány ASE U11 leány 2018/12/16
13:00
22-55
(4-12,9-18,3-8,6-17)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Reining Márton
203 Babits Karvalyok Bonyhádi KSE U11 2018/12/21
15:00
28-29
(2-6,10-4,7-9,9-10)
Dienes Valéria Ált. Isk. Gombos Ádám Attila Nemes Hajnalka
204 Bonyhádi KSE U11 Paksi Harcosok 2018/12/21
16:00
14-37
(2-12,4-8,6-7,2-10)
Dienes Valéria Ált. Isk. Gombos Ádám Attila Nemes Hajnalka
202 Paksi Harcosok Babits Karvalyok 2018/12/21
17:00
63-28
(12-15,19-2,17-9,15-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Márk Nagy Viktor
211 Fürge Nyuszik GYKSE Szekszárd/A 2019/01/12
08:00
34-48
(5-19,10-9,8-12,11-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Jakab Levente
212 GYKSE Szekszárd/A Paksi Harcosok 2019/01/12
09:00
66-26
(18-6,16-14,22-2,10-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Jakab Levente
213 Paksi Harcosok Fürge Nyuszik 2019/01/12
10:00
27-70
(5-18,12-21,0-19,10-12)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Liszkai Rebeka
217 Tamási Dámocskák U11 GYKSE Szekszárd/B 2019/01/12
11:00
26-27
(6-7,2-4,7-8,11-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nagy Viktor Liszkai Rebeka
218 GYKSE Szekszárd/B Babits Lurkók 2019/01/12
12:00
30-32
(10-6,5-8,8-15,7-3)
Dienes Valéria Ált. Isk. Breuer-Orbán Kristóf Péter Nagy Viktor
219 Babits Lurkók Tamási Dámocskák U11 2019/01/12
13:00
28-41
(4-17,13-8,7-14,4-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Breuer-Orbán Kristóf Péter Kovács Kincső
220 Bátaszéki Oroszlánkölykök Katolikus Répák 2019/01/13
08:30
31-21
(2-5,17-2,6-8,6-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Nagy Viktor
221 Baka-Gidák PVSK U11 B leány 2019/01/13
09:30
20-42
(3-11,9-15,4-12,4-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Keresztes Tamás Reining Márton
222 Bátaszéki Oroszlánok PVSK U11 B leány 2019/01/13
10:30
6-55
(2-10,2-17,0-17,2-11)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Márk Reining Márton
223 Katolikus Répák Baka-Gidák 2019/01/13
11:30
7-30
(1-6,4-12,2-4,0-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Kovács Kincső
224 Bátaszéki Oroszlánok Csíkos Tigrisek 2019/01/13
13:00
64-17
(22-2,6-1,26-11,10-3)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szücs Szabolcs Liszkai Rebeka
225 Csíkos Tigrisek Bonyhádi KSE U11 2019/01/13
14:00
28-29
(14-6,4-9,8-10,2-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Viszmeg Míra
226 Bonyhádi KSE U11 Bátaszéki Oroszlánok 2019/01/13
15:00
19-71
(3-20,2-16,9-21,5-14)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Viszmeg Míra
228 Babits Manók Gyaxi Maxi 2019/01/19
09:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Liszkai Rebeka
227 Atom Manók FKSE-Gyakszi Rangers 2019/01/19
10:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Viszmeg Míra
229 Gyaxi Maxi FKSE-Gyakszi Rangers 2019/01/19
11:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Keresztes Tamás Sterczer Péter Márk
230 Babits Manók Atom Manók 2019/01/19
12:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Szücs Szabolcs Nagy Viktor
214 Babits Karvalyok Zombasket 2019/01/27
09:00
48-21
(4-2,11-7,22-2,11-10)
Zombai Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk. Propszt Amanda Reining Márton
216 ASE U11 leány Babits Karvalyok 2019/01/27
10:00
25-65
(4-14,9-21,4-14,8-16)
Zombai Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk. Propszt Amanda Jakab Levente
215 Zombasket ASE U11 leány 2019/01/27
12:00
42-23
(8-12,14-6,8-3,12-2)
Zombai Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk. Nemes Hajnalka Reining Márton
231 GYKSE Szekszárd/B FKSE-Gyakszi Rangers 2019/02/17
09:00
73-23
(14-8,27-9,24-3,8-3)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Nagy Viktor
232 Baka-Gidák Bátaszéki Oroszlánkölykök 2019/02/17
10:00
33-32
(12-7,4-12,16-2,1-11)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Szücs Szabolcs
233 GYKSE Szekszárd/B Baka-Gidák 2019/02/17
11:00
68-13
(13-2,18-6,25-3,12-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Szücs Szabolcs
234 FKSE-Gyakszi Rangers Bátaszéki Oroszlánkölykök 2019/02/17
12:00
24-27
(1-5,8-16,7-6,8-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Szücs Szabolcs
235 Katolikus Répák Babits Manók 2019/02/23
08:30
22-5
(12-0,2-0,4-3,4-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lőrinc Propszt Amanda
236 Gyaxi Maxi Atom Manók 2019/02/23
09:30
14-24
(0-12,4-2,3-8,7-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lőrinc Propszt Amanda
237 Katolikus Répák Atom Manók 2019/02/23
10:30
13-35
(0-14,5-0,5-18,3-3)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lőrinc Propszt Amanda
238 Babits Manók Gyaxi Maxi 2019/02/23
11:30
8-29
(0-4,2-7,6-15,0-3)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lőrinc Propszt Amanda
239 ASE U11 leány PVSK U11 B leány 2019/02/23
13:00
36-18
(17-0,5-11,12-5,2-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Viszmeg Míra
240 PVSK U11 B leány Babits Lurkók 2019/02/23
14:00
18-63
(6-8,3-8,9-27,0-20)
Dienes Valéria Ált. Isk. Keresztes Tamás Liszkai Rebeka
241 Babits Lurkók ASE U11 leány 2019/02/23
15:00
48-23
(8-10,20-6,9-5,11-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Márk Reining Márton
242 Paksi Harcosok Babits Karvalyok 2019/02/24
08:30
40-50
(12-18,12-20,11-2,5-10)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Liszkai Rebeka
243 Babits Karvalyok Bonyhádi KSE U11 2019/02/24
09:30
34-28
(10-8,12-11,6-4,6-5)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Liszkai Rebeka
244 Bonyhádi KSE U11 Paksi Harcosok 2019/02/24
10:30
20-30
(8-0,7-13,2-9,3-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Keresztes Tamás Viszmeg Míra
245 Csíkos Tigrisek Tamási Dámocskák U11 2019/02/24
11:30
44-26
(8-6,16-5,7-12,13-3)
Dienes Valéria Ált. Isk. Keresztes Tamás Nagy Viktor
246 Tamási Dámocskák U11 Zombasket 2019/02/24
12:30
25-40
(6-11,8-10,6-5,5-14)
Dienes Valéria Ált. Isk. Keresztes Tamás Nagy Viktor
247 Zombasket Csíkos Tigrisek 2019/02/24
13:30
19-17
(5-2,9-7,2-5,3-3)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Márk Nagy Viktor
248 GYKSE Szekszárd/A Bátaszéki Oroszlánok 2019/02/24
14:30
68-22
(25-2,15-10,16-2,12-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Márk Jakab Levente
249 Bátaszéki Oroszlánok Fürge Nyuszik 2019/02/24
15:15
21-43
(0-8,11-13,4-13,6-9)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Jakab Levente
250 Fürge Nyuszik GYKSE Szekszárd/A 2019/02/24
16:30
46-64
(4-23,11-18,7-16,24-7)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Propszt Amanda
251 Baka-Gidák PVSK U11 B leány 2019/03/09
09:00
12-52
(0-12,11-20,0-9,1-11)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lőrinc Propszt Amanda
252 PVSK U11 B leány GYKSE Szekszárd/B 2019/03/09
10:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lőrinc Propszt Amanda
253 GYKSE Szekszárd/B Baka-Gidák 2019/03/09
11:00
51-12
(15-1,20-6,6-3,10-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lőrinc Propszt Amanda
254 Bonyhádi KSE U11 2019/03/09
12:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Ireczky Dániel
255 Bonyhádi KSE U11 Csíkos Tigrisek 2019/03/09
13:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Ireczky Dániel
256 Csíkos Tigrisek 2019/03/09
14:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Nagy Viktor
257 Zombasket Bátaszéki Oroszlánok 2019/03/09
15:00
10-65
(0-26,5-14,1-15,4-10)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Jakab Levente
258 Bátaszéki Oroszlánok Paksi Harcosok 2019/03/09
16:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Szücs Szabolcs Reining Márton
259 Paksi Harcosok Zombasket 2019/03/09
17:00
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Márk Nemes Hajnalka
263 Katolikus Répák FKSE-Gyakszi Rangers 2019/03/24
08:30
Dienes Valéria Ált. Isk.
264 FKSE-Gyakszi Rangers Bátaszéki Oroszlánkölykök 2019/03/24
09:30
Dienes Valéria Ált. Isk.
265 Bátaszéki Oroszlánkölykök Katolikus Répák 2019/03/24
10:30
Dienes Valéria Ált. Isk.
266 Babits Manók Atom Manók 2019/03/24
11:30
Dienes Valéria Ált. Isk.
267 Atom Manók Gyaxi Maxi 2019/03/24
12:30
Dienes Valéria Ált. Isk.
268 Gyaxi Maxi Babits Manók 2019/03/24
13:30
Dienes Valéria Ált. Isk.
269 ASE U11 leány Tamási Dámocskák U11 2019/03/24
14:30
Dienes Valéria Ált. Isk.
270 Babits Lurkók ASE U11 leány 2019/03/24
15:30
Dienes Valéria Ált. Isk.
271 Tamási Dámocskák U11 Babits Lurkók 2019/03/24
16:30
Dienes Valéria Ált. Isk.
262 Fürge Nyuszik GYKSE Szekszárd/A 2019/03/28
14:30
Dienes Valéria Ált. Isk.
260 GYKSE Szekszárd/A Babits Karvalyok 2019/03/28
15:40
Dienes Valéria Ált. Isk.
261 Babits Karvalyok Fürge Nyuszik 2019/03/28
16:50
Dienes Valéria Ált. Isk.
201 Egyeztetés alatt!

Tolna Megye - Nagyok Kupája

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
2 KSC Szekszárd Bonyhádi KSE 2018/10/16
16:45
44-88
(9-29,12-21,12-22,11-16)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Nagy Viktor
4 Alisca Karvalyok NK Dombóvári KKE 2018/10/18
17:30
94-46
(22-22,22-8,24-6,26-10)
Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola Villányi János Jakab Levente
1 KSE Zomba Atomerőmű SE leány 2018/10/19
15:00
28-103
(4-32,6-22,10-31,8-18)
Zombai Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk. Jakab Levente Reining Márton
3 Mohácsi TE 1888 Atom City-ASE 2018/10/20
09:30
Mohács Városi Sportcs.
6 Bonyhádi KSE Mohácsi TE 1888 2018/10/24
15:15
148-15
(41-0,32-8,51-2,24-5)
Bonyhád Városi Sportcs. Kollár Tamás Ács Dezső
5 Atomerőmű SE leány KSC Szekszárd 2018/10/24
16:30
88-50
(20-11,24-13,21-17,23-9)
Atomerőmű Sportegyesület Sportcs. Domokos Lőrinc Szücs Szabolcs
7 Atom City-ASE Alisca Karvalyok NK 2018/10/25
17:30
43-41
(7-11,7-5,7-12,22-13)
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Villányi János Vörös Ferenc Zsolt
11 Dombóvári KKE Bátaszék SE 2018/10/26
16:30
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk.
8 KSE Zomba Bátaszék SE 2018/10/29
10:00
19-86
(6-26,3-27,6-20,4-13)
Zombai Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk. Nemes Hajnalka Reining Márton
12 KSC Szekszárd KSE Zomba 2018/11/03
10:00
106-6
(34-2,28-0,26-0,18-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szücs Szabolcs Villányi János
15 KSE Zomba Dombóvári KKE 2018/11/06
15:00
26-65
(8-19,0-22,2-4,16-20)
Zombai Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk. Jakab Levente Reining Márton
14 Atom City-ASE Bátaszék SE 2018/11/06
16:30
47-25
(16-7,8-10,5-6,18-2)
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Villányi János
16 Mohácsi TE 1888 KSC Szekszárd 2018/11/06
17:00
6-117
(0-43,0-30,2-30,4-14)
Lovász Balázs
10 Alisca Karvalyok NK Bonyhádi KSE 2018/11/09
18:15
65-48
(19-12,8-16,19-8,19-12)
Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola Nemes Hajnalka Szücs Szabolcs
13 Atomerőmű SE leány Alisca Karvalyok NK 2018/11/10
00:
60-25
(12-6,10-10,16-6,22-3)
Atomerőmű Sportegyesület Sportcs. Szücs Szabolcs
17 Bátaszék SE Bonyhádi KSE 2018/11/14
18:00
38-87
(15-23,4-30,14-12,5-22)
Kalász János Városi Sportcs. Szücs Szabolcs
20 Alisca Karvalyok NK Mohácsi TE 1888 2018/11/15
17:15
109-4
(23-4,32-0,22-0,32-0)
Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola Nemes Hajnalka Jakab Levente
19 Dombóvári KKE KSC Szekszárd 2018/11/16
16:30
27-89
(2-28,7-15,5-30,13-16)
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. Péter Csaba Ács Dezső
18 KSE Zomba Atom City-ASE 2018/11/20
15:00
22-100
(4-23,10-31,0-26,8-20)
Zombai Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk. Jakab Levente Reining Márton
24 Mohácsi TE 1888 Dombóvári KKE 2018/11/20
17:00
26-77
(5-18,5-24,10-9,6-26)
Fleischmann Krisztián Lovász Balázs
22 Bonyhádi KSE KSE Zomba 2018/11/21
15:15
Bonyhád Városi Sportcs. Ács Dezső Kollár Tamás
21 Atomerőmű SE leány Bátaszék SE 2018/11/21
16:00
101-36
(17-10,36-8,16-12,32-6)
Atomerőmű Sportegyesület Sportcs. Villányi János
23 KSC Szekszárd Atom City-ASE 2018/11/23
16:45
37-52
(15-12,8-18,10-18,4-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka
9 Mohácsi TE 1888 Atomerőmű SE leány 2018/11/27
17:00
Mohács Városi Sportcs.
27 Bátaszék SE KSC Szekszárd 2018/11/28
18:00
32-72
(0-27,17-5,3-23,12-17)
Kalász János Városi Sportcs. Domokos Lőrinc Nemes Hajnalka
26 Atom City-ASE Bonyhádi KSE 2018/11/29
18:00
35-37
(8-4,8-14,8-10,11-9)
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Vörös Ferenc Zsolt Renkecz Máté Gergő
28 KSE Zomba Alisca Karvalyok NK 2018/12/01
17:00
23-96
(5-22,5-24,3-26,10-24)
Zombai Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk. Domokos Lőrinc Reining Márton
30 Bonyhádi KSE Dombóvári KKE 2018/12/04
15:15
59-42
(14-5,19-15,14-9,12-13)
Bonyhád Városi Sportcs. Fodor Sándor Balázs Ács Dezső
29 Atomerőmű SE leány Atom City-ASE 2018/12/04
16:30
47-58
(19-14,16-20,12-22,0-2)
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Szücs Szabolcs Keresztes Tamás
32 Mohácsi TE 1888 KSE Zomba 2018/12/04
17:00
25 Dombóvári KKE Atomerőmű SE leány 2018/12/06
16:30
53-98
(13-20,8-30,17-18,15-30)
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. Péter Csaba Lalák Vince
31 Alisca Karvalyok NK Bátaszék SE 2018/12/06
17:30
71-28
(15-10,12-6,24-8,20-4)
Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola Nagy Viktor Reining Márton
34 Atom City-ASE Dombóvári KKE 2018/12/11
16:30
65-34
(14-12,22-6,15-10,14-6)
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Domokos Lőrinc Vörös Ferenc Zsolt
36 KSC Szekszárd Alisca Karvalyok NK 2018/12/14
16:45
64-58
(19-9,12-14,14-12,19-23)
Dienes Valéria Ált. Isk. Keresztes Tamás Nemes Hajnalka
33 Bonyhádi KSE Atomerőmű SE leány 2018/12/15
15:15
70-67
(18-12,16-25,16-9,20-21)
Bonyhád Városi Sportcs. Kollár Tamás Szücs Szabolcs
37 Bonyhádi KSE KSC Szekszárd 2019/01/23
15:30
38-53
(12-15,6-13,14-16,6-9)
Bonyhád Városi Sportcs. Szücs Szabolcs Kovács Kincső
43 Alisca Karvalyok NK Atom City-ASE 2019/01/24
17:45
54-58
(3-18,20-16,15-12,16-12)
Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola Szücs Szabolcs Nemes Hajnalka
45 KSC Szekszárd Atomerőmű SE leány 2019/01/30
15:15
65-51
(22-12,15-12,21-15,7-12)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Nagy Viktor
35 Bátaszék SE Mohácsi TE 1888 2019/01/30
18:00
71-18
(27-4,12-4,16-4,16-6)
Kalász János Városi Sportcs. Keresztes Tamás Szücs Szabolcs
48 KSE Zomba KSC Szekszárd 2019/02/03
10:00
Zombai Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk.
50 Atomerőmű SE leány Mohácsi TE 1888 2019/02/06
16:20
Paks, ESZI csarnok
51 Dombóvári KKE KSE Zomba 2019/02/07
17:15
91-50
(28-12,32-14,19-8,12-16)
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk.
58 Atom City-ASE KSE Zomba 2019/02/12
16:15
108-8
(22-0,40-0,23-4,23-4)
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Domokos Lőrinc Vörös Ferenc Zsolt
56 Bonyhádi KSE Bátaszék SE 2019/02/13
15:30
106-12
(28-1,32-1,22-6,24-4)
Bonyhád Városi Sportcs. Kollár Tamás Balogh László
53 KSC Szekszárd Mohácsi TE 1888 2019/02/14
15:15
76-13
(20-2,20-5,24-2,12-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szücs Szabolcs Nagy Viktor
54 Alisca Karvalyok NK Atomerőmű SE leány 2019/02/14
17:45
45-71
(9-25,12-12,16-16,8-18)
Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola Keresztes Tamás Nemes Hajnalka
55 KSC Szekszárd Dombóvári KKE 2019/02/19
15:15
106-43
(32-8,18-17,33-9,23-9)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Nagy Viktor
65 Bonyhádi KSE Atom City-ASE 2019/02/20
15:30
95-51
(21-18,23-8,24-11,27-14)
Bonyhád Városi Sportcs. Villányi János Szücs Szabolcs
40 Atomerőmű SE leány KSE Zomba 2019/02/20
16:20
Paks, ESZI csarnok Domokos Lőrinc Vörös Ferenc Zsolt
59 Dombóvári KKE Mohácsi TE 1888 2019/02/21
17:30
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. Lalák Vince Orbán Zalán
46 Bátaszék SE KSE Zomba 2019/02/22
18:00
65-21
(21-2,13-6,17-2,14-11)
Kalász János Városi Sportcs. Kovács Kincső Nagy Viktor
62 Atom City-ASE KSC Szekszárd 2019/02/26
16:15
45-50
(7-11,9-14,19-9,10-16)
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Villányi János Renkecz Máté Gergő
61 Bátaszék SE Atomerőmű SE leány 2019/02/27
18:00
21-67
(6-15,0-19,9-16,6-17)
Kalász János Városi Sportcs. Villányi János Nemes Hajnalka
60 KSE Zomba Bonyhádi KSE 2019/03/02
10:00
Zombai Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk. Jakab Levente Reining Márton
63 Atomerőmű SE leány Dombóvári KKE 2019/03/06
16:30
113-49
(26-21,41-10,27-7,19-11)
Paks, ESZI csarnok Ács Dezső Balogh László
70 Bátaszék SE Alisca Karvalyok NK 2019/03/06
17:00
Kalász János Városi Sportcs.
74 Mohácsi TE 1888 Bátaszék SE 2019/03/07
17:00
Mohács Városi Sportcs. Potz Gábor Suhajda Mátyás
67 Dombóvári KKE Bonyhádi KSE 2019/03/07
17:30
58-88
(17-26,16-16,8-26,17-20)
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. Balogh László Orbán Zalán
69 KSE Zomba Mohácsi TE 1888 2019/03/09
11:00
Zombai Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Isk. Domokos Bence Villányi János
68 Atom City-ASE Atomerőmű SE leány 2019/03/11
16:20
37-59
(10-23,11-14,6-18,10-4)
Paks, ESZI csarnok Szücs Szabolcs Nemes Hajnalka
64 KSC Szekszárd Bátaszék SE 2019/03/13
15:00
82-17
(29-5,21-4,22-4,10-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Jakab Levente
71 Dombóvári KKE Atom City-ASE 2019/03/14
17:30
46-53
(10-15,14-17,10-9,12-12)
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. Lalák Vince Orbán Zalán
57 Mohácsi TE 1888 Alisca Karvalyok NK 2019/03/19
17:00
Mohács Városi Sportcs. Fleischmann Krisztián Potz Gábor
44 Mohácsi TE 1888 Bonyhádi KSE 2019/03/21
17:00
Mohács Városi Sportcs. Potz Gábor Székely Bernadett
41 Atom City-ASE Mohácsi TE 1888 2019/03/26
16:15
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
72 Alisca Karvalyok NK KSC Szekszárd 2019/03/27
15:00
73 Atomerőmű SE leány Bonyhádi KSE 2019/03/27
16:20
Paks, ESZI csarnok
38 Dombóvári KKE Alisca Karvalyok NK 2019/03/28
17:30
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk.
52 Bátaszék SE Atom City-ASE 2019/03/29
18:00
Kalász János Városi Sportcs.
47 Bátaszék SE Dombóvári KKE 2019/04/03
18:00
Kalász János Városi Sportcs.
49 Bonyhádi KSE Alisca Karvalyok NK Egyeztetés alatt! Bonyhád Városi Sportcs.
66 Alisca Karvalyok NK KSE Zomba Egyeztetés alatt! Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola
39 Atomerőmű SE leány KSE Zomba Egyeztetés alatt!
42 Egyeztetés alatt!

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu