Műsor

Tolna megye, U11

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
1 FKSE Karvalyocskák GYKSE Szekszárd 2017/11/04
08:00
23-102
(4-23,10-31,6-18,3-30)
Dienes Valéria Ált. Isk. Gébert Attila Gombos Ádám
2 GYKSE Szekszárd PVSK Fehér Tigrisek 2017/11/04
09:20
97-22
(18-2,30-13,16-0,33-7)
Dienes Valéria Ált. Isk. Gombos Ádám Gébert Attila
3 PVSK Fehér Tigrisek FKSE Karvalyocskák 2017/11/04
10:40
43-28
(9-6,20-9,2-7,12-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Rutkai Péter Szűcs Szabolcs
4 PVSK Hópárducok Dienes Cicák 2017/11/04
12:00
50-17
(8-0,14-11,16-2,12-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Rutkai Péter Tóth Máté
5 Dienes Cicák Tamási Dámocskák 2017/11/04
13:00
15-43
(0-14,9-12,0-9,6-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Csaba Csenge Luca
6 Tamási Dámocskák PVSK Hópárducok 2017/11/04
14:00
39-24
(6-2,13-13,10-3,10-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Villányi János
7 Széchenyi Malamut Dombóvári KKE 2017/11/04
15:00
25-64
(6-17,8-17,2-18,9-12)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Tálosi Péter
8 Dombóvári KKE Babits Lurkók 2017/11/04
16:00
79-9
(21-0,26-5,16-0,16-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Kovács Kincső
9 Babits Lurkók Széchenyi Malamut 2017/11/04
17:00
10-48
(2-8,4-16,4-7,0-17)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Lenger Levente
10 Katolikus Répák Baka-Gidák 2017/11/05
08:00
22-3
(10-0,0-3,2-0,10-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Gombos Ádám Horváth László Tibor
11 Baka-Gidák Gyaxi-Maxi 2017/11/05
09:00
11-15
(4-3,4-1,0-5,3-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Gombos Ádám Rompf Barna
12 Gyaxi-Maxi Katolikus Répák 2017/11/05
10:00
16-12
(4-2,6-2,4-0,2-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szabó Gábor Csaba Csenge Luca
13 Bátaszéki Oroszlánok Atomerőmű SE 2017/11/05
11:00
21-56
(10-3,3-27,4-10,4-16)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szabó Gábor Tálosi Péter
14 Atomerőmű SE Fürge Nyuszik 2017/11/05
12:20
14-41
(0-12,6-6,4-6,4-17)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Tóth Máté
15 Fürge Nyuszik Bátaszéki Oroszlánok 2017/11/05
13:40
53-21
(12-4,20-7,4-8,17-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Lenger Levente
16 Atom Manók Zombasket 2017/11/05
15:00
0-20
(-, -, -, -)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Propszt Amanda
17 Zombasket Bátaszéki Kisoroszlánok 2017/11/05
16:00
31-15
(12-8,9-4,4-2,6-1)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Villányi János
18 Bátaszéki Kisoroszlánok Atom Manók 2017/11/05
17:00
20-0
(-, -, -, -)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Villányi János
19 Bátaszéki Kisoroszlánok Gyaxi-Maxi 2017/11/19
10:00
36-9
(4-7,15-0,7-0,10-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Kovács Kincső
20 Dienes Cicák Bátaszéki Kisoroszlánok 2017/11/19
11:00
20-25
(8-6,8-7,1-8,3-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Tálosi Péter
21 Gyaxi-Maxi Dienes Cicák 2017/11/19
12:00
4-34
(2-8,2-19,0-2,0-5)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Csaba Csenge Luca
22 Katolikus Répák Baka-Gidák 2017/11/19
13:00
20-4
(4-2,2-2,6-0,8-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Szűcs Szabolcs
23 Atomerőmű SE leány Katolikus Répák 2017/11/19
14:00
64-1
(16-0,23-1,15-0,10-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Tóth Máté
24 Baka-Gidák Atomerőmű SE leány 2017/11/19
15:00
2-65
(0-26,2-13,0-16,0-10)
Dienes Valéria Ált. Isk. Keresztes Tamás Propszt Amanda
25 PVSK Fehér Tigrisek Dombóvári KKE 2017/11/25
09:00
64-31
(11-7,23-12,6-8,24-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Tálosi Péter
26 Bátaszéki Oroszlánok PVSK Fehér Tigrisek 2017/11/25
10:20
37-36
(11-6,14-10,7-2,5-18)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Szűcs Szabolcs
27 Dombóvári KKE Bátaszéki Oroszlánok 2017/11/25
11:40
37-48
(4-12,15-19,6-10,12-7)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Lenger Levente
28 PVSK Hópárducok Zombasket 2017/11/25
13:00
68-15
(14-4,24-5,12-6,18-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Kovács Kincső
29 Babits Lurkók PVSK Hópárducok 2017/11/25
14:00
5-96
(0-24,5-28,0-18,0-26)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Kovács Kincső
30 Zombasket Babits Lurkók 2017/11/25
15:00
26-14
(4-6,14-4,0-4,8-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Sterczer Péter
31 FKSE Karvalyocskák Széchenyi Malamut 2017/11/26
09:00
35-27
(12-4,13-12,10-4,0-7)
Dienes Valéria Ált. Isk. Rutkai Péter Csaba Csenge Luca
32 Tamási Dámocskák GYKSE Szekszárd/B 2017/11/26
10:00
74-24
(21-2,20-8,16-4,17-10)
Dienes Valéria Ált. Isk. Rutkai Péter Csaba Csenge Luca
33 FKSE Karvalyocskák Tamási Dámocskák 2017/11/26
11:00
16-33
(4-2,6-17,0-12,6-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Lenger Levente Szűcs Szabolcs
34 GYKSE Szekszárd/B Széchenyi Malamut 2017/11/26
12:00
7-34
(0-4,6-12,0-3,1-15)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Tálosi Péter
35 Atomerőmű SE GYKSE Szekszárd 2017/11/26
13:00
21-57
(4-11,10-22,1-10,6-14)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Tálosi Péter
36 Fürge Nyuszik Atomerőmű SE 2017/11/26
14:20
48-24
(14-0,14-14,8-6,12-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Péter Csaba Nemes Hajnalka
37 GYKSE Szekszárd Fürge Nyuszik 2017/11/26
15:40
50-40
(10-5,9-18,10-6,21-11)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Farkas Péter Gábor
38 Bátaszéki Kisoroszlánok Dienes Cicák 2017/12/09
08:30
26-22
(7-4,7-4,8-6,4-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Kovács Kincső
41 Katolikus Répák Baka-Gidák 2017/12/09
09:30
25-6
(6-0,12-3,0-1,7-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Szűcs Szabolcs
39 Babits Lurkók Bátaszéki Kisoroszlánok 2017/12/09
09:30
34-56
(18-18,6-12,10-20,0-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Kovács Kincső
40 Dienes Cicák Babits Lurkók 2017/12/09
10:30
21-40
(2-10,11-10,4-16,4-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Kovács Kincső
42 Baka-Gidák Atomerőmű SE leány 2017/12/09
10:30
2-87
(0-24,2-28,0-12,0-23)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Gébert Attila
44 2017/12/09
11:30
Dienes Valéria Ált. Isk.
43 Atomerőmű SE leány Katolikus Répák 2017/12/09
11:30
20-0
(-, -, -, -)
Dienes Valéria Ált. Isk. Gébert Attila Szűcs Szabolcs
45 PVSK Fehér Tigrisek Tamási Dámocskák 2017/12/16
09:00
24-40
(2-12,9-12,6-3,7-13)
Dienes Valéria Ált. Isk. Rutkai Péter Kovács Kincső
46 Atomerőmű SE PVSK Fehér Tigrisek 2017/12/16
10:20
42-19
(8-5,12-8,9-4,13-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Rutkai Péter Kovács Kincső
47 Tamási Dámocskák Atomerőmű SE 2017/12/16
11:40
22-42
(5-12,8-13,7-7,2-10)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szabó Gábor Nemes Hajnalka
48 Fürge Nyuszik Bátaszéki Oroszlánok 2017/12/16
13:00
68-22
(8-0,14-16,20-2,26-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szabó Gábor Szűcs Szabolcs
49 GYKSE Szekszárd Fürge Nyuszik 2017/12/16
14:20
48-39
(15-5,16-13,6-12,11-9)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Villányi János
50 Bátaszéki Oroszlánok GYKSE Szekszárd 2017/12/16
15:40
14-96
(2-16,6-23,3-30,3-27)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szabó Gábor Keresztes Tamás
51 PVSK Hópárducok Zombasket 2017/12/17
09:00
59-18
(6-0,24-10,14-6,15-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Nemes Hajnalka
52 GYKSE Szekszárd/B PVSK Hópárducok 2017/12/17
10:00
27-45
(8-4,14-14,3-5,2-22)
Dienes Valéria Ált. Isk. Tálosi Péter Szűcs Szabolcs
53 Zombasket GYKSE Szekszárd/B 2017/12/17
11:00
10-42
(2-6,8-14,0-10,0-12)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Szűcs Szabolcs
54 FKSE Karvalyocskák Széchenyi Malamut 2017/12/17
12:00
35-20
(8-3,13-10,8-4,6-3)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Propszt Amanda
55 Dombóvári KKE FKSE Karvalyocskák 2017/12/17
13:00
39-42
(4-6,14-19,2-13,19-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lörinc Baki Sándor
56 Széchenyi Malamut Dombóvári KKE 2017/12/17
14:00
13-44
(6-9,2-10,2-7,3-18)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szabó Gábor Tálosi Péter
57 Babits Lurkók Atomerőmű SE leány 2018/01/13
08:30
22-54
(2-18,10-20,0-10,10-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Lenger Levente
58 Zombasket Babits Lurkók 2018/01/13
09:30
16-19
(1-0,9-11,4-0,2-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Lenger Levente Keresztes Tamás
59 Atomerőmű SE leány Zombasket 2018/01/13
10:30
53-28
(19-0,17-12,13-12,4-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Keresztes Tamás
60 Dombóvári KKE PVSK Hópárducok 2018/01/13
11:30
43-38
(14-6,18-17,4-9,7-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Lenger Levente Tálosi Péter
61 PVSK Fehér Tigrisek Dombóvári KKE 2018/01/13
12:30
34-46
(2-8,18-12,5-10,9-16)
Dienes Valéria Ált. Isk. Vörös Ferenc Zsolt Horváth László Tibor
62 PVSK Hópárducok PVSK Fehér Tigrisek 2018/01/13
13:30
39-31
(14-8,9-14,6-6,10-3)
Dienes Valéria Ált. Isk. Vörös Ferenc Zsolt Horváth László Tibor
63 Dienes Cicák Katolikus Répák 2018/01/14
09:00
45-6
(2-0,11-4,12-0,20-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szűcs Szabolcs Keresztes Tamás
64 Baka-Gidák Gyaxi-Maxi 2018/01/14
10:00
13-18
(6-0,6-12,0-0,1-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Kovács Kincső
65 Gyaxi-Maxi Dienes Cicák 2018/01/14
11:00
8-27
(0-6,8-7,0-7,0-7)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szabó Gábor Nemes Hajnalka
66 Katolikus Répák Baka-Gidák 2018/01/14
12:00
23-10
(8-4,5-0,4-6,6-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szabó Gábor Tálosi Péter
68 GYKSE Szekszárd Fürge Nyuszik 2018/01/18
15:00
37-31
(5-0,8-15,16-6,8-10)
Dienes Valéria Ált. Isk. Keresztes Tamás Baki Eszter
67 Fürge Nyuszik Atomerőmű SE 2018/01/18
16:20
25-29
(8-6,7-9,6-8,4-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Keresztes Tamás Szűcs Szabolcs
69 Atomerőmű SE GYKSE Szekszárd 2018/01/18
17:40
31-34
(1-9,14-9,8-10,8-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szűcs Szabolcs Tálosi Péter
70 GYKSE Szekszárd/B Bátaszéki Kisoroszlánok 2018/01/28
09:00
47-8
(14-0,17-5,6-1,10-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lörinc Szabó Gábor
71 Széchenyi Malamut GYKSE Szekszárd/B 2018/01/28
10:00
28-38
(5-6,9-17,6-6,8-9)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lörinc Nemes Hajnalka
72 Bátaszéki Kisoroszlánok Széchenyi Malamut 2018/01/28
11:00
14-42
(0-16,4-8,6-18,4-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Domokos Lörinc
73 Tamási Dámocskák FKSE Karvalyocskák 2018/01/28
12:00
65-26
(15-4,30-8,10-6,10-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lörinc Baki Sándor
74 Bátaszéki Oroszlánok Tamási Dámocskák 2018/01/28
13:20
30-43
(7-6,10-18,2-13,11-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Szűcs Szabolcs
75 FKSE Karvalyocskák Bátaszéki Oroszlánok 2018/01/28
14:40
32-44
(10-5,13-14,8-11,1-14)
Dienes Valéria Ált. Isk. Keresztes Tamás Tálosi Péter
76 Fürge Nyuszik Dombóvári KKE 2018/02/17
09:00
103-38
(24-12,27-19,25-2,27-5)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szabó Gábor Szűcs Szabolcs
77 Bátaszéki Oroszlánok Fürge Nyuszik 2018/02/17
10:20
19-64
(3-26,7-15,7-9,2-14)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szabó Gábor Tálosi Péter
78 Dombóvári KKE Bátaszéki Oroszlánok 2018/02/17
11:40
39-40
(8-5,17-12,2-15,12-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Keresztes Tamás
79 Bátaszéki Kisoroszlánok Dienes Cicák 2018/02/17
13:00
33-25
(5-10,10-11,8-2,10-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Jakab Levente
80 Babits Lurkók Bátaszéki Kisoroszlánok 2018/02/17
14:00
39-21
(10-4,12-8,12-4,5-5)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Jakab Levente
81 Dienes Cicák Babits Lurkók 2018/02/17
15:00
34-15
(10-4,8-8,4-3,12-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Kovács Kincső
82 Atomerőmű SE leány Széchenyi Malamut 2018/02/18
08:30
43-45
(6-10,16-18,12-8,9-9)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Sterczer Péter
83 Széchenyi Malamut PVSK Hópárducok 2018/02/18
09:30
28-48
(2-20,15-14,7-6,4-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Baki Eszter
84 PVSK Hópárducok Atomerőmű SE leány 2018/02/18
10:30
45-23
(11-5,11-9,14-2,9-7)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Nemes Hajnalka
85 FKSE Karvalyocskák GYKSE Szekszárd/B 2018/02/18
11:30
21-32
(6-4,7-12,8-8,0-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szabó Gábor Propszt Amanda
86 PVSK Fehér Tigrisek FKSE Karvalyocskák 2018/02/18
12:30
79-22
(18-2,21-14,19-0,21-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Liszkai Rebeka
87 GYKSE Szekszárd/B PVSK Fehér Tigrisek 2018/02/18
13:30
28-45
(7-10,9-14,11-8,1-13)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Liszkai Rebeka
88 GYKSE Szekszárd Tamási Dámocskák 2018/02/25
09:00
40-13
(6-4,16-0,10-0,8-9)
Dienes Valéria Ált. Isk. Rutkai Péter Breuer-Orbán Kristóf Péter
89 Atomerőmű SE GYKSE Szekszárd 2018/02/25
10:20
29-30
(6-7,12-10,1-12,10-1)
Dienes Valéria Ált. Isk. Rutkai Péter Szűcs Szabolcs
90 Tamási Dámocskák Atomerőmű SE 2018/02/25
11:40
36-59
(12-14,16-20,8-15,0-10)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Breuer-Orbán Kristóf Péter
91 Zombasket Baka-Gidák 2018/02/25
13:00
51-4
(20-0,12-3,10-0,9-1)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Tálosi Péter
92 Gyaxi-Maxi Katolikus Répák 2018/02/25
14:00
25-5
(7-2,10-3,6-0,2-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Tálosi Péter Kovács Kincső
93 Zombasket Gyaxi-Maxi 2018/02/25
15:00
39-5
(19-0,6-5,8-0,6-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Liszkai Rebeka
94 Katolikus Répák Baka-Gidák 2018/02/25
16:00
41-2
(14-0,14-2,3-0,10-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Liszkai Rebeka
95 Dombóvári KKE PVSK Hópárducok 2018/03/10
09:00
58-33
(12-11,24-9,14-2,8-11)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Domokos Lörinc
96 PVSK Hópárducok GYKSE Szekszárd/B 2018/03/10
10:00
32-38
(10-8,12-16,6-6,4-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lörinc Propszt Amanda
97 GYKSE Szekszárd/B Dombóvári KKE 2018/03/10
11:00
18-53
(3-6,11-18,2-11,2-18)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Domokos Lörinc
98 Dienes Cicák Széchenyi Malamut 2018/03/10
12:00
12-50
(4-13,3-20,0-8,5-9)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Szabó Gábor
99 Széchenyi Malamut FKSE Karvalyocskák 2018/03/10
13:00
22-26
(2-8,14-9,2-6,4-3)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Domokos Lörinc
100 FKSE Karvalyocskák Dienes Cicák 2018/03/10
14:00
37-6
(7-2,14-2,7-0,9-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Liszkai Rebeka
101 Tamási Dámocskák PVSK Fehér Tigrisek 2018/03/10
15:00
43-24
(6-8,11-9,10-0,16-7)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Breuer-Orbán Kristóf Péter
102 Bátaszéki Oroszlánok Tamási Dámocskák 2018/03/10
16:20
40-37
(12-7,13-9,9-9,6-12)
Dienes Valéria Ált. Isk. Breuer-Orbán Kristóf Péter Villányi János
103 PVSK Fehér Tigrisek Bátaszéki Oroszlánok 2018/03/10
17:40
34-28
(6-8,10-8,2-10,16-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Villányi János
104 GYKSE Szekszárd Fürge Nyuszik 2018/03/11
13:30
55-51
(8-9,20-21,14-13,13-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Farkas Gábor Domokos Lörinc
105 Atomerőmű SE GYKSE Szekszárd 2018/03/11
14:50
54-61
(4-20,26-13,5-12,19-16)
Dienes Valéria Ált. Isk. Farkas Gábor Domokos Lörinc
106 Fürge Nyuszik Atomerőmű SE 2018/03/11
16:10
39-49
(12-11,15-21,9-8,3-9)
Dienes Valéria Ált. Isk. Farkas Gábor Domokos Lörinc
107 Atomerőmű SE leány Zombasket 2018/03/18
09:00
49-30
(12-6,16-12,12-4,9-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lörinc Szabó Gábor
108 Babits Lurkók Atomerőmű SE leány 2018/03/18
10:00
16-40
(4-6,6-18,5-5,1-11)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lörinc Keresztes Tamás
109 Zombasket Babits Lurkók 2018/03/18
11:00
28-17
(5-4,13-8,2-4,8-1)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szabó Gábor Jakab Levente
110 Bátaszéki Kisoroszlánok Baka-Gidák 2018/03/30
08:30
73-6
(16-0,17-6,20-0,20-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Liszkai Rebeka Viszmeg Míra
111 Gyaxi-Maxi Katolikus Répák 2018/03/30
09:30
33-6
(4-4,13-1,4-0,12-1)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Eszter Kovács Kincső
112 Katolikus Répák Baka-Gidák 2018/03/30
10:30
29-10
(4-1,9-4,8-1,8-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Lenger Levente
113 Bátaszéki Kisoroszlánok Gyaxi-Maxi 2018/03/30
11:30
74-6
(16-0,25-3,12-1,21-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Szűcs Szabolcs Reining Márton
114 PVSK Hópárducok Atomerőmű SE leány 2018/04/14
09:00
80-22
(24-8,24-6,12-4,20-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lörinc Domokos Bence
115 Széchenyi Malamut PVSK Hópárducok 2018/04/14
10:00
24-70
(4-16,8-26,6-12,6-16)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lörinc Domokos Bence
116 Atomerőmű SE leány Széchenyi Malamut 2018/04/14
11:00
35-29
(8-6,19-11,8-6,0-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lörinc Sterczer Péter
117 Dienes Cicák Bátaszéki Kisoroszlánok 2018/04/14
12:00
30-26
(8-8,10-8,6-8,6-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Reining Márton
118 Zombasket Dienes Cicák 2018/04/14
13:00
23-31
(6-10,15-9,2-8,0-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Kovács Kincső Liszkai Rebeka
119 Bátaszéki Kisoroszlánok Zombasket 2018/04/14
14:00
44-18
(13-0,14-6,11-4,6-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Kovács Kincső Jakab Levente
120 Fürge Nyuszik Dombóvári KKE 2018/04/21
14:00
76-30
(16-4,21-8,12-11,27-7)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lörinc Horváth László Tibor
121 Dombóvári KKE PVSK Fehér Tigrisek 2018/04/21
15:20
60-24
(21-2,17-14,14-2,8-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Lörinc Horváth László Tibor
122 PVSK Fehér Tigrisek Fürge Nyuszik 2018/04/21
16:40
17-72
(6-6,7-30,4-2,0-34)
Dienes Valéria Ált. Isk. Tálosi Péter Liszkai Rebeka
123 GYKSE Szekszárd Tamási Dámocskák 2018/04/28
09:00
51-23
(18-4,9-11,14-0,10-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Szűcs Szabolcs
124 Atomerőmű SE GYKSE Szekszárd 2018/04/28
10:20
48-47
(8-17,23-9,3-12,14-9)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Szűcs Szabolcs
125 Tamási Dámocskák Atomerőmű SE 2018/04/28
11:40
30-44
(2-12,11-17,10-6,7-9)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Viszmeg Míra
126 Bátaszéki Oroszlánok FKSE Karvalyocskák 2018/04/28
13:00
42-23
(7-4,16-8,9-7,10-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Nagy Viktor
127 GYKSE Szekszárd/B Bátaszéki Oroszlánok 2018/04/28
14:00
38-29
(8-10,12-8,6-9,12-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Reining Márton
128 FKSE Karvalyocskák GYKSE Szekszárd/B 2018/04/28
15:00
26-49
(0-4,14-21,6-10,6-14)
Dienes Valéria Ált. Isk. Sterczer Péter Tálosi Péter
129 Babits Lurkók Baka-Gidák 2018/04/29
09:00
62-12
(20-4,9-6,18-2,15-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Keresztes Tamás
130 Gyaxi-Maxi Katolikus Répák 2018/04/29
10:00
31-19
(9-1,6-11,6-4,10-3)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Reining Márton
131 Babits Lurkók Gyaxi-Maxi 2018/04/29
11:00
53-10
(18-3,13-5,15-2,7-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Tálosi Péter
132 Baka-Gidák Katolikus Répák 2018/04/29
12:00
0-20
(-, -, -, -)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Szűcs Szabolcs
133 Atomerőmű SE Tamási Dámocskák 2018/05/12
10:00
51-35
(10-5,21-10,6-12,14-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Propszt Amanda
134 GYKSE Szekszárd Atomerőmű SE 2018/05/12
11:20
67-37
(10-13,18-14,18-1,21-9)
Dienes Valéria Ált. Isk. Horváth László Tibor Propszt Amanda
135 Tamási Dámocskák GYKSE Szekszárd 2018/05/12
12:40
20-58
(1-6,6-27,8-5,5-20)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Horváth László Tibor
136 Dombóvári KKE FKSE Karvalyocskák 2018/05/18
15:00
46-17
(12-2,18-11,8-0,8-4)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Nagy Viktor
137 GYKSE Szekszárd/B Dombóvári KKE 2018/05/18
16:00
33-32
(4-8,10-16,7-2,12-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Nemes Hajnalka
138 FKSE Karvalyocskák GYKSE Szekszárd/B 2018/05/18
17:00
13-56
(2-11,6-21,4-10,1-14)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Nemes Hajnalka
139 Bátaszéki Kisoroszlánok Gyaxi-Maxi 2018/05/19
09:00
69-8
(21-0,21-6,16-0,11-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Rutkai Péter Reining Márton
140 Zombasket Babits Lurkók 2018/05/19
10:00
26-22
(4-11,12-4,2-4,8-3)
Dienes Valéria Ált. Isk. Rutkai Péter Reining Márton
141 Zombasket Bátaszéki Kisoroszlánok 2018/05/19
11:00
25-21
(12-3,5-13,2-2,6-3)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Kovács Kincső
142 Babits Lurkók Gyaxi-Maxi 2018/05/19
12:00
34-14
(9-0,9-4,14-2,2-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Baki Sándor Villányi János
143 Dienes Cicák Baka-Gidák 2018/05/19
13:30
67-2
(8-0,23-2,20-0,16-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Viszmeg Míra
144 Katolikus Répák Dienes Cicák 2018/05/19
14:30
5-69
(2-19,2-16,1-18,0-16)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Viszmeg Míra
145 Baka-Gidák Katolikus Répák 2018/05/19
15:30
13-19
(0-10,5-3,4-4,4-2)
Dienes Valéria Ált. Isk. Lenger Levente Szűcs Szabolcs
146 PVSK Hópárducok Bátaszéki Oroszlánok 2018/05/20
09:00
36-40
(9-13,12-18,11-2,4-7)
Dienes Valéria Ált. Isk. Domokos Bence Reining Márton
147 Széchenyi Malamut PVSK Hópárducok 2018/05/20
10:00
26-57
(5-10,7-27,10-6,4-14)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Kovács Kincső
148 Bátaszéki Oroszlánok Széchenyi Malamut 2018/05/20
11:00
47-12
(4-1,19-11,12-0,12-0)
Dienes Valéria Ált. Isk. Propszt Amanda Liszkai Rebeka
149 Fürge Nyuszik Atomerőmű SE leány 2018/05/30
15:00
85-13
(18-0,24-5,21-0,22-8)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Liszkai Rebeka
150 PVSK Fehér Tigrisek Fürge Nyuszik 2018/05/30
16:20
21-76
(0-19,14-28,5-10,2-19)
Dienes Valéria Ált. Isk. Villányi János Jakab Levente
151 Atomerőmű SE leány PVSK Fehér Tigrisek 2018/05/30
17:40
17-51
(2-13,8-16,4-16,3-6)
Dienes Valéria Ált. Isk. Nemes Hajnalka Nagy Viktor

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu