Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 Békéscsaba  
 DEAC II.  
2017/11/19 17:00
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 Atomerőmű SE  
2017/11/19 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 ZTE  
2017/11/19 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Dunaharaszti  
 Bikák KK U23  
2017/11/19 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Közgáz SC és  
 Szentendrei KS.  
2017/11/19 17:45
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 Bp. Honvéd U23.  
2017/11/19 19:45
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Ziccer KS  
2017/11/19 20:00
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 Darazsak Oldbo.  
2017/11/19 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 MAFC Martos  
2017/11/19 19:30
Fiú Junior, Regionális
 Egri VSI KOK  
 Tiszaújvárosi  
2017/11/19 11:00
Fiú Junior, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Budaörsi DSE/B.  
2017/11/19 13:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentesi KK  
 SZEDEÁK/B  
2017/11/19 18:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 TFSE/A  
2017/11/19 90:0
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Bonyhádi KSE  
2017/11/19 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 KKS  
 Újpest-MT/B  
2017/11/19 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Monok SE  
2017/11/19 10:30
Fiú Kadett, Regionális
 Várpalotai KK  
 Ifjú Sólymok/B.  
2017/11/19 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alba Fehérvár/.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/19 12:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Százhalombatta.  
2017/11/19 16:00
Leány Junior
 Pénzügy?r SE  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/19 10:00
Leány Junior
 MTK Budapest  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/19 16:00
Leány Kadett, Regionális
 SZPA-HSE  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK M  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/19 83:0
Leány Serdülő
 CEKK  
 Szentesi KK  
2017/11/19 94:5
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/A  
 Gyakorló DSE  
2017/11/19 10:00
Leány Serdülő
 BKGDSE  
 Kecskeméti Kos.  
2017/11/19 10:00
Leány Serdülő
 MTE 1904  
 Tapolcai Orosz.  
2017/11/19 10:00
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Kecskeméti Kos.  
2017/11/19 10:30
Leány Serdülő
 Atomerőmű SE  
 Gödöll?i SK  
2017/11/19 11:00
Leány Serdülő
 Szeged KE/B  
 Félegyházi TSI.  
2017/11/19 11:45
Leány Serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK/A  
2017/11/19 12:00
Leány Serdülő
 DVTK Akadémia/.  
 BKGDSE  
2017/11/19 12:00
Leány Serdülő
 Radobasket  
 MTE 1904  
2017/11/19 12:00
Leány Serdülő
 Gödöll?i SK  
 DVTK Akadémia/.  
2017/11/19 13:00
Leány Serdülő
 Gyakorló DSE  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 DVTK Akadémia/.  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 Tapolcai Orosz.  
 Radobasket  
2017/11/19 14:00
Leány Serdülő
 DVTK Akadémia/.  
 Atomerőmű SE  
2017/11/19 15:00
Kenguru Kupa
 Szentendrei KS.  
 PaSa Reménység.  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Csíp?s Darazsa.  
 Soproni Tigris.  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 DVTK  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Far.  
 Békési Heppes  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 HSA Bombázók  
 HSA Pumák  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Zsákoló Zsiráf.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/11/19 90:0
Kenguru Kupa
 Szentesi KK  
 Ricsilla - GFF.  
2017/11/19 93:0
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/B  
 Tamási KSE  
2017/11/19 93:0
Kenguru Kupa
 Debreceni KA Z.  
 ACS Baschet St.  
2017/11/19 93:0
Kenguru Kupa
 OSE Simbák  
 Győri KC Vizsl.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Szerencsi Dara.  
 Egri Kék Orosz.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
 Salgó Basket S.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Kalózok  
 Tapolcai Sárká.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Egerszegi Zseb.  
 Paragváris Sól.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 FTSI Batthyány.  
 Hernádi Kosárl.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 DKKA Tigrisek  
 DKKA Nyuszik  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/A  
 PVSK-Panthers/.  
2017/11/19 10:00
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 Vörösmartys Zs.  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Ké.  
 ACS Baschet St.  
2017/11/19 10:15
Kenguru Kupa
 Békési Heppes  
 SZEDEÁK Aranys.  
2017/11/19 10:30
Kenguru Kupa
 HSA Pumák  
 Vásárhelyi Kac.  
2017/11/19 10:30
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Rók.  
 Szentesi KK  
2017/11/19 10:45
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 ACS Wild Cats  
2017/11/19 10:45
Kenguru Kupa
 Dombóvári KS  
 GYKSE Szekszár.  
2017/11/19 11:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla Hévíz.  
 Kalózok  
2017/11/19 11:10
Kenguru Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Ricsilla - Zal.  
2017/11/19 11:10
Kenguru Kupa
 Szorgos Darazs.  
 OSE Simbák  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Cápaköly.  
 Szerencsi Dara.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 Szerencsi VSE  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
 Beszterce KK B.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 JKSE Kosársuli.  
 FTSI Batthyány.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 DKKA Nyuszik  
 Pákozdi Kócsag.  
2017/11/19 11:15
Kenguru Kupa
 Ziccer Kistigr.  
 Szentendrei KS.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Csíp?s Darazsa.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 DVTK  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Kozármisleny S.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 Zsákoló Zsiráf.  
2017/11/19 11:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Aranys.  
 Karcagi SE Far.  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla - GFF.  
 Vásárhelyi Rók.  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Kac.  
 HSA Bombázók  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 ACS Wild Cats  
 Debreceni KA Z.  
2017/11/19 12:00
Kenguru Kupa
 Radobasket Bud.  
 Óbudai Reménys.  
2017/11/19 12:15
Kenguru Kupa
 Tapolcai Sárká.  
 Ricsilla Hévíz.  
2017/11/19 12:20
Kenguru Kupa
 Győri KC Vizsl.  
 Szorgos Darazs.  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Egri Kék Orosz.  
 MEAFC Cápaköly.  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
 Szerencsi VSE  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Hernádi Kosárl.  
 JKSE Kosársuli.  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Pákozdi Kócsag.  
 DKKA Tigrisek  
2017/11/19 12:30
Kenguru Kupa
 Viadukt SE  
 Ziccer Kistigr.  
2017/11/19 12:45
Kenguru Kupa
 Szolnoki Leopá.  
 Tiszai Kisvirá.  
2017/11/19 13:00
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 Pécsi VSK/A  
2017/11/19 13:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA T.  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/11/19 13:15
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Pus.  
 Szeged KE - Va.  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Tapolcai Gazel.  
2017/11/19 13:30
Kenguru Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 Kecskeméti KA  
2017/11/19 13:45
Kenguru Kupa
 Soproni Tigris.  
 OSE MórMoták  
2017/11/19 14:00
Kenguru Kupa
 Tiszai Kisvirá.  
 Szeged KE - Bo.  
2017/11/19 14:30
Kenguru Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 Debreceni KA L.  
2017/11/19 14:30
Kenguru Kupa
 Kanizsai Mókus.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/11/19 14:40
Kenguru Kupa
 Óbudai Reménys.  
 Budai Aranysak.  
2017/11/19 14:45
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Va.  
 Mez?túri Refor.  
2017/11/19 15:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/19 15:00
Kenguru Kupa
 OSE MórMoták  
 Tatai Mosómedv.  
2017/11/19 15:15
Kenguru Kupa
 Debreceni KA L.  
 Debreceni KA T.  
2017/11/19 15:45
Kenguru Kupa
 Tapolcai Gazel.  
 Kanizsai Mókus.  
2017/11/19 15:50
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Bo.  
 Szolnoki Leopá.  
2017/11/19 16:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KA  
2017/11/19 16:15
Kenguru Kupa
 Tatai Mosómedv.  
 Soproni Tigris.  
2017/11/19 16:30
Kenguru Kupa
 Mez?túri Refor.  
 Karcagi SE Pus.  
2017/11/19 16:30
Kenguru Kupa
 Budafoki Békák.  
 Radobasket - B.  
2017/11/19 17:15
Kenguru Kupa
 BKG DSE  
 Budafoki Békák.  
2017/11/19 18:30
Bajnokság -



H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  MAFC * 22 0.93 41 19 3 1827 1452 Gy2 10-1 9-2 4-1
2.  EKF-Eger-HÉSZ SE ** 22 0.91 40 18 4 1724 1525 Gy7 10-1 8-3 5-0
3.  Mercedes-Benz Gyár KA **** 22 0.86 38 16 6 1740 1561 V1 10-1 6-5 3-2
4.  DEAC ******** 22 0.84 37 15 7 1757 1623 Gy2 10-1 5-6 4-1
5.  EnterHód Vásárhelyi KS **************** 22 0.84 37 15 7 1721 1575 Gy4 9-2 6-5 4-1
6.  Budapesti Honvéd SE ******************************** 22 0.75 33 11 11 1711 1750 V4 6-5 5-6 1-4
7.  Konecranes-Salgótarjáni KSE **************************************************************** 22 0.75 33 11 11 1832 1751 V2 6-5 5-6 2-3
8.  MKB-Euroleasing Vasas ******************************************************************************************************************************** 22 0.70 31 9 13 1734 1741 V4 5-6 4-7 1-4
9.  Szolnoki Olaj KK U23 **************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** 22 0.64 28 6 16 1472 1695 Gy1 3-8 3-8 2-3
10.  Tiszaújvárosi Tisza TV Phoenix KK ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** 22 0.61 27 5 17 1611 1724 V2 4-7 1-10 2-3
11.  Nagykőrösi SKE **************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** 22 0.59 26 4 18 1548 1842 V6 4-7 0-11 0-5
12.  Óbudai Kaszások ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** 22 0.57 25 3 19 1481 1919 Gy2 3-8 0-11 2-3

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


Tabella