Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 DEAC II.  
 Szentesi KK  
2018/02/18 16:00
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 PRIMA SE II.  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép A
 Gödi SE  
 Újpest-MT  
2018/02/18 16:00
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/18 15:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC Martos  
 TFSE  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Budafok  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Százhalombatta.  
2018/02/18 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Darazsak Oldbo.  
 Közgáz SC és  
2018/02/18 19:30
NB I. B Zöld, F U20
 Zsíros Akadémi.  
 EKE Eger KOK  
2018/02/18 20:45
Fiú Junior, Regionális
 BKGDSE  
 Újpest-MT/C  
2018/02/18 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Budapesti Honv.  
 Újpest-MT/A  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Szombathelyi S.  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szerencs VSE  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Paksi Harcosok.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő
 Soproni Sporti.  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti Kos.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Budapesti Honv.  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Nyíregyházi Ké.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Bajai Bácska F.  
 Dávid Kornél  
2018/02/18 11:45
Fiú Serdülő, Regionális
 Tapolcai Szikl.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Megyeri Tigris.  
 BKGDSE  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Marcali VSZSE  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Szentesi KK  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 PAFC Basket  
2018/02/18 11:30
Fiú Serdülő, Regionális
 BKGDSE  
 Monori SE  
2018/02/18 11:40
Fiú Serdülő, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 PVSK-Panthers/.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Siófoki Kosárs.  
 Tamási Dámok  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Félegyházi TSI.  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 TFSE  
 BKG-VMG DSE  
2018/02/18 13:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Gyulai SI  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/18 13:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Monori SE  
 Megyeri Tigris.  
2018/02/18 13:20
Fiú Serdülő, Regionális
 Gödi SE  
 MAFC/B  
2018/02/18 13:30
Fiú Serdülő, Regionális
 FKE  
 TFSE  
2018/02/18 14:45
Fiú Serdülő, Regionális
 SZEDEÁK/C  
 Gyulai SI  
2018/02/18 15:00
Fiú Serdülő, Regionális
 BKG-VMG DSE  
 FKE  
2018/02/18 16:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 SZEDEÁK/C  
2018/02/18 17:00
Leány Junior
 Csata DSE  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/02/18 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/18 90:0
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 KKS  
2018/02/18 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 Gyöngyösi SI  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/18 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK Akadémia/.  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/18 10:30
Leány Serdülő, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Gyöngyösi SI  
2018/02/18 12:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/18 12:30
Leány Serdülő, Regionális
 MVSI Vadmacská.  
 Debreceni KA/B  
2018/02/18 14:00
Leány Serdülő, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 DVTK Akadémia/.  
2018/02/18 14:30
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Far.  
 MP Sport Timis.  
2018/02/18 90:0
Gyermek Kupa
 MP Sport Timis.  
 Kisújszállási  
2018/02/18 10:30
Gyermek Kupa
 Kisújszállási  
 Vásárhelyi Far.  
2018/02/18 12:00
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Ugrómókus.  
2018/02/18 12:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 Marcali Szürke.  
2018/02/18 13:15
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/18 14:30
Ranglisták - Női NB I. A - 2017/2018

Minimum 8 lejátszott mérkőzés

Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. FIELDS Nirra 1-2 CMB CARGO UNI Gyõr 13 18
2. KALU Josephine Ezinn 1-2 Vasas Akadémia 14 16.14
3. IMOVBIOH Sara 3-4 PEAC-Pécs 14 15.93
4. JEFFERY Janeesa Desiree 1-2 ZTE NKK 12 15.08
5. SLAUGHTER Ivy 4 PINKK-Pécsi 424 15 14.27
6. GOREE Cyesha Damian 4-5 CMB CARGO UNI Gyõr 13 13.85
7. MCCALL Erica Angelyn 4-5 KSC-Szekszárd 13 13.54
8. KOZIAR Sigrid 1 ZTE NKK 14 13.21
9. KRIVACEVIC TIJANA 4 CMB CARGO UNI Gyõr 12 13.08
10. MOKANGO MODIRI Chanel 4-5 VBW CEKK Cegléd 15 13.07
11. MILOVANOVIC Jelena 4 Sopron Basket 10 12.7
12. KRNJIC Sara 4-5 KSC-Szekszárd 13 12.46
13. RAKSÁNYI Krisztina 2 PEAC-Pécs 10 12.4
14. SÜLE Krisztina 3 BEAC Újbuda 15 12.33
15. KARAKASEVIC Jefimija 5 Vasas Akadémia 14 12.29
16. BURKHOLDER Kirby 3 Aluinvent DVTK Miskolc 14 12.29
17. SUPPÁN Anna 3 BEAC Újbuda 14 12.21
18. ROBERSON Briana Alberta 1 PEAC-Pécs 14 11.93
19. BÖRÖNDY Vivien 3 Vasas Akadémia 15 10.73
20. PECKOVA Tereza 4-3 Aluinvent DVTK Miskolc 15 10.67
21. PARKER Nadia Angelica 5 ZTE NKK 14 10.64
22. PUSZTAI Petra 3 BEAC Újbuda 13 10.62
23. VUCUROVIC Maja 4 PEAC-Pécs 14 10.5
24. POPOVIC Jovana 1-2 VBW CEKK Cegléd 15 10.47
25. SZABÓ Flóra 4 MTK 15 10.4
26. TEJA Oblak 1-2 KSC-Szekszárd 13 10.39
27. ADAMECZ Lilla 2-3 MTK 15 10.13
28. MEDGYESSY Dóra 1 VBW CEKK Cegléd 15 10.07
29. JOVANOVIC Tina 4 Sopron Basket 14 9.93
30. MAKSIMOVIC Jelena 1 VBW CEKK Cegléd 15 9.53
31. CHESLEK Shelby 5 PINKK-Pécsi 424 16 9.44
32. HORVÁTH Bernadett 1 MTK 14 9.43
33. PAVEL Elisabeth 4-5 ZTE NKK 14 9.43
34. ZELE Dorina 2 Aluinvent DVTK Miskolc 15 9.4
35. GEREBEN Lívia 2-3 KSC-Szekszárd 13 9.23
36. TURNER Yvonne 1-2 Sopron Basket 15 9.13
37. BÁLINT Réka 1-4 KSC-Szekszárd 13 9.08
38. JAKOVINA Tina 3-4 PINKK-Pécsi 424 16 9
39. CVITKOVIC Andrijana 5 MTK 15 9
40. GÉMES-SAROK Nikolett 2-3 PINKK-Pécsi 424 14 8.93
41. DUBEI Debóra 2 Sopron Basket 15 8.73
42. CRVENDAKIC Aleksandra 3-4 Sopron Basket 15 8.6
43. HEGEDŰS-ŐRI Györgyi 3-4 ZTE NKK 14 8.57
44. LANGHORNE Crystal Allison 4-5 Sopron Basket 13 8.46
45. WENINGER Virág 2 Sopron Basket 15 8.33
46. DOMBAI Réka 3 Vasas Akadémia 14 8.21
47. MELNIKA Zenta 5 Aluinvent DVTK Miskolc 15 8.07
48. SZABÓ Fanni 1-2 Aluinvent DVTK Miskolc 15 8
49. MANDIC Sanja 1 PEAC-Pécs 14 8
50. SALVADORES A 2 Sopron Basket 13 7.92
51. MÉRÉSZ Beatrix 5 Vasas Akadémia 14 7.71
52. BARNAI Judit 5 BEAC Újbuda 15 7.6
53. LICSKAI Zsófia 4 PEAC-Pécs 14 7.5
54. KÁNYÁSI Veronika 1 VBW CEKK Cegléd 15 7.47
55. STEPANOVA Kamila 4-5 CMB CARGO UNI Gyõr 13 7.31
56. BENKE Sára 2-3 PINKK-Pécsi 424 16 7.06
57. ZSOVÁR Orsolya 2-3 VBW CEKK Cegléd 14 6.93
58. VARGA Zsófia 3-4 CMB CARGO UNI Gyõr 13 6.92
59. TÖRÖK Ágnes 3 CMB CARGO UNI Gyõr 13 6.77
60. STUDER Ágnes 1-2 KSC-Szekszárd 13 6.62
61. CZUKOR Dalma 3 Sopron Basket 10 6.6
62. SIMON Zsófia 2-3 CMB CARGO UNI Gyõr 10 6.4
63. CZANK Tímea 1 CMB CARGO UNI Gyõr 13 6.31
64. KATONA Szidónia 1 VBW CEKK Cegléd 14 6.14
65. ERKIC Maja 2-3 KSC-Szekszárd 11 5.82
66. SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna 3-4 MTK 13 5.69
67. HATÁR Bernadett 5 Sopron Basket 14 5.57
68. RUJÁK Nóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 16 5.5
69. PUSZTAI Sára 1 BEAC Újbuda 13 5.46
70. MANSARE Anna Manty 4-5 KSC-Szekszárd 13 5.23
71. TÓTH Orsolya 2 Vasas Akadémia 15 5.13
72. LELIK Réka 1 VBW CEKK Cegléd 10 5.1
73. CUKIC Tijana 1-2 PINKK-Pécsi 424 10 5.1
74. THEODOREÁN Alexandra 2-3 KSC-Szekszárd 11 5
75. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 13 5
76. FEGYVERNEKY Zsófia 2 Sopron Basket 14 4.93
77. BACH Boglárka 2 Aluinvent DVTK Miskolc 15 4.87
78. SZABÓ II. Dóra 2-3 BEAC Újbuda 15 4.87
79. GORJANÁCZ Ágnes 3 ZTE NKK 13 4.62
80. KOVÁCS Vanessza 5 BEAC Újbuda 14 4.43
81. DEMETER Hanna 3 Vasas Akadémia 14 4.07
82. HELJIC Sara 4-5 Vasas Akadémia 11 3.91
83. DÚL Panka 3-4 Vasas Akadémia 8 3.75
84. ANGYAL Nikolett 5 BEAC Újbuda 12 3.67
85. GYÖRGY Tímea 4 BEAC Újbuda 11 3.09
86. SZABÓ Bettina 1-2 MTK 15 3
87. SÁNTA Petra 1 PINKK-Pécsi 424 16 3
88. KOVÁCS Georgina 1 ZTE NKK 14 3
89. WÉBER Fruzsina 4 MTK 14 2.71
90. KISS Angelika 5 Aluinvent DVTK Miskolc 14 2.64
91. ZÓLYOMI Karina 2-3 MTK 14 2.57
92. PÁL Szandra 3 MTK 14 2.57
93. WENTZEL Nóra 2 PEAC-Pécs 9 2.44
94. VUKOV Szonja 3 Aluinvent DVTK Miskolc 9 2.44
95. ALDAZABAL Laura 4-5 Aluinvent DVTK Miskolc 11 2.36
96. KOCH Dóra 1-2 MTK 14 2.36
97. STUDER Zsuzsa 1-2 KSC-Szekszárd 8 2.13
98. KOBOLÁK Cintia 3 VBW CEKK Cegléd 10 2
99. KOVALCSIK Emese 4-5 PINKK-Pécsi 424 16 1.75
100. SZŰCS Réka 1 PEAC-Pécs 11 1.73
101. JANKÓ Flóra 2-3 MTK 10 1.7
102. DEMETER Nóra 4 PEAC-Pécs 8 1.63
103. SERBÁN Anett 5 VBW CEKK Cegléd 9 1.56
104. FARKAS Fanni 1-2 Vasas Akadémia 13 1.54
105. MARKÓ Dorina 2 CMB CARGO UNI Gyõr 12 1.42
106. KIRÁLY Lili 3 BEAC Újbuda 12 1.25
107. KIS Virág 5 KSC-Szekszárd 9 0.89
108. TENYÉR Zsófia 1 PEAC-Pécs 12 0.83
109. SZŰCS Lilla 2 PEAC-Pécs 12 0.5
110. AMBRUS Szandra 2-3 Vasas Akadémia 14 0.43
111. SZEITL Vanessza 1-2 MTK 10 0.4


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok