Név:
E-mail:
Női Amatőr NB I. Piros
 Csata DSE  
 DVTK  
2018/02/25 17:00
Női Amatőr NB I. Piros
 Kecskemét  
 Kiss Lenke  
2018/02/25 17:00
Női Amatőr NB I. Piros
 TFSE  
 NyKS  
2018/02/25 18:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 ZTE NKK II.  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2018/02/25 17:30
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 Békéscsaba  
2018/02/25 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 MOGAAC  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 Kap.  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Bp. Honvéd U23.  
 BLF KK  
2018/02/25 15:30
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 KKS  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Dunaharaszti  
 Gödi SE  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Józsefvárosi  
2018/02/25 20:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/25 14:30
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 SZPA-Cserpes T.  
2018/02/25 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 18:00
NB I. B Zöld, F U20
 Budaörsi DSE  
 SMAFC  
2018/02/25 18:15
Fiú Junior, Regionális
 Békési SzSK  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:00
Fiú Junior, Regionális
 OSE Lions  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Győri KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 19:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 JKC  
2018/02/25 93:0
Fiú Kadett, Regionális
 Kanizsa KK  
 Monok SE  
2018/02/25 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödi SE  
 KKS  
2018/02/25 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 MAFC/B  
 ELITE Basket T.  
2018/02/25 12:20
Fiú Kadett, Regionális
 Kaszások Akadé.  
 BLF KK  
2018/02/25 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/25 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 GYKSE Szekszár.  
 Dombóvári Kosá.  
2018/02/25 15:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Újpest-MT  
2018/02/25 18:00
Fiú Serdülő, Regionális
 NYKK-Eötvös/B  
 Egri VSI KOK/B  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Soproni Tigris.  
 VUKE - Veszpré.  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Sunshine NYIKS.  
 Debreceni KA/C  
2018/02/25 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Győri KC  
 Szombathelyi S.  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 Széchenyi KA  
 MTK Budapest  
2018/02/25 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/02/25 90:0
Leány Kadett, Regionális
 Kanizsai Vadma.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 10:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Mez?berényi KK.  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Leány Kadett, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 12:15
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/25 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2018/02/25 14:15
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 Pénzügy?r SE  
 KKS  
2018/02/25 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Mez?berényi KK.  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 16:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 16:30
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Gödi SE Farkas.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Karcagi SE Oro.  
 Tószegi Vadróz.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 KASI/B  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Komló Sport  
 Mágusok Egyesü.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 Pityke Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Lenti  
 RICSILLA-Egerv.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 SLÁGER Kazincb.  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KSC Szekszárd  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Tiszai Virágok.  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DKKA Bikák  
 Pápai KC  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Dunaújvárosi  
 Pusztaszabolcs.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 UNI Győr - Szé.  
 GYKC Oroszláno.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 KLIKK Zsiráfok.  
 Hernádi Kosárl.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Gödi SE Farkas.  
 Ziccer Manók  
2018/02/25 10:20
Gyermek Kupa
 Tószegi Vadróz.  
 Vásárhelyi Mam.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 GYKSE Szekszár.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK/B  
 KASI/D  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 CEKK  
 Miklósi Kékrók.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Egerv.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 Salgótarjáni  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 Pápai KC  
 Siófoki KS  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 Pusztaszabolcs.  
 Velencei Csuká.  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 DKKA Rókák  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 A.S. Baschet S.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 OSE Vadmacskák.  
 UNI Győr - Szé.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Bajai MNÁMK Ra.  
 FTSI Fiú 2.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/25 11:40
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Mam.  
 Karcagi SE Oro.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 KASI/B  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 FTSI Leány  
 CEKK  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Pityke Leány  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Siófoki KS  
 DKKA Bikák  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Velencei Csuká.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Tatabányai KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 RICSILLA-Lenti  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Salgótarjáni  
 SLÁGER Kazincb.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Manók  
 Budapesti Honv.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 KSC Szekszárd  
 DKKA Rókák  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Tiszai Virágok.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 A.S. Baschet S.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 GYKC Oroszláno.  
 OSE Vadmacskák.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Győri KC Zsirá.  
 Mez?örsi Hangy.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Soproni Tigris.  
 Sportiskolás T.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Salgó Basket S.  
 MEAFC Kossuth  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 BKGDSE-UP12  
 Csata Garfield  
2018/02/25 14:20
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalas.  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 MEAFC Mókusok  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 Salgó Basket S.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Tigrise.  
 BKGDSE-UP12  
2018/02/25 15:40
Gyermek Kupa
 Újpest-MT/B  
 BSC-Páty  
2018/02/25 16:00
Gyermek Kupa
 Kaszások Akadé.  
 PAFC Basket  
2018/02/25 16:30
Gyermek Kupa
 Csata Garfield  
 Ziccer Tigrise.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 Sportiskolás T.  
 RICSILLA-Zalas.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 MEAFC Mókusok  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Vörösmartys Zs.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 KKS-Girls  
 Monori SE  
2018/02/25 17:20
Gyermek Kupa
 BSC-Páty  
 Diósdi Sasok  
2018/02/25 17:20
Gyermek Kupa
 Radobasket-Érd.  
 KKS-Girls  
2018/02/25 18:40
Gyermek Kupa
 Diósdi Sasok  
 Újpest-MT/B  
2018/02/25 18:40
Ranglisták - Női NB I. A - 2017/2018

Minimum 9 lejátszott mérkőzés

Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. IMOVBIOH Sara 3-4 PEAC-Pécs 16 14.13
2. CHESLEK Shelby 5 PINKK-Pécsi 424 17 9.59
3. SLAUGHTER Ivy 4 PINKK-Pécsi 424 16 9.06
4. KARAKASEVIC Jefimija 5 Vasas Akadémia 15 8.47
5. BARNAI Judit 5 BEAC Újbuda 16 8.25
6. GOREE Cyesha Damian 4-5 CMB CARGO UNI Gyõr 16 7.81
7. MOKANGO MODIRI Chanel 4-5 VBW CEKK Cegléd 15 7.73
8. PARKER Nadia Angelica 5 ZTE NKK 16 7.38
9. KRNJIC Sara 4-5 KSC-Szekszárd 16 6.88
10. BURKHOLDER Kirby 3 Aluinvent DVTK Miskolc 14 6.57
11. MAKSIMOVIC Jelena 1 VBW CEKK Cegléd 15 6.27
12. MCCALL Erica Angelyn 4-5 KSC-Szekszárd 16 6.13
13. MELNIKA Zenta 5 Aluinvent DVTK Miskolc 16 6.06
14. CRVENDAKIC Aleksandra 3-4 Sopron Basket 17 5.88
15. PAVEL Elisabeth 4-5 ZTE NKK 16 5.88
16. LANGHORNE Crystal Allison 4-5 Sopron Basket 13 5.54
17. ADAMECZ Lilla 2-3 MTK 17 5.53
18. HEGEDŰS-ŐRI Györgyi 3-4 ZTE NKK 16 5.44
19. JOVANOVIC Tina 4 Sopron Basket 15 5.4
20. HATÁR Bernadett 5 Sopron Basket 16 5.25
21. KOVÁCS Vanessza 5 BEAC Újbuda 15 5.2
22. KRIVACEVIC TIJANA 4 CMB CARGO UNI Gyõr 15 5.07
23. PECKOVA Tereza 4-3 Aluinvent DVTK Miskolc 16 5
24. VUCUROVIC Maja 4 PEAC-Pécs 16 5
25. FIELDS Nirra 1-2 CMB CARGO UNI Gyõr 16 5
26. KOZIAR Sigrid 1 ZTE NKK 16 4.63
27. SÜLE Krisztina 3 BEAC Újbuda 16 4.44
28. MANDIC Sanja 1 PEAC-Pécs 16 4.44
29. MEDGYESSY Dóra 1 VBW CEKK Cegléd 15 4.4
30. CVITKOVIC Andrijana 5 MTK 17 4.29
31. LICSKAI Zsófia 4 PEAC-Pécs 16 4.19
32. MÉRÉSZ Beatrix 5 Vasas Akadémia 15 4.13
33. SZABÓ Flóra 4 MTK 17 4.12
34. JEFFERY Janeesa Desiree 1-2 ZTE NKK 14 4.07
35. SUPPÁN Anna 3 BEAC Újbuda 15 3.93
36. ZELE Dorina 2 Aluinvent DVTK Miskolc 16 3.88
37. STEPANOVA Kamila 4-5 CMB CARGO UNI Gyõr 16 3.69
38. JAKOVINA Tina 3-4 PINKK-Pécsi 424 17 3.65
39. MILOVANOVIC Jelena 4 Sopron Basket 12 3.42
40. KALU Josephine Ezinn 1-2 Vasas Akadémia 15 3.4
41. ROBERSON Briana Alberta 1 PEAC-Pécs 16 3.38
42. GEREBEN Lívia 2-3 KSC-Szekszárd 16 3.31
43. TURNER Yvonne 1-2 Sopron Basket 17 3.18
44. TÖRÖK Ágnes 3 CMB CARGO UNI Gyõr 16 3.13
45. CZANK Tímea 1 CMB CARGO UNI Gyõr 16 3
46. SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna 3-4 MTK 15 2.93
47. KISS Angelika 5 Aluinvent DVTK Miskolc 14 2.93
48. GYÖRGY Tímea 4 BEAC Újbuda 12 2.92
49. HELJIC Sara 4-5 Vasas Akadémia 12 2.83
50. ERKIC Maja 2-3 KSC-Szekszárd 11 2.82
51. STUDER Ágnes 1-2 KSC-Szekszárd 16 2.81
52. BÖRÖNDY Vivien 3 Vasas Akadémia 16 2.75
53. SALVADORES A 2 Sopron Basket 15 2.73
54. DOMBAI Réka 3 Vasas Akadémia 15 2.73
55. LELIK Réka 1 VBW CEKK Cegléd 10 2.7
56. TEJA Oblak 1-2 KSC-Szekszárd 16 2.69
57. HORVÁTH Bernadett 1 MTK 16 2.63
58. ZSOVÁR Orsolya 2-3 VBW CEKK Cegléd 14 2.57
59. POPOVIC Jovana 1-2 VBW CEKK Cegléd 15 2.53
60. SZABÓ II. Dóra 2-3 BEAC Újbuda 16 2.5
61. THEODOREÁN Alexandra 2-3 KSC-Szekszárd 14 2.43
62. KATONA Szidónia 1 VBW CEKK Cegléd 14 2.43
63. KIS Virág 5 KSC-Szekszárd 12 2.42
64. DUBEI Debóra 2 Sopron Basket 17 2.41
65. RAKSÁNYI Krisztina 2 PEAC-Pécs 10 2.4
66. CZUKOR Dalma 3 Sopron Basket 11 2.27
67. GÉMES-SAROK Nikolett 2-3 PINKK-Pécsi 424 15 2.27
68. MANSARE Anna Manty 4-5 KSC-Szekszárd 16 2.19
69. SZABÓ Fanni 1-2 Aluinvent DVTK Miskolc 16 2.13
70. PUSZTAI Petra 3 BEAC Újbuda 14 2.07
71. TÓTH Orsolya 2 Vasas Akadémia 16 2.06
72. PUSZTAI Sára 1 BEAC Újbuda 13 2
73. BÁLINT Réka 1-4 KSC-Szekszárd 16 1.94
74. SIMON Zsófia 2-3 CMB CARGO UNI Gyõr 13 1.92
75. VARGA Zsófia 3-4 CMB CARGO UNI Gyõr 15 1.87
76. CUKIC Tijana 1-2 PINKK-Pécsi 424 11 1.82
77. ALDAZABAL Laura 4-5 Aluinvent DVTK Miskolc 11 1.82
78. VUKOV Szonja 3 Aluinvent DVTK Miskolc 9 1.78
79. WÉBER Fruzsina 4 MTK 16 1.75
80. ANGYAL Nikolett 5 BEAC Újbuda 13 1.69
81. FEGYVERNEKY Zsófia 2 Sopron Basket 16 1.69
82. AMBRUS Szandra 2-3 Vasas Akadémia 15 1.67
83. BACH Boglárka 2 Aluinvent DVTK Miskolc 16 1.63
84. RUJÁK Nóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 17 1.59
85. KOVALCSIK Emese 4-5 PINKK-Pécsi 424 17 1.59
86. KOBOLÁK Cintia 3 VBW CEKK Cegléd 10 1.5
87. BENKE Sára 2-3 PINKK-Pécsi 424 17 1.47
88. KÁNYÁSI Veronika 1 VBW CEKK Cegléd 15 1.47
89. PÁL Szandra 3 MTK 16 1.44
90. LAKLÓTH Anna 3 CMB CARGO UNI Gyõr 10 1.4
91. ZÓLYOMI Karina 2-3 MTK 16 1.38
92. DEMETER Hanna 3 Vasas Akadémia 15 1.33
93. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 15 1.33
94. WENINGER Virág 2 Sopron Basket 17 1.29
95. GORJANÁCZ Ágnes 3 ZTE NKK 15 1.27
96. KOCH Dóra 1-2 MTK 16 1.19
97. JANKÓ Flóra 2-3 MTK 10 1.1
98. SÁNTA Petra 1 PINKK-Pécsi 424 17 0.94
99. MARKÓ Dorina 2 CMB CARGO UNI Gyõr 14 0.93
100. STUDER Zsuzsa 1-2 KSC-Szekszárd 10 0.9
101. WENTZEL Nóra 2 PEAC-Pécs 11 0.82
102. KOVÁCS Georgina 1 ZTE NKK 16 0.81
103. KIRÁLY Lili 3 BEAC Újbuda 13 0.77
104. DEMETER Nóra 4 PEAC-Pécs 9 0.67
105. SERBÁN Anett 5 VBW CEKK Cegléd 9 0.56
106. SZŰCS Lilla 2 PEAC-Pécs 13 0.54
107. SZABÓ Bettina 1-2 MTK 17 0.47
108. FARKAS Fanni 1-2 Vasas Akadémia 13 0.46
109. TENYÉR Zsófia 1 PEAC-Pécs 13 0.46
110. SZEITL Vanessza 1-2 MTK 12 0.33
111. SZŰCS Réka 1 PEAC-Pécs 13 0.31


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok