Név:
E-mail:
Fiú egyetemi, Kelet
 NyFSE  
 Debreceni Egye.  
2017/02/28 17:30
Fiú egyetemi, Nyugat
 Veszprémi Egye.  
 TFSE  
2017/02/28 19:20
Leány egyetemi, Kelet
 EKE EVSI  
 MAFC-BME  
2017/02/28 18:20
Fiú junior - Felsőház
 Kosárlabda Aka.  
 Budapesti Honv.  
2017/02/28 18:00
Fiú junior Reg.
 Nyíregyháza Bl.  
 Salgótarjáni  
2017/02/28 15:00
Fiú junior Reg.
 Salgótarjáni  
 Nyíregyháza Bl.  
2017/02/28 17:00
Fiú junior Reg.
 Százhalombatta.  
 BKGDSE  
2017/02/28 18:00
Fiú junior Reg.
 Veszprémi UKE  
 Soproni Sporti.  
2017/02/28 20:00
Fiú kadett reg.
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI / B  
2017/02/28 16:30
Ranglisták - Női NB I. A csoport - 2016/2017

Minimum 9 lejátszott mérkőzés

Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. COLIC Znezana 1-2 Vasas Akadémia 17 34.47
2. BUJDOSÓ Nóra 3 Ceglédi EKK 17 34.41
3. ZSOVÁR Orsolya 1-2 MTK 15 34.13
4. ERKIC Maja 2-3 KSC-Szekszárd 17 34.12
5. MEDGYESSY Dóra 1 Ceglédi EKK 17 32.41
6. SÜLE Krisztina 2 BEAC Újbuda 11 32.09
7. KUSTER Jessica 1 PEAC-Pécs 16 32
8. BACHVAROVA Radoslava 5 Vasas Akadémia 14 31.79
9. SKORIC Maja 3-4 Ceglédi EKK 17 31.47
10. RAKSÁNYI Krisztina 1-2 PEAC-Pécs 16 30.19
11. CZANK Tímea 2 Aluinvent DVTK Miskolc 17 29.77
12. GOREE Cyesha Damian 5 CMB CARGO UNI GYÔR 16 29.56
13. JOVANOVIC Tina 5 Aluinvent DVTK Miskolc 17 29.18
14. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 17 28.77
15. BURKHOLDER Kirby 3 ZTE NKK 17 28.71
16. DANIELS Ashley 4-5 ZTE NKK 9 28.22
17. BARNAI Judit 5 BEAC Újbuda 14 28.21
18. NAGY Dóra 1 ZTE NKK 17 28
19. DÚL Panka 2 Vasas Akadémia 18 27.61
20. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 UNIQA Sopron 15 27.6
21. MANDIC Sanja 1 PEAC-Pécs 16 27.56
22. ROCHEL Cassandra Lynn 5 Vasas Akadémia 15 27.53
23. KIESEL Brianna 1 CMB CARGO UNI GYÔR 15 26.93
24. KÁNYÁSI Veronika 1 Ceglédi EKK 14 26.64
25. BENCZURNÉ TURÓCZI Nikolett 4-5 MTK 15 26.13
26. HORVÁTH Bernadett 1 Aluinvent DVTK Miskolc 16 26.13
27. SIMON Zsófia 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 14 26
28. RISTIC Katarina 1-2 PINKK-Pécsi 424 12 25.83
29. TURNER Yvonne 2 UNIQA Sopron 17 25.82
30. LAKLÓTH Anna 2 CMB CARGO UNI GYÔR 16 25.13
31. PUSZTAI Petra 2-3 BEAC Újbuda 13 24.69
32. RUJÁK Nóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 16 24.63
33. BAKSA Bettina 1 MTK 10 24.4
34. HORVÁTH Zsófia 5 ZTE NKK 17 24.35
35. SZÉCSI Orsolya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 17 24.29
36. KOCH Dóra 1-2 MTK 15 24.2
37. SAROK Nikolett 2-3 PINKK-Pécsi 424 17 24.18
38. KATONA Szidónia 2 Ceglédi EKK 17 24.12
39. RASHEED Rita Salwa 3 Aluinvent DVTK Miskolc 16 24
40. JUHÁSZ Dorka Kata 4 PEAC-Pécs 16 24
41. HRUSCAKOVA Zofia 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 16 23.94
42. THEODOREÁN Alexandra KSC-Szekszárd 15 23.93
43. STUDER Ágnes 1-2 KSC-Szekszárd 15 23.87
44. BOZÓKI Bettina 4-5 PINKK-Pécsi 424 17 23.59
45. BÁLINT Réka 3 KSC-Szekszárd 17 23.47
46. PÁL Szandra 1-2 BEAC Újbuda 17 23.47
47. HEGEDŰS-ŐRI Györgyi 1-2-3 ZTE NKK 16 23.25
48. SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna 3-4 MTK 13 23.23
49. MÉRÉSZ Beatrix 3-4 Vasas Akadémia 16 22.44
50. CRVENDAKIC Aleksandra 3 UNIQA Sopron 17 22.35
51. DRAMMEH Binta 2-3 UNIQA Sopron 10 22.2
52. JANKÓ Flóra 2-3 MTK 15 22
53. LIKHTAROVICH Tatsiana 2 CMB CARGO UNI GYÔR 15 21.87
54. ROBERTSON-WARREN Cierra Joenell Aluinvent DVTK Miskolc 10 21.7
55. LELIK Réka 1 BEAC Újbuda 14 21.64
56. GEORGE Cayla 4-5 UNIQA Sopron 16 21.31
57. VARGA Zsófia 3-4 CMB CARGO UNI GYÔR 14 21.21
58. TOMLINSON Louella 4-5 Aluinvent DVTK Miskolc 17 20.88
59. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas Akadémia 18 20.78
60. LICSKAI Zsófia 4-5 PEAC-Pécs 16 20.25
61. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA Sopron 16 20
62. SUPPÁN Anna 3-4 BEAC Újbuda 17 19.94
63. DUBEI Debóra 2-3 UNIQA Sopron 17 19.88
64. MARKOVIC Nevena 5-4 PINKK-Pécsi 424 15 19.53
65. FŰRÉSZ Diána 1-2 PEAC-Pécs 15 19.27
66. GEREBEN Lívia 1-2 KSC-Szekszárd 17 18.71
67. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 17 18.47
68. ZELE Dorina 2 PEAC-Pécs 15 18.27
69. SZABÓ Bettina 2 MTK 12 17.83
70. SIKSNIUTE Egle 5 PEAC-Pécs 16 17.75
71. SZABÓ Flóra 4 BEAC Újbuda 15 17.73
72. TOROK Ágnes 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 16 17.69
73. SEMSEI Barbara 1 MTK 14 17.43
74. SCEKIC Maja 1-2 KSC-Szekszárd 13 17.39
75. BENKE Sára 1 PINKK-Pécsi 424 17 16.82
76. SÁNTA Petra 1 PINKK-Pécsi 424 16 16.69
77. WENINGER Virág 1-2 UNIQA Sopron 17 16.29
78. MAKSIMOVIC Jelena 5 Ceglédi EKK 16 16.06
79. HATÁR Bernadett 5 UNIQA Sopron 17 16
80. KOVALCSIK Emese 5 PINKK-Pécsi 424 17 15.77
81. BARBER Jade Elizabeth 5 KSC-Szekszárd 10 15.7
82. AMBRUS Szandra 2-3 MTK 14 14.57
83. SOLYMOSI Noémi 4-5 Vasas Akadémia 15 14.4
84. BÖRÖNDY Vivien 1-2 ZTE NKK 17 14.35
85. ORSÓ Viktória 1-2 ZTE NKK 17 14.24
86. DOBOS Ágnes 5 Vasas Akadémia 12 13.83
87. BOROS Dorka 2 BEAC Újbuda 14 13.36
88. GYÖRGY Tímea 5 BEAC Újbuda 13 13
89. KOCSIS Fanni 4 BEAC Újbuda 16 12.81
90. SZABÓ II. Dóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 14 12.14
91. LÁSZLÓ Boróka 4 BEAC Újbuda 14 11.93
92. SERBÁN Anett 5 Ceglédi EKK 17 11.88
93. STUDER Zsuzsa 1-2 KSC-Szekszárd 10 11.8
94. RUTTNER Zsóka 2-3-4 Ceglédi EKK 15 11
95. MANSARE Anna Manty 4 KSC-Szekszárd 17 10.47
96. MARTONOSI Zita 2 PINKK-Pécsi 424 16 10.38
97. KOVÁCS Georgina 1 ZTE NKK 13 10.15
98. KIRÁLY Lili 4 BEAC Újbuda 11 10.09
99. GOCSMANN Ágota 3 BEAC Újbuda 14 10.07
100. WÉBER Fruzsina 3-4 MTK 15 9.53
101. FISTER Alexandra 5 Ceglédi EKK 12 8.83
102. ADAMECZ Lilla 2-3 Aluinvent DVTK Miskolc 12 8.83
103. GYŐRI Dorottya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 12 8.08
104. KOBOLÁK Cintia 4-5 Ceglédi EKK 11 8
105. SZŰCS Réka 1-2 PEAC-Pécs 14 7.21
106. GORJANÁCZ Ágnes 2 Aluinvent DVTK Miskolc 10 7.2
107. BACH Boglárka 2 Aluinvent DVTK Miskolc 13 7.08
108. SÉRA Nikolett 4-5 PINKK-Pécsi 424 12 6.75
109. KOVACS Vanessza 5 CMB CARGO UNI GYÔR 10 6.1
110. FILIPOWICZ Vanda 3-4 Ceglédi EKK 9 5
111. SZŰCS Lilla 3 PEAC-Pécs 14 5
112. SELLEI Dalma 1 PEAC-Pécs 9 3.56


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok