Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 Malév SC  
 Zuglói Sasok  
2017/02/23 20:00
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz SC és  
 Kandó FSC  
2017/02/23 18:45
Amatőr Női NB I. Ny
 BKG DSE  
 PINKK SE  
2017/02/23 20:00
Fiú egyetemi, Kelet
 DMSE  
 NyFSE  
2017/02/23 20:15
Fiú junior - Felsőház
 Szombathelyi S.  
 Nyírsuli Kosár.  
2017/02/23 20:00
Fiú junior Reg.
 Nagyk?rösi Sól.  
 Békési SzSK  
2017/02/23 17:15
Fiú junior Reg.
 MEAFC/A  
 Nyírsuli Kosár.  
2017/02/23 18:00
Fiú junior Reg.
 Dunaharaszti M.  
 Százhalombatta.  
2017/02/23 19:00
Fiú junior Reg.
 Gyulai SI  
 Békéscsabai KK.  
2017/02/23 19:50
Fiú kadett - Alsóház, Nyugat
 Kaposvári KK  
 Soproni Sporti.  
2017/02/23 18:30
Ranglisták - Női NB I. A csoport - 2016/2017

Minimum 8 lejátszott mérkőzés

Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. MEDGYESSY Dóra 1 Ceglédi EKK 16 9.31
2. MANDIC Sanja 1 PEAC-Pécs 16 5.75
3. COLIC Znezana 1-2 Vasas Akadémia 16 5.56
4. CZANK Tímea 2 Aluinvent DVTK Miskolc 16 4.44
5. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 UNIQA Sopron 14 4.21
6. TURNER Yvonne 2 UNIQA Sopron 16 4.06
7. ZSOVÁR Orsolya 1-2 MTK 14 3.93
8. STUDER Ágnes 1-2 KSC-Szekszárd 14 3.79
9. ERKIC Maja 2-3 KSC-Szekszárd 16 3.56
10. KIESEL Brianna 1 CMB CARGO UNI GYÔR 14 3.5
11. RAKSÁNYI Krisztina 1-2 PEAC-Pécs 16 3.31
12. NAGY Dóra 1 ZTE NKK 16 3.25
13. SKORIC Maja 3-4 Ceglédi EKK 16 3.25
14. BUJDOSÓ Nóra 3 Ceglédi EKK 16 3.19
15. RISTIC Katarina 1-2 PINKK-Pécsi 424 11 3.18
16. LAKLÓTH Anna 2 CMB CARGO UNI GYÔR 15 3.07
17. SÜLE Krisztina 2 BEAC Újbuda 10 3
18. HORVÁTH Bernadett 1 Aluinvent DVTK Miskolc 15 3
19. SCEKIC Maja 1-2 KSC-Szekszárd 13 2.77
20. SZÉCSI Orsolya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 16 2.75
21. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 16 2.75
22. SIMON Zsófia 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 13 2.69
23. RUJÁK Nóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 15 2.6
24. KATONA Szidónia 2 Ceglédi EKK 16 2.56
25. LELIK Réka 1 BEAC Újbuda 13 2.54
26. THEODOREÁN Alexandra KSC-Szekszárd 14 2.43
27. KÁNYÁSI Veronika 1 Ceglédi EKK 13 2.31
28. FŰRÉSZ Diána 1-2 PEAC-Pécs 15 2.27
29. KUSTER Jessica 1 PEAC-Pécs 16 2.19
30. CRVENDAKIC Aleksandra 3 UNIQA Sopron 16 2.13
31. SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna 3-4 MTK 12 2.08
32. RASHEED Rita Salwa 3 Aluinvent DVTK Miskolc 15 2
33. DÚL Panka 2 Vasas Akadémia 17 2
34. PÁL Szandra 1-2 BEAC Újbuda 16 1.94
35. LIKHTAROVICH Tatsiana 2 CMB CARGO UNI GYÔR 14 1.93
36. WENINGER Virág 1-2 UNIQA Sopron 16 1.88
37. BACHVAROVA Radoslava 5 Vasas Akadémia 13 1.85
38. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 16 1.75
39. PUSZTAI Petra 2-3 BEAC Újbuda 12 1.75
40. SÁNTA Petra 1 PINKK-Pécsi 424 15 1.73
41. VARGA Zsófia 3-4 CMB CARGO UNI GYÔR 13 1.69
42. GOREE Cyesha Damian 5 CMB CARGO UNI GYÔR 15 1.67
43. AMBRUS Szandra 2-3 MTK 13 1.62
44. KOCH Dóra 1-2 MTK 14 1.57
45. BURKHOLDER Kirby 3 ZTE NKK 16 1.56
46. BARNAI Judit 5 BEAC Újbuda 13 1.54
47. GEORGE Cayla 4-5 UNIQA Sopron 15 1.53
48. DRAMMEH Binta 2-3 UNIQA Sopron 10 1.5
49. CZUKOR Dalma 3 UNIQA Sopron 8 1.5
50. BAKSA Bettina 1 MTK 10 1.5
51. MAKSIMOVIC Jelena 5 Ceglédi EKK 15 1.47
52. DANIELS Ashley 4-5 ZTE NKK 9 1.44
53. TOMLINSON Louella 4-5 Aluinvent DVTK Miskolc 16 1.38
54. ROCHEL Cassandra Lynn 5 Vasas Akadémia 14 1.36
55. SZABÓ Flóra 4 BEAC Újbuda 14 1.36
56. TOROK Ágnes 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 15 1.33
57. JOVANOVIC Tina 5 Aluinvent DVTK Miskolc 16 1.31
58. SUPPÁN Anna 3-4 BEAC Újbuda 16 1.31
59. GEREBEN Lívia 1-2 KSC-Szekszárd 16 1.25
60. BOZÓKI Bettina 4-5 PINKK-Pécsi 424 16 1.25
61. HEGEDŰS-ŐRI Györgyi 1-2-3 ZTE NKK 15 1.2
62. HORVÁTH Zsófia 5 ZTE NKK 16 1.13
63. SAROK Nikolett 2-3 PINKK-Pécsi 424 16 1.13
64. SEMSEI Barbara 1 MTK 14 1.07
65. DUBEI Debóra 2-3 UNIQA Sopron 16 1.06
66. STUDER Zsuzsa 1-2 KSC-Szekszárd 10 1
67. BÁLINT Réka 3 KSC-Szekszárd 16 1
68. SZABÓ Bettina 2 MTK 11 1
69. LICSKAI Zsófia 4-5 PEAC-Pécs 16 1
70. JUHÁSZ Dorka Kata 4 PEAC-Pécs 16 1
71. ZELE Dorina 2 PEAC-Pécs 15 0.93
72. JANKÓ Flóra 2-3 MTK 14 0.93
73. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA Sopron 15 0.87
74. MÉRÉSZ Beatrix 3-4 Vasas Akadémia 15 0.87
75. BENCZURNÉ TURÓCZI Nikolett 4-5 MTK 14 0.86
76. SZŰCS Réka 1-2 PEAC-Pécs 14 0.86
77. BENKE Sára 1 PINKK-Pécsi 424 16 0.81
78. BÖRÖNDY Vivien 1-2 ZTE NKK 16 0.81
79. HRUSCAKOVA Zofia 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 15 0.8
80. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas Akadémia 17 0.77
81. SIKSNIUTE Egle 5 PEAC-Pécs 16 0.75
82. GORJANÁCZ Ágnes 2 Aluinvent DVTK Miskolc 10 0.7
83. MARTONOSI Zita 2 PINKK-Pécsi 424 15 0.67
84. GYÖRGY Tímea 5 BEAC Újbuda 12 0.58
85. RUTTNER Zsóka 2-3-4 Ceglédi EKK 14 0.57
86. GOCSMANN Ágota 3 BEAC Újbuda 13 0.54
87. KOCSIS Fanni 4 BEAC Újbuda 15 0.53
88. MARKOVIC Nevena 5-4 PINKK-Pécsi 424 14 0.5
89. ROBERTSON-WARREN Cierra Joenell Aluinvent DVTK Miskolc 10 0.5
90. SZŰCS Lilla 3 PEAC-Pécs 14 0.5
91. KOVALCSIK Emese 5 PINKK-Pécsi 424 16 0.5
92. MANSARE Anna Manty 4 KSC-Szekszárd 16 0.44
93. FISTER Alexandra 5 Ceglédi EKK 12 0.42
94. KOBOLÁK Cintia 4-5 Ceglédi EKK 10 0.4
95. BARBER Jade Elizabeth 5 KSC-Szekszárd 10 0.4
96. BOROS Dorka 2 BEAC Újbuda 13 0.39
97. ORSÓ Viktória 1-2 ZTE NKK 16 0.38
98. HATÁR Bernadett 5 UNIQA Sopron 16 0.38
99. SERBÁN Anett 5 Ceglédi EKK 16 0.38
100. KIRÁLY Lili 4 BEAC Újbuda 11 0.36
101. DOBOS Ágnes 5 Vasas Akadémia 11 0.36
102. SOLYMOSI Noémi 4-5 Vasas Akadémia 14 0.36
103. BACH Boglárka 2 Aluinvent DVTK Miskolc 12 0.33
104. SZABÓ II. Dóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 13 0.31
105. WÉBER Fruzsina 3-4 MTK 14 0.29
106. GYŐRI Dorottya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 11 0.27
107. ADAMECZ Lilla 2-3 Aluinvent DVTK Miskolc 11 0.27
108. KOVÁCS Georgina 1 ZTE NKK 12 0.25
109. SCHLEMER Molly Elizabeth 1 Ceglédi EKK 8 0.25
110. SELLEI Dalma 1 PEAC-Pécs 9 0.22
111. FILIPOWICZ Vanda 3-4 Ceglédi EKK 8 0.13
112. KOVACS Vanessza 5 CMB CARGO UNI GYÔR 10 0.1
113. LÁSZLÓ Boróka 4 BEAC Újbuda 14 0.07
114. ZSILINSZKY Lilla 5 Vasas Akadémia 8 0
115. SÉRA Nikolett 4-5 PINKK-Pécsi 424 12 0


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok