Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 Malév SC  
 Zuglói Sasok  
2017/02/23 20:00
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz SC és  
 Kandó FSC  
2017/02/23 18:45
Amatőr Női NB I. Ny
 BKG DSE  
 PINKK SE  
2017/02/23 20:00
Fiú egyetemi, Kelet
 DMSE  
 NyFSE  
2017/02/23 20:15
Fiú junior - Felsőház
 Szombathelyi S.  
 Nyírsuli Kosár.  
2017/02/23 20:00
Fiú junior Reg.
 Nagyk?rösi Sól.  
 Békési SzSK  
2017/02/23 17:15
Fiú junior Reg.
 MEAFC/A  
 Nyírsuli Kosár.  
2017/02/23 18:00
Fiú junior Reg.
 Dunaharaszti M.  
 Százhalombatta.  
2017/02/23 19:00
Fiú junior Reg.
 Gyulai SI  
 Békéscsabai KK.  
2017/02/23 19:50
Fiú kadett - Alsóház, Nyugat
 Kaposvári KK  
 Soproni Sporti.  
2017/02/23 18:30
Ranglisták - Női NB I. A csoport - 2016/2017

Minimum 8 lejátszott mérkőzés

Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. RISTIC Katarina 1-2 PINKK-Pécsi 424 11 5
2. COLIC Znezana 1-2 Vasas Akadémia 16 4.13
3. SÜLE Krisztina 2 BEAC Újbuda 10 3.4
4. DANIELS Ashley 4-5 ZTE NKK 9 3.33
5. ERKIC Maja 2-3 KSC-Szekszárd 16 3.19
6. ZSOVÁR Orsolya 1-2 MTK 14 3.07
7. MEDGYESSY Dóra 1 Ceglédi EKK 16 3.06
8. TURNER Yvonne 2 UNIQA Sopron 16 3.06
9. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 16 2.81
10. MANDIC Sanja 1 PEAC-Pécs 16 2.69
11. PÁL Szandra 1-2 BEAC Újbuda 16 2.56
12. NAGY Dóra 1 ZTE NKK 16 2.56
13. BURKHOLDER Kirby 3 ZTE NKK 16 2.56
14. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 16 2.56
15. KATONA Szidónia 2 Ceglédi EKK 16 2.5
16. LELIK Réka 1 BEAC Újbuda 13 2.46
17. RAKSÁNYI Krisztina 1-2 PEAC-Pécs 16 2.44
18. SIMON Zsófia 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 13 2.39
19. BOZÓKI Bettina 4-5 PINKK-Pécsi 424 16 2.38
20. ROCHEL Cassandra Lynn 5 Vasas Akadémia 14 2.36
21. RUJÁK Nóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 15 2.33
22. KIESEL Brianna 1 CMB CARGO UNI GYÔR 14 2.29
23. JOVANOVIC Tina 5 Aluinvent DVTK Miskolc 16 2.25
24. RASHEED Rita Salwa 3 Aluinvent DVTK Miskolc 15 2.2
25. SKORIC Maja 3-4 Ceglédi EKK 16 2.19
26. BACHVAROVA Radoslava 5 Vasas Akadémia 13 2.15
27. GOREE Cyesha Damian 5 CMB CARGO UNI GYÔR 15 2.13
28. JANKÓ Flóra 2-3 MTK 14 2.07
29. LIKHTAROVICH Tatsiana 2 CMB CARGO UNI GYÔR 14 2.07
30. SCEKIC Maja 1-2 KSC-Szekszárd 13 2
31. LICSKAI Zsófia 4-5 PEAC-Pécs 16 2
32. BAKSA Bettina 1 MTK 10 2
33. MÉRÉSZ Beatrix 3-4 Vasas Akadémia 15 2
34. STUDER Ágnes 1-2 KSC-Szekszárd 14 2
35. PUSZTAI Petra 2-3 BEAC Újbuda 12 2
36. BENCZURNÉ TURÓCZI Nikolett 4-5 MTK 14 1.93
37. KOCH Dóra 1-2 MTK 14 1.93
38. SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna 3-4 MTK 12 1.92
39. VARGA Zsófia 3-4 CMB CARGO UNI GYÔR 13 1.85
40. SUPPÁN Anna 3-4 BEAC Újbuda 16 1.81
41. GEORGE Cayla 4-5 UNIQA Sopron 15 1.8
42. AMBRUS Szandra 2-3 MTK 13 1.77
43. SIKSNIUTE Egle 5 PEAC-Pécs 16 1.75
44. BUJDOSÓ Nóra 3 Ceglédi EKK 16 1.75
45. DRAMMEH Binta 2-3 UNIQA Sopron 10 1.7
46. BARNAI Judit 5 BEAC Újbuda 13 1.69
47. KUSTER Jessica 1 PEAC-Pécs 16 1.69
48. SAROK Nikolett 2-3 PINKK-Pécsi 424 16 1.69
49. ZSILINSZKY Lilla 5 Vasas Akadémia 8 1.63
50. MAKSIMOVIC Jelena 5 Ceglédi EKK 15 1.6
51. ROBERTSON-WARREN Cierra Joenell Aluinvent DVTK Miskolc 10 1.6
52. HRUSCAKOVA Zofia 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 15 1.6
53. GYÖRGY Tímea 5 BEAC Újbuda 12 1.58
54. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 UNIQA Sopron 14 1.57
55. CRVENDAKIC Aleksandra 3 UNIQA Sopron 16 1.56
56. CZANK Tímea 2 Aluinvent DVTK Miskolc 16 1.56
57. MARKOVIC Nevena 5-4 PINKK-Pécsi 424 14 1.5
58. SZABÓ Flóra 4 BEAC Újbuda 14 1.5
59. SÁNTA Petra 1 PINKK-Pécsi 424 15 1.47
60. LAKLÓTH Anna 2 CMB CARGO UNI GYÔR 15 1.47
61. ZELE Dorina 2 PEAC-Pécs 15 1.47
62. KOVALCSIK Emese 5 PINKK-Pécsi 424 16 1.44
63. THEODOREÁN Alexandra KSC-Szekszárd 14 1.43
64. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA Sopron 15 1.4
65. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas Akadémia 17 1.35
66. DÚL Panka 2 Vasas Akadémia 17 1.35
67. SZÉCSI Orsolya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 16 1.31
68. BARBER Jade Elizabeth 5 KSC-Szekszárd 10 1.3
69. FŰRÉSZ Diána 1-2 PEAC-Pécs 15 1.27
70. HORVÁTH Zsófia 5 ZTE NKK 16 1.25
71. SEMSEI Barbara 1 MTK 14 1.21
72. MARTONOSI Zita 2 PINKK-Pécsi 424 15 1.2
73. HORVÁTH Bernadett 1 Aluinvent DVTK Miskolc 15 1.2
74. WENINGER Virág 1-2 UNIQA Sopron 16 1.19
75. BENKE Sára 1 PINKK-Pécsi 424 16 1.19
76. JUHÁSZ Dorka Kata 4 PEAC-Pécs 16 1.19
77. DUBEI Debóra 2-3 UNIQA Sopron 16 1.13
78. BÖRÖNDY Vivien 1-2 ZTE NKK 16 1.06
79. SERBÁN Anett 5 Ceglédi EKK 16 1.06
80. BÁLINT Réka 3 KSC-Szekszárd 16 1
81. KÁNYÁSI Veronika 1 Ceglédi EKK 13 1
82. SZABÓ II. Dóra 1-2 PINKK-Pécsi 424 13 1
83. SZABÓ Bettina 2 MTK 11 1
84. HATÁR Bernadett 5 UNIQA Sopron 16 1
85. TOMLINSON Louella 4-5 Aluinvent DVTK Miskolc 16 1
86. DOBOS Ágnes 5 Vasas Akadémia 11 1
87. GEREBEN Lívia 1-2 KSC-Szekszárd 16 0.94
88. KIRÁLY Lili 4 BEAC Újbuda 11 0.91
89. HEGEDŰS-ŐRI Györgyi 1-2-3 ZTE NKK 15 0.87
90. BOROS Dorka 2 BEAC Újbuda 13 0.85
91. STUDER Zsuzsa 1-2 KSC-Szekszárd 10 0.8
92. GOCSMANN Ágota 3 BEAC Újbuda 13 0.77
93. ORSÓ Viktória 1-2 ZTE NKK 16 0.75
94. SCHLEMER Molly Elizabeth 1 Ceglédi EKK 8 0.75
95. KOCSIS Fanni 4 BEAC Újbuda 15 0.73
96. SOLYMOSI Noémi 4-5 Vasas Akadémia 14 0.71
97. SZŰCS Réka 1-2 PEAC-Pécs 14 0.71
98. TOROK Ágnes 2-3 CMB CARGO UNI GYÔR 15 0.67
99. CZUKOR Dalma 3 UNIQA Sopron 8 0.63
100. KOBOLÁK Cintia 4-5 Ceglédi EKK 10 0.5
101. GORJANÁCZ Ágnes 2 Aluinvent DVTK Miskolc 10 0.5
102. KOVACS Vanessza 5 CMB CARGO UNI GYÔR 10 0.5
103. GYŐRI Dorottya 4 Aluinvent DVTK Miskolc 11 0.46
104. ADAMECZ Lilla 2-3 Aluinvent DVTK Miskolc 11 0.46
105. MANSARE Anna Manty 4 KSC-Szekszárd 16 0.44
106. WÉBER Fruzsina 3-4 MTK 14 0.43
107. FISTER Alexandra 5 Ceglédi EKK 12 0.42
108. KOVÁCS Georgina 1 ZTE NKK 12 0.42
109. FILIPOWICZ Vanda 3-4 Ceglédi EKK 8 0.38
110. LÁSZLÓ Boróka 4 BEAC Újbuda 14 0.36
111. RUTTNER Zsóka 2-3-4 Ceglédi EKK 14 0.21
112. SELLEI Dalma 1 PEAC-Pécs 9 0.11
113. SÉRA Nikolett 4-5 PINKK-Pécsi 424 12 0.08
114. BACH Boglárka 2 Aluinvent DVTK Miskolc 12 0.08
115. SZŰCS Lilla 3 PEAC-Pécs 14 0.07


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok