Név:
E-mail:
Férfi NB II. K
 DEAC  
 BKG-Príma SE  
2017/03/24 20:00
Férfi NB II. Ny
 Hévízi SK  
 Kozármisleny-P.  
2017/03/24 19:00
Férfi NB II. Ny
 Siófok  
 SZOESE  
2017/03/24 19:00
Férfi NB II. Ny
 PTE-PEAC  
 Marcali  
2017/03/24 20:00
Férfi NB II. Kö A
 Toldy Viziváro.  
 Szentendrei KS.  
2017/03/24 20:20
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Monori SE  
2017/03/24 20:20
Fiú junior Reg.
 SZEDEÁK  
 Vásárhelyi KS  
2017/03/24 18:15
Fiú junior Reg.
 Falco KC  
 Pápai KC  
2017/03/24 18:30
Fiú junior Reg.
 BKGDSE  
 Százhalombatta.  
2017/03/24 18:45
Fiú junior Reg.
 Gyulai SI  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/03/24 19:50
Fiú kadett reg.
 Pápai KC  
 Alba Fehérvár/.  
2017/03/24 16:15
Fiú kadett reg.
 Kecskeméti KA  
 Békési SZSK  
2017/03/24 17:00
Fiú kadett reg.
 ELITE Basket T.  
 Újpest-MT/B  
2017/03/24 17:30
Fiú kadett reg.
 F?zf?i AK  
 Veszprémi UKE  
2017/03/24 18:10
Fiú kadett reg.
 MEAFC/A  
 Szolnoki Sport.  
2017/03/24 18:20
Leány kadett Reg.
 BEAC -Újbuda K.  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/03/24 16:00
Leány kadett Reg.
 Vasas Akadémia.  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/03/24 17:30
Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20 - 2016/2017

Minimum 13 lejátszott mérkőzés

VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KÁNTOR Olivér Sopron KC 14 32.07
2. KIS Attila Raul Zalakerámia ZTE KK 23 29.22
3. FÜLÖP Bence KTE-Pallasz Athéné Egyetem 23 27.31
4. DEMETER Attila PVSK 24 26.42
5. PÁPAI Máté MAFC 22 25.96
6. BORDÁCS Gábor Soma MAFC 15 25.73
7. OLASZ Ádám Zalakerámia ZTE KK 14 25.57
8. ILLÉS Máté Atomerõmû SE 22 25.45
9. MÁRTON Ádám Egis Körmend 25 25.12
10. TAIWO Samuel Szolnoki Olaj KK 19 24
11. BAGÓ Martin Atomerõmû SE 13 23.92
12. KRNJAJSKI Boris PVSK 23 23.61
13. KELLER Iván Alba Fehérvár 22 22.82
14. KUCSORA Csaba MAFC 19 22.32
15. KOCSIS Zalán Kaposvári KK 23 22.09
16. ANDRÁSSY Géza Vasas Budapest 20 21.95
17. BOGDÁN Benedek Kaposvári KK 17 21.12
18. NÉMETH Ákos Egis Körmend 23 20.91
19. HAJDU Márton Szolnoki Olaj KK 23 20.83
20. GULYÁS Milán Atomerõmû SE 17 20.53
21. PERINGER Balázs Vasas Budapest 25 19.48
22. VÁGVÖLGYI Ákos Naturtex-SZTE-Szedeák 22 19.05
23. SOMOGYFOKI Péter Alba Fehérvár 24 18.79
24. VARGA Máté Alba Fehérvár 24 18.58
25. LÓGÁR Bence Zalakerámia ZTE KK 25 18.56
26. DRAGASEVIC Veljko PVSK 23 18.52
27. KUCSERA Dániel KTE-Pallasz Athéné Egyetem 18 17.67
28. KOZMA Gergõ Falco KC 22 17.54
29. BOROS Márk Vasas Budapest 22 17.54
30. BALÁZS Bodó Kaposvári KK 25 17.32
31. PERÁK Denis Falco KC 17 17.3
32. MOLNÁR Dániel KTE-Pallasz Athéné Egyetem 25 17
33. VÖLGYI Marcell Vasas Budapest 14 16.57
34. RUDNER Gábor Szolnoki Olaj KK 20 16.4
35. OROSZI Bence Egis Körmend 24 16.33
36. HOCK Gergõ Kaposvári KK 25 16.32
37. HÓDI Patrik Falco KC 24 16.12
38. DOKTOR Péter Egis Körmend 19 16.1
39. SIKLÓS Olivér MAFC 24 16
40. ONDIMA Olivér Jászberény 23 15.91
41. VARGA Ákos Naturtex-SZTE-Szedeák 19 15.74
42. KOVÁCS Martin Zalakerámia ZTE KK 23 15.17
43. BONIFERT Bendegúz Naturtex-SZTE-Szedeák 18 15.06
44. POPGYÁKUNIK Balázs PVSK 25 14.92
45. BÍRÓ Levente PVSK 21 14.28
46. BERKICS Bence PVSK 25 14.24
47. FEHÉR Péter KTE-Pallasz Athéné Egyetem 24 14.21
48. SZAPPANOS Máté Jászberény 15 14
49. KÕVÁGÓ-LASKA Márk PVSK 15 13.67
50. MOLNÁR Marcell MAFC 23 13.39
51. KOZMA Norbert Vasas Budapest 17 13.06
52. KALMÁR Viktor Atomerõmû SE 20 12.8
53. NYÍRI Dániel Jászberény 14 11.93
54. KATONA Bence Vasas Budapest 15 11.87
55. MOLNÁR Alex Jászberény 19 11.53
56. HORVÁTH Barnabás Falco KC 24 11.5
57. MOLNÁR Levente Egis Körmend 21 11.48
58. FEKETE Viktor Zalakerámia ZTE KK 14 11.43
59. DANCSECS András Falco KC 24 11.21
60. ADEGBITE Dennis Alba Fehérvár 23 10.57
61. PAPP István Alba Fehérvár 17 10.53
62. TAKÁCS Milán Alba Fehérvár 16 10.31
63. HÁRI Brendon Márk Sopron KC 24 10.17
64. STEIER Bence Vasas Budapest 23 9.87
65. SZATMÁRI Zsombor Naturtex-SZTE-Szedeák 19 9.84
66. VÍGH Marcell MAFC 23 9.61
67. LÕRINCZ Miklós Jászberény 14 9.43
68. FRIKKER Marcell Szolnoki Olaj KK 21 9.24
69. SZABÓ Norbert Szolnoki Olaj KK 21 9.14
70. CSÁK Bence Szolnoki Olaj KK 22 8.86
71. MURAI Gábor Egis Körmend 20 8.45
72. PLÉZER Gábor Atomerõmû SE 25 8.28
73. FEHÉR Ákos MAFC 19 8.21
74. GÁSPÁR Erik Dániel Kaposvári KK 20 8.2
75. STELLER Balázs Kaposvári KK 22 8.05
76. MÁRTON László Egis Körmend 24 7.75
77. SAVANYA Ferenc Naturtex-SZTE-Szedeák 14 7.71
78. HORVÁTH Krisztián Sopron KC 19 7.63
79. OROSZI Viktor Egis Körmend 21 7.62
80. POLSTER Attila Zalakerámia ZTE KK 23 7.61
81. ANDA Dávid Szolnoki Olaj KK 25 7.28
82. SZIGEDI Bence Jászberény 25 7.28
83. TAKÁCS Martin Alba Fehérvár 15 7.07
84. FARKAS Attila Zalakerámia ZTE KK 20 7.05
85. KISS Mihály Falco KC 22 7.05
86. NÉMETH Bence Tamás Falco KC 23 7
87. BENCSIK Barnabás Vasas Budapest 21 6.95
88. FRANK Áron Szolnoki Olaj KK 22 6.91
89. PÁLINKÁS Tibor KTE-Pallasz Athéné Egyetem 22 6.86
90. KOVÁCS József Naturtex-SZTE-Szedeák 20 6.85
91. PUPP Bence Atomerõmû SE 23 6.7
92. PONGRÁCZ Levente Sopron KC 19 6.63
93. KIRÁLY Zalán MAFC 15 6.33
94. FAZEKAS Viktor Atomerõmû SE 18 6.22
95. SPÉDER Martin Sopron KC 19 6
96. RISKÓ Dávid PVSK 24 5.83
97. RADNAI Mihály Kaposvári KK 20 5.4
98. TÓTH Dávid Gábor Kaposvári KK 21 5.38
99. BUJDOSÓ Dániel Sopron KC 23 5.26
100. KRASZNAI Iván Atomerõmû SE 24 5.09
101. GARAMVÖLGYI Dániel Vasas Budapest 17 4.88
102. SCHÖLL Ákos Sopron KC 21 4.48
103. FARKAS Gergõ Sopron KC 19 4.42
104. BÖRCSÖK Bence Naturtex-SZTE-Szedeák 16 4.38
105. CSÁK Máté Egis Körmend 17 4.18
106. SZAPPANOS András KTE-Pallasz Athéné Egyetem 24 4.13
107. NYULÁSZ Barnabás Alba Fehérvár 23 4.05
108. KERESZTY Loránd Naturtex-SZTE-Szedeák 16 3.88
109. SZAVAI Balázs PVSK 20 3.65
110. SZALAI Milán Zsolt Atomerõmû SE 22 3.64
111. SZÉNÁSI Szabolcs Szolnoki Olaj KK 18 3.56
112. MLCOCH Máté Szolnoki Olaj KK 16 3.5
113. ORBÁN Richárd Jászberény 24 3.5
114. VASS Dominik Zalakerámia ZTE KK 24 3.38
115. GERÕHÁZI Ádám Kaposvári KK 21 3.14
116. KOVÁCS Benedek Balázs Falco KC 16 3.13
117. BEIN András Zalakerámia ZTE KK 13 3.08
118. NÉMETH Levente Egis Körmend 13 3
119. MOLNÁR Máté MAFC 16 2.82
120. GÁSPÁR Zsombor Zalakerámia ZTE KK 20 2.8
121. KONTA Balázs Alba Fehérvár 13 2.77
122. POPA Erik KTE-Pallasz Athéné Egyetem 21 2.48
123. GARDI Ádám Naturtex-SZTE-Szedeák 14 2.29
124. MAJOR Martin Atomerõmû SE 17 2.18
125. FAZEKAS István KTE-Pallasz Athéné Egyetem 17 2.06
126. JÓZSA Szilárd Falco KC 16 2
127. POLÁNYI Kristóf Naturtex-SZTE-Szedeák 19 2
128. SZABÓ Martin Jászberény 19 1.95
129. WEISZ Martin Zalakerámia ZTE KK 14 1.93
130. NAGY Dániel Sopron KC 13 1.93
131. KOMLÓDI Dénes PVSK 22 1.73
132. SÜTÕ Attila PVSK 14 1.64
133. NÉMETH Balázs Falco KC 14 1.64
134. POMÁZI Patrik Szolnoki Olaj KK 14 1.57
135. BAKOS Miklós Gergely Alba Fehérvár 17 1.47
136. BUJÁKI Dániel Szolnoki Olaj KK 13 1.31
137. VESZELSZKI Ede KTE-Pallasz Athéné Egyetem 14 1
138. ESKÜDT Zsombor Kaposvári KK 15 0.33
139. SZABÓ Dominik Zalakerámia ZTE KK 14 0.22
140. MONDI Richárd Jászberény 18 0.17
141. CSOBÁN Dávid Atomerõmû SE 15 -0.73


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok