Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 Ceglédi KE  
 BKGDSE  
2017/11/22 20:30
Férfi NB II. Közép B
 Budafok  
 MAFC-Csepel  
2017/11/22 19:15
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Ké.  
 MEAFC/B  
2017/11/22 17:15
Fiú Junior, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Gyulai SI  
2017/11/22 18:00
Fiú Junior, Regionális
 Tiszaújvárosi  
 Egri VSI KOK  
2017/11/22 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Szerencs VSE  
 MEAFC/A  
2017/11/22 19:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alba Fehérvár/.  
 Szombathelyi S.  
2017/11/22 16:00
Ranglisták - NB I. A, Fiú U20 - 2016/2017

Minimum 13 lejátszott mérkőzés

Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KIS Attila Raul Zalakerámia ZTE KK 23 5.3
2. FRIKKER Marcell Szolnoki Olaj KK 22 4.36
3. KOCSIS Zalán Kaposvári KK 24 4.33
4. KÁNTOR Olivér Sopron KC 15 4
5. NAGY Dániel Sopron KC 13 3.92
6. HOCK Gergõ Kaposvári KK 26 3.62
7. ONDIMA Olivér Jászberény 24 3.58
8. VÁGVÖLGYI Ákos Naturtex-SZTE-Szedeák 23 3.48
9. SZAPPANOS Máté Jászberény 16 3.31
10. MÁRTON Ádám Egis Körmend 26 3.31
11. BALÁZS Bodó Kaposvári KK 26 3.27
12. KOVÁCS Martin Zalakerámia ZTE KK 24 3.25
13. MOLNÁR Marcell MAFC 24 3.17
14. SZIGEDI Bence Jászberény 26 3.15
15. BAGÓ Martin Atomerõmû SE 13 3.15
16. BONIFERT Bendegúz Naturtex-SZTE-Szedeák 19 3.05
17. ILLÉS Máté Atomerõmû SE 23 2.96
18. BOROS Márk Vasas Budapest 23 2.96
19. SOMOGYFOKI Péter Alba Fehérvár 25 2.88
20. GULYÁS Milán Atomerõmû SE 17 2.82
21. KOVÁCS József Naturtex-SZTE-Szedeák 21 2.81
22. PUPP Bence Atomerõmû SE 24 2.75
23. VARGA Ákos Naturtex-SZTE-Szedeák 20 2.75
24. KOZMA Gergõ Falco KC 23 2.74
25. KOZMA Norbert Vasas Budapest 18 2.72
26. MOLNÁR Dániel KTE-Pallasz Athéné Egyetem 26 2.65
27. KUCSORA Csaba MAFC 20 2.65
28. FÜLÖP Bence KTE-Pallasz Athéné Egyetem 24 2.63
29. BUJDOSÓ Dániel Sopron KC 24 2.63
30. NSHIMBA Kalau Alba Fehérvár 13 2.62
31. SPÉDER Martin Sopron KC 20 2.6
32. KELLER Iván Alba Fehérvár 22 2.59
33. DOKTOR Péter Egis Körmend 20 2.55
34. MOLNÁR Alex Jászberény 20 2.55
35. FRANK Áron Szolnoki Olaj KK 23 2.52
36. FEHÉR Péter KTE-Pallasz Athéné Egyetem 25 2.52
37. PÁLINKÁS Tibor KTE-Pallasz Athéné Egyetem 23 2.48
38. HAJDU Márton Szolnoki Olaj KK 24 2.46
39. FARKAS Gergõ Sopron KC 20 2.45
40. RUDNER Gábor Szolnoki Olaj KK 20 2.4
41. DEMETER Attila PVSK 25 2.36
42. VÖLGYI Marcell Vasas Budapest 14 2.36
43. OLASZ Ádám Zalakerámia ZTE KK 14 2.36
44. HORVÁTH Krisztián Sopron KC 20 2.35
45. NÉMETH Ákos Egis Körmend 24 2.25
46. BOGDÁN Benedek Kaposvári KK 17 2.18
47. PÁPAI Máté MAFC 23 2.17
48. LÕRINCZ Miklós Jászberény 14 2.14
49. GÁSPÁR Zsombor Zalakerámia ZTE KK 20 2.05
50. NYÍRI Dániel Jászberény 15 2
51. VARGA Máté Alba Fehérvár 25 2
52. MOLNÁR Levente Egis Körmend 22 1.96
53. SIKLÓS Olivér MAFC 25 1.92
54. BÍRÓ Levente PVSK 21 1.91
55. BUJÁKI Dániel Szolnoki Olaj KK 14 1.86
56. FEKETE Viktor Zalakerámia ZTE KK 14 1.86
57. SÓLYOM Botond Vasas Budapest 13 1.85
58. KALMÁR Viktor Atomerõmû SE 21 1.81
59. KRNJAJSKI Boris PVSK 24 1.75
60. DRAGASEVIC Veljko PVSK 23 1.74
61. TAKÁCS Martin Alba Fehérvár 15 1.73
62. BORDÁCS Gábor Soma MAFC 15 1.73
63. FARKAS Attila Zalakerámia ZTE KK 21 1.71
64. BERKICS Bence PVSK 26 1.69
65. TAKÁCS Milán Alba Fehérvár 16 1.69
66. MLCOCH Máté Szolnoki Olaj KK 16 1.69
67. ANDRÁSSY Géza Vasas Budapest 21 1.62
68. PAPP István Alba Fehérvár 18 1.61
69. PERINGER Balázs Vasas Budapest 26 1.58
70. GÁSPÁR Erik Dániel Kaposvári KK 21 1.57
71. CSOBÁN Dávid Atomerõmû SE 16 1.56
72. OROSZI Bence Egis Körmend 25 1.56
73. PERÁK Denis Falco KC 18 1.56
74. KÕVÁGÓ-LASKA Márk PVSK 15 1.53
75. TAIWO Samuel Szolnoki Olaj KK 20 1.5
76. HÁRI Brendon Márk Sopron KC 25 1.48
77. SZATMÁRI Zsombor Naturtex-SZTE-Szedeák 19 1.47
78. PLÉZER Gábor Atomerõmû SE 26 1.46
79. PONGRÁCZ Levente Sopron KC 20 1.45
80. HÓDI Patrik Falco KC 25 1.44
81. MOLNÁR Máté MAFC 17 1.41
82. KIRÁLY Zalán MAFC 15 1.4
83. CSÁK Bence Szolnoki Olaj KK 23 1.39
84. MAJOR Martin Atomerõmû SE 18 1.39
85. LÓGÁR Bence Zalakerámia ZTE KK 26 1.39
86. ADEGBITE Dennis Alba Fehérvár 24 1.38
87. POMÁZI Patrik Szolnoki Olaj KK 15 1.33
88. POLÁNYI Kristóf Naturtex-SZTE-Szedeák 20 1.3
89. SZABÓ Martin Jászberény 20 1.25
90. STEIER Bence Vasas Budapest 24 1.25
91. KATONA Bence Vasas Budapest 16 1.25
92. KÖRÖMI László Falco KC 13 1.23
93. TÓTH Dávid Gábor Kaposvári KK 22 1.23
94. MURAI Gábor Egis Körmend 21 1.19
95. SZABÓ Norbert Szolnoki Olaj KK 22 1.18
96. BÖRCSÖK Bence Naturtex-SZTE-Szedeák 17 1.18
97. POLSTER Attila Zalakerámia ZTE KK 24 1.17
98. GARAMVÖLGYI Dániel Vasas Budapest 18 1.17
99. MÁRTON László Egis Körmend 24 1.17
100. SZAPPANOS András KTE-Pallasz Athéné Egyetem 25 1.12
101. MONDI Richárd Jászberény 18 1.11
102. RADNAI Mihály Kaposvári KK 21 1.1
103. SZALAI Milán Zsolt Atomerõmû SE 23 1.09
104. VASS Dominik Zalakerámia ZTE KK 25 1.08
105. NÉMETH Balázs Falco KC 15 1.07
106. SAVANYA Ferenc Naturtex-SZTE-Szedeák 15 1.07
107. NYULÁSZ Barnabás Alba Fehérvár 24 1.04
108. DANCSECS András Falco KC 25 1.04
109. ANDA Dávid Szolnoki Olaj KK 26 1.04
110. POPGYÁKUNIK Balázs PVSK 26 1.04
111. KERESZTY Loránd Naturtex-SZTE-Szedeák 16 1
112. HORVÁTH Barnabás Falco KC 25 0.96
113. FEHÉR Ákos MAFC 20 0.95
114. VÍGH Marcell MAFC 24 0.92
115. STELLER Balázs Kaposvári KK 23 0.91
116. BENCSIK Barnabás Vasas Budapest 22 0.91
117. RISKÓ Dávid PVSK 25 0.88
118. KUCSERA Dániel KTE-Pallasz Athéné Egyetem 19 0.84
119. ESKÜDT Zsombor Kaposvári KK 16 0.81
120. SCHÖLL Ákos Sopron KC 21 0.81
121. ORBÁN Richárd Jászberény 25 0.8
122. NÉMETH Bence Tamás Falco KC 24 0.79
123. POPA Erik KTE-Pallasz Athéné Egyetem 21 0.76
124. KRASZNAI Iván Atomerõmû SE 25 0.76
125. KISS Mihály Falco KC 23 0.74
126. BAKOS Miklós Gergely Alba Fehérvár 18 0.67
127. JÓZSA Szilárd Falco KC 17 0.65
128. SZÉNÁSI Szabolcs Szolnoki Olaj KK 19 0.63
129. NÉMETH Levente Egis Körmend 13 0.62
130. WEISZ Martin Zalakerámia ZTE KK 15 0.6
131. CSÁK Máté Egis Körmend 17 0.59
132. SÜTÕ Attila PVSK 15 0.53
133. FAZEKAS István KTE-Pallasz Athéné Egyetem 17 0.53
134. SZAVAI Balázs PVSK 21 0.52
135. GARDI Ádám Naturtex-SZTE-Szedeák 14 0.5
136. KONTA Balázs Alba Fehérvár 14 0.5
137. BEIN András Zalakerámia ZTE KK 14 0.5
138. GERÕHÁZI Ádám Kaposvári KK 22 0.5
139. KOMLÓDI Dénes PVSK 23 0.48
140. SZABÓ Dominik Zalakerámia ZTE KK 15 0.47
141. OROSZI Viktor Egis Körmend 22 0.46
142. KOVÁCS Benedek Balázs Falco KC 16 0.38
143. FAZEKAS Viktor Atomerõmû SE 19 0.32
144. VESZELSZKI Ede KTE-Pallasz Athéné Egyetem 14 0.07


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok