Név:
E-mail:
Női NB I. A 1-8.
 Szekszárd  
 UNIQA Sopron  
2017/04/25 20:30
Férfi NB I. A, Középház
 PVSK  
 Szeged  
2017/04/25 18:00
Férfi NB I. A, Alsóház
 ASE  
 Vasas  
2017/04/25 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár  
 MAFC  
2017/04/25 15:30
Férfi NB II. Kö B
 BC Csepel I.  
 TFSE  
2017/04/25 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Bp. Honvéd U23.  
 Gödi SE  
2017/04/25 19:40
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Budaörsi DSE  
2017/04/25 20:20
Fiú egy. Playoff
 Veszprémi Egye.  
 DMSE  
2017/04/25 19:20
Fiú junior Reg.
 BKGDSE  
 Dunaharaszti M.  
2017/04/25 18:45
Fiú kadett reg.
 TFSE  
 Százhalombatta.  
2017/04/25 17:30
Ranglisták - Férfi NB II. Nyugati csoport - 2016/2017

Minimum 7 lejátszott mérkőzés

Büntetőszázalék
P. Név Csapat M. Érték
1. HERCZEG István Soproni Tigrisek KE 14 100
2. RAPALI Imre Siófoki KS 12 100
3. VISNYEI Bence Siófoki KS 14 100
4. FEJES Péter Siófoki KS 16 100
5. BACHRATHY Kornél Dunaújváros 10 100
6. HORVÁTH Norbert Marcali 16 88.14
7. NAGY Botond Ricsilla Sport - Hévízi SK 12 87.5
8. SZAVAI Péter Kozármisleny-PSE 14 85.71
9. SCHREINER Gábor Ricsilla Sport - Hévízi SK 17 85.71
10. SCHUJ Márton János OSE Lions II. 11 83.33
11. KUTASI Gergely Ricsilla Sport - Hévízi SK 14 83.33
12. ERDÕSI Gyula Soproni Tigrisek KE 15 82.43
13. FARKAS Péter PTE-PEAC 16 82.22
14. MOLNÁR Tamás Dunaújváros 14 80
15. LIPPAI Gábor Kozármisleny-PSE 14 79.49
16. BALOGH Gergely Soproni Tigrisek KE 15 79.31
17. MÉSZÁROS Máté SZOESE 15 79.03
18. LAKI Ádám SZOESE 10 78.95
19. BÁLINT Gergely Soproni Tigrisek KE 14 78.13
20. FODOR Dénes Marcali 16 76.92
21. SÜMEGI András Kozármisleny-PSE 9 76.92
22. FÖLDES Dániel Kozármisleny-PSE 10 76.47
23. NOVÁK Bence SZOESE 7 76
24. MÉSZÁROS Richárd Ricsilla Sport - Hévízi SK 17 75.81
25. SZILÁGYI Tamás Dombóvár 11 75.61
26. KOZMA Márk Norbert SZOESE 14 75
27. SZEGLET Gergõ Attila OSE Lions II. 8 75
28. BANAI Attila Dombóvár 13 75
29. TAKÁCS András Kozármisleny-PSE 7 73.33
30. VERTETICS Ádám Zalaegerszeg 15 72.06
31. LÓGÁR Bence Zalaegerszeg 14 71.43
32. KARSAI Attila Soproni Tigrisek KE 15 70.83
33. BALOGH László Dombóvár 8 70.83
34. VÁRALLYAY Gergõ Dombóvár 13 70
35. BOGATIN Ádám OSE Lions II. 13 69.57
36. BALLA Péter OSE Lions II. 14 69.44
37. KOLLER Tamás Kozármisleny-PSE 10 69.23
38. KISS Viktor Marcali 16 69.01
39. MIHALICS Zoltán Marcali 16 68.75
40. KUN Kenéz Dombóvár 16 68.57
41. CZEIGLI Roland Zalaegerszeg 15 67.65
42. ÓNOZÓ Levente PTE-PEAC 16 67.39
43. TÓTH Olivér Ricsilla Sport - Hévízi SK 17 66.98
44. KOMÁROMI Gábor Zalaegerszeg 14 66.67
45. SALLAY Gábor Soproni Tigrisek KE 15 66.67
46. MEKOTA Norbert Siófoki KS 14 66.67
47. BUDAY-SÁNTHA Attila PTE-PEAC 16 66.67
48. BALUKA Patrik PTE-PEAC 16 66.67
49. PONGRÁCZ Márk Ricsilla Sport - Hévízi SK 16 66.67
50. TÓTH Kristóf Dombóvár 14 66.67
51. TÓTH Krisztián Dunaújváros 14 65.22
52. FÜZY Marcell PTE-PEAC 16 65
53. NOVÁK Patrik Kozármisleny-PSE 7 64.29
54. MURVAI Dániel Zalaegerszeg 14 63.64
55. KOVÁCS Martin Zalaegerszeg 12 62.5
56. GECSEG Ádám Zalaegerszeg 11 62.5
57. HALÁSZ Tamás Soproni Tigrisek KE 15 62.5
58. DRAB Attila Dunaújváros 16 62.5
59. NÉMETH Béla Siófoki KS 16 61.9
60. KIS Bendegúz Kozármisleny-PSE 14 61.9
61. DÉRI Barnabás Dombóvár 14 61.54
62. FÖLDESI Marcell SZOESE 13 61.19
63. ÁRMOS Tamás Dunaújváros 15 60.71
64. RÁCZ András Siófoki KS 16 60.34
65. GAÁL Patrik Marcali 16 60
66. CSABAI Máté Marcali 7 60
67. BALOGH Rajmund SZOESE 15 59.26
68. NAGY Bence PTE-PEAC 16 58.23
69. NÉMETH Armand SZOESE 14 57.89
70. KIS Milán PTE-PEAC 16 57.78
71. KÖVÉR Balázs Siófoki KS 15 57.58
72. TÓTH Balázs Marcali 16 56.52
73. BODA Gábor Dunaújváros 15 55.56
74. CZÉGÁNY Csaba Dunaújváros 14 55
75. HOFFMANN Balázs Ricsilla Sport - Hévízi SK 17 54.69
76. KOVÁCS Kristóf Zalaegerszeg 15 54.55
77. HORVÁTH Péter Marcali 17 54.55
78. VEREIN Ádám Ricsilla Sport - Hévízi SK 16 54.17
79. CZUCZ András Siófoki KS 15 53.85
80. VICZE Kristóf Dombóvár 15 53.33
81. ÁCS Péter Ricsilla Sport - Hévízi SK 17 53.06
82. BECZE Barnabás Zalaegerszeg 14 51.61
83. LÁNG Martin SZOESE 15 50
84. BAKAY Benjámin Soproni Tigrisek KE 14 50
85. DEMCSIK Máté Soproni Tigrisek KE 12 50
86. FOGARASSY Levente Siófoki KS 9 50
87. KÕHALMI Máté PTE-PEAC 13 50
88. CSIKI Attila OSE Lions II. 13 50
89. BODNÁR Krisztián Józse OSE Lions II. 7 50
90. KOSTYÁL Gábor OSE Lions II. 7 50
91. SZIVA Balázs Marcali 16 50
92. KOMA Krisztián Marcali 12 50
93. PUNGOR Szabolcs Kozármisleny-PSE 15 50
94. WILLIAMS Jay Dejuan Ricsilla Sport - Hévízi SK 16 50
95. TAMÁS Péter Dombóvár 13 50
96. KEREKES Gábor Ferenc SZOESE 15 46.67
97. MÉSZÁROS Márton Kozármisleny-PSE 15 46.15
98. KOCSIS Tamás Zoltán OSE Lions II. 14 44.44
99. VESZPRÉMI Zsolt Dunaújváros 12 44.44
100. TÍMÁR Zoltán Dunaújváros 14 43.9
101. POLGÁR Tamás Siófoki KS 8 40.74
102. HORVÁTH Barnabás SZOESE 15 33.33
103. MATAJSZ Gergõ OSE Lions II. 11 33.33
104. ZSENITS Bendegúz Levent OSE Lions II. 13 33.33
105. TAMÁS Márton PTE-PEAC 16 28.57
106. PÖLÖSKE Kornél Dombóvár 14 22.22
107. TAKÁCS Gábor Zalaegerszeg 14 15.38
108. NAGY BÍRÓ Benedek Soproni Tigrisek KE 10 0
109. TÓTH Bence PTE-PEAC 15 0
110. MOLNÁR Péter Dunaújváros 15 0


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok