Név:
E-mail:
Női NB I. A 1-8.
 Szekszárd  
 UNIQA Sopron  
2017/04/25 20:30
Férfi NB I. A, Középház
 PVSK  
 Szeged  
2017/04/25 18:00
Férfi NB I. A, Alsóház
 ASE  
 Vasas  
2017/04/25 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár  
 MAFC  
2017/04/25 15:30
Férfi NB II. Kö B
 BC Csepel I.  
 TFSE  
2017/04/25 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Bp. Honvéd U23.  
 Gödi SE  
2017/04/25 19:40
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Budaörsi DSE  
2017/04/25 20:20
Fiú egy. Playoff
 Veszprémi Egye.  
 DMSE  
2017/04/25 19:20
Fiú junior Reg.
 BKGDSE  
 Dunaharaszti M.  
2017/04/25 18:45
Fiú kadett reg.
 TFSE  
 Százhalombatta.  
2017/04/25 17:30
Ranglisták - Férfi NB II. Közép B csoport - 2016/2017

Minimum 10 lejátszott mérkőzés

Pont
P. Név Csapat M. Érték
1. VÖRÖS Miklós Közgáz SC és DSK/A 18 21.5
2. SOMOGYI Zsolt BC Csepel I. 18 20.89
3. TAKÁCS Gergely TFSE 20 19.05
4. KÁROLY Máté Budafok 20 18.65
5. DÉVÉNYI András Gödi SE 17 17.88
6. SURMANN Gábor Vasas II. 13 17.31
7. GYURICSKÓ András Monori SE 10 16.5
8. MIHALICS Gábor Kandó FSC 12 15.92
9. SOLTI Dániel Budaörsi DSE 13 15.69
10. MACSALI Róbert Százhalombattai KSE 20 15.3
11. PÁLHÁZI Richárd Budapesti Honvéd U23 19 15.26
12. KÕHALMI Balázs Budaörsi DSE 22 14.95
13. VALACZKAY Gábor FSzSE 11 14.36
14. GOMOLA Bence Monori SE 21 14.24
15. BARTUS Gergely MAFC Martos 21 14.14
16. BAUER Péter Kandó FSC 21 14.1
17. VÁGVÖLGYI Ádám Közgáz SC és DSK/A 10 14.1
18. SZLATKOVSZKY Ákos MAFC Martos 16 13.88
19. FILIPOVIC Stefan TF-BP U23 13 13.46
20. TILINGER Bence Százhalombattai KSE 21 13
21. TAKÁCS Márton Budafok 20 12.85
22. BURJÁN Imre Monori SE 21 12.52
23. MISEK Márk Budaörsi DSE 11 12.45
24. PERINGER Balázs Vasas II. 21 12.19
25. VARGA Balázs Gödi SE 19 12.11
26. RADOVICS Richárd Budaörsi DSE 20 12
27. KWAME Robert MAFC Martos 21 11.86
28. MUNTEÁN András FSzSE 19 11.58
29. KÖVÉR Krisztián Gödi SE 19 11.21
30. KISS Lajos Vasas II. 20 11.1
31. HARSÁNYI Tibor Közgáz SC és DSK/A 15 11
32. HÁRY Szabolcs Monori SE 21 10.95
33. DINNYÉS Dávid Ferenc Közgáz SC és DSK/A 12 10.75
34. CSAPÓCZI János Monori SE 18 10.72
35. CSERNÁK Ádám MAFC Martos 17 10.65
36. BUZOGÁNY Mátyás MAFC OB 21 10.62
37. KISS Barnabás Vasas II. 13 10.62
38. BÓDY Gábor BC Csepel I. 18 10.44
39. ARATÓ Balázs TFSE 12 10.42
40. CSERNICZKY Zsolt BC Csepel I. 17 10.41
41. FERTER Attila Százhalombattai KSE 20 10.4
42. PETRUCSIK Bence TFSE 19 10.32
43. NYULASI Bence TF-BP U23 19 10.26
44. SZENTELEKI László Budafok 19 10.21
45. KENDELÉNYI Ádám MAFC OB 20 10.2
46. SÍPOS Tamás FSzSE 17 10.18
47. BECZÁSSY Máté Gödi SE 12 10.17
48. SEBÕK Bence Budapesti Honvéd U23 12 10.08
49. BARÓCSI Ádám TF-BP U23 19 10
50. FÁBIÁN Dénes FSzSE 20 9.85
51. LADOS Erik Budafok 22 9.73
52. WEISZ András Budapesti Honvéd U23 18 9.67
53. BOROS Márk Vasas II. 14 9.64
54. VINCZE Balázs Budapesti Honvéd U23 19 9.37
55. STEIER Bence Vasas II. 19 9.37
56. HORVÁTH Géza MAFC Martos 18 9.28
57. JAKAB Arnold Lehel Kosársuli 11 9.27
58. LANTOS Bálint FSzSE 19 9.21
59. VALERIO BONILLA Ramon Budapesti Honvéd U23 17 9.18
60. MOLNÁR Attila MAFC Martos 17 9.12
61. KATONA Péter TFSE 21 9.1
62. TÓTH András BC Csepel I. 18 9
63. ILLÉS Bálint Százhalombattai KSE 20 9
64. PÁVEL Dániel TF-BP U23 16 9
65. ORBÁN Richárd Lehel Kosársuli 17 8.94
66. TEMESVÁRI Zsolt Budaörsi DSE 15 8.93
67. BOZSIK László MAFC OB 20 8.7
68. VÖLGYI Marcell Vasas II. 13 8.69
69. GOMBOS Ádám Attila Budapesti Honvéd U23 14 8.64
70. SINKOVITS Dániel TFSE 23 8.61
71. FARKAS Dezsõ Gödi SE 13 8.54
72. KOZMA Norbert Vasas II. 14 8.43
73. MENDZSÁK László BC Csepel I. 18 8.22
74. TÓTIN Richárd FSzSE 14 8.21
75. MOKOS Dániel MAFC OB 21 8.14
76. MOLNÁR Alex Lehel Kosársuli 15 8.13
77. LÕRINCZ Miklós Lehel Kosársuli 13 8.08
78. TÓTH Zoltán MAFC OB 20 8.05
79. SURMANN Péter Vasas II. 21 8.05
80. SZIGEDI Bence Lehel Kosársuli 15 7.93
81. FEKETE-NAGY Ádám Százhalombattai KSE 16 7.88
82. MAROSSY Dávid Kandó FSC 18 7.72
83. VAJDA Péter Budafok 17 7.71
84. BUZÁS Bence TF-BP U23 16 7.63
85. BERNÁTH Viktor Kandó FSC 13 7.62
86. SZAKOLCZAY Kornél Százhalombattai KSE 19 7.58
87. BÁLINT Zoltán BC Csepel I. 18 7.44
88. STEIER Krisztián Budafok 18 7.44
89. TELEGDY Dániel Márton TF-BP U23 19 7.32
90. VELENYÁK János TF-BP U23 18 7.28
91. HENSCH Norbert MAFC Martos 19 7.16
92. LAZA Máté Monori SE 13 6.92
93. TÓTH Szabolcs Közgáz SC és DSK/A 18 6.78
94. SÁNDOR Árpád Gödi SE 15 6.73
95. DÜRR Edgár MAFC OB 21 6.52
96. KOVÁTS Bence Közgáz SC és DSK/A 13 6.38
97. KRECSKA Dominik Gödi SE 17 6.24
98. TÓTH Ádám Kandó FSC 18 6.11
99. BEA Gergely Budapesti Honvéd U23 16 6
100. MOGYORÓS Bence Budaörsi DSE 21 5.95
101. KISS Ádám Budapesti Honvéd U23 19 5.79
102. CSÍK Roland Vasas II. 19 5.53
103. VARGA Ádám Gödi SE 16 5.5
104. SZLÁVIK Balázs MAFC OB 15 5.4
105. SZATMÁRI Barnabás Közgáz SC és DSK/A 16 5.38
106. MAJOR Elõd TF-BP U23 19 5.37
107. BOLDIZSÁR Norbert Kandó FSC 21 5.33
108. PERÉNYI Domonkos TF-BP U23 19 5.32
109. ÁGOSTON László MAFC Martos 19 5.21
110. WIELLING Jasper Ekke MAFC Martos 22 5.18
111. VENCZEL Gergely Monori SE 18 5.17
112. BEGE Áron FSzSE 17 5.06
113. CSULITS Bálint Budaörsi DSE 18 4.94
114. VOLF Dávid BC Csepel I. 13 4.85
115. NÉMETH Kristóf TFSE 20 4.85
116. SOMOGYI László BC Csepel I. 17 4.71
117. PAPP Gábor Közgáz SC és DSK/A 17 4.71
118. BENYOVSZKY Balázs MAFC OB 10 4.4
119. BUDAY Levente Budafok 16 4.31
120. MARKÓ Attila Budaörsi DSE 15 4.27
121. VÁMOS Viktor Budafok 19 4.26
122. VOLF Barna BC Csepel I. 15 4.13
123. LOSONCI Gergely Közgáz SC és DSK/A 15 4.13
124. KATONA József FSzSE 14 4
125. TÁPAI Attila TFSE 23 3.91
126. FEJES Péter Budafok 20 3.75
127. MEZÕ Dániel Kandó FSC 17 3.71
128. MARTON Bence Közgáz SC és DSK/A 17 3.59
129. ZELENYÁK Balázs Budaörsi DSE 13 3.54
130. TAKÁTS Imre Kandó FSC 15 3.53
131. BIKÁDI Zoltán Kandó FSC 14 3.43
132. SVÉGER Gábor Százhalombattai KSE 15 3.4
133. MONDI Richárd Lehel Kosársuli 16 3.38
134. VILÁGI Kristóf TFSE 23 3.35
135. HORVÁTH Márton TFSE 20 3.35
136. RIMÁR Gergely Kandó FSC 16 3.31
137. MARKOVIC Goran MAFC Martos 20 3.2
138. SZARVAS Gábor Budapesti Honvéd U23 11 3
139. MARTINEZ Ralf Budapesti Honvéd U23 14 2.64
140. BÁNSÁGI Attila FSzSE 16 2.5
141. BARTA Kolos Budaörsi DSE 12 2.42
142. BESENYEI Gábor Százhalombattai KSE 20 2.35
143. SZABÓ Martin Lehel Kosársuli 17 2.24
144. MAROSSY Gergely Budafok 20 2.2
145. CSÁNYI Kristóf Százhalombattai KSE 10 2.2
146. BÜRGÉS Gábor Monori SE 21 1.57
147. CSESZNYIK Márton Lehel Kosársuli 11 1.55
148. FÜLÖP Dávid MAFC OB 21 1.48
149. GAÁL Gergõ Gödi SE 12 1.42
150. DARABANT Zsolt Százhalombattai KSE 16 1.38
151. VARGA Zoltán Monori SE 17 1.29
152. LACZÓ Levente TFSE 23 1.17
153. PÁSZTOR Dávid Levente Lehel Kosársuli 19 1
154. VÖRÖS András FSzSE 10 0.9
155. DÉCSI Krisztián Vikto Monori SE 12 0.75
156. KOPANECZ Tamás MAFC OB 12 0.67
157. NÁS Andor Attila TF-BP U23 17 0.65
158. SZEVERÉNYI Dávid Gödi SE 20 0.6
159. URBÁN Roland Lehel Kosársuli 12 0.5
160. HIMMEL Márk BC Csepel I. 18 0.33


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok