Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 MAFC BME  
 Újpest-MT  
2017/03/26 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 Treff 07 SE  
2017/03/26 17:00
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 Malév SC  
2017/03/26 18:00
Férfi NB II. Kö B
 TFSE  
 MAFC OB  
2017/03/26 20:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Budafok  
 MTK  
2017/03/26 19:00
Fiú junior - Felsőház
 Nyírsuli Kosár.  
 Soproni Sporti.  
2017/03/26 16:30
Fiú junior Reg.
 Kecskeméti KA  
 Lehel Kosársul.  
2017/03/26 10:00
Fiú junior Reg.
 BLF KK  
 Budafoki KK  
2017/03/26 10:30
Fiú junior Reg.
 Kanizsa KK  
 Budaörsi DSE/B.  
2017/03/26 11:00
Fiú junior Reg.
 Dunaharaszti M.  
 SZPA-HSE  
2017/03/26 15:00
Fiú junior Reg.
 Szentesi KK  
 Félegyházi TSI.  
2017/03/26 15:30
Fiú kadett - Felsőház
 Szolnoki Sport.  
 ZTE KK  
2017/03/26 15:00
Fiú kadett reg.
 Soproni Tigris.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2017/03/26 10:00
Fiú kadett reg.
 Újpest-MT/B  
 Kiss Lenke KS  
2017/03/26 11:00
Fiú kadett reg.
 BLF - Ziccer  
 ELITE Basket T.  
2017/03/26 12:30
Fiú kadett reg.
 Kanizsa KK  
 Dombóvári Kosá.  
2017/03/26 13:00
Fiú kadett reg.
 Újpest-MT/B  
 BKGDSE  
2017/03/26 13:00
Fiú kadett reg.
 Sárbogárdi KC  
 Siófoki Kosárs.  
2017/03/26 14:00
Fiú kadett reg.
 Gödöll?i SK  
 Százhalombatta.  
2017/03/26 16:00
Leány kad. Alsóház, Kelet
 Szolnoki Sport.  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/03/26 11:00
Leány kadett Reg.
 Kiss Lenke KS  
 Újpest-MT  
2017/03/26 14:00
Leány kadett Reg.
 Zsíros Akadémi.  
 MTK Budapest  
2017/03/26 16:30
Leány tini
 KSC Szekszárd  
 Ziccer Tigrise.  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Pécsi VSK  
 Kiss Lenke KS  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Kanizsa DKK /  
 Török Flóris  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Dávid Kornél  
 NyFSE - NyKS /.  
2017/03/26 93:0
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 10:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 10:30
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Vasas Akadémia.  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 DVTK-ÉLKSK  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/03/26 11:15
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 12:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 12:30
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 14:00
Gyermek Kupa
 Mágusok Egyesü.  
 Komló Sport  
2017/03/26 90:0
Gyermek Kupa
 Békési Gladiát.  
 Tiszai Virágok.  
2017/03/26 10:00
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK Zebr.  
 Szekszárdi Kar.  
2017/03/26 10:30
Gyermek Kupa
 Bajai Bácska  
 Békési Gladiát.  
2017/03/26 11:30
Gyermek Kupa
 Tiszai Virágok.  
 Bajai Bácska  
2017/03/26 13:00
Ranglisták - Férfi NB I. B Nyugati csoport - 2016/2017

Minimum 11 lejátszott mérkőzés

VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LEWIS Jestin Kion 1-2 OSE Lions 15 31.94
2. PAVLOVIC Nebojsa 4 PE Veszprém 16 27.63
3. VUKICEVIC Milos 3 Bajai Bácska FKE 20 25.85
4. TÖMÖSVÁRY Máté 4-5 Bonyhádi KSE 20 25.65
5. KÖRTÉLYESI Gergely 4 PE Veszprém 22 23.45
6. KOVÁCS Soma 2-3 Széchenyi Egyetem Gyõr 21 22.95
7. DEMETER Attila 1-2-3 PVSK-Kronosz 19 22.63
8. MAJIC Nikola 4 Motax-Pápai KC 16 21
9. JAKAB Peter 1-2 MTK Törökbálint 20 20.5
10. SZOBI Dániel 1-3 TF-Budapest 21 19.81
11. HORVATH Kristof 1-2 MTK Törökbálint 18 19.39
12. KERESZTES Rafael 5 Motax-Pápai KC 21 19.1
13. NÁRAI Bence 4 Széchenyi Egyetem Gyõr 20 18.95
14. SZANATI Mátyás 1 Motax-Pápai KC 22 18.64
15. BIHARI Máté 3-4 MTK Törökbálint 19 18.58
16. KOVÁCS Benedek 3-4 SMAFC-NYME 16 18.5
17. BAKI Sándor 2-3 Bonyhádi KSE 21 18
18. RUJÁK Bence 1-2 Széchenyi Egyetem Gyõr 21 17.76
19. KÁLMÁN László 1-2 Motax-Pápai KC 19 17.16
20. DREVENKA Dávid 1 Budafok 18 17.06
21. BEÁK Gábor 2-3 TF-Budapest 20 16.8
22. WEHNER Zoltán 2 OSE Lions 21 16.76
23. KRNJAJSKI Boris 1 PVSK-Kronosz 19 16.68
24. BERNECZEI László 3 SMAFC-NYME 21 16.48
25. HEGEDŰS Attila 3-4 PE Veszprém 22 16.46
26. KELLER Iván 2 Alba Fehérvár 12 16.17
27. ANTÓNI Csanád 2-3 PVSK-Kronosz 14 16
28. SZABÓ Tibor 5 MTK Törökbálint 20 16
29. DRAGASEVIC Veljko 2 PVSK-Kronosz 19 15.89
30. MOHAY Péter 2-3 MTK Törökbálint 17 15.59
31. KISS Kornél 1-2 OSE Lions 19 15.1
32. GOMBÁS Gábor 4 Széchenyi Egyetem Gyõr 21 14.95
33. ZSÍROS Péter 4 OSE Lions 19 14.79
34. FEHÉR Csaba 3 Budafok 18 14.78
35. PUSZTA Dávid 1-2 Széchenyi Egyetem Gyõr 19 14.58
36. RÁTVAY Tamás 2-3 SMAFC-NYME 18 14.5
37. BOINITZER Dávid 3-4 MTK Törökbálint 20 14.4
38. KÁMÁN Tamás 3 PE Veszprém 15 14.4
39. BURAI Róbert 1-2 OSE Lions 21 14.33
40. VERBÉNYI Kálmán Budafok 18 14.05
41. VARGA Máté 1-2 Alba Fehérvár 18 13.95
42. TÓTH Szabolcs 5 Budafok 16 13.56
43. K?VÁGÓ-LASKA Márk 5 PVSK-Kronosz 13 13.15
44. LADOS Erik 1-2 Budafok 19 12.74
45. KOVÁCS Gábor 2-3 OSE Lions 20 12.45
46. SOMOGYFOKI Szabolcs 3 TF-Budapest 20 12.2
47. VARGA Dániel 4 OSE Lions 21 12.05
48. PIUKOVICS Bálint 1 Bajai Bácska FKE 18 11.95
49. NAGY Dániel 1 Bajai Bácska FKE 18 11.78
50. BRAUN Bence 3-2 Bonyhádi KSE 12 11.25
51. POPGYÁKUNIK Balázs 4 PVSK-Kronosz 19 11.21
52. UGRINIC Sinisa 2 Bonyhádi KSE 21 11.19
53. TÓTH Dávid Zoltán 1-2 TF-Budapest 21 11.1
54. JILLING László 1 PE Veszprém 22 10.68
55. DÉLITY Bence 2-3 Bajai Bácska FKE 19 10.63
56. HEGEDŰS Gergely 1-2 Széchenyi Egyetem Gyõr 20 10.25
57. HELMECZI András 1-2 PE Veszprém 22 10.09
58. SOMOGYFOKI Péter 1-2 Alba Fehérvár 18 10
59. KERKAI Ákos 2-3 TF-Budapest 20 9.8
60. KÁLLÓ Nándor PE Veszprém 20 9.65
61. FRANCZVA Ádám 4-5 TF-Budapest 19 9.48
62. MÉSZÁROS Bence 1-2 Budafok 13 9.23
63. SZABÓ Domokos 1-2 TF-Budapest 20 9.2
64. BUZÁS Bence 2-3 TF-Budapest 21 9.05
65. WERNER Viktor 4 SMAFC-NYME 20 9
66. SIMON László 1-2 PE Veszprém 22 8.82
67. PÁLKERTI Tamás Bajai Bácska FKE 20 8.75
68. BARUTA Richárd Széchenyi Egyetem Gyõr 14 7.57
69. GÉBERT Zsolt 2-3 Bonyhádi KSE 13 7.46
70. BERKICS Bence 2-3 PVSK-Kronosz 19 7.42
71. NAGY Gergő 1 SMAFC-NYME 21 7.38
72. KOVÁCS Barnabás 3 Széchenyi Egyetem Gyõr 14 7.29
73. GORZSÁS Krisztián 2 OSE Lions 14 7
74. MÁRIÁS Gergõ 2-3 MTK Törökbálint 13 6.46
75. FEKETE József Budafok 17 6.29
76. GÉBERT Attila 2-3 Bonyhádi KSE 20 6.1
77. FÜZI Róbert 3-4 SMAFC-NYME 15 5.93
78. FORRAI Daniel 3 SMAFC-NYME 21 5.86
79. MÉSZÁROS Csaba 1-2 Budafok 16 5.81
80. HORVÁTH Attila 2 Motax-Pápai KC 21 5.71
81. HORVÁTH Gergő Motax-Pápai KC 21 5.57
82. GOLDRING József 1-2 Bajai Bácska FKE 13 5.23
83. PAPP Barna 1-2 SMAFC-NYME 19 5.16
84. Zrinyi Viktor 4-5 OSE Lions 14 5
85. ADEGBITE Denis 4 Alba Fehérvár 18 4.84
86. TIBA János 5 Budafok 18 4.78
87. NYULÁSZ Barnabás 3 Alba Fehérvár 17 4.71
88. HORVÁTH Ádám 4-5 Széchenyi Egyetem Gyõr 17 4.53
89. BÍRÓ Levente 1 PVSK-Kronosz 16 4.5
90. HADNAGY Bence 1-2 Motax-Pápai KC 22 4.5
91. BERECZKI Márk 2-3 Motax-Pápai KC 19 4.37
92. SIPOS Ádám 3-4 PE Veszprém 15 4.2
93. SZABÓ Ádám 1 Bajai Bácska FKE 20 4.15
94. STEIER Krisztián 3 Budafok 19 4.11
95. RÁTVAY Balázs 5 SMAFC-NYME 13 4.08
96. POLGÁRDY Ádám 1-2 SMAFC-NYME 16 4.06
97. FÜLÖP András 1 Motax-Pápai KC 21 4
98. FILIPOVIC Stefan 5 TF-Budapest 12 3.92
99. KELLER Vidor 4-5 OSE Lions 12 3.92
100. RISKÓ Dávid 3 PVSK-Kronosz 12 3.83
101. KARÁCSONYI Gergely 1 SMAFC-NYME 18 3.78
102. DOBOS Márk 1-2 MTK Törökbálint 12 3.33
103. FETZER Maximilián 1 Bonyhádi KSE 17 3.29
104. HORVÁTH Csaba 3 SMAFC-NYME 11 3.27
105. SÉRTŐ Ádám 3 PVSK-Kronosz 11 3.09
106. MÁJER Máté 5 PE Veszprém 11 3
107. PECHÁR Csaba 1 Bonyhádi KSE 12 2.92
108. BAKOS Miklós Gergely 3 Alba Fehérvár 20 2.75
109. VAJDA Balázs 2-3 Motax-Pápai KC 12 2.67
110. KONTA Balázs 4 Alba Fehérvár 13 2.46
111. BAROSS Kristóf 5 MTK Törökbálint 14 2.29
112. SZANATI Gergõ 4-5 Motax-Pápai KC 18 1.56
113. SZEIFERT Zalán PE Veszprém 11 1.18
114. SENKÁR László Budafok 14 1.07
115. BAGI Donát 3 MTK Törökbálint 11 0.73
116. SZŐKE Olivér 2-3 Budafok 11 0.27


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok