Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 MAFC BME  
 Újpest-MT  
2017/03/26 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 Treff 07 SE  
2017/03/26 17:00
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 Malév SC  
2017/03/26 18:00
Férfi NB II. Kö B
 TFSE  
 MAFC OB  
2017/03/26 20:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Budafok  
 MTK  
2017/03/26 19:00
Fiú junior - Felsőház
 Nyírsuli Kosár.  
 Soproni Sporti.  
2017/03/26 16:30
Fiú junior Reg.
 Kecskeméti KA  
 Lehel Kosársul.  
2017/03/26 10:00
Fiú junior Reg.
 BLF KK  
 Budafoki KK  
2017/03/26 10:30
Fiú junior Reg.
 Kanizsa KK  
 Budaörsi DSE/B.  
2017/03/26 11:00
Fiú junior Reg.
 Dunaharaszti M.  
 SZPA-HSE  
2017/03/26 15:00
Fiú junior Reg.
 Szentesi KK  
 Félegyházi TSI.  
2017/03/26 15:30
Fiú kadett - Felsőház
 Szolnoki Sport.  
 ZTE KK  
2017/03/26 15:00
Fiú kadett reg.
 Soproni Tigris.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2017/03/26 10:00
Fiú kadett reg.
 Újpest-MT/B  
 Kiss Lenke KS  
2017/03/26 11:00
Fiú kadett reg.
 BLF - Ziccer  
 ELITE Basket T.  
2017/03/26 12:30
Fiú kadett reg.
 Kanizsa KK  
 Dombóvári Kosá.  
2017/03/26 13:00
Fiú kadett reg.
 Újpest-MT/B  
 BKGDSE  
2017/03/26 13:00
Fiú kadett reg.
 Sárbogárdi KC  
 Siófoki Kosárs.  
2017/03/26 14:00
Fiú kadett reg.
 Gödöll?i SK  
 Százhalombatta.  
2017/03/26 16:00
Leány kad. Alsóház, Kelet
 Szolnoki Sport.  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/03/26 11:00
Leány kadett Reg.
 Kiss Lenke KS  
 Újpest-MT  
2017/03/26 14:00
Leány kadett Reg.
 Zsíros Akadémi.  
 MTK Budapest  
2017/03/26 16:30
Leány tini
 KSC Szekszárd  
 Ziccer Tigrise.  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Pécsi VSK  
 Kiss Lenke KS  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Kanizsa DKK /  
 Török Flóris  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Dávid Kornél  
 NyFSE - NyKS /.  
2017/03/26 93:0
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 10:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 10:30
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Vasas Akadémia.  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 DVTK-ÉLKSK  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/03/26 11:15
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 12:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 12:30
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 14:00
Gyermek Kupa
 Mágusok Egyesü.  
 Komló Sport  
2017/03/26 90:0
Gyermek Kupa
 Békési Gladiát.  
 Tiszai Virágok.  
2017/03/26 10:00
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK Zebr.  
 Szekszárdi Kar.  
2017/03/26 10:30
Gyermek Kupa
 Bajai Bácska  
 Békési Gladiát.  
2017/03/26 11:30
Gyermek Kupa
 Tiszai Virágok.  
 Bajai Bácska  
2017/03/26 13:00
Ranglisták - Férfi NB I. B Keleti csoport - 2016/2017

Minimum 11 lejátszott mérkőzés

Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. CSÁKVÁRI Csaba 4 EKE Eger KOK 19 1.63
2. MÁCSAI Károly 4 Nagykõrös 20 1.3
3. NAGY Szabolcs 5 Óbudai Kaszások 20 1.1
4. GANT Emani Michael 5 Nyíregyháza 20 0.8
5. GENAL Momir 3-4 Vásárhelyi Kosársuli 19 0.79
6. STEFÁN Dávid 4 Budapesti Honvéd SE 20 0.75
7. DEBRECENI Dániel 4 Tiszaújvárosi Phoenix KK 15 0.67
8. FARKAS Attila 4-5 DEAC 20 0.65
9. KOVÁTS Róbert 3-4 Budapesti Honvéd SE 21 0.62
10. CSAPAI Péter 3-4 Salgótarjáni KSE 21 0.62
11. SITKU Márton 4 Nyíregyháza 20 0.55
12. SZOJKA Gábor 4 MEAFC 21 0.48
13. Szabo Miklos 5 DEAC 11 0.46
14. PAVLOVIC Vuk 2-3 Vásárhelyi Kosársuli 20 0.4
15. MÁTÉ Márk 2 Budapesti Honvéd SE 21 0.38
16. VAS Péter 3-4 Vásárhelyi Kosársuli 21 0.38
17. MOLNÁR Marcel 1 MAFC 16 0.38
18. NAGY Balázs 3 Calle Pubfood Békés 21 0.33
19. LIPPAI Szabolcs 3 MEAFC 19 0.32
20. PÁPAI Máté 5 MAFC 16 0.31
21. UNGI Keve 3 EKE Eger KOK 16 0.31
22. KOMA Dániel 4 Calle Pubfood Békés 20 0.3
23. PINTÉR Dávid 3-4 Budapesti Honvéd SE 21 0.29
24. MOLNÁR Miklós 2 Nagykõrös 19 0.26
25. VAN DER MEER Lóránd 3 Óbudai Kaszások 20 0.25
26. FREY Patrik 2-3 EKE Eger KOK 12 0.25
27. BORDÁCS Gábor Soma 5 MAFC 12 0.25
28. TÓTH Viktor 1-2 Nagykõrös 17 0.24
29. KELEMEN Balázs 1-2 Vásárhelyi Kosársuli 19 0.21
30. MADÁR András 1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK 15 0.2
31. LAJSZ Gergely 4-5 DEAC 20 0.2
32. MÁTÉ Balázs 2-3 MEAFC 20 0.2
33. ILLÉS Balázs 4 EKE Eger KOK 21 0.19
34. JAKAB Zsolt 1-2 EKE Eger KOK 21 0.19
35. VARGA Márton 5 Nyíregyháza 17 0.18
36. SZEPESI Szabolcs 2-3 MEAFC 19 0.16
37. BÉRES Nándor 3 Vásárhelyi Kosársuli 19 0.16
38. FAZEKAS Csaba 2-3 Nyíregyháza 19 0.16
39. PONGRÁCZ Gergely 3-4 Tiszaújvárosi Phoenix KK 13 0.15
40. Kerpel-Fronius Gaspar 1-2 Budapesti Honvéd SE 20 0.15
41. NIKITIN Alexander 5 MAFC 20 0.15
42. TÓTH Bence 1-2 Budapesti Honvéd SE 21 0.14
43. KOVÁCS Imre 4-5 DEAC 14 0.14
44. SZÖGI Ádám 1 MEAFC 21 0.14
45. MEGYES Ákos 3 EKE Eger KOK 15 0.13
46. SEBŐK Bence 5 Budapesti Honvéd SE 15 0.13
47. DÉZSI Rajmund 3 Nagykõrös 16 0.13
48. KOVÁCS Sándor 1-2 Nagykõrös 16 0.13
49. KISS Ádám 4-5 Budapesti Honvéd SE 16 0.13
50. SZABÓ Norbert 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 17 0.12
51. KÓSA Tamás 2 DEAC 17 0.12
52. KERTÉSZ Dániel 1 Calle Pubfood Békés 18 0.11
53. GRUDA Gergely 5 Calle Pubfood Békés 19 0.11
54. OPRE Roland 4 DEAC 19 0.11
55. VARGA Zalán 3-4 Vásárhelyi Kosársuli 19 0.11
56. MOLNÁR András 2 DEAC 20 0.1
57. VARGA Imre 3-4 EKE Eger KOK 20 0.1
58. NAGY Krisztián 3-4 Nyíregyháza 20 0.1
59. DEBRECENI Gergő 4-5 Salgótarjáni KSE 21 0.1
60. ROSTÁS Imre 3-4 Vásárhelyi Kosársuli 21 0.1
61. NEMES Péter 4 Vásárhelyi Kosársuli 14 0.07
62. VELKEY János 1-2 DEAC 14 0.07
63. REITER Bence 3 Óbudai Kaszások 15 0.07
64. PÉK Dávid 1-2 DEAC 16 0.06
65. KIRÁLY Zalán MAFC 16 0.06
66. OROSZ Bence 1-2 MEAFC 16 0.06
67. FÜLÖP László Botond 3-4 Budapesti Honvéd SE 17 0.06
68. BENŐCS Dávid 3-4 Tiszaújvárosi Phoenix KK 17 0.06
69. DÁNIEL Péter 1-2 Salgótarjáni KSE 17 0.06
70. GALLÓ Márk 4 MEAFC 17 0.06
71. KOPASZ Márton 3 MEAFC 17 0.06
72. VÍGH Marcell MAFC 18 0.06
73. FEHÉR Ákos 1 MAFC 18 0.06
74. SIKLÓS Olivér 3 MAFC 19 0.05
75. ZSÍROS Gábor 2-3 Calle Pubfood Békés 20 0.05
76. BUS Iván 1 Nyíregyháza 20 0.05
77. FEHÉR Ádám Sándor 3 Nagykõrös 20 0.05
78. MAGYAR László 1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK 20 0.05
79. VARGA Ádám 2-3 DEAC 20 0.05
80. SEBÕK Tamás 2 Óbudai Kaszások 20 0.05
81. SZALAY Ákos 2 Budapesti Honvéd SE 20 0.05
82. ENDRÉSZ Tamás 5 MEAFC 20 0.05
83. BLASKOVITS László 3-4 Salgótarjáni KSE 20 0.05
84. SZABLICS Péter 4-5 Nagykõrös 20 0.05
85. CZURA Attila 2 Nyíregyháza 20 0.05
86. MUCIBABIC Momcilo 2 Salgótarjáni KSE 21 0.05
87. KILYÉN Sándor Örs 1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK 21 0.05
88. PÖSTÉNYI Zoltán 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 21 0.05
89. JURÁSZIK László 1 Nagykõrös 19 0
90. LAKOSA Ákos 1-2 Óbudai Kaszások 20 0
91. KIRÁLY Henrik Nagykõrös 12 0
92. OLÁH Zoltán Nyíregyháza 17 0
93. KORONA Zsolt 1-2 Óbudai Kaszások 20 0
94. MOLNÁR Ákos 3 Calle Pubfood Békés 19 0
95. KOVÁCS Zoltán 1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK 21 0
96. KUCSORA Csaba 1-2 MAFC 13 0
97. TÓTH Zoltán 1-2 EKE Eger KOK 21 0
98. CSORBA Szabolcs 4 Calle Pubfood Békés 15 0
99. PÁLHÁZI Richárd 3 Budapesti Honvéd SE 14 0
100. VÁMOS László 3 Óbudai Kaszások 17 0
101. ERDEI Ádám 1-2 DEAC 12 0
102. TÓTH Richárd 1 Salgótarjáni KSE 14 0
103. Nagy Csaba 1 Calle Pubfood Békés 17 0
104. SZABÓ Peter 1 Vásárhelyi Kosársuli 21 0
105. TAKÁCS Dániel 1-2 MEAFC 20 0
106. SZABÓ Gábor EKE Eger KOK 17 0
107. DRAHOS Gábor 1-2 MEAFC 19 0
108. BÉRES Dávid 4-5 Salgótarjáni KSE 21 0
109. KOLLÁR Zsombor 1-2 Óbudai Kaszások 20 0
110. KOVÁCS Márk 1 Nagykõrös 17 0
111. PAPP Bendegúz Tiszaújvárosi Phoenix KK 17 0
112. KRSTIC Danijel 3 Calle Pubfood Békés 21 0
113. KÓNYA Levente 1 Nagykõrös 19 0
114. CSABÁK Balázs 2-3 EKE Eger KOK 19 0
115. FAZEKAS Csaba 5 MEAFC 16 0
116. FÜLÖP Gergő 2 EKE Eger KOK 15 0
117. JURÁSZIK Gábor 3 Nagykõrös 12 0


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok