Név:
E-mail:
Női NB I. A
 BEAC  
 Aluinvent DVTK.  
2017/12/17 16:00
Női NB I. A
 Zala Volán  
 Győr  
2017/12/17 17:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 PEAC-Pécs  
2017/12/17 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Falco KC U23  
 DEAC U23  
2017/12/17 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 FONTI TRANS-Pe.  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/17 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 Baja  
 BKG DSE  
2017/12/17 17:00
Amatőr Női NB Zöld
 MTK  
 Dávid Kornél  
2017/12/17 17:00
Férfi NB II. Kelet
 DEAC  
 Gyulai Color  
2017/12/17 16:00
Férfi NB II. Kelet
 Békési SZSK U2.  
 MEAFC II.  
2017/12/17 17:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 Mezőberényi KK.  
2017/12/17 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 Atomerőmű SE  
 Marcali  
2017/12/17 15:00
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 Dombóvár  
2017/12/17 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Gödi SE  
 BLF KK  
2017/12/17 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Közgáz SC és  
 Bikák KK U23  
2017/12/17 17:45
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 Monor  
2017/12/17 19:45
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 Százhalombatta.  
2017/12/17 15:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC Martos  
 Közgáz SC és  
2017/12/17 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Tehetséges Fia.  
2017/12/17 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 SZPA-Cserpes T.  
2017/12/17 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Darazsak Oldbo.  
 Malév SC  
2017/12/17 19:30
Hepp Kupa, Férfi
 Beszterce KK  
 Vásárhely  
2017/12/17 17:00
Hepp Kupa, Női
 ELTE-BEAC Újbu.  
 Tatabánya  
2017/12/17 19:00
Fiú Junior, Kelet
 SZEDEÁK/A  
 MAFC  
2017/12/17 16:00
Fiú Junior, Nyugat
 Budaörsi DSE/A.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/12/17 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Dombóvári Kosá.  
2017/12/17 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Újpest-MT/A  
2017/12/17 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Szentesi KK  
 Félegyházi TSI.  
2017/12/17 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budaörsi DSE  
 Budapesti Honv.  
2017/12/17 13:30
Fiú Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/17 15:00
Fiú Serdülő
 Lehel Kosársul.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/12/17 90:0
Fiú Serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dávid Kornél  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 OSE Lions/A  
 Bajai Bácska F.  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Dávid Kornél  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 Szerencs VSE  
 Békéscsabai KK.  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 Nyíregyházi Sp.  
 Kecskeméti Kos.  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Kiss Lenke KS  
2017/12/17 10:45
Fiú Serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 Soproni Sporti.  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Szombathelyi S.  
 MAFC/A  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Budapesti Honv.  
 MEAFC - Jezsui.  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/12/17 15:00
Fiú Serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Lehel Kosársul.  
2017/12/17 16:45
Ranglisták - Férfi NB I. B Zöld - 2017/2018

Minimum 6 lejátszott mérkőzés

Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BORDÁCS Gábor Soma 5 MAFC II. 9 5.56
2. OMENAKA Godwin Ekene 4-5 DEAC U23 7 5.43
3. BERNECZEI László 2-3 SMAFC 11 4.09
4. BAGÓ Martin 5 Sopron KC-Sportiskola 11 4.09
5. JACKSON Denzel John 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 11 4
6. KOVÁCS Benedek 4 SMAFC 11 3.91
7. NAGY Gergő 5 MAFC II. 9 3.11
8. DURÁZI Krisztofer 3-4 Falco KC Szombathely U23 8 2.88
9. OLASZ Ádám 4-5 Salgótarjáni KSE 11 2.73
10. VUKICEVIC Milos 4-5 Bajai Bácska FKE 12 2.67
11. WERNER Viktor 3-4 Sopron KC-Sportiskola 11 2.64
12. MÁNDITY Máté 4-5 Bajai Bácska FKE 11 2.55
13. JAKAB Péter 4 Salgótarjáni KSE 10 2.4
14. SZICSÁK Bence 4-5 EKE Eger KOK 11 2.36
15. RÁTVAY Balázs 5 SMAFC 11 2.27
16. KÖRÖMI László 1 Falco KC Szombathely U23 10 2.1
17. VARGA Dániel 1 Ford Ivanics-Budafok 11 2.09
18. GÁSPÁR Balázs 1 Tiszaújvárosi Phoenix KK 11 2
19. ENDRÉSZ Tamás 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 11 2
20. HORVÁTH Márton 5 Ford Ivanics-Budafok 11 2
21. SZELECZKI István 5 BKG-Príma SE 11 1.91
22. KOVÁCS Bence 1-2 Falco KC Szombathely U23 10 1.9
23. KOZÁK Márton 1-2 DEAC U23 9 1.89
24. KELLER Vidor 4-5 Motax-Pápai KC 12 1.83
25. RÁTVAY Tamás 1-2 SMAFC 11 1.82
26. SIKLÓS Olivér 3 MAFC II. 11 1.82
27. VARGA István 3-4 Óbudai Kaszások 10 1.8
28. CZUKOR Bence 1-2 SMAFC 8 1.75
29. SEBŐK Bence 5 Óbudai Kaszások 10 1.7
30. NAGY Levente 3 MAFC II. 9 1.67
31. CZAKÓ Tamás 3-4 BKG-Príma SE 11 1.64
32. KHAKONOV Ruslan 4 BKG-Príma SE 11 1.64
33. SURMANN Gábor 2 Salgótarjáni KSE 11 1.64
34. NÉMETH Balázs 2-3 Falco KC Szombathely U23 11 1.64
35. OPRE Roland 2 DEAC U23 10 1.6
36. VÍGH Marcell 4 MAFC II. 10 1.6
37. WEHNER Zoltán 2-3 Ford Ivanics-Budafok 10 1.6
38. HORVÁTH Gergő 2-3 Motax-Pápai KC 12 1.58
39. KOZÁK Bertalan 3-4 DEAC U23 9 1.56
40. CSÁKVÁRI Csaba 4-5 EKE Eger KOK 11 1.55
41. POLSTER Attila 3 Alba Fehérvár 10 1.5
42. LUKÁCS Norbert 3-4 Alba Fehérvár 9 1.44
43. ÁGFALVI Bálint 4-5 Bajai Bácska FKE 9 1.44
44. HALÁSZ Ákos 2-3 BKG-Príma SE 11 1.36
45. LÉVI Kevin Dominik 5 Alba Fehérvár 10 1.3
46. FAZEKAS Csaba 1-2 DEAC U23 7 1.29
47. MAGYARI Viktor 3 Motax-Pápai KC 7 1.29
48. FEHÉR Csaba 3-4 Ford Ivanics-Budafok 11 1.27
49. PINTÉR Máté 1 Óbudai Kaszások 8 1.25
50. FÜZI Róbert 3 SMAFC 11 1.18
51. KUTTOR Gergő 4 Alba Fehérvár 11 1.18
52. CSAPAI Péter 3-4 Salgótarjáni KSE 11 1.18
53. HORVÁTH Róbert 5 EKE Eger KOK 7 1.14
54. JOÓ Tamás 3-4 Salgótarjáni KSE 8 1.13
55. SZILASI Bence 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 10 1.1
56. ILLÉS Balázs 3-4 EKE Eger KOK 11 1.09
57. POLGÁRDY Ádám 1-2 Sopron KC-Sportiskola 10 1
58. SZANYI Róbert 1-2 MAFC II. 9 1
59. BALSAY Ádám 1 Alba Fehérvár 9 1
60. SZABÓ Norbert 1 Tiszaújvárosi Phoenix KK 10 1
61. SCHVEIGHOFFER Péter 1 Motax-Pápai KC 12 1
62. NAGY Dániel 1 Bajai Bácska FKE 12 1
63. PÖSTÉNYI Zoltán 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 11 1
64. TANÁCS Attila 4-5 BKG-Príma SE 11 0.91
65. BEN KANE Dávid 4-5 BKG-Príma SE 11 0.91
66. REITER Bence 3 Óbudai Kaszások 10 0.9
67. PIUKOVICS Bálint 2 Tiszaújvárosi Phoenix KK 10 0.9
68. SZŰCS Péter 2-3 Alba Fehérvár 9 0.89
69. VARGA Máté 2 Alba Fehérvár 8 0.88
70. PONGRÁCZ Gergely 3-4 Tiszaújvárosi Phoenix KK 7 0.86
71. KOVÁCS Barnabás 2-3 Bajai Bácska FKE 12 0.83
72. NAGY Botond 1 BKG-Príma SE 11 0.82
73. KOVÁCS Dénes 1 Salgótarjáni KSE 11 0.82
74. BERECZKI Márk 1 Falco KC Szombathely U23 11 0.82
75. REIZER Roland 4-5 BKG-Príma SE 11 0.82
76. SONYÁK Béla 2-3 Salgótarjáni KSE 11 0.82
77. TAKÁCS Milán 1 Alba Fehérvár 10 0.8
78. GARAB Gergely 3 Sopron KC-Sportiskola 9 0.78
79. FÜLÖP András 1 Motax-Pápai KC 12 0.75
80. KOLLÁR Zsombor 1-2 Óbudai Kaszások 11 0.73
81. NAGY Benedek 1 BKG-Príma SE 11 0.73
82. KÁLMÁN László 1 Motax-Pápai KC 11 0.73
83. UNGI Keve 3-4 EKE Eger KOK 11 0.73
84. KUCSORA Csaba 1-2 Falco KC Szombathely U23 7 0.71
85. PÁVAY Kornél 3 Alba Fehérvár 7 0.71
86. FEHÉR Ákos 1 MAFC II. 10 0.7
87. TÓTH Szabolcs 5 Ford Ivanics-Budafok 11 0.64
88. DÉLITY Bence 3 Bajai Bácska FKE 11 0.64
89. DEBRECENI Gergő 4-5 BKG-Príma SE 11 0.64
90. KISS Balázs 1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK 10 0.6
91. FORGÁCS Gábor Attila 3-4 Bajai Bácska FKE 12 0.58
92. SCHUBERT Bence 3-4 Bajai Bácska FKE 12 0.58
93. PAPP István 2 Alba Fehérvár 7 0.57
94. BUZSÁKI Bence 3-4 Sopron KC-Sportiskola 11 0.55
95. SURMANN Péter 1 Salgótarjáni KSE 11 0.55
96. KOVÁCS Benedek Balázs 1 Falco KC Szombathely U23 11 0.55
97. MÉSZÁROS Bence 1 EKE Eger KOK 11 0.55
98. TISZA Bálint 1-2 DEAC U23 11 0.55
99. SZŐKE Olivér 2-3 Ford Ivanics-Budafok 10 0.5
100. CSERKÚTI Áron 1-2 MAFC II. 8 0.5
101. KÖRMENDI Bence 2-3 Falco KC Szombathely U23 6 0.5
102. VÁMOS László 3 Óbudai Kaszások 10 0.5
103. MEGYES Ákos 2-3 EKE Eger KOK 8 0.5
104. SZENDREI JÓzsef 3-4 BKG-Príma SE 10 0.5
105. LADOS Erik 1 Ford Ivanics-Budafok 10 0.5
106. POMÁZI Patrik 1-2 EKE Eger KOK 10 0.5
107. KUTROVICH Bence 1 Óbudai Kaszások 11 0.46
108. ASSZÚ Ádám 1-2 DEAC U23 11 0.46
109. KERESZTESI Dávid 2 Óbudai Kaszások 10 0.4
110. OROSZ Dominik 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 10 0.4
111. NÉMETH Márk 3-4 Sopron KC-Sportiskola 10 0.4
112. NAGY Gergő 1 SMAFC 8 0.38
113. STEIER Krisztián 3 Ford Ivanics-Budafok 8 0.38
114. MUCIBABIC Momcilo 2 Salgótarjáni KSE 11 0.36
115. LUKÁCS Döme 3-4 Falco KC Szombathely U23 6 0.33
116. MOLNÁR László 4 Óbudai Kaszások 9 0.33
117. TURSICS Krisztián 2 Ford Ivanics-Budafok 11 0.27
118. NÉMETH Armand 2-3 Motax-Pápai KC 11 0.27
119. KÁNTOR Olivér 1-2 Sopron KC-Sportiskola 11 0.27
120. UGRINIC Sinisa 2 Bajai Bácska FKE 12 0.25
121. KOVÁCS Zoltán 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 8 0.25
122. PAPP Barna 1-2 Sopron KC-Sportiskola 9 0.22
123. HORVÁTH Csaba 3 SMAFC 9 0.22
124. MÉSZÁROS Csaba 1 Ford Ivanics-Budafok 9 0.22
125. KISS Mihály Barna 1-2 Ford Ivanics-Budafok 10 0.2
126. SZABÓ Gábor 1-2 EKE Eger KOK 11 0.18
127. KALUHA Csaba 1 BKG-Príma SE 11 0.18
128. KATLAN Roland 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 11 0.18
129. SPÉDER Martin 1 Sopron KC-Sportiskola 6 0.17
130. DOMJÁN Ádám 2-3 Motax-Pápai KC 8 0.13
131. KASZA Krisztián 3 Motax-Pápai KC 9 0.11
132. KISS Bálint 3 EKE Eger KOK 9 0.11
133. TÓTH Bence Miklós 1 DEAC U23 10 0.1
134. PRESING Áron 3 Motax-Pápai KC 11 0.09
135. HORVÁTH Attila 1 Motax-Pápai KC 12 0.08
136. BAPTISZTA Péter Olivér 5 Óbudai Kaszások 6 0
137. LAMAN Richárd 1-2 Falco KC Szombathely U23 6 0
138. SZŰCS Bence DEAC U23 6 0
139. SOÓS Bence 1-2 SMAFC 9 0
140. VERES Dávid 2-3 EKE Eger KOK 8 0
141. KARSAI Attila 4-5 SMAFC 8 0


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok