Név:
E-mail:
Ranglisták - Férfi NB I. B Zöld - 2017/2018

Minimum 13 lejátszott mérkőzés

Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. PONGÓ Martin 2 Bajai Bácska FKE 17 37.06
2. KATONA Bence 1-2 MAFC II. 14 36.79
3. NAGY Botond 1 BKG-Príma SE 26 36.35
4. BORDÁCS Gábor Soma 5 MAFC II. 22 34.32
5. KÁNTOR Olivér 1-2 Sopron KC-Sportiskola 25 34.2
6. MÉSZÁROS Bence 1 EKE Eger KOK 25 33.76
7. VUKICEVIC Milos 4-5 Bajai Bácska FKE 26 33.39
8. TÓTH Bence 1 DEAC U23 23 32.78
9. NAGY Benedek 1 BKG-Príma SE 26 32.77
10. RATVAY Balazs 5 SMAFC 25 32.24
11. RÁTVAY Tamás 1-2 SMAFC 26 32.12
12. SIKLÓS Olivér 3 MAFC II. 25 31.8
13. VARGA Máté 2 Alba Fehérvár 17 31.71
14. TURSICS Krisztián 2 Ford Ivanics-Budafok 25 31.6
15. KOZÁK Márton 1-2 DEAC U23 24 31.17
16. BERNECZEI László 2-3 SMAFC 24 31.08
17. KELLER Vidor 4-5 Motax-Pápai KC 26 31
18. HALÁSZ Ákos 2-3 BKG-Príma SE 26 30.92
19. HÓDI Patrik 3 Falco KC Szombathely U23 17 30.53
20. BURAI Róbert 2-3 Salgótarjáni KSE 13 29.69
21. WERNER Viktor 3-4 Sopron KC-Sportiskola 26 29.65
22. KOVÁCS Benedek 4 SMAFC 25 29.64
23. JACKSON Denzel John 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 24 29.54
24. POLGARDY Adam 1-2 Sopron KC-Sportiskola 24 29.54
25. BUZSÁKI Bence 3-4 Sopron KC-Sportiskola 23 29.35
26. SCHVEIGHOFFER Péter 1 Motax-Pápai KC 26 29.31
27. OMENAKA Godwin Ekene 4-5 DEAC U23 16 29.19
28. OPRE Roland 2 DEAC U23 24 29.17
29. RACKLEY Darion Angelo 1-2 Salgótarjáni KSE 18 29.06
30. BAGÓ Martin 5 Sopron KC-Sportiskola 26 28.73
31. NAGY Dániel 1 Bajai Bácska FKE 22 28.64
32. VÁMOS László 3 Óbudai Kaszások 23 28.3
33. DURÁZI Krisztofer 3-4 Falco KC Szombathely U23 19 27.79
34. DÉLITY Bence 3 Bajai Bácska FKE 25 27.56
35. LÉVI Kevin Dominik 5 Alba Fehérvár 25 27.12
36. KÁLMÁN László 1 Motax-Pápai KC 25 27.12
37. VARGA Dániel 1 Ford Ivanics-Budafok 26 26.92
38. SONYÁK Béla 2-3 Salgótarjáni KSE 26 26.65
39. TAKÁCS Milán 1 Alba Fehérvár 19 26.58
40. CZUKOR Bence 1-2 SMAFC 19 26.37
41. KOVÁCS Bence 1-2 Falco KC Szombathely U23 19 26.16
42. ILLÉS Balázs 3-4 EKE Eger KOK 26 26.12
43. PINTÉR Máté 1 Óbudai Kaszások 17 26.06
44. JAKAB Péter 4 Salgótarjáni KSE 25 25.76
45. WEHNER Zoltán 2-3 Ford Ivanics-Budafok 20 25.7
46. FÜZI Róbert 3 SMAFC 22 25.55
47. PAPP István 2 Alba Fehérvár 19 25.42
48. GÁSPÁR Balázs 1 Tiszaújvárosi Phoenix KK 26 25.35
49. KOVÁCS Barnabás 2-3 Bajai Bácska FKE 25 25.12
50. SZANYI Róbert 1-2 MAFC II. 21 25.05
51. CSÁKVÁRI Csaba 4-5 EKE Eger KOK 26 25.04
52. HORVÁTH Gergő 2-3 Motax-Pápai KC 26 24.96
53. JOÓ Tamás 3-4 Salgótarjáni KSE 23 24.83
54. KUTROVICH Bence 1 Óbudai Kaszások 21 24.81
55. HORVÁTH Márton 5 Ford Ivanics-Budafok 26 24.77
56. KUCSORA Csaba 1-2 Falco KC Szombathely U23 17 24.71
57. FEHÉR Csaba 3-4 Ford Ivanics-Budafok 26 24.42
58. LADOS Erik 1 Ford Ivanics-Budafok 25 24.36
59. PIUKOVICS Bálint 2 Tiszaújvárosi Phoenix KK 22 24.18
60. PAPP Barna 1-2 Sopron KC-Sportiskola 22 24
61. FEHÉR Ákos 1 MAFC II. 24 23.38
62. REITER Bence 3 Óbudai Kaszások 24 23
63. HORVÁTH Attila 1 Motax-Pápai KC 25 22.64
64. VÍGH Marcell 4 MAFC II. 25 22.4
65. SCHUBERT Bence 3-4 Bajai Bácska FKE 20 22.2
66. MÁNDITY Máté 4-5 Bajai Bácska FKE 17 22.18
67. PÖSTÉNYI Zoltán 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 25 22.12
68. VAN DER MEER Lóránd 4-5 Óbudai Kaszások 19 22.11
69. LUK�CS Norbert 3-4 Alba Fehérvár 19 22.05
70. KÖRÖMI László 1 Falco KC Szombathely U23 25 22
71. FÜLÖP András 1 Motax-Pápai KC 23 21.87
72. KERESZTESI Dávid 2 Óbudai Kaszások 24 21.5
73. OLASZ Ádám 4-5 Salgótarjáni KSE 20 21.15
74. POLSTER Attila 3 Alba Fehérvár 23 20.87
75. SZILASI Bence 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 25 20.8
76. SZICSÁK Bence 4-5 EKE Eger KOK 25 20.72
77. BERECZKI Márk 1 Falco KC Szombathely U23 24 20.71
78. SZŰCS Péter 2-3 Alba Fehérvár 18 20
79. KHAKONOV Ruslan 4 BKG-Príma SE 26 19.54
80. NÉMETH Bence Tamás 1 Falco KC Szombathely U23 18 19.39
81. KOZÁK Bertalan 3-4 DEAC U23 23 19.26
82. NÉMETH Balázs 2-3 Falco KC Szombathely U23 21 19.24
83. VARGA István 3-4 Óbudai Kaszások 25 19.04
84. NÉMETH Márk 3-4 Sopron KC-Sportiskola 25 19
85. GOLDRING Gergő 2-3 Bajai Bácska FKE 19 18.63
86. CSAPAI Péter 3-4 Salgótarjáni KSE 26 18.12
87. TISZA Bálint 1-2 DEAC U23 18 17.89
88. ASSZÚ Ádám 1-2 DEAC U23 25 17.72
89. ENDRÉSZ Tamás 4-5 Tiszaújvárosi Phoenix KK 26 17.69
90. TANÁCS Attila 4-5 BKG-Príma SE 25 17.68
91. CSERKÚTI Áron 1-2 MAFC II. 14 17.5
92. SEBŐK Bence 5 Óbudai Kaszások 22 17.18
93. SZABÓ Gábor 1-2 EKE Eger KOK 25 17.08
94. POMÁZI Patrik 1-2 EKE Eger KOK 24 16.88
95. PONGRÁCZ Gergely 3-4 Tiszaújvárosi Phoenix KK 21 16.38
96. SZABÓ Norbert 1 Tiszaújvárosi Phoenix KK 22 15.41
97. HORVÁTH Csaba 3 SMAFC 21 15.38
98. KISS Bálint 3 EKE Eger KOK 17 15.29
99. NAGY Gergő 1 SMAFC 18 15.28
100. KOVÁCS Dénes 1 Salgótarjáni KSE 25 15
101. UNGI Keve 3-4 EKE Eger KOK 24 14.96
102. MÉSZÁROS Csaba 1 Ford Ivanics-Budafok 17 14.88
103. NAGY Levente 3 MAFC II. 20 14.7
104. KATLAN Roland 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 24 14.58
105. ZSUGA Tamás 3 DEAC U23 18 14.44
106. KOVÁCS Benedek Balázs 1 Falco KC Szombathely U23 17 14.29
107. NAGY Gergő 5 MAFC II. 21 14.05
108. MUCIBABIC Momcilo 2 Salgótarjáni KSE 14 13.36
109. LUKÁCS Döme 3-4 Falco KC Szombathely U23 13 13.31
110. KALUHA Csaba 1 BKG-Príma SE 26 13.12
111. KISS Balázs 1-2 Tiszaújvárosi Phoenix KK 23 12.78
112. TÓTH Szabolcs 5 Ford Ivanics-Budafok 21 12.71
113. STEIER Krisztián 3 Ford Ivanics-Budafok 21 11.95
114. FORGÁCS Gábor Attila 3-4 Bajai Bácska FKE 23 11.91
115. KUTTOR Gergő 4 Alba Fehérvár 24 11.75
116. REIZER Roland 4-5 BKG-Príma SE 26 11.65
117. LAMAN Richárd 1-2 Falco KC Szombathely U23 17 11.53
118. MOLNÁR László 4 Óbudai Kaszások 16 11
119. MEGYES Ákos 2-3 EKE Eger KOK 19 10.84
120. SZŐKE Olivér 2-3 Ford Ivanics-Budafok 20 10.75
121. GARAB Gergely 3 Sopron KC-Sportiskola 21 10.67
122. FRIEDL Kristóf 1-2 Falco KC Szombathely U23 13 10.62
123. VERES Dávid 2-3 EKE Eger KOK 15 10.4
124. SZELECZKI István 5 BKG-Príma SE 25 10.4
125. CZAKÓ Tamás 3-4 BKG-Príma SE 26 10.39
126. HORVÁTH Róbert 5 EKE Eger KOK 19 9.47
127. PRESING Áron 3 Motax-Pápai KC 18 9.39
128. KISS Mihály Barna 1-2 Ford Ivanics-Budafok 24 9.25
129. HADNAGY Bence 5 Motax-Pápai KC 15 9.2
130. BEN KANE Dávid 4-5 BKG-Príma SE 24 9.08
131. OROSZ Dominik 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 20 8.85
132. KARSAI Attila 4-5 SMAFC 16 8
133. KOVÁCS Zoltán 2-3 Tiszaújvárosi Phoenix KK 21 7.91
134. BAPTISZTA Péter Olivér 5 Óbudai Kaszások 13 7.85
135. SOÓS Bence 1-2 SMAFC 17 7.71
136. SZŰCS Bence DEAC U23 13 7.46
137. DEBRECENI Gergő 4-5 BKG-Príma SE 19 6.37
138. KOCSIS Tamás 5 Motax-Pápai KC 17 6.29
139. SZENDREI JÓzsef 3-4 BKG-Príma SE 22 6.27
140. KASZA Krisztián 3 Motax-Pápai KC 13 4.69


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok