Név:
E-mail:
Ranglisták - Férfi NB I. A - 2014/2015

Minimum 12 lejátszott mérkőzés

Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HUJDUROVIC Nermin 3-4 Marso NYKK 20 36.5
2. JEREMINOV Branko 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 23 34.96
3. HUNTER Neiko Ferrone 4-5 MAFC 23 34.83
4. DRAMICANIN RASTKO 4-5 Jászberény 23 34.65
5. BUDIMIR Veljko 3-4 PVSK 24 34.58
6. Balaban Darko 5 Naturtex-SZTE-Szedeák 23 34.57
7. HENDLEIN Roland 4-5 Kaposvári KK 24 34.5
8. CIRIC Andrija 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 34.38
9. BROWN PARISH Henry 1-2 MAFC 15 34.33
10. Raivio Nikolas Thomas 1-2 Kaposvári KK 24 33.58
11. BORISOV Milos 3-4 Sopron KC 24 33.42
12. Martinic Goran 1 Falco KC 23 33.09
13. PAHLMBLAD Martin 2-3 PVSK 24 32.88
14. HORVÁTH Ákos 3 Jászberény 24 32.42
15. NELSON Anthony 1 PVSK 24 32.38
16. WARE Dustin 1 Jászberény 16 31.88
17. TOUTZIARAKIS Stavros 5 MAFC 17 31.82
18. RICHARDS Ryan 5 Egis Körmend 21 31.76
19. Thomas Jermaine 1-2 Sopron KC 24 31.5
20. LEMON JR WALTER 2 Egis Körmend 12 31.33
21. KROMAH Lasan 2-3 TLI-Alba Fehérvár 23 31
22. FODOR Márton 1 Kaposvári KK 18 31
23. LAKOSA Zsolt 1-2 MAFC 24 30.96
24. KOLARIC Marko 4-5 Marso NYKK 14 30.71
25. DERASIMOVIC Marko 2-3 KTE-Duna Aszfalt 21 30.71
26. GÁSPÁR Dávid 2 Zalakerámia ZTE KK 13 30.62
27. SAVIC Brane 1 Marso NYKK 23 29.91
28. PERL Zoltán 3 Falco KC 24 29.67
29. MOHÁCSI Máté 3-4 Zalakerámia ZTE KK 24 29.46
30. KERPEL-FRONIUS Balázs 3 Jászberény 24 29.25
31. Darling Cole 3-4 Zalakerámia ZTE KK 14 29.07
32. CSEH György 5 Jászberény 24 28.29
33. KISS Zsolt 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 28.21
34. SPICA Marko 5 Kaposvári KK 20 28.05
35. FERENCZ Csaba 3 Egis Körmend 24 27.75
36. KINNEY James 1 KTE-Duna Aszfalt 22 26.73
37. MOLNÁR András 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 26.17
38. TÓTH Péter 1-2 TLI-Alba Fehérvár 24 26.13
39. Dugat Henry 1-2 Atomerõmû SE 24 25.96
40. DÉNES Gábor 3-4 Sopron KC 24 25.88
41. IVOSEV Tomiszlav 4-5 KTE-Duna Aszfalt 23 25.87
42. Edwards Mario 2-3 Sopron KC 24 25.75
43. DOYNE Jara Rubin 1-2 Falco KC 14 25.43
44. CSORVÁSI Milán 5 TLI-Alba Fehérvár 24 25.42
45. MICHAEL JONES JARROD 4-5 Atomerõmû SE 22 25.41
46. Barovic Filip 5 KTE-Duna Aszfalt 24 25.13
47. RUJÁK András 1-2 Sopron KC 23 25
48. SIMON Balázs 1 TLI-Alba Fehérvár 20 24.8
49. Rakic Miljan 1-2 KTE-Duna Aszfalt 18 24.78
50. NAGY Krisztián 4 Marso NYKK 24 24.67
51. Matthew Gibson Lon 2-3 Kaposvári KK 12 24.5
52. SZABÓ Zsolt 4 Atomerõmû SE 15 23.73
53. POSCIC Matija 5 Sopron KC 18 23.72
54. BÍRÓ Olivér 1 PVSK 23 23.7
55. KOVÁCS Péter 2 KTE-Duna Aszfalt 24 23.63
56. MAJSTOROVIC Milan 4 Falco KC 16 23.63
57. MISEK Levente 3 MAFC 23 23.39
58. HALASZ Akos 1 PVSK 24 22.83
59. ILIC Nemanja 5 Zalakerámia ZTE KK 14 22.64
60. TÓTH Norbert 4 Egis Körmend 24 22.63
61. EILINGSFELD János 4 Atomerõmû SE 22 22.59
62. HORTI Bálint 5 PVSK 24 22.42
63. POPADIC Marko 2 Egis Körmend 24 22.13
64. Wood Brandon 1-2 TLI-Alba Fehérvár 12 22.08
65. Tamir Daniel 5 Zalakerámia ZTE KK 18 21.78
66. Jancikin Branislav 3 Kaposvári KK 24 21.58
67. Dukity Nebojsa 4-5 Falco KC 24 21.46
68. FODOR Kristóf 1-2 MAFC 20 21.15
69. SUPOLA Zoltán 2-3 TLI-Alba Fehérvár 24 20.96
70. Torok Roland 4-5 Egis Körmend 22 20.05
71. KOVACS Akos 1-2 Atomerõmû SE 22 19.18
72. SZÖGI Ádám 1 Jászberény 22 19.09
73. JUHOS Levente 4 TLI-Alba Fehérvár 23 18.74
74. VÁRADI Benedek 2-3 Falco KC 20 18.4
75. HARAZIN Tamás 4-5 PVSK 24 17.88
76. TÓTH Gergely 4-5 Sopron KC 24 17.63
77. BAKI Gergely 2-3 Atomerõmû SE 22 17.32
78. HALL Derek 4-5 Falco KC 23 17.3
79. MEDVE Máté 2 Atomerõmû SE 17 17
80. KÖRTÉLYESI Gergely 3-4 Atomerõmû SE 18 16.83
81. LATINOVIC Momcilo 3 Egis Körmend 13 16.62
82. Toth Adam 5 Atomerõmû SE 24 16.25
83. TAKÁCS Norbert 3-4 Sopron KC 24 16.04
84. PONGÓ Martin 2 KTE-Duna Aszfalt 24 16
85. WILL Tam�s 2-3 Falco KC 24 16
86. Kuntic Davorin 1 Naturtex-SZTE-Szedeák 22 15.55
87. VÁGVÖLGYI Ákos 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 12 15.42
88. PONGÓ Máté 1 KTE-Duna Aszfalt 19 15.26
89. MOCSÁN Bálint 2-3 MAFC 19 15.05
90. KARAHODZIC Kemal 5 KTE-Duna Aszfalt 24 14.88
91. MLADENOVIC DEJAN 1-2 Jászberény 17 14.65
92. LAKITS András 3 MAFC 22 13.82
93. KERTÉSZ Dániel 1-2 Zalakerámia ZTE KK 19 13.79
94. MARKOVIC Luka 2 Atomerõmû SE 18 13.61
95. KOVÁCS Ádám 3 TLI-Alba Fehérvár 18 13.33
96. BOGNÁR Kristóf 4 Falco KC 24 12.54
97. BENKE Szilárd 3 Kaposvári KK 24 11.38
98. HELMECZI András 2 Marso NYKK 23 11.13
99. VELKEY János 1-2 Zalakerámia ZTE KK 17 11.12
100. HEGEDŰS Gergely 3 KTE-Duna Aszfalt 23 10.96
101. NÁRAI Bence 5 Jászberény 19 10.58
102. TIMKÓ Norbert 4-5 MAFC 19 10.05
103. KÓSA Tamás 3 Marso NYKK 13 9.85
104. GARAMVÖLGYI Ákos 4 Marso NYKK 13 9.77
105. HORVÁTH Márton 5 Kaposvári KK 24 9.5
106. TURSICS Krisztián 2 MAFC 12 8.92
107. TREPÁK Zoltán 5 Sopron KC 19 8.47
108. SONYÁK Béla 2-3 Egis Körmend 15 8
109. DÉLITY Bence 3 PVSK 17 7.88
110. MOLNÁR Marcel 1 Marso NYKK 23 7.35
111. BUS Iván 1-2 Falco KC 17 7.24
112. GREBENÁR Péter 5 Kaposvári KK 22 7.14
113. LAJSZ Gergely 5 Marso NYKK 19 6.95
114. CZINGER Zoltán 5 Zalakerámia ZTE KK 19 6.42
115. SOMOGYFOKI Szabolcs 4-5 PVSK 15 5.13
116. KOVÁCS Soma 1 Kaposvári KK 15 5.13
117. MOLNÁR Bence 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 12 4.42


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok