Név:
E-mail:
 SOPRONI DARAZS.  
 PCSI VSK AKADM.  
2018/02/21 :
Női NB I. A
 Zala Volán  
 Szekszárd  
2018/02/21 17:00
Női NB I. A
 PEAC-Pécs  
 Győr  
2018/02/21 18:00
Női NB I. A
 Sopron Basket  
 MTK  
2018/02/21 18:00
Női NB I. A
 VBW CEKK  
 Vasas  
2018/02/21 18:00
Férfi NB II. Kelet
 DEAC  
 MEAFC II.  
2018/02/21 19:30
Férfi NB II. Kelet
 Ceglédi KE  
 Békési SZSK U2.  
2018/02/21 20:30
Férfi NB II. Közép A
 Monor  
 KKS  
2018/02/21 19:15
Fiú egyetemi Kelet
 Miskolci Egyet.  
 Szegedi RSC  
2018/02/21 19:15
Leány egyetemi Kelet
 Miskolci Egyet.  
 Szegedi RSC  
2018/02/21 20:45
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
 SZEDEÁK/A  
 FALCO KC Szomb.  
2018/02/21 16:30
Fiú Junior, Alsóház, Kelet
 ELITE Basket T.  
 Kaszások Akadé.  
2018/02/21 17:00
Fiú Junior, Alsóház, Nyugat
 PVSK-Panthers  
 Budaörsi DSE/A.  
2018/02/21 19:20
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Sp.  
 MEAFC/B  
2018/02/21 17:00
Leány Kadett, Alsóház, Kelet
 Szeged KE  
 Bajai NKK  
2018/02/21 16:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 MTK Budapest  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/21 18:00
Ranglisták - Férfi NB I. A - 2011/2012

Minimum 13 lejátszott mérkőzés

Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. INGRAM Justin 1 Factum Sport 26 24.58
2. CIRIC Andrija 2-3 PVSK 24 22.46
3. Timberlake Chad 2 Falco-SZOVA 24 22.08
4. Raivio Nikolas Thomas 1-2 Kaposvári KK 23 21.13
5. AUSTIN KYLE ARMAHNI 4 Jászberényi KSE 15 20.8
6. IVOSEV Tomiszlav 4-5 Naturtex-SZTE-Szedeák 25 20.36
7. SCHACHTNER Michael 4 Factum Sport 14 20.14
8. DOYNE Jara Rubin 1-2 PVSK 21 20
9. LEVY Jonathan 1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák 22 19.14
10. BELL RASHAD 4 Fortress-Lami Véd Körmend 25 19
11. DRAMICANIN Rastko 5 Jászberényi KSE 13 18.77
12. DERASIMOVIC Marko 2-3 Kecskeméti KSE 13 18.31
13. Fey Michael 5 Kaposvári KK 15 17.93
14. WILSON Josh 1 Kaposvári KK 14 17.93
15. MISKOVIC Ivan 4-5 Marso-Vagép NYKK 24 16.83
16. RUBIN Janou 1-2 Soproni KC 25 16.76
17. EL-AMIN Moukhament 2-3 Albacomp Fehérvár 26 16.73
18. HODGES Jibril 2 Jászberényi KSE 24 16.71
19. KANDIC Damjan 4-5 Marso-Vagép NYKK 13 16.54
20. Trotter Obie 1 Szolnoki Olaj 26 16.08
21. Thomas Jermaine 1-2 Soproni KC 25 15.92
22. Townes Darian 4-5 Fortress-Lami Véd Körmend 25 15.6
23. KÁLMÁN László 1 Falco-SZOVA 25 15.48
24. Hollis Damian 4/5 Albacomp Fehérvár 25 15.28
25. WITTMANN Krisztián 1 Kecskeméti KSE 26 14.62
26. EGEMONYE BENSON AIRENAKHO 5 Soproni KC 25 14.52
27. Perine Bryquis 1 Zalakerámia-ZTE KK 18 14.5
28. BÁDER Márton 4-5 Szolnoki Olaj 20 14.45
29. WHITWORTH TIMOTHY GERARD 3 Zalakerámia-ZTE KK 21 14.29
30. DUKIC Nebojsa 4-5 Naturtex-SZTE-Szedeák 26 14.23
31. WILLIAMS Nick 1-2 Atomerõmû SE 16 14.19
32. Williams Lorenzo 1 Atomerõmû SE 23 14.17
33. Szabo Miklos 5 Factum Sport 25 13.88
34. NIKOLOV Hristo 3 Szolnoki Olaj 26 13.81
35. VOJVODA Dávid 2-3 Atomerõmû SE 26 13.54
36. Pantelic Djordje 5 Falco-SZOVA 26 13.35
37. MOLNÁR András 2 Soproni KC 20 12.75
38. VASOJEVIC Nikola 1-2 PVSK 26 12.42
39. SZABÓ Zsolt 4 Falco-SZOVA 26 12.15
40. KELLER Ákos 4-5 Albacomp Fehérvár 26 11.92
41. MOHÁCSI Máté 3-4 Marso-Vagép NYKK 26 11.69
42. SIMON Balázs 1 Albacomp Fehérvár 26 11.62
43. NÉMETH István 2 Fortress-Lami Véd Körmend 18 11.61
44. MILLS Julien 2-3 Szolnoki Olaj 24 11.54
45. VUKADINOV IVAN 2 Kecskeméti KSE 22 11.36
46. Fekete Stefan 1-2 Marso-Vagép NYKK 25 11.32
47. TÓTH Norbert 4 PVSK 26 11.31
48. CHISM Wayne 4-5 Albacomp Fehérvár 25 11.08
49. Powell Kasib 3-4 Fortress-Lami Véd Körmend 18 10.78
50. LEKLI József 5 Kaposvári KK 26 10.62
51. KELLEY Thomas 1 Kecskeméti KSE 18 10.61
52. Nurkovic Admir 1 Zalakerámia-ZTE KK 26 10.58
53. HORTI Bálint 5 Jászberényi KSE 26 10
54. GÁSPÁR Dávid 2 Zalakerámia-ZTE KK 25 9.88
55. SITKU Ernő 4-5 Marso-Vagép NYKK 21 9.52
56. DRAHOS Gábor 1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák 26 9.42
57. FERENCZ Csaba 3 Fortress-Lami Véd Körmend 26 9.31
58. HORVÁTH Ákos 3 Szolnoki Olaj 26 9.27
59. MORGEN Ferdinánd 4-5 Atomerõmû SE 26 9.19
60. GAY Brandon 3 Szolnoki Olaj 20 9.15
61. KÖRTÉLYESI Gergely 3-4 Atomerõmû SE 25 8.76
62. TANÁCS Attila 4-5 Naturtex-SZTE-Szedeák 20 8.6
63. CSORVÁSI Milán 5 Kecskeméti KSE 22 8.55
64. TÓTH Ádám 5 Atomerõmû SE 26 8.04
65. BENCZE Zoltán 5 Kecskeméti KSE 26 7.89
66. EILINGSFELD János 4 PVSK 19 7.79
67. KÁMÁN Tamás 3-4 Atomerõmû SE 22 7.77
68. HARAZIN Tamás 4-5 Falco-SZOVA 26 7.69
69. MLADENOVIC DEJAN 1-2 Fortress-Lami Véd Körmend 25 7.52
70. Jancikin Branislav 3 Falco-SZOVA 21 7.38
71. KINTER GYORGY FERENC 5 Zalakerámia-ZTE KK 22 7.32
72. WILL Tam�s 2-3 Falco-SZOVA 22 6.86
73. FODOR Márton 1 Szolnoki Olaj 26 6.54
74. MEDVE Máté 2 Jászberényi KSE 22 6.5
75. SIMON László 1-2 Falco-SZOVA 23 6.26
76. KALUHA Csaba 1 Factum Sport 15 6.2
77. HENDLEIN Roland 4-5 Albacomp Fehérvár 26 6.08
78. KISS Zsolt 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 25 6.04
79. TREPÁK Zoltán 5 Szolnoki Olaj 24 5.79
80. DÉNES Gábor 3-4 Kecskeméti KSE 26 5.62
81. VESZTERGOM Zsolt 2 Soproni KC 26 5.35
82. RUJÁK András 1-2 Fortress-Lami Véd Körmend 25 5.16
83. GOMBÁS Gábor 3-4 Soproni KC 24 4.96
84. HEGEDŰS Gergely 3 Kecskeméti KSE 26 4.81
85. KERESZTES Rafael 4-5 Soproni KC 25 4.76
86. SZŐKE Balázs 3-4 Kaposvári KK 26 4.62
87. KOVÁCS Péter 2 PVSK 26 4.54
88. BOROS Gábor 1-2 Factum Sport 22 4.5
89. TAKÁCS Norbert 3-4 Soproni KC 16 4.44
90. JUHOS Levente 4 Albacomp Fehérvár 19 4.42
91. VERTETICS Ádám 1-2 Zalakerámia-ZTE KK 23 4.35
92. KOVÁCS Ákos 1-2 Atomerõmû SE 25 4.28
93. SUPOLA Zoltán 2-3 Albacomp Fehérvár 23 4.09
94. CSEH György 5 Fortress-Lami Véd Körmend 26 4
95. KOVÁCS Imre 4-5 Factum Sport 25 3.88
96. WEHNER Zoltán 2-3 Jászberényi KSE 14 3.79
97. BAKI Gergely 2-3 Zalakerámia-ZTE KK 21 3.76
98. GREBENÁR Péter 5 Szolnoki Olaj 22 3.73
99. SORMAZ Bojan 1 Jászberényi KSE 24 3.58
100. KISS Kornél 1-2 Kaposvári KK 23 3.57
101. KOMA Dániel 4 Kaposvári KK 20 3.5
102. LEPSÉNYI Ádám 4-5 PVSK 21 3.43
103. MOLNÁR Miklós 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 22 3.41
104. FÜLÖP Gábor 4-5 Jászberényi KSE 21 3.29
105. TAKÁCS Dániel 3 Factum Sport 16 3.25
106. BOLDIZSÁR Ferenc 4 Soproni KC 25 3.24
107. CSABAY Ádám 2-3 PVSK 21 3.24
108. SOÓS Gábor 2-3 Szolnoki Olaj 22 3.23
109. POLYÁK László 1 Marso-Vagép NYKK 25 3.12
110. BÓDI Ferenc 3 Albacomp Fehérvár 26 3.04
111. SONYÁK Béla 2-3 Fortress-Lami Véd Körmend 16 2.94
112. KERTÉSZ Dániel 1-2 Zalakerámia-ZTE KK 15 2.93
113. SZANATI Mátyás 1 Falco-SZOVA 24 2.88
114. TÓTH Gábor 3 Factum Sport 13 2.85
115. CSORVÁSI Levente 3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák 13 2.85
116. BORSZÉKI Csaba 4 Jászberényi KSE 24 2.79
117. LAKATOS Péter 2-3 Soproni KC 24 2.71
118. FODOR Gergely 2-3 Fortress-Lami Véd Körmend 22 2.68
119. VAS Viktor 4 Factum Sport 15 2.6
120. DEÁK Attila 2 PVSK 21 2.33
121. HELMECZI András 2 Jászberényi KSE 19 2.32
122. PAPP Tamás 2 Factum Sport 22 2.27
123. DÁVID Gergely 4 Fortress-Lami Véd Körmend 16 2.25
124. KOVÁCS Soma 1 Kaposvári KK 18 2.17
125. VIDA Máté 1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák 22 2.14
126. KUTASI Gergely 1 Kaposvári KK 22 2
127. NAGY Krisztián 3-4 Marso-Vagép NYKK 19 1.95
128. BÖDÖR Bence 5 Zalakerámia-ZTE KK 20 1.85
129. JAROSEVITS Róbert 5 Falco-SZOVA 18 1.83
130. ANTAL Szabolcs 3-4 Jászberényi KSE 13 1


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok