Név:
E-mail:
Műsor - 2018/06/03

 Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
2_1_3_Semifinal.06/03 15:00Szolnoki Olaj KKEgis Körmend102-59 (27-15, 31-14, 16-17, 28-13)Papp Péter, Praksch Péter
  Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaliget 9691/12
2_2_3_Semifinal.06/03 18:00Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyAlba Fehérvár86-82 (18-31, 22-16, 20-22, 26-13)Cziffra Csaba, Győrffy Pál
  Csarnok: Arena Savaria - 9700 Szombathely Sugár út 18.
 Férfi NB II. Keresztjáték Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
2.06/03 16:00Ceglédi KEBudapesti Honvéd U2370-76 (26-20, 18-21, 15-17, 11-18)Gál János, Fodor Attila
  Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.
 Amatőr Női NB, helyosztók a 10-18. helyért Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
12.06/03 13:00Tatai SEDávid Kornél KA87-67 (21-23, 27-14, 18-16, 21-14)Szakáll István dr., Kozma Balázs
  Csarnok: Vaszary János Általános Iskola - 2890 Tata Országgyűlés tér 4.
 Heves Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.06/03 10:00EVSI U19EKE U2386-80 (17-19,28-22,14-22,27-17)Laczi Zsolt, Kovács Ádám
  Csarnok: Szilágyi Erzsébet Gimnázium - 3300 Eger Ifjúság utca 2.
0.06/03 11:30Rockstar PizzaEKE 2.81-60 (20-25,31-6,16-20,14-9)Kovács Ádám, Laczi Zsolt
  Csarnok: Szilágyi Erzsébet Gimnázium - 3300 Eger Ifjúság utca 2.
2.06/03 14:00EKE U23EKE 2.56-65 (9-16,22-16,11-19,14-14)Laczi Zsolt, Kovács Ádám
  Csarnok: Szilágyi Erzsébet Gimnázium - 3300 Eger Ifjúság utca 2.
2.06/03 15:30EVSI U19Rockstar Pizza102-81 (30-21,24-23,31-20,17-17)Kovács Ádám, Laczi Zsolt
  Csarnok: Szilágyi Erzsébet Gimnázium - 3300 Eger Ifjúság utca 2.
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
3_1_1_Final.06/03 11:00Szolnoki Egyesült KirályságSzolnoki Olaj KK U1969-62 (15-16,20-10,20-22,14-14)Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
  Csarnok: Zöld Ház - 5000 Szolnok Karczag L. utca 2.
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.06/03 11:00OSE OroszlányokMonor SE - Szedd ki!53-74 (17-24, 15-15, 10-13, 11-22)Lázár Zs. György, Vigh Balázs
  Csarnok: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok - 2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.