Név:
E-mail:
Műsor - 2018/06/01

 Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
3_3_2_5thplace.06/01 19:00Bajai Bácska FKESMAFC97-98 (26-26, 24-29, 21-21, 26-22)Gelencsér György, Varga Zoltán
  Csarnok: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja - 6500 Baja Duna utca 33.
 Férfi NB II. Keresztjáték Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
2.06/01 19:30SZPA-Cserpes TrudiSzombathelyi Egyetemi SE87-66 (29-13, 24-13, 14-15, 20-25)Goda László, Nagy Viktor
  Csarnok: HIT Park Labdacsarnok - 1103 Budapest Gergely utca 81.
 Amatőr Női NB, rájátszás az 1-9. helyért Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.06/01 18:45TFSEVasas Akadémia80-85 (17-25, 26-21, 18-21, 19-18)Major Ádám, Szilágyi Bálint
  Csarnok: TF E-terem - 1123 Budapest Alkotás út 44.
12.06/01 19:00Kecskeméti Kosárlabda ClubELTE-BEAC Újbuda51-80 (14-19, 13-30, 11-15, 13-16)Vadász Csaba, Zahorán Kitti Mária
  Csarnok: Bolyai János Gimnázium - 6000 Kecskemét Irinyi utca 49.
14.06/01 20:00BKG DSE SzigetszentmiklósCsata Diáksport Egyesület61-53 (18-20, 11-10, 22-12, 10-11)Józsa A. Junior, Németh Patrik
  Csarnok: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok - 2310 Szigetszentmiklós Szebeni út 81.
 Amatőr Női NB, helyosztók a 19-26. helyért Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
12.06/01 18:15Szombathelyi EgyetemBajai Női Kosárlabda Klub94-53 (21-14, 26-14, 25-10, 22-15)Horváth Alajos, Szalai Zsolt
  Csarnok: Egyetemi Sportcsarnok - 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
 Horváth Judit - Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.06/01 15:30Kanizsa Diákkosárlabda KlubPINKK Junior60-23 (15-6, 14-8, 16-3, 15-6)Benedek Zoltán, Szabó Tibor
  Csarnok: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola - 8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 74/a.
.06/01 17:00PINKK JuniorKanizsa Diákkosárlabda Klub38-54 (10-10, 7-8, 8-12, 13-24)Benedek Zoltán, Szabó Tibor
  Csarnok: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola - 8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 74/a.
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
3_3_2_5thplace.06/01 19:00Törökszentmiklósi KSELehel Kosársuli64-90 (18-33,20-26,16-11,10-20)Szőcs Béla, Pál Szabó Sándor
  Csarnok: Bercsényi Gimnázium - 5200 Törökszentmiklós Almásy út 1.
 Zala Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
3_1_3_Final.06/01 19:00Egerszeg Air CraftKertvárosi Kommandó,
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.