Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/27

 Női Amatőr NB I. Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/27 18:00PEAC-Pécs-PingvinekBajai Női Kosárlabda Klub85-74 (19-10, 16-13, 24-23, 26-28)Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
  Csarnok: Lauber Dezső Sportcsarnok - 7623 Pécs Dr. Veress Endre utca 10.
 Férfi NB II. Keleti csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
19.02/27 19:00Szolnoki Olaj KKMEAFC II.91-62 (22-15, 21-13, 19-13, 29-21)Földi László, Komáromi Péter
  Csarnok: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/27 19:45Bikák KK U23Budapesti Honvéd U2376-107 (14-34, 17-24, 20-14, 25-35)Makrai Márton, Nagy-Pál Petra
  Csarnok: The British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/27 19:30Közgáz SC és DSK/BGEAC - Szent István Egyetem64-62 (12-22, 21-18, 13-10, 18-12)Józsa A. Junior, Major Ádám
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
 Fiú egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/27 18:30Debreceni Medikus SENKE SE78-48 (24-14, 18-18, 21-6, 15-10)Hegedűs Imre, Kokas Sándor
  Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
14.02/27 20:15Miskolci EgyetemELTE BEAC118-62 (30-20, 29-10, 29-11, 30-21)Lónáth László, Sörlei Attila
  Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
 Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/27 17:0064-70 (10-18, 14-20, 18-11, 22-21)Nyilas István, Tóth Cecília
  Csarnok: Deák Ferenc Gimnázium - 6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/27 17:45Nagykőrösi SólymokBékéscsabai KK54-50 (21-11, 8-17, 5-11, 20-11)Németh Patrik, Krékity Kornél
  Csarnok: -
0.02/27 18:00Lehel KosársuliVásárhelyi Kosársuli104-71 (22-22, 32-14, 24-12, 26-23)Rácz Zsolt, Drenyovszki Dániel
  Csarnok: -
0.02/27 19:00BKGDSEGödöllői SK75-70 (15-13, 11-29, 29-18, 20-10)Czupi Márton, Kovács Róbert
  Csarnok: -
 Egyed Mihály - Baranya Megyei Férfi Bajnokság Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/27 20:15Kozármisleny KSEMecsek SE Öregfiúk75-69 (23-25,14-15,24-21,14-8)Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos
  Csarnok: Kozármislenyi Sportcsarnok - 7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.
.02/27 20:50PVSK III.Mohácsi Torna Egylet 188892-69 (21-18,29-13,21-22,21-16)Märcz Péter, Kiss Zoltán
  Csarnok: Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola - 7622 Pécs 48-as tér 2.
 Fiú Kadett, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/27 15:45OSE Lions/BTatai SE73-58 (18-14, 13-14, 18-19, 24-11)Kéri István, Magyari Viktor
  Csarnok: -
0.02/27 17:00OSE Lions/ASoproni Sportiskola / B82-54 (26-12, 22-19, 25-14, 9-9)Kaposi Renátó, Bognár Tibor
  Csarnok: -
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
11.02/27 19:30MS-ClubRoth57-38 (18-18,10-8,18-8,11-4)Buzai Patrik, Tóth Bence
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
11.02/27 20:40DevilsBarátok47-42 (12-5,12-14,11-7,12-16)Boros Tamás, Czinder Adrienn
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
 Csongrád Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
8.02/27 19:00Universitas ÖregfiúkNoname Rutin46-56 (18-23,15-14,8-16,5-3),
  Csarnok: ​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme - 6724 Szeged Kodály tér 1.
 Fejér Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/27 20:10Alba FehérvárÔsfehérvár82-100 (14-25,20-29,24-22,24-24)Fekete László, Tóth Bence
  Csarnok: MKOSZ Sportcentrum - Székesfehérvár, Ligetsor
18.02/27 20:10Vasöntöde KCTech Lingua89-99 (17-24,20-27,26-22,26-26)Kocsis József, Horváth Andreász
  Csarnok: MKOSZ Sportcentrum - Székesfehérvár, Ligetsor
 Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/27 19:15Sunshine NYIKSENyíregyházi Kék Cápák93-81 (22-24,21-19,32-17,18-21)Molnár Péter Zoltán, Szulics Zsolt
  Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma - 4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/27 18:50Student SENKE SE59-53 (15-16,12-15,9-11,23-11)Goda László, Jankovics Viktor
  Csarnok: Eötvös József Gimnázium - 1053 Budapest Reáltanoda utca 7.
0.02/27 21:00Öreg KaszásokBudai XI. Öregfiúk77-76 (26-22,19-19,15-20,17-15)Nepp László, Pohánka Balázs
  Csarnok: III. kerületi Sporttelep - 1033 Budapest Rádl árok utca 1.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/27 20:10HSE - U23DMTK Haraszti Sasok54-64 (11-18, 16-9, 14-19, 13-18)Gyurka Tamás, Novák Bence
  Csarnok: Németh Imre Általános Iskola - 1148 Budapest Lengyel utca 23.
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/27 18:30KLIKK Zsiráfok SEKeresztúri SE48-79 (12-23, 16-25, 8-16, 12-15)Lázár Zs. György, Porkoláb Mercédesz
  Csarnok: Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok - 2340 Kiskunlacháza Munkácsy tér 1.
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/27 18:15Miklósi KékGólyákMonor SE43-62 (10-15, 13-23, 9-16, 11-8)Horváth Csongor, Belák Zoltán
  Csarnok: Miklóssy János Sportközpont - 6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.
0.02/27 18:20DMTK Haraszti SasokBKGDSE83-31 (21-4, 16-9, 25-9, 21-9)Gyurka Tamás, Novák Bence
  Csarnok: Németh Imre Általános Iskola - 1148 Budapest Lengyel utca 23.
 JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/27 18:00Kisújszállási SE - MóriczSzolnoki Sportcentrum/C vk.50-37 (7-9, 13-12, 22-6, 8-10)Szőcs Béla, Rideg László
  Csarnok: Móricz Zsigmond Gimnázium - 1021 Budapest Törökvészi út
 JNSZ Mini (U10) Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
4.02/27 17:00Pityke MinikKarcagi SE Pusztai Sasfiókák80-16 (14-2, 34-12, 18-0, 14-2)Fehérvári Gergely, Szabó László
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Vadas utca 2.
 Amerikai Iskolák Kupája Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/27 16:45Varsity BoysICSB6-67 (0-10, 2-25, 4-15, 0-17)Szájer József, Németh Kitti
  Csarnok: Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya - 2094 Nagykovácsi Nagykovácsi út 4.