Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/26

 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
3.02/26 19:00Soproni Tigrisek KESiófoki Kosársuli,
  Csarnok: Belvárosi Sportcsarnok - 9400 Sopron Csengery utca 30-32.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/26 19:20ELTE-BEAC ÚjbudaMAFC Martos,
  Csarnok: ELTE Sportcsarnok - 1117 Budapest Bogdánfy Ödön utca 10/b.
 Fiú egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/26 18:20Közgáz SC és DSKNyíregyházi Egyetemi Sportegyesület,
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
15.02/26 19:30Szegedi RSCDebreceni Egyetem,
  Csarnok: SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok  - 6725 Szeged Topolya sor 3
 Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/26 18:30Szombathelyi Egyetemi SportegyesületBME-MAFC,
  Csarnok: Egyetemi Sportcsarnok - 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
10.02/26 19:30SMAFCVeszprémi Egyetemi SC,
  Csarnok: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok - 9400 Sopron Ady Endre utca 5.
10.02/26 20:00PTE-PEACMosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem,
  Csarnok: PTE TTK Sportcsarnok - 7624 Pécs Ifjúság útja 6.
10.02/26 20:15TFSEPTE-EMES Petőfi SE,
  Csarnok: TF E-terem - 1123 Budapest Alkotás út 44.
 Leány egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/26 19:30Debreceni EgyetemEKE EVSI,
  Csarnok: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma - 4029 Debrecen Csengő utca 4.
10.02/26 20:20ELTE BEACNyíregyházi Egyetemi Sportegyesület,
  Csarnok: Tüske csarnok - 1. terem - 1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.
 Leány egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
8.02/26 17:30Szombathelyi Egyetemi SportegyesületPTE-PEAC,
  Csarnok: Egyetemi Sportcsarnok - 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
8.02/26 20:45BME-MAFCTFSE,
  Csarnok: Tüske csarnok - 1. terem - 1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/26 17:45Budafoki KKZsíros Akadémia Kőbánya,
  Csarnok: -
0.02/26 18:15Kosárlabda Akadémia Pécs/BBajai Bácska FKE,
  Csarnok: -
0.02/26 19:10MEAFC/ASzerencs VSE,
  Csarnok: -
 JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Leány Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
6.02/26 18:00Törökszentmiklósi KSE vk.Mezőberényi KK - Petőfi,
  Csarnok: Bercsényi Gimnázium - 5200 Törökszentmiklós Almásy út 1.
 Fejér Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
12.02/26 20:10Fehérvár KCDunaújvárosi Sárkányok,
  Csarnok: MKOSZ Sportcentrum - Székesfehérvár, Ligetsor
18.02/26 20:10VadmalacokKonstruktor,
  Csarnok: MKOSZ Sportcentrum - Székesfehérvár, Ligetsor
 Zala Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/26 19:00Lenti KKEBG SE,
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
16.02/26 20:15Egerszeg Air CraftKertvárosi Kommandó,
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
16.02/26 21:30RebelsRicsilla Sport,
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/26 20:30Szentendrei KSEPAFC BASKET,
  Csarnok: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok - 2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/26 19:15Nagykőrösi Sólymok KEMonor SE Old-ik,
  Csarnok: Kossuth Lajos Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Kinizsi utca 4.
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/26 18:45Monor SENagykőrösi Sólymok KE,
  Csarnok: Szterényi József Sportcsarnok - 2200 Monor Ipar utca 2.
 Pest Megye - Leány Kadett - Veres László Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/26 16:30PARTHUS KSZNagykőrösi Sólymok KE,
  Csarnok: Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola - 1028 Budapest Községház utca 8-10.
 JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/26 16:15Szolnoki Sportcentrum/C vk.Karcag Varró vk.,
  Csarnok: Gépipari SZKI - 5000 Szolnok Baross utca 37.
.02/26 17:30Karcag Varró vk.Szolnoki Sportcentrum/C vk.,
  Csarnok: Gépipari SZKI - 5000 Szolnok Baross utca 37.