Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/26

 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
3.02/26 19:00Soproni Tigrisek KESiófoki Kosársuli114-37 (32-6, 28-3, 35-10, 19-18)Sebesi Gábor, Vajda Balázs
  Csarnok: Belvárosi Sportcsarnok - 9400 Sopron Csengery utca 30-32.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/26 19:20ELTE-BEAC ÚjbudaMAFC Martos57-73 (20-24, 9-22, 16-11, 12-16)Szilágyi Bálint, Kruk Melinda
  Csarnok: Tüske csarnok - 2. terem - 1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.
 Fiú egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/26 18:20Közgáz SC és DSKNyíregyházi Egyetemi Sportegyesület85-78 (17-21, 24-17, 20-20, 24-20)Lövei László, Nagy-Pál Petra
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
15.02/26 19:30Szegedi RSCDebreceni Egyetem20-0 (-, -, -, -)Varga Zoltán, Tóth Cecília
  Csarnok: SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok  - 6725 Szeged Topolya sor 3
 Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/26 19:30Szombathelyi Egyetemi SportegyesületBME-MAFC78-70 (14-15, 24-26, 18-16, 22-13)Sabáli László, Lipics László
  Csarnok: Egyetemi Sportcsarnok - 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
10.02/26 19:30SMAFCVeszprémi Egyetemi SC90-63 (26-14, 18-11, 29-14, 17-24)Tóth Kálmán, Rudasits Ákos
  Csarnok: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok - 9400 Sopron Ady Endre utca 5.
10.02/26 20:00PTE-PEACMosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem112-63 (22-10, 36-17, 19-20, 35-16)Danka Péter, Szalóki Bence
  Csarnok: PTE TTK Sportcsarnok - 7624 Pécs Ifjúság útja 6.
10.02/26 20:15TFSEPTE-EMES Petőfi SE110-73 (31-17, 28-21, 28-16, 23-19)Szakáll István dr., Sentényi Barna
  Csarnok: TF E-terem - 1123 Budapest Alkotás út 44.
 Leány egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/26 19:30Debreceni EgyetemEKE EVSI127-16 (38-4, 29-4, 29-4, 31-4)Hegedűs Imre, Kokas Sándor
  Csarnok: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma - 4029 Debrecen Csengő utca 4.
10.02/26 20:20ELTE BEACNyíregyházi Egyetemi Sportegyesület152-11 (41-5, 47-4, 32-0, 32-2)Győrfy Ruben, Hegedűs Roland
  Csarnok: Tüske csarnok - 1. terem - 1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.
 Leány egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
8.02/26 17:30Szombathelyi Egyetemi SportegyesületPTE-PEAC82-44 (22-11, 13-12, 18-14, 29-7)Sabáli László, Lipics László
  Csarnok: Egyetemi Sportcsarnok - 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
8.02/26 20:45BME-MAFCTFSE28-80 (5-32, 4-17, 9-22, 10-9)Gaál István, Kruk Melinda
  Csarnok: Tüske csarnok - 1. terem - 1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/26 17:45Budafoki KKZsíros Akadémia Kőbánya60-74 (19-26, 16-18, 14-20, 11-10)Gaál Norbert, Bujtor Péter
  Csarnok: -
0.02/26 18:15Kosárlabda Akadémia Pécs/BBajai Bácska FKE60-53 (15-12, 21-15, 10-10, 14-16)Téczely Roland, Kiss Zoltán
  Csarnok: -
0.02/26 19:10MEAFC/ASzerencs VSE57-55 (14-16, 17-10, 12-15, 14-14)Lónáth László, Molnár Krisztián
  Csarnok: -
 Fiú Kadett, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/26 17:00Félegyházi TSIBékési SZSK75-54 (19-14, 15-16, 20-10, 21-14)Tóth Mihály, Romhányi Mária
  Csarnok: -
0.02/26 17:15Békéscsabai KKKecskeméti KA65-93 (17-30, 22-16, 10-24, 18-23)Borgula György, Bere Márton
  Csarnok: -
0.02/26 19:00Békési SZSKFélegyházi TSI41-47 (14-13, 12-14, 12-4, 3-16)Tóth Mihály, Romhányi Mária
  Csarnok: -
 Fejér Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/26 20:10VadmalacokKonstruktor93-73 (24-16,18-17,22-24,29-16)Fekete Csilla, Horváth Andreász
  Csarnok: MKOSZ Sportcentrum - Székesfehérvár, Ligetsor
 Vas Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
2.02/26 18:00Szombathelyi SI KA U18/B,
  Csarnok: -
 Zala Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/26 19:00RebelsRicsilla Sport48-65 (19-17,8-19,14-18,7-11)Török Róbert, Németh Csaba
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
16.02/26 20:15Egerszeg Air CraftKertvárosi Kommandó60-48 (21-18,17-7,10-9,12-14)Török Róbert, Németh Csaba
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/26 20:30Szentendrei KSEPAFC BASKET79-74 (19-13,17-10,16-26,27-25)Gyurka Tamás, Kovács András dr.
  Csarnok: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok - 2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/26 19:15Nagykőrösi Sólymok KEMonor SE Old-ik61-62 (9-11, 11-15, 23-20, 18-16)Belák Zoltán, Agócs Gábor
  Csarnok: Kossuth Lajos Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Kinizsi utca 4.
 Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/26 18:15Miklósi KékRókák KETatabányai Kenguruk Kosárlabda Club41-49 (10-8, 8-16, 8-8, 15-17)Vigh Balázs, Porkoláb Mercédesz
  Csarnok: Baksay Sándor Református Gimnázium - 6090, Kunszentmiklós Kálvin tér 17.
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/26 18:45Monor SENagykőrösi Sólymok KE61-41 (17-12, 6-13, 16-6, 22-10)Lázár Zs. György, Gyurkovics István
  Csarnok: Városi Sportcsarnok - Monor - 2200 Monor Balassi Bálint u. 25.
 Pest Megye - Leány Kadett - Veres László Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/26 16:30PARTHUS KSZNagykőrösi Sólymok KE43-41 (14-11, 7-10, 8-2, 14-18)Kovács András dr.,
  Csarnok: Paduai Szent Antal Iskola - 2081 Piliscsaba Béla király út 72.
 JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/26 16:30Szolnoki Sportcentrum/C vk.Karcag Varró vk.23-41 (9-12, 2-12, 4-14, 8-3)Rácz Zsolt, Pál Szabó Sándor
  Csarnok: Verseghy Ferenc Gimnázium - 5000 Szolnok Tisza park 1.
.02/26 17:30Karcag Varró vk.Szolnoki Sportcentrum/C vk.34-23 (8-8, 8-7, 12-4, 6-4)Farkas János, Mezei Tibor
  Csarnok: Verseghy Ferenc Gimnázium - 5000 Szolnok Tisza park 1.
 JNSZ Mini (U10) Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
1.02/26 16:00Lehel Kosársuli - BSzecska Bikák11-54 (0-24, 4-9, 7-8, 0-13)Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely
  Csarnok: Rákócz úti Általános Iskola -