Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/21

 Női NB I. A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/21 17:00ZTE Női Kosárlabda KlubAtomerőmű KSC Szekszárd68-57 (10-12, 16-16, 22-13, 20-16)Pálla Zoltán, Győrffy Pál
  Csarnok: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok - 8900 Zalaegerszeg Stadion utca 3.
17.02/21 18:00PEAC-PécsCMB CARGO UNI Győr64-74 (22-21, 13-16, 15-16, 14-21)Földházi Tamás, Cziffra Csaba
  Csarnok: Lauber Dezső Sportcsarnok - 7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10.
17.02/21 18:00Sopron BasketMTK-Budapest88-53 (26-13, 19-14, 19-10, 24-16)Farkas Gábor, Horváth Alajos
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna  - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48
17.02/21 18:00VBW CEKK CeglédVasas Akadémia88-77 (19-23, 28-18, 21-17, 20-19)Kapitány Gellért, Fodor Attila
  Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.
 Férfi NB II. Keleti csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/21 19:30DEAC Campusfesztivál 2018.MEAFC II.130-71 (41-12, 34-11, 31-21, 24-27)Tóth Kitti, Molnár Péter Zoltán
  Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
17.02/21 20:30Ceglédi KEBékési SZSK U2398-81 (26-12, 33-30, 11-14, 28-25)Tóth Mihály, Arató Balázs
  Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/21 19:00Monori SEKeresztúri Központi Sportsuli DSE58-69 (15-16, 19-23, 9-15, 15-15)Németh Patrik, Nagy I. László
  Csarnok: Városi Sportcsarnok - Monor - 2200 Monor Balassi Bálint u. 25.
 Fiú egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
13.02/21 19:15Miskolci EgyetemSzegedi RSC112-53 (34-16, 27-11, 32-13, 19-13)Takács Zoltán, Marton Péter
  Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
 Leány egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/21 20:45Miskolci EgyetemSzegedi RSC66-69 (11-19, 16-23, 17-13, 22-14)Vaszi Ádám, Lónáth László
  Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
 Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/21 14:0063-61 (28-13, 17-17, 7-12, 11-19),
  Csarnok: Oláh Gábor utcai sportcsarnok - 4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.
0.02/21 16:3077-80 (21-16, 17-17, 17-28, 22-19)Nyilas István, Tóth Cecília
  Csarnok: Deák Ferenc Gimnázium - 6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/21 17:0073-85 (23-31, 17-11, 18-24, 15-19)Győrfy Ruben, Gyurka Tamás
  Csarnok: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium - 2045 Törökbálint Óvoda utca 6.
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/21 19:2087-56 (27-14, 19-12, 21-12, 20-18),
  Csarnok: Széchenyi Gimnázium - 7632 Pécs Koller utca 4.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/21 17:00Nyíregyházi Sportcentrum/BMEAFC/B54-50 (16-12, 9-7, 11-17, 18-14)Káré Gergő, Koncz János
  Csarnok: -
 Fiú Kadett, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/21 17:50Budafoki KKBudapesti Honvéd / B77-61 (15-21, 29-12, 19-12, 14-16)Vigh Balázs, Novák Bence
  Csarnok: -
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/21 20:40BarátokRoth61-39 (12-18,13-6,17-3,19-12)Rokob Krisztián, Buzai Patrik
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
12.02/21 19:00Szikszó SziklaSátoraljaújhely TK80-100 (14-20,22-25,30-26,14-29)Bene Szilárd, Molnár Krisztián
  Csarnok: Városi Sportcsarnok - 3800 Szikszó Malom utca  5-7.
 Hajdú-Bihar Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/21 19:15DIFE KKDebreceni 12-ek83-122 (13-29,23-33,20-27,27-33)Fülöp Ádám, Rinyu Péter
  Csarnok: Derecske Városi Sportcsarnok - 4130 Derecske Kossuth utca 18/a.
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/21 20:00Szolnoki Baglyok SESzolnoki MÁV SE79-70 (22-14,11-24,24-18,22-14)Rácz Zsolt, Fehérvári Gergely
  Csarnok: Kőrösi Csoma Általános Iskola - 5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.
 Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
9.02/21 18:00NyKK EötvösSunshine NYIKSE58-73 (5-18,16-19,16-21,21-15)Gergely Csaba, Zalai Ákos
  Csarnok: Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium - 4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.
9.02/21 19:00NECC-KosárContinentalScholtz Zoltán, Balogh Kristóf
  Csarnok: Zelk Zoltán Általános Iskola -
 Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/21 19:00KVSE KÉMÉNYEKSzentendrei KSE64-52 (19-7, 14-21, 6-13, 25-11)Czupi Márton, Lázár Zs. György
  Csarnok: Jókai Mór Gimnázium - 2900 Komárom Táncsics Mihály utca 32.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/21 20:00Hatvan KKBikák KK U2172-95 (19-23, 20-22, 22-26, 11-24)Gyurkovics István, Krékity Kornél
  Csarnok: Kodály Zoltán Általános Iskola - 3000 Hatvan Géza fejedelem utca 2.