Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/21

 Női NB I. A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/21 17:00ZTE Női Kosárlabda KlubAtomerőmű KSC SzekszárdPálla Zoltán, Tőzsér Dénes
  Csarnok: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok - 8900 Zalaegerszeg Stadion utca 3.
17.02/21 18:00PEAC-PécsCMB CARGO UNI GyőrFöldházi Tamás, Győrffy Pál
  Csarnok: Lauber Dezső Sportcsarnok - 7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10.
17.02/21 18:00Sopron BasketMTK-BudapestFarkas Gábor, Horváth Alajos
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna  - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48
17.02/21 18:00VBW CEKK CeglédVasas AkadémiaKapitány Gellért, Jakab László
  Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.
 Férfi NB II. Keleti csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/21 19:30DEAC Campusfesztivál 2018.MEAFC II.Tóth Kitti, Molnár Péter Zoltán
  Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
17.02/21 20:30Ceglédi KEBékési SZSK U23Tóth Mihály, Arató Balázs
  Csarnok: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) - 2700 Cegléd Rákóczi út 33.
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/21 19:15Monori SEKeresztúri Központi Sportsuli DSENémeth Patrik, Nagy I. László
  Csarnok: Szterényi József Sportcsarnok - 2200 Monor Ipar utca 2.
 Fiú egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
13.02/21 19:15Miskolci EgyetemSzegedi RSCTakács Zoltán, Marton Péter
  Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
 Leány egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/21 20:45Miskolci EgyetemSzegedi RSCVaszi Ádám, Lónáth László
  Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
 Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/21 14:00,
  Csarnok: Oláh Gábor utcai sportcsarnok - 4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.
0.02/21 16:30,
  Csarnok: Deák Ferenc Gimnázium - 6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/21 17:00,
  Csarnok: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium - 2045 Törökbálint Óvoda utca 6.
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/21 19:20,
  Csarnok: Széchenyi Gimnázium - 7632 Pécs Koller utca 4.
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/21 20:40BarátokRoth,
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
12.02/21 19:00Szikszó SziklaSátoraljaújhely TK,
  Csarnok: Városi Sportcsarnok - 3800 Szikszó Malom utca  5-7.
 Hajdú-Bihar Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/21 19:15DIFE KKDebreceni 12-ek,
  Csarnok: Derecske Városi Sportcsarnok - 4130 Derecske Kossuth utca 18/a.
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/21 20:00Szolnoki Baglyok SESzolnoki MÁV SE,
  Csarnok: Kőrösi Csoma Általános Iskola - 5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.
 Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
9.02/21 18:00NyKK EötvösSunshine NYIKSE,
  Csarnok: -
9.02/21 19:00ContinentalNECC-Kosár,
  Csarnok: Zelk Zoltán Általános Iskola -
 Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/21 19:00KVSE KÉMÉNYEKSzentendrei KSECzupi Márton, Gyurka Tamás
  Csarnok: Jókai Mór Gimnázium - 2900 Komárom Táncsics Mihály utca 32.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/21 20:00Hatvan KKBikák KK U21Lázár Zs. György, Gyurkovics István
  Csarnok: Kodály Zoltán Általános Iskola - 3000 Hatvan Géza fejedelem utca 2.
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/21 17:00Monor SEBikák KKMenyhárt Ferenc, Krékity Kornél
  Csarnok: József Attila Gimnázium - 2200 Monor Ady Endre utca 12-14.