Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/19

 Férfi NB I. B Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/19 19:30MAFC II.Salgótarjáni KSEVálé Flórián, Pécsi Zsolt
  Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok - 1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.
 Fiú egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
13.02/19 18:00Nyíregyházi Egyetemi SportegyesületDebreceni Medikus SESallai István, Molnár Péter Zoltán
  Csarnok: Nyíregyházi Főiskola - 4400 Nyíregyháza Sóstói utca 31/b.
13.02/19 18:20Közgáz SC és DSKELTE BEACSentényi Barna, Szilágyi Bálint
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
13.02/19 18:20NKE SEDebreceni EgyetemJózsa A. Junior, Lázár Zs. György
  Csarnok: Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka - 1118 Budapest Mányoki út 9.
 Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
9.02/19 20:15PTE-EMES Petőfi SESMAFCDanka Péter, Szalóki Bence
  Csarnok: Kozármislenyi Sportcsarnok - 7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.
 Leány egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
9.02/19 18:00Nyíregyházi Egyetemi SportegyesületDebreceni EgyetemZalai Ákos, Káré Gergő
  Csarnok: Nyíregyházi Főiskola - 4400 Nyíregyháza Sóstói utca 31/b.
 Leány egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/19 17:30Szombathelyi Egyetemi SportegyesületSZKA Egyetemi U25Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly
  Csarnok: Egyetemi Sportcsarnok - 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
7.02/19 18:45TFSEPTE-PEACNagy-Pál Petra, Pohánka Balázs
  Csarnok: TF E-terem - 1123 Budapest Alkotás út 44.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/19 16:15Tiszaújvárosi Phoenix KKSunshine NYIKSE,
  Csarnok: -
0.02/19 17:20Újpest-MT/CGödöllői SK,
  Csarnok: -
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/19 20:40ETIK NyílászárókTigrisek,
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
 Csongrád Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/19 20:00MonstarsNoname Rutin,
  Csarnok: Dózsa György Általános Iskola Tornaterme - 6721 Szeged Szent György tér 7.
 Fejér Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/19 20:10Fehérvár KCVadmalacokBéndek Gábor, Horváth Andreász
  Csarnok: MKOSZ Sportcentrum - Székesfehérvár, Ligetsor
 Hajdú-Bihar Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/19 19:45Ziccer Tigrisek II.Hajdúhadházi KKKisházi Béla, Torzsa Péter
  Csarnok: Tóth Árpád Gimnázium - 4024 Debrecen Szombathy István utca 12.
 Zala Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/19 19:00Zalaegerszegi KK IILenti KK,
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
15.02/19 21:30Egerszeg Air CraftEBG SE,
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/19 20:45Budafok/BJózsefvárosi KC/AGaál István, Oláh Márk
  Csarnok: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola - 1223 Budapest Rákóczi utca 16.
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/19 19:20Keresztúri SEEsztergomi KE U18Belák Zoltán, Antoni Márk
  Csarnok: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn. - 1172 Budapest Pesti út 80.
 Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/19 16:00Monor SESzázhalombattai KSE Batta BoysMenyhárt Ferenc, Gyurkovics István
  Csarnok: Jászai Mari Általános Iskola - 2200 Monor Jászai Mari tér 1.
 Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
5.02/19 16:30BLF PalotaMiklósi KékRókák KEKovács András dr., Agócs Gábor
  Csarnok: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem - 1151 Budapest Bogáncs utca 51-53.
5.02/19 19:00Gödi SEMiklósi KékRókák KEKrékity Kornél,
  Csarnok: Huzella Tivadar Általános Iskola - 2131 Göd Petőfi Sándor utca 48.
 JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/19 18:00Mezőtúri Ref. Koll. - Túri DSEKarcag Varró vk.,
  Csarnok: Mezőtúri Református Kollégium - 5400 Mezőtúr Kossuth Lajos út 2.
 JNSZ Előkészítő (U11) Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/19 16:30Szolnoki LeopárdkölykökJKSE Kosársuli,
  Csarnok: Gépipari SZKI - 5000 Szolnok Baross utca 37.
.02/19 17:30JKSE KosársuliSzolnoki Leopárdkölykök,
  Csarnok: Gépipari SZKI - 5000 Szolnok Baross utca 37.
 Békés Megye U12 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/19 15:00Mezőberényi KK U12 vegyesBékéscsabai KK U12 vegyes,
  Csarnok: -