Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/19

 Fiú egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
13.02/19 18:00Nyíregyházi Egyetemi SportegyesületDebreceni Medikus SE81-69 (33-12, 15-18, 15-20, 18-19)Sallai István, Molnár Péter Zoltán
  Csarnok: Nyíregyházi Főiskola - 4400 Nyíregyháza Sóstói utca 31/b.
13.02/19 18:20Közgáz SC és DSKELTE BEAC83-63 (15-20, 30-17, 22-13, 16-13)Sentényi Barna, Szilágyi Bálint
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
13.02/19 18:20NKE SEDebreceni Egyetem46-94 (14-24, 11-23, 5-23, 16-24)Józsa A. Junior, Lázár Zs. György
  Csarnok: Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka - 1118 Budapest Mányoki út 9.
 Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
9.02/19 20:15PTE-EMES Petőfi SESMAFC70-83 (21-23, 13-26, 19-20, 17-14)Danka Péter, Szalóki Bence
  Csarnok: Kozármislenyi Sportcsarnok - 7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.
 Leány egyetemi bajnokság, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
9.02/19 18:00Nyíregyházi Egyetemi SportegyesületDebreceni Egyetem13-131 (5-37, 2-37, 4-36, 2-21)Zalai Ákos, Káré Gergő
  Csarnok: Nyíregyházi Főiskola - 4400 Nyíregyháza Sóstói utca 31/b.
 Leány egyetemi bajnokság, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/19 17:30Szombathelyi Egyetemi SportegyesületSZKA Egyetemi U2558-67 (10-12, 18-11, 12-23, 18-21)Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly
  Csarnok: Egyetemi Sportcsarnok - 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
7.02/19 18:45TFSEPTE-PEAC113-30 (32-12, 23-2, 24-12, 34-4)Nagy-Pál Petra, Pohánka Balázs
  Csarnok: TF E-terem - 1123 Budapest Alkotás út 44.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/19 16:15Tiszaújvárosi Phoenix KKSunshine NYIKSE107-41 (22-12, 23-14, 30-15, 32-0)Sörlei Attila, Sándor Ivett
  Csarnok: -
 Horváth Judit - Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/19 18:30Mágusok EgyesületGyakorló DSE43-64 (14-15,9-22,9-21,11-6)Borovszki György, Mérei Áron
  Csarnok: Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium - 7400 Kaposvár Zárda utca 2.
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
10.02/19 20:40ETIK NyílászárókTigrisek65-52 (12-14,20-13,14-13,19-12)Wischy Péter, Herczeg Ágoston
  Csarnok: NOVOMATIC Aréna - 9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
 Csongrád Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
7.02/19 20:00MonstarsNoname Rutin37-52 (8-10,13-11,8-12,8-19),
  Csarnok: Dózsa György Általános Iskola Tornaterme - 6721 Szeged Szent György tér 7.
 Fejér Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/19 20:10Fehérvár KCVadmalacok50-105 (10-24,13-29,14-33,13-19)Kocsis József, Horváth Andreász
  Csarnok: MKOSZ Sportcentrum - Székesfehérvár, Ligetsor
 Komárom-Esztergom Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/19 18:20Tatabányai Kenguruk KCOroszlányi SE Spartans75-84 (20-27, 16-15, 19-23, 20-19)Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde
  Csarnok: Éltes Mátyás Általános Iskola - 2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.
 Vas Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
1.02/19 18:00COSMOS HOME,
  Csarnok: -
 Zala Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/19 19:00Zalaegerszegi KK IILenti KK55-77 (15-18,8-22,15-20,17-17)Horváth Alajos, Földesi Ádám
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
15.02/19 20:15Egerszeg Air CraftEBG SE73-49 (18-11,21-10,19-6,15-22)Horváth Alajos, Földesi Ádám
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/19 20:45Budafok/BJózsefvárosi KC/A51-73 (11-20,17-20,11-21,12-12)Gaál István, Oláh Márk
  Csarnok: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola - 1223 Budapest Rákóczi utca 16.
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/19 19:20Keresztúri SEEsztergomi KE U1898-92 (13-22, 28-33, 30-19, 27-18)Belák Zoltán, Antoni Márk
  Csarnok: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn. - 1172 Budapest Pesti út 80.
 Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/19 16:00Monor SESzázhalombattai KSE Batta Boys49-67 (11-22, 19-11, 10-15, 9-19)Menyhárt Ferenc, Gyurkovics István
  Csarnok: Jászai Mari Általános Iskola - 2200 Monor Jászai Mari tér 1.
 Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
5.02/19 16:30BLF PalotaMiklósi KékRókák KE52-68 (12-16, 11-11, 17-31, 12-10)Kovács András dr., Agócs Gábor
  Csarnok: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem - 1151 Budapest Bogáncs utca 51-53.
5.02/19 19:00Gödi SEMiklósi KékRókák KE84-39 (21-14, 16-8, 18-13, 29-4)Krékity Kornél,
  Csarnok: Huzella Tivadar Általános Iskola - 2131 Göd Petőfi Sándor utca 48.
 JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/19 18:00Mezőtúri Ref. Koll. - Túri DSEKarcag Varró vk.63-33 (23-9, 15-11, 8-9, 17-4)Mile Gábor, Fenyvesi Zénó
  Csarnok: Mezőtúri Református Kollégium - 5400 Mezőtúr Kossuth Lajos út 2.
 JNSZ Előkészítő (U11) Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/19 16:30Szolnoki LeopárdkölykökJKSE Kosársuli42-20 (9-8, 14-8, 6-4, 13-0)Szabó László, Tóth Viktor
  Csarnok: Gépipari SZKI - 5000 Szolnok Baross utca 37.
.02/19 17:30JKSE KosársuliSzolnoki Leopárdkölykök36-39 (2-11, 13-9, 6-2, 10-9, 5-8)Tóth Viktor, Mezei Tibor
  Csarnok: Gépipari SZKI - 5000 Szolnok Baross utca 37.
 Békés Megye U12 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/19 15:00Mezőberényi KK U12 vegyesBékéscsabai KK U12 vegyes53-30 (21-8,13-4,18-6,1-12),
  Csarnok: -