Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/18

 Férfi NB I. B Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/18 18:45BKG-Príma SEEKE Eger KOK93-68 (18-16, 27-14, 19-21, 29-17)Jurák Krisztián, Sentényi Barna
  Csarnok: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok - 2310 Szigetszentmiklós Szebeni út 81.
 Női Amatőr NB I. Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/18 15:00Szolnoki MÁV SportegyesületDEAC DSI71-47 (17-11, 23-6, 14-19, 17-11)Lövei László, Németh Patrik
  Csarnok: Tiszaligeti Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaliget
16.02/18 18:00ELTE FortisKecskeméti Kosárlabda Club64-60 (21-14, 17-12, 17-23, 9-11)Kruk Melinda, Oláh Márk
  Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok - 1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.
 Női Amatőr NB I. Fehér csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/18 16:00ELTE-BEAC ÚjbudaSzombathelyi Egyetem83-37 (22-13, 31-5, 9-8, 21-11)Major Ádám, Nagy-Pál Petra
  Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok - 1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.
 Női Amatőr NB I. Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/18 16:00PINKK SEDávid Kornél KA64-49 (19-9, 18-14, 13-12, 14-14)Reisz Péter, Fleischmann Krisztián
  Csarnok: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet - 7632 Pécs Jakabhegyi út 6.
16.02/18 16:30BKG DSE SzigetszentmiklósSzegedi Kosárlabda Egylet71-52 (21-17, 11-13, 19-14, 20-8)Gaál István, Pécsi Zsolt
  Csarnok: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok - 2310 Szigetszentmiklós Szebeni út 81.
 Férfi NB II. Keleti csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/18 16:00DEAC II.Szentesi Kosárlabda Klub120-79 (34-22, 42-14, 33-15, 11-28)Takács Zoltán, Bene Szilárd
  Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
16.02/18 18:00BKGDSE-CsongrádPRIMA SE II.57-88 (15-18, 19-17, 12-27, 11-26)Simon Tamás, Komáromi Péter
  Csarnok: Klauzál Gábor Általános Iskola - 6600 Szentes, Klauzál u. 16.
 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/18 16:00Szombathelyi Egyetemi SEPTE-PEAC88-81 (20-24, 15-25, 16-14, 37-18)Szalai Zsolt, Csák Máté Károly
  Csarnok: Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok - 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/18 16:00Gödi SEÚjpest-MT75-95 (15-28, 25-18, 18-22, 17-27)Hartai Tamás, Tarnai Gyula
  Csarnok: Huzella Tivadar Általános Iskola - 2131 Göd Petőfi Sándor utca 49.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/18 15:00BKG-VeresegyházTehetséges Fiatalok - Basketball Players SE73-70 (23-24, 10-14, 24-10, 16-22)Szájer József, Stánicz Péter
  Csarnok: Fabriczius József Általános Iskola - 2112 Veresegyház Fő út 77-79.
17.02/18 18:00MAFC MartosTFSE99-62 (25-15, 22-19, 33-13, 19-15)Józsa A. Junior, Matics Sándor
  Csarnok: Őrmezei Általános Iskola - 1112 Budapest Menyecske utca 2.
17.02/18 18:00Zuglói SasokFord Ivanics - Budafok II.67-90 (16-25, 17-26, 16-16, 18-23)Szilágyi Bálint, Magyar Zoltán
  Csarnok: Simon János Kosárlabda Csarnok - 1134 Budapest Dózsa György út 53.
17.02/18 19:30Kandó FSCSzázhalombattai KSE77-79 (14-21, 23-22, 21-20, 19-16)Lövei László, Nepp László
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
17.02/18 19:30Darazsak OldboysKözgáz SC és DSK/B66-92 (19-27, 16-23, 15-25, 16-17)Hartai Tamás, Pohánka Balázs
  Csarnok: Zrínyi Miklós Gimnázium - 1108 Budapest Mádi utca 173.
 Magyar Kupa, Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
3.02/18 15:00Alba FehérvárAtomerőmű SE53-67 (18-17, 12-14, 17-16, 6-20)Földházi Tamás, Pozsonyi László
  Csarnok: Főnix Csarnok - 4028 Debrecen Kassai út 28.
3.02/18 17:30Szolnoki Olaj KKFalco-Vulcano Energia KC Szombathely82-67 (25-19, 21-16, 15-13, 21-19)Papp Péter, Cziffra Csaba
  Csarnok: Főnix Csarnok - 4028 Debrecen Kassai út 28.
 Hepp Kupa, Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
6.02/18 10:00PVSK-Kronosz KiadóSalgótarjáni KSE79-51 (18-13, 18-9, 23-6, 20-23)Sallai István, Bács Csaba
  Csarnok: Főnix Csarnok - 4028 Debrecen Kassai út 28.
6.02/18 12:30Nyíregyháza Blue SharksOSE Lions81-95 (24-18, 17-25, 22-24, 18-28)Gál János, Mészáros Balázs
  Csarnok: Főnix Csarnok - 4028 Debrecen Kassai út 28.
 NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/18 20:45Zsíros Akadémia U20EKE Eger KOK U2074-91 (12-20, 20-27, 23-16, 19-28)Sentényi Barna, Lázár Zs. György
  Csarnok: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok - 2310 Szigetszentmiklós Szebeni út 81.
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 12:3071-64 (18-12, 21-15, 21-22, 11-15)Zahorán Kitti Mária, Kovács Csaba
  Csarnok: Tiszavirág Aréna - 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány 2.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 10:00BKGDSEÚjpest-MT/C79-27 (26-6, 16-6, 25-6, 12-9)Vigh Balázs, Hamzi Virág
  Csarnok: -
0.02/18 10:00Budapesti Honvéd/BÚjpest-MT/A67-70 (19-16, 8-17, 16-16, 18-12, 6-9)Tahin András, Horváth Kinga
  Csarnok: -
0.02/18 18:15Vasas Akadémia/BBudafoki KK95-41 (19-16, 29-6, 18-10, 29-9)Gaál Norbert, Makay Dániel
  Csarnok: -
 Horváth Judit - Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/18 15:00Komló Sport KKKanizsa Diákkosárlabda Klub87-62 (26-15,20-14,17-19,24-14)Danka Péter, dr. Szakács Imre Vilmos
  Csarnok: Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka - 7300 Komló Eszperantó tér 1.
 Fiú Kadett, Rájátszás, Felsőház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 11:0033-79 (8-20, 6-22, 8-21, 11-16)Fehérvári Gergely, Pál-Szabó Dávid
  Csarnok: Tiszavirág Aréna - 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány 2.
0.02/18 16:0060-54 (9-12, 21-18, 17-10, 13-14)Gaál Norbert, Makay Dániel
  Csarnok: Vasas Pasaréti Sportcentrum - 1026 Budapest Pasaréti út 11-13.
 Fiú Serdülő Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 93:0Dombóvári Kosársuli KESzombathelyi Sportiskola KA/A43-68 (14-13, 9-18, 13-24, 7-13)Csák Máté Károly, Herczeg Ágoston
  Csarnok: Nagy Lajos Gimnázium - 9700 Szombathely Dózsa György utca 4.
0.02/18 93:0Dávid Kornél KA/AVasas Akadémia/B84-61 (21-14, 17-18, 21-8, 25-21)Szalóki Bence, Téczely Roland
  Csarnok: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely - 7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2.
0.02/18 93:0Zsíros Akadémia Kőbánya/ADebreceni KA/A50-77 (9-24, 11-8, 10-20, 20-25)Marton Péter, Sörlei Attila
  Csarnok: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma - 4029 Debrecen Csengő utca 4.
0.02/18 93:0SZEDEÁK/ASzerencs VSE95-52 (-, -, -, -)Bartucz Csaba László, Czékmán Csaba
  Csarnok: Deák Ferenc Gimnázium - 6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.
0.02/18 93:0Kaszások AkadémiaBékéscsabai KK93-62 (31-17, 21-13, 28-16, 13-16)Varga Zoltán, Török Daniella
  Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. 
0.02/18 93:0Kecskeméti KA/BNyíregyházi Sportcentrum68-48 (17-8, 19-11, 12-14, 20-15)Takács Zoltán, Kokas Sándor
  Csarnok: Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény - 4400 Nyíregyháza Krúdy Gyula utca 29.
0.02/18 10:00Kaposvári KK/APaksi Harcosok - Atomerőmű SE93-78 (28-18, 19-18, 27-18, 19-24)Bálind Attila, Péter Csaba
  Csarnok: Klebelsberg Kunó Középiskolai Kollégium - 7400 Kaposvár Álmos vezér utca 1.
0.02/18 11:15Soproni Sportiskola KA/AVasas Akadémia/A67-50 (12-17, 20-13, 20-15, 15-5)Magyari Tibor, Németh András
  Csarnok: Nagy Lajos Gimnázium - 9700 Szombathely Dózsa György utca 4.
0.02/18 11:15Kosárlabda Akadémia Pécs/AZalakerámia ZTE KK/A64-61 (9-16, 13-16, 23-16, 19-13)Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs
  Csarnok: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely - 7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2.
0.02/18 11:15Szolnoki Sportcentrum/AKecskeméti KA/A68-72 (23-13, 20-24, 14-13, 11-22)Fülöp Ádám, Szulics Zsolt
  Csarnok: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma - 4029 Debrecen Csengő utca 4.
0.02/18 11:15Budapesti HonvédLehel Kosársuli/A53-34 (-, -, -, -)Vadász Csaba, Utasi Balázs
  Csarnok: Deák Ferenc Gimnázium - 6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.
0.02/18 11:15MEAFC - JezsuitaVásárhelyi Kobrák60-89 (25-23, 10-23, 8-26, 17-17)Márkus Gábor, Kovács Gergely
  Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. 
0.02/18 11:15Nyíregyházi Kék CápákKiss Lenke KS77-84 (17-25, 25-23, 17-18, 18-18)Takács Zoltán, Kokas Sándor
  Csarnok: Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény - 4400 Nyíregyháza Krúdy Gyula utca 29.
0.02/18 11:45Bajai Bácska FKEDávid Kornél KA/B2-0 (-, -, -, -)Koncsek Balázs, Farkas Roland
  Csarnok: Klebelsberg Kunó Középiskolai Kollégium - 7400 Kaposvár Álmos vezér utca 1.
 Fiú Serdülő, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 10:00Dunaújvárosi Sárkányok 2005Marcali VSZSE63-91 (11-32, 19-24, 18-16, 15-19)Csapó Gábor, Szántó Dénes
  Csarnok: Marcali Városi Sportcarnok - 8700 Marcali Park utca 16.
0.02/18 10:00Szentesi KKKecskeméti KA/C78-66 (-, -, -, -)Tóth Tamás, Váczi Mihály
  Csarnok: Klauzál Gábor Általános Iskola - 6600 Szentes, Klauzál u. 16.
0.02/18 10:00Tapolcai SziklákSoproni Sportiskola/B67-77 (23-23, 16-13, 17-17, 11-24)Rácz István, Takács András
  Csarnok: Kazinczy Ferenc Tagintézmény - 8300 Tapolca Kazinczy tér 4.
0.02/18 10:00Újpest-MTBKGDSE82-56 (28-16, 16-10, 16-10, 22-20)Gruber Nikolett, Matóczay Bálint
  Csarnok: Babits Mihály Gimnázium - 1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.
0.02/18 10:00Kozármisleny SEKosárlabda Akadémia Pécs/B54-66 (13-11, 6-23, 20-18, 15-14)Kiss Zoltán, Märcz Péter
  Csarnok: Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola - 7632 Pécs Aidinger J. utca 41.
0.02/18 11:30Zsíros Akadémia Kőbánya/BPAFC Basket37-61 (7-18, 13-14, 10-21, 7-8)Szőts Dávid, Paulus Bence Máté
  Csarnok: Zrínyi Miklós Gimnázium - 1108 Budapest Mádi utca 173.
0.02/18 11:40BKGDSEMonori SE58-46 (14-11, 13-14, 13-12, 18-9)Gruber Nikolett, Szabó István
  Csarnok: Babits Mihály Gimnázium - 1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.
0.02/18 12:00Siófoki KosársuliTamási Dámok2-0 (-, -, -, -)Szecsődi Richárd, Csapó Gábor
  Csarnok: Marcali Városi Sportcarnok - 8700 Marcali Park utca 16.
0.02/18 12:00Szolnoki Sportcentrum/BFélegyházi TSI64-58 (-, -, -, -)Tóth Tamás, Váczi Mihály
  Csarnok: Klauzál Gábor Általános Iskola - 6600 Szentes, Klauzál u. 16.
0.02/18 12:00Zalakerámia ZTE KK/BIfjú Sólymok111-38 (28-10, 24-7, 29-15, 30-6)Béndek Gábor, Takács András
  Csarnok: Kazinczy Ferenc Tagintézmény - 8300 Tapolca Kazinczy tér 4.
0.02/18 12:00PVSK-Panthers/BDunaújvárosi Sárkányok 2004150-24 (44-4, 37-5, 34-11, 35-4)Kiss Zoltán, Potz Gábor
  Csarnok: Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola - 7632 Pécs Aidinger J. utca 41.
0.02/18 13:00Gyulai SISzolnoki Sportcentrum/C55-62 (-, -, -, -),
  Csarnok: Zöld Ház - 5000 Szolnok Karczag L. utca 2.
0.02/18 13:00TFSEBKG-VMG DSE20-0 (-, -, -, -)Vigh Balázs, Cselóczki Mátyás
  Csarnok: Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok - 2030 Érd Széchenyi tér 1.
0.02/18 13:20Monori SEÚjpest-MT50-102 (12-19, 10-37, 12-14, 13-32)Szabó István, Matóczay Bálint
  Csarnok: Babits Mihály Gimnázium - 1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.
0.02/18 13:30Gödi SEMAFC/B96-61 (21-15, 24-18, 27-14, 24-14)Szőts Dávid, Paulus Bence Máté
  Csarnok: Zrínyi Miklós Gimnázium - 1108 Budapest Mádi utca 173.
0.02/18 14:00Dunaújvárosi Sárkányok 2005Tamási Dámok2-0 (-, -, -, -)Csapó Gábor, Szecsődi Richárd
  Csarnok: Marcali Városi Sportcarnok - 8700 Marcali Park utca 16.
0.02/18 14:00Kecskeméti KA/CFélegyházi TSI69-71 (-, -, -, -)Horgos Péter, Jáhni Bence
  Csarnok: Klauzál Gábor Általános Iskola - 6600 Szentes, Klauzál u. 16.
0.02/18 14:00Tapolcai SziklákIfjú Sólymok84-83 (29-8, 18-23, 23-18, 14-34)Rácz István, Takács András
  Csarnok: Kazinczy Ferenc Tagintézmény - 8300 Tapolca Kazinczy tér 4.
0.02/18 14:00Kozármisleny SEDunaújvárosi Sárkányok 2004115-29 (35-8, 28-6, 24-8, 28-7)Märcz Péter, Potz Gábor
  Csarnok: Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola - 7632 Pécs Aidinger J. utca 41.
0.02/18 14:45JKCTFSE52-81 (-, -, -, -)Vigh Balázs, Cselóczki Mátyás
  Csarnok: Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok - 2030 Érd Széchenyi tér 1.
0.02/18 15:00SZEDEÁK/CGyulai SI67-59 (-, -, -, -),
  Csarnok: Zöld Ház - 5000 Szolnok Karczag L. utca 2.
0.02/18 15:30Zsíros Akadémia Kőbánya/BMAFC/B56-41 (12-10, 10-6, 18-11, 16-14)Zádeczki Donát László, Szilágyi Tamás
  Csarnok: Zrínyi Miklós Gimnázium - 1108 Budapest Mádi utca 173.
0.02/18 16:00Marcali VSZSESiófoki Kosársuli66-73 (12-18, 16-14, 15-29, 23-12)Szántó Dénes, Szecsődi Richárd
  Csarnok: Marcali Városi Sportcarnok - 8700 Marcali Park utca 16.
0.02/18 16:00Szentesi KKSzolnoki Sportcentrum/B80-69 (-, -, -, -)Horgos Péter, Jáhni Bence
  Csarnok: Klauzál Gábor Általános Iskola - 6600 Szentes, Klauzál u. 16.
0.02/18 16:00Soproni Sportiskola/BZalakerámia ZTE KK/B62-89 (15-21, 15-27, 16-19, 16-22)Rácz István, Béndek Gábor
  Csarnok: Kazinczy Ferenc Tagintézmény - 8300 Tapolca Kazinczy tér 4.
0.02/18 16:00Kosárlabda Akadémia Pécs/BPVSK-Panthers/B39-97 (3-30, 14-17, 5-26, 17-24)Kiss Zoltán, Märcz Péter
  Csarnok: Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola - 7632 Pécs Aidinger J. utca 41.
0.02/18 16:30BKG-VMG DSEJKC0-20 (-, -, -, -)Vigh Balázs, Cselóczki Mátyás
  Csarnok: Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok - 2030 Érd Széchenyi tér 1.
0.02/18 17:00Szolnoki Sportcentrum/CSZEDEÁK/C55-57 (-, -, -, -),
  Csarnok: Zöld Ház - 5000 Szolnok Karczag L. utca 2.
0.02/18 17:30PAFC BasketGödi SE70-82 (14-15, 21-16, 15-27, 20-24)Zádeczki Donát László, Szilágyi Tamás
  Csarnok: Zrínyi Miklós Gimnázium - 1108 Budapest Mádi utca 173.
 Tolna megye, U11 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
5.02/18 83:0Atomerőmű SE leánySzéchenyi Malamut43-45 (6-10,16-18,12-8,9-9)Baki Sándor, Sterczer Péter
  Csarnok: Dienes Valéria Általános Iskola - 7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.
5.02/18 93:0Széchenyi MalamutPVSK Hópárducok28-48 (2-20,15-14,7-6,4-8)Nemes Hajnalka, Baki Eszter
  Csarnok: Dienes Valéria Általános Iskola - 7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.
5.02/18 10:30PVSK HópárducokAtomerőmű SE leány45-23 (11-5,11-9,14-2,9-7)Sterczer Péter, Nemes Hajnalka
  Csarnok: Dienes Valéria Általános Iskola - 7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.
5.02/18 11:30FKSE KarvalyocskákGYKSE Szekszárd/B21-32 (6-4,7-12,8-8,0-8)Szabó Gábor, Propszt Amanda
  Csarnok: Dienes Valéria Általános Iskola - 7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.
5.02/18 12:30PVSK Fehér TigrisekFKSE Karvalyocskák79-22 (18-2,21-14,19-0,21-6)Propszt Amanda, Liszkai Rebeka
  Csarnok: Dienes Valéria Általános Iskola - 7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.
5.02/18 13:30GYKSE Szekszárd/BPVSK Fehér Tigrisek28-45 (7-10,9-14,11-8,1-13)Villányi János, Liszkai Rebeka
  Csarnok: Dienes Valéria Általános Iskola - 7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.
 Somogy Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/18 90:0Tüskevári SEMonok SE II.64-38 (8-5,18-6,18-10,20-17)Koncsek Balázs, Schreck Katalin
  Csarnok: Táncsics Gimnázium - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
14.02/18 10:30Henger KKZrínyi KE68-83 (10-22,17-31,14-14,27-16)Söjtöry Tamás, Frank Bianka
  Csarnok: Táncsics Gimnázium - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
17.02/18 12:00Táncsics TKKMonok SE I.76-73 (19-12,16-18,20-20,21-23)Söjtöry Tamás, Frank Bianka
  Csarnok: Táncsics Gimnázium - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 15:00Maccabi VACÖreg Kaszások57-64 (15-20,13-27,8-11,21-6)Goda László, László Zsolt
  Csarnok: Lázár Ervin Általános Iskola - 1041 Budapest Erzsébet utca 31.
 Kerekesszékes bajnokság Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 10:00DVTKTörekvés SE32-42 (6-10, 8-10, 10-12, 8-10),
  Csarnok: Generali Aréna - 3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.
0.02/18 12:00Törekvés SESoproni Tigrisek33-63 (0-16, 8-16, 17-15, 8-16),
  Csarnok: Generali Aréna - 3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.
0.02/18 14:00DVTKSoproni Tigrisek41-60 (8-13, 10-20, 6-17, 17-10),
  Csarnok: Generali Aréna - 3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.
 Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 14:00Esztergomi KE U16PAFC BASKET75-71 (23-16, 12-21, 19-16, 21-18)Kondrák Mihály dr., Benke Balázs
  Csarnok: Dobó Katalin Gimnázium - 2500 Esztergom Bánomi út 8.
 Pest Megye - Gyermek - B. Domokos Irma Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
4.02/18 15:30DMTK Haraszti Sasok /BDunakeszi Kiscicák86-32 (25-7, 25-6, 11-10, 25-7)Varga Dániel, Hamzi Virág
  Csarnok: Németh Imre Általános Iskola - 1148 Budapest Lengyel utca 23.
4.02/18 17:00Dunakeszi KiscicákDMTK Haraszti Sasok103-18 (21-7, 43-6, 20-1, 19-4)Varga Dániel, Hamzi Virág
  Csarnok: Németh Imre Általános Iskola - 1148 Budapest Lengyel utca 23.
4.02/18 18:30DMTK Haraszti SasokDMTK Haraszti Sasok /B35-65 (11-26, 6-12, 12-19, 6-8)Varga Dániel, Hamzi Virág
  Csarnok: Németh Imre Általános Iskola - 1148 Budapest Lengyel utca 23.
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 11:00OSE OroszlányokPityke KSE103-49 (21-10, 22-8, 30-14, 30-17)Kovács Róbert, Novák Bence
  Csarnok: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok - 2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.
0.02/18 16:30BKGDSEMiklósi KékGólyák48-62 (20-17, 9-10, 13-15, 6-20)Kovács András dr., Marossy Gergely
  Csarnok: Batthyány Kázmér Gimnázium - 2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-14.
 Pest Megye - Leány Kadett - Veres László Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 10:00Százhalombattai KSEDunakeszi Kiscicák64-82 (19-23, 11-17, 18-17, 16-25)Kondrák Mihály dr., Benke Balázs
  Csarnok: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola - 2440, Százhalombatta, Liszt Ferenc sérány 10.
 Komárom-Esztergom megye, U11 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
3.02/18 80:0Komáromi VSE - U11Tatai SE Vaszary - U1116-40 (4-12, 7-14, 6-6, -8),
  Csarnok: -
3.02/18 85:0Oroszlányi SE Hunyadi - U11Esztergomi KKE Esztergom - U11101-11 (18-0, 24-5, 29-4, 30-3),
  Csarnok: -
3.02/18 94:0,
  Csarnok: -
3.02/18 10:30,
  Csarnok: -
3.02/18 11:20Oroszlányi SE József - U11Oroszlányi SE József - U11,
  Csarnok: -
3.02/18 12:10Tatabányai KC - U11Széchenyi TSE Medvék U1146-25 (10-2, 19-11, 38-19, 46-25),
  Csarnok: -
3.02/18 13:00,
  Csarnok: -
3.02/18 13:50,
  Csarnok: -
3.02/18 14:40Oroszlányi SE Radnóti - U11Tatai SE - U1124-61 (11-22, 4-21, 6-14, 3-4),
  Csarnok: -
3.02/18 15:30Esztergomi KKE Dorog - U11Vértesszőlős - U1147-22 (8-4, 14-4, 15-8, 12-8),
  Csarnok: -
3.02/18 16:20,
  Csarnok: -
3.02/18 17:10,
  Csarnok: -
 Pest Megyei 3x3 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
3.02/18 90:0Albertirsai SEEsztergomi KE7-6 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Nagy-Pál Petra,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 90:0Bikák KKFerences DSE15-9 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Varga Dániel,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 90:0Miklósi KékGólyákFKE3-16 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Belák Zoltán,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 90:0KLIKK Zsiráfok SEMiklósi KékRókák KE10-11 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Agócs Gábor,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 92:0DMTK Haraszti SasokPARTHUS KSZ6-8 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Agócs Gábor,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 92:0PARTHUS KSZKLIKK Zsiráfok SE13-6 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Varga Dániel,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 92:0KLIKK Zsiráfok SEMonor SE - Szedd ki!10-11 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Gombos Ádám,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 92:0Monor SE - Szedd ki!Nagykáta14-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Németh Kitti,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 94:0Albertirsai SEMonor SE - Szedd ki!10-15 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Nagy-Pál Petra,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 94:0Bikák KKMiklósi KékRókák KE 213-7 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Varga Dániel,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 94:0Miklósi KékGólyákDMTK Haraszti Sasok5-11 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Belák Zoltán,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 94:0KLIKK Zsiráfok SENagymaros15-5 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Agócs Gábor,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 10:00KLIKK Zsiráfok SEPaksi Harcosok - Atomerőmű SE2-17 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Agócs Gábor,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 10:00PARTHUS KSZPaksi Harcosok - Atomerőmű SE /B12-7 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Varga Dániel,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 10:00Monor SE - Szedd ki!Paksi Harcosok - Atomerőmű SE21-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Gombos Ádám,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 10:00SzentendreMiklósi KékRókák KE3-16 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Németh Kitti,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 10:20Esztergomi KEMonor SE - Szedd ki!2-14 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Nagy-Pál Petra,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 10:20Ferences DSEMiklósi KékRókák KE 28-6 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Varga Dániel,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 10:20FKEDMTK Haraszti Sasok18-8 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Belák Zoltán,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 10:20Miklósi KékRókák KENagymaros14-4 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Németh Kitti,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 10:40PARTHUS KSZPaksi Harcosok - Atomerőmű SE7-11 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Agócs Gábor,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 10:40DMTK Haraszti SasokPaksi Harcosok - Atomerőmű SE /B13-6 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Varga Dániel,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 10:40KLIKK Zsiráfok SEMonor SE - Szedd ki!8-14 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Belák Zoltán,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 10:40NagykátaMiklósi KékRókák KE0-19 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Németh Kitti,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 11:00Bikák KKBikák KK17-11 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Nagy-Pál Petra,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 11:00JátékvezetőkDMTK Haraszti Sasok17-12 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Belák Zoltán,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 11:00Albertirsai SEPAFC BASKET14-12 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Gombos Ádám,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 11:00Miklósi KékRókák KENagykáta16-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Németh Kitti,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 11:20Albertirsai SEMiklósi KékGólyák8-6 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Agócs Gábor,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 11:20DMTK Haraszti SasokEsztergomi KE9-6 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Varga Dániel,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 11:20Ferences DSENagymaros10-2 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Belák Zoltán,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 11:20KLIKK Zsiráfok SEMiklósi KékRókák KE 213-8 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Nagy-Pál Petra,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 11:40Paksi Harcosok - Atomerőmű SEPARTHUS KSZ13-11 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Nagy-Pál Petra,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 11:40PARTHUS KSZDMTK Haraszti Sasok2-10 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Varga Dániel,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 11:40KLIKK Zsiráfok SEPaksi Harcosok - Atomerőmű SE /B3-10 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Gombos Ádám,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 11:40NagykátaSzentendre4-14 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Agócs Gábor,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 12:00Bikák KKJátékvezetők20-18 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Nagy-Pál Petra,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 12:00Bikák KKDMTK Haraszti Sasok17-12 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Belák Zoltán,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 12:00DMTK Haraszti SasokPAFC BASKET10-13 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Gombos Ádám,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 12:00SzentendreNagykáta10-8 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Németh Kitti,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 12:20Monor SE - Szedd ki!Albertirsai SE21-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Agócs Gábor,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 12:20FKEDMTK Haraszti Sasok12-7 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Varga Dániel,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 12:20Bikák KKFerences DSE16-15 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Gombos Ádám,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 12:20Miklósi KékRókák KEKLIKK Zsiráfok SE9-7 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Németh Kitti,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 12:40Paksi Harcosok - Atomerőmű SEMonor SE - Szedd ki!15-3 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Nagy-Pál Petra,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 12:40PARTHUS KSZKLIKK Zsiráfok SE9-6 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Varga Dániel,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 12:40KLIKK Zsiráfok SEPaksi Harcosok - Atomerőmű SE /B5-10 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Belák Zoltán,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 12:40Monor SE - Szedd ki!Szentendre14-3 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Németh Kitti,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 13:00Miklósi KékGólyákEsztergomi KE7-9 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Gombos Ádám,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 13:00NagymarosMiklósi KékRókák KE 23-12 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Agócs Gábor,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 13:20Bikák KKDMTK Haraszti Sasok18-12 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Nagy-Pál Petra,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 13:20JátékvezetőkBikák KK11-18 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Belák Zoltán,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 13:20Albertirsai SEDMTK Haraszti Sasok12-19 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Gombos Ádám,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 13:20Monor SE - Szedd ki!Nagykáta18-4 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Németh Kitti,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 13:40Monor SE - Szedd ki!FKE9-13 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Agócs Gábor,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 13:40DMTK Haraszti SasokAlbertirsai SE21-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Varga Dániel,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 13:40Bikák KKMiklósi KékRókák KE14-12 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Gombos Ádám,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 13:40Ferences DSEKLIKK Zsiráfok SE11-7 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Németh Kitti,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 14:00Bikák KKPAFC BASKET11-17 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Nagy-Pál Petra,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 14:00DMTK Haraszti SasokBikák KK16-17 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Belák Zoltán,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 14:00Albertirsai SEDMTK Haraszti Sasok15-7 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Gombos Ádám,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 14:00NagykátaNagykáta2-5 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Németh Kitti,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 14:20PARTHUS KSZMonor SE - Szedd ki!12-4 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Nagy-Pál Petra,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 14:20DMTK Haraszti SasokKLIKK Zsiráfok SE12-8 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Varga Dániel,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 14:20Paksi Harcosok - Atomerőmű SE /BPaksi Harcosok - Atomerőmű SE21-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Belák Zoltán,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 14:20Monor SE - Szedd ki!Miklósi KékRókák KE13-14 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Németh Kitti,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 14:40PAFC BASKETBikák KK12-19 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Agócs Gábor,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 14:40Bikák KKDMTK Haraszti Sasok21-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Belák Zoltán,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
3.02/18 14:40Albertirsai SEJátékvezetők19-21 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0)Gombos Ádám,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17