Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/18

 Férfi NB I. B Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/18 18:45BKG-Príma SEEKE Eger KOKJurák Krisztián, Sentényi Barna
  Csarnok: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok - 2310 Szigetszentmiklós Szebeni út 81.
 Női Amatőr NB I. Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/18 15:00Szolnoki MÁV SportegyesületDEAC DSILövei László, Németh Patrik
  Csarnok: Tiszaligeti Sportcsarnok - 5000 Szolnok Tiszaliget
16.02/18 18:00ELTE FortisKecskeméti Kosárlabda ClubKruk Melinda, Oláh Márk
  Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok - 1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.
 Női Amatőr NB I. Fehér csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/18 16:00ELTE-BEAC ÚjbudaSzombathelyi EgyetemMajor Ádám, Nagy-Pál Petra
  Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok - 1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.
 Női Amatőr NB I. Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/18 16:00PINKK SEDávid Kornél KAReisz Péter, Fleischmann Krisztián
  Csarnok: PTE-ÁOK Mozgástani Intézet - 7632 Pécs Jakabhegyi út 6.
16.02/18 16:30BKG DSE SzigetszentmiklósSzegedi Kosárlabda EgyletGaál István, Pécsi Zsolt
  Csarnok: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok - 2310 Szigetszentmiklós Szebeni út 81.
 Férfi NB II. Keleti csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/18 16:00DEAC II.Szentesi Kosárlabda KlubTakács Zoltán, Bene Szilárd
  Csarnok: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok - 4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.
16.02/18 18:00BKGDSE-CsongrádPRIMA SE II.Simon Tamás, Komáromi Péter
  Csarnok: Klauzál Gábor Általános Iskola - 6600 Szentes, Klauzál u. 16.
 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/18 16:00Szombathelyi Egyetemi SEPTE-PEACSzalai Zsolt, Csák Máté Károly
  Csarnok: Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok - 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/18 16:00Gödi SEÚjpest-MTHartai Tamás, Tarnai Gyula
  Csarnok: Huzella Tivadar Általános Iskola - 2131 Göd Petőfi Sándor utca 49.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/18 15:00BKG-VeresegyházTehetséges Fiatalok - Basketball Players SESzájer József, Stánicz Péter
  Csarnok: Fabriczius József Általános Iskola - 2112 Veresegyház Fő út 77-79.
17.02/18 18:00MAFC MartosTFSEJózsa A. Junior, Matics Sándor
  Csarnok: Őrmezei utcai Általános Iskola - 1112 Budapest Menyecske utca 2.
17.02/18 18:00Zuglói SasokFord Ivanics - Budafok II.Szilágyi Bálint, Magyar Zoltán
  Csarnok: Simon János Kosárlabda Csarnok - 1134 Budapest Dózsa György út 53.
17.02/18 19:30Kandó FSCSzázhalombattai KSELövei László, Nepp László
  Csarnok: Lónyay Református Gimnázium - 1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.
17.02/18 19:30Darazsak OldboysKözgáz SC és DSK/BHartai Tamás, Pohánka Balázs
  Csarnok: Zrínyi Miklós Gimnázium - 1108 Budapest Mádi utca 173.
 Magyar Kupa, Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
3.02/18 15:00Alba FehérvárAtomerőmű SEFöldházi Tamás, Pozsonyi László
  Csarnok: Főnix Csarnok - 4028 Debrecen Kassai út 28.
3.02/18 17:30Szolnoki Olaj KKFalco-Vulcano Energia KC SzombathelyPapp Péter, Cziffra Csaba
  Csarnok: Főnix Csarnok - 4028 Debrecen Kassai út 28.
 Hepp Kupa, Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
6.02/18 10:00PVSK-Kronosz KiadóSalgótarjáni KSESallai István, Bács Csaba
  Csarnok: Főnix Csarnok - 4028 Debrecen Kassai út 28.
6.02/18 12:30Nyíregyháza Blue SharksOSE LionsGál János, Mészáros Balázs
  Csarnok: Főnix Csarnok - 4028 Debrecen Kassai út 28.
 NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/18 20:45Zsíros Akadémia U20EKE Eger KOK U20,
  Csarnok: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok - 2310 Szigetszentmiklós Szebeni út 81.
 Fiú Junior, Rájátszás, Alsóház, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 12:30,
  Csarnok: Tiszavirág Aréna - 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány 2.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 10:00BKGDSEÚjpest-MT/C,
  Csarnok: -
0.02/18 10:00Budapesti Honvéd/BÚjpest-MT/A,
  Csarnok: -
0.02/18 18:15Vasas Akadémia/BBudafoki KK,
  Csarnok: -
 Horváth Judit - Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/18 15:00Komló Sport KKKanizsa Diákkosárlabda Klub,
  Csarnok: Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka - 7300 Komló Eszperantó tér 1.
 Fiú Kadett, Rájátszás, Felsőház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
1.02/18 11:00,
  Csarnok: Tiszavirág Aréna - 5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány 2.
1.02/18 16:00,
  Csarnok: Vasas Pasaréti Sportcentrum - 1026 Budapest Pasaréti út 11-13.
 Fiú Serdülő Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 93:0Dombóvári Kosársuli KESzombathelyi Sportiskola KA/A,
  Csarnok: Nagy Lajos Gimnázium - 9700 Szombathely Dózsa György utca 4.
0.02/18 93:0Dávid Kornél KA/AVasas Akadémia/B,
  Csarnok: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely - 7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2.
0.02/18 93:0Zsíros Akadémia Kőbánya/ADebreceni KA/A,
  Csarnok: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma - 4029 Debrecen Csengő utca 4.
0.02/18 93:0SZEDEÁK/ASzerencs VSE,
  Csarnok: Deák Ferenc Gimnázium - 6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.
0.02/18 93:0Kaszások AkadémiaBékéscsabai KK,
  Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. 
0.02/18 93:0Kecskeméti KA/BNyíregyházi Sportcentrum,
  Csarnok: Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény - 4400 Nyíregyháza Krúdy Gyula utca 29.
0.02/18 10:00Kaposvári KK/APaksi Harcosok - Atomerőmű SE,
  Csarnok: Klebelsberg Kunó Középiskolai Kollégium - 7400 Kaposvár Álmos vezér utca 1.
0.02/18 11:15Soproni Sportiskola/AVasas Akadémia/A,
  Csarnok: Nagy Lajos Gimnázium - 9700 Szombathely Dózsa György utca 4.
0.02/18 11:15Kosárlabda Akadémia Pécs/AZalakerámia ZTE KK/A,
  Csarnok: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely - 7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2.
0.02/18 11:15Szolnoki Sportcentrum/AKecskeméti KA/A,
  Csarnok: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma - 4029 Debrecen Csengő utca 4.
0.02/18 11:15Budapesti HonvédLehel Kosársuli/A,
  Csarnok: Deák Ferenc Gimnázium - 6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.
0.02/18 11:15MEAFC - JezsuitaVásárhelyi Kobrák,
  Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. 
0.02/18 11:15Nyíregyházi Kék CápákKiss Lenke KS,
  Csarnok: Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény - 4400 Nyíregyháza Krúdy Gyula utca 29.
0.02/18 11:45Bajai Bácska FKEDávid Kornél KA/B,
  Csarnok: Klebelsberg Kunó Középiskolai Kollégium - 7400 Kaposvár Álmos vezér utca 1.
 Fiú Serdülő, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 10:00Dunaújvárosi Sárkányok 2005Marcali VSZSE,
  Csarnok: Marcali Városi Sportcarnok - 8700 Marcali Park utca 16.
0.02/18 10:00Szentesi KKKecskeméti KA/C,
  Csarnok: Klauzál Gábor Általános Iskola - 6600 Szentes, Klauzál u. 16.
0.02/18 10:00Tapolcai SziklákSoproni Sportiskola/B,
  Csarnok: Kazinczy Ferenc Tagintézmény - 8300 Tapolca Kazinczy tér 4.
0.02/18 10:00Újpest-MTBKGDSE,
  Csarnok: Babits Mihály Gimnázium - 1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.
0.02/18 10:00Kozármisleny SEKosárlabda Akadémia Pécs/B,
  Csarnok: Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola - 7632 Pécs Aidinger J. utca 41.
0.02/18 11:30Zsíros Akadémia Kőbánya/BPAFC Basket,
  Csarnok: Zrínyi Miklós Gimnázium - 1108 Budapest Mádi utca 173.
0.02/18 11:40BKGDSEMonori SE,
  Csarnok: Babits Mihály Gimnázium - 1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.
0.02/18 12:00Siófoki KosársuliTamási Dámok,
  Csarnok: Marcali Városi Sportcarnok - 8700 Marcali Park utca 16.
0.02/18 12:00Szolnoki Sportcentrum/BFélegyházi TSI,
  Csarnok: Klauzál Gábor Általános Iskola - 6600 Szentes, Klauzál u. 16.
0.02/18 12:00Zalakerámia ZTE KK/BIfjú Sólymok,
  Csarnok: Kazinczy Ferenc Tagintézmény - 8300 Tapolca Kazinczy tér 4.
0.02/18 12:00PVSK-Panthers/BDunaújvárosi Sárkányok 2004,
  Csarnok: Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola - 7632 Pécs Aidinger J. utca 41.
0.02/18 13:00Gyulai SISzolnoki Sportcentrum/C,
  Csarnok: Zöld Ház - 5000 Szolnok Karczag L. utca 2.
0.02/18 13:00TFSEBKG-VMG DSE,
  Csarnok: Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok - 2030 Érd Széchenyi tér 1.
0.02/18 13:20Monori SEÚjpest-MT,
  Csarnok: Babits Mihály Gimnázium - 1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.
0.02/18 13:30Gödi SEMAFC/B,
  Csarnok: Zrínyi Miklós Gimnázium - 1108 Budapest Mádi utca 173.
0.02/18 14:00,
  Csarnok: Marcali Városi Sportcarnok - 8700 Marcali Park utca 16.
0.02/18 14:00,
  Csarnok: Klauzál Gábor Általános Iskola - 6600 Szentes, Klauzál u. 16.
0.02/18 14:00,
  Csarnok: Kazinczy Ferenc Tagintézmény - 8300 Tapolca Kazinczy tér 4.
0.02/18 14:00,
  Csarnok: Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola - 7632 Pécs Aidinger J. utca 41.
0.02/18 14:45JKCTFSE,
  Csarnok: Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok - 2030 Érd Széchenyi tér 1.
0.02/18 15:00SZEDEÁK/CGyulai SI,
  Csarnok: Zöld Ház - 5000 Szolnok Karczag L. utca 2.
0.02/18 15:30,
  Csarnok: Zrínyi Miklós Gimnázium - 1108 Budapest Mádi utca 173.
0.02/18 16:00,
  Csarnok: Marcali Városi Sportcarnok - 8700 Marcali Park utca 16.
0.02/18 16:00,
  Csarnok: Klauzál Gábor Általános Iskola - 6600 Szentes, Klauzál u. 16.
0.02/18 16:00,
  Csarnok: Kazinczy Ferenc Tagintézmény - 8300 Tapolca Kazinczy tér 4.
0.02/18 16:00,
  Csarnok: Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola - 7632 Pécs Aidinger J. utca 41.
0.02/18 16:30BKG-VMG DSEJKC,
  Csarnok: Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok - 2030 Érd Széchenyi tér 1.
0.02/18 17:00Szolnoki Sportcentrum/CSZEDEÁK/C,
  Csarnok: Zöld Ház - 5000 Szolnok Karczag L. utca 2.
0.02/18 17:30,
  Csarnok: Zrínyi Miklós Gimnázium - 1108 Budapest Mádi utca 173.
 Somogy Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/18 90:0Tüskevári SEMonok SE II.,
  Csarnok: Táncsics Gimnázium - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
14.02/18 10:30Henger KKZrínyi KE,
  Csarnok: Táncsics Gimnázium - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
17.02/18 12:00Táncsics TKKMonok SE I.,
  Csarnok: Táncsics Gimnázium - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 15:00Maccabi VACÖreg KaszásokGoda László, László Zsolt
  Csarnok: Lázár Ervin Általános Iskola - 1041 Budapest Erzsébet utca 31.
 Kerekesszékes bajnokság Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 10:00DVTKTörekvés SE,
  Csarnok: Generali Aréna - 3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.
0.02/18 12:00Törekvés SESoproni Tigrisek,
  Csarnok: Generali Aréna - 3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.
0.02/18 14:00DVTKSoproni Tigrisek,
  Csarnok: Generali Aréna - 3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.
 Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 14:00Esztergomi KE U16PAFC BASKETKondrák Mihály dr., Benke Balázs
  Csarnok: Dobó Katalin Gimnázium - 2500 Esztergom Bánomi út 8.
 Pest Megye - Gyermek - B. Domokos Irma Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
4.02/18 15:30DMTK Haraszti Sasok /BDunakeszi KiscicákVarga Dániel, Hamzi Virág
  Csarnok: Németh Imre Általános Iskola - 1148 Budapest Lengyel utca 23.
4.02/18 17:00Dunakeszi KiscicákDMTK Haraszti SasokVarga Dániel, Hamzi Virág
  Csarnok: Németh Imre Általános Iskola - 1148 Budapest Lengyel utca 23.
4.02/18 18:30DMTK Haraszti SasokDMTK Haraszti Sasok /BVarga Dániel, Hamzi Virág
  Csarnok: Németh Imre Általános Iskola - 1148 Budapest Lengyel utca 23.
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 11:00OSE OroszlányokPityke KSEKovács Róbert, Novák Bence
  Csarnok: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok - 2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.
0.02/18 16:30BKGDSEMiklósi KékGólyákKovács András dr., Marossy Gergely
  Csarnok: Batthyány Kázmér Gimnázium - 2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-14.
 Pest Megye - Leány Kadett - Veres László Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/18 10:00Százhalombattai KSEDunakeszi KiscicákKondrák Mihály dr., Benke Balázs
  Csarnok: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola - 2440, Százhalombatta, Liszt Ferenc sérány 10.
 Komárom-Esztergom megye, U11 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
3.02/18 80:0Komáromi VSE - U11Tatai SE Vaszary - U11,
  Csarnok: -
3.02/18 85:0Oroszlányi SE Hunyadi - U11Esztergomi KKE Esztergom - U11,
  Csarnok: -
3.02/18 94:0,
  Csarnok: -
3.02/18 10:30,
  Csarnok: -
3.02/18 11:20Oroszlányi SE József - U11Oroszlányi SE József - U11,
  Csarnok: -
3.02/18 12:10Tatabányai KC - U11Széchenyi TSE Medvék U11,
  Csarnok: -
3.02/18 13:00,
  Csarnok: -
3.02/18 13:50,
  Csarnok: -
3.02/18 14:40Oroszlányi SE Radnóti - U11Tatai SE - U11,
  Csarnok: -
3.02/18 15:30Esztergomi KKE Dorog - U11Vértesszőlős - U11,
  Csarnok: -
3.02/18 16:20,
  Csarnok: -
3.02/18 17:10,
  Csarnok: -