Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/17

 Női NB I. A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/17 16:00BEAC ÚjbudaPINKK-Pécsi 42468-62 (15-17, 17-18, 13-16, 23-11)Balog György, Kulcsár Tibor
  Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok - 1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.
 Férfi NB I. B Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/17 17:00Calle Pubfood BékésAgrofeed Széchenyi Egyetem Győri KCKovács Nimród, Radnóti Miklós
  Csarnok: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok - 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
 Női Amatőr NB I. Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/17 15:00Aluinvent DVTK Miskolc U23TFSEMakrai Márton, Tóth Kitti
  Csarnok: Generali Aréna - 3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.
16.02/17 17:00Nyíregyházi KosársuliCsata Diáksport EgyesületDomán István, Vaszi Ádám
  Csarnok: Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium - 4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.
 Női Amatőr NB I. Fehér csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/17 13:30Tatabányai Kosárlabda ClubAJKA - Cserpes TrudiJózsa A. Junior, Hartai Tamás
  Csarnok: Földi Imre Sportcsarnok - 2800 Tatabánya Szent Borbála utca 19.
16.02/17 16:00ZTE NKK II.MAFCBenedek Zoltán, Lovas Péter
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
 Női Amatőr NB I. Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/17 17:00MTK-BudapestPEAC-Pécs-PingvinekSzilágyi Bálint, Nagy-Pál Petra
  Csarnok: MTK Kosárlabda Csarnok - 1122 Budapest Acsády Ignác utca 3.
 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/17 18:00Dombóvári KSEKaposvári KEMaár Gábor, Reisz Péter
  Csarnok: Szuhay-Sportközpont - 7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.
16.02/17 19:00Marcali VSzSEBKG-VMG DSEHorváth Alajos, Szalóki Bence
  Csarnok: Marcali Városi Sportcarnok - 8700 Marcali Park utca 16.
16.02/17 19:00Zalaegerszegi KKRicsilla SportSöjtöry Tamás, Tóth Kálmán
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/17 18:00Bikák KK U23Szentendrei KSEGorka Szabolcs, Kapros Roland
  Csarnok: The British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/17 18:00MAFC-CsepelGEAC - Szent István Egyetem70-53 (18-12, 19-14, 17-13, 16-14)Lövei László, Matics Sándor
  Csarnok: Kazinczy Ferenc Általános Iskola - 1215 Budapest Vágóhíd utca 68-74.
17.02/17 18:30ELTE-BEAC ÚjbudaMalév SCGaál István, Nagy I. László
  Csarnok: ELTE Sportcsarnok - 1117 Budapest Bogdánfy Ödön utca 10/b.
 Magyar Kupa, Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
2.02/17 15:30Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyAtomerőmű SE81-64 (20-21, 14-11, 25-18, 22-14)Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes
  Csarnok: Főnix Csarnok - 4028 Debrecen Kassai út 28.
2.02/17 18:00Alba FehérvárSzolnoki Olaj KK67-75 (16-20, 24-25, 15-17, 12-13)Pálla Zoltán, Győrffy Pál
  Csarnok: Főnix Csarnok - 4028 Debrecen Kassai út 28.
 Hepp Kupa, Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
6.02/17 10:30Salgótarjáni KSEOSE LionsMinár László, Csabai-Kaskötő Brigitta
  Csarnok: Főnix Csarnok - 4028 Debrecen Kassai út 28.
6.02/17 13:00Nyíregyháza Blue SharksPVSK-Kronosz KiadóFodor Attila, Menyhárt Ferenc
  Csarnok: Főnix Csarnok - 4028 Debrecen Kassai út 28.
 NB I. B Piros csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/17 19:00Calle Pubfood Békés U20Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U2098-109 (33-19, 16-29, 18-27, 31-34),
  Csarnok: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok - 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
 Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/17 17:00,
  Csarnok: Simon János Kosárlabda Csarnok - 1134 Budapest Dózsa Gy út 53.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/17 10:00Szentesi KKBékéscsabai KK,
  Csarnok: -
0.02/17 18:00Dunaújvárosi SárkányokBonyhádi KSE,
  Csarnok: -
 Fiú Kadett, Rájátszás, Felsőház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
1.02/17 16:00,
  Csarnok: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium - Nyár utca 4. Budapest 1043
 Fiú Kadett, Rájátszás, Alsóház, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/17 11:00,
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
 Fiú Serdülő Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/17 11:00Soproni Sportiskola/ADombóvári Kosársuli KE,
  Csarnok: Nagy Lajos Gimnázium - 9700 Szombathely Dózsa György utca 4.
0.02/17 11:00Kosárlabda Akadémia Pécs/ADávid Kornél KA/A,
  Csarnok: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely - 7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2.
0.02/17 11:00Bajai Bácska FKEKaposvári KK/A,
  Csarnok: Klebelsberg Kunó Középiskolai Kollégium - 7400 Kaposvár Álmos vezér utca 1.
0.02/17 11:00Kecskeméti KA/ADebreceni KA/A,
  Csarnok: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma - 4029 Debrecen Csengő utca 4.
0.02/17 11:00Budapesti HonvédSZEDEÁK/A,
  Csarnok: Deák Ferenc Gimnázium - 6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.
0.02/17 11:00MEAFC - JezsuitaKaszások Akadémia,
  Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. 
0.02/17 11:00Nyíregyházi SportcentrumNyíregyházi Kék Cápák,
  Csarnok: Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény - 4400 Nyíregyháza Krúdy Gyula utca 29.
0.02/17 12:45Vasas Akadémia/ASzombathelyi Sportiskola KA/A,
  Csarnok: Nagy Lajos Gimnázium - 9700 Szombathely Dózsa György utca 4.
0.02/17 12:45Zalakerámia ZTE KK/AVasas Akadémia/B,
  Csarnok: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely - 7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2.
0.02/17 12:45Dávid Kornél KA/BPaksi Harcosok - Atomerőmű SE,
  Csarnok: Klebelsberg Kunó Középiskolai Kollégium - 7400 Kaposvár Álmos vezér utca 1.
0.02/17 12:45Szolnoki Sportcentrum/AZsíros Akadémia Kőbánya/A,
  Csarnok: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma - 4029 Debrecen Csengő utca 4.
0.02/17 12:45Lehel Kosársuli/ASzerencs VSE,
  Csarnok: Deák Ferenc Gimnázium - 6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.
0.02/17 12:45Vásárhelyi KobrákBékéscsabai KK,
  Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. 
0.02/17 12:45Kiss Lenke KSKecskeméti KA/B,
  Csarnok: Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény - 4400 Nyíregyháza Krúdy Gyula utca 29.
0.02/17 16:00Paksi Harcosok - Atomerőmű SEBajai Bácska FKE,
  Csarnok: Klebelsberg Kunó Középiskolai Kollégium - 7400 Kaposvár Álmos vezér utca 1.
0.02/17 16:00Debreceni KA/ASzolnoki Sportcentrum/A,
  Csarnok: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma - 4029 Debrecen Csengő utca 4.
0.02/17 17:00Szombathelyi Sportiskola KA/ASoproni Sportiskola/A,
  Csarnok: Nagy Lajos Gimnázium - 9700 Szombathely Dózsa György utca 4.
0.02/17 17:00Vasas Akadémia/BKosárlabda Akadémia Pécs/A45-74 (8-26,8-18,11-18,18-12),
  Csarnok: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely - 7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2.
0.02/17 17:00Szerencs VSEBudapesti Honvéd,
  Csarnok: Deák Ferenc Gimnázium - 6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.
0.02/17 17:00Békéscsabai KKMEAFC - Jezsuita,
  Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. 
0.02/17 17:00Nyíregyházi Kék CápákKecskeméti KA/B,
  Csarnok: Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény - 4400 Nyíregyháza Krúdy Gyula utca 29.
0.02/17 17:45Dávid Kornél KA/BKaposvári KK/A,
  Csarnok: Klebelsberg Kunó Középiskolai Kollégium - 7400 Kaposvár Álmos vezér utca 1.
0.02/17 17:45Kecskeméti KA/AZsíros Akadémia Kőbánya/A,
  Csarnok: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma - 4029 Debrecen Csengő utca 4.
0.02/17 18:45Vasas Akadémia/ADombóvári Kosársuli KE,
  Csarnok: Nagy Lajos Gimnázium - 9700 Szombathely Dózsa György utca 4.
0.02/17 18:45Zalakerámia ZTE KK/ADávid Kornél KA/A91-64 (20-16,22-19,33-15,16-14),
  Csarnok: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely - 7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2.
0.02/17 18:45Lehel Kosársuli/ASZEDEÁK/A,
  Csarnok: Deák Ferenc Gimnázium - 6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.
0.02/17 18:45Vásárhelyi KobrákKaszások Akadémia,
  Csarnok: Hódtói Sportcsarnok - 6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. 
0.02/17 18:45Kiss Lenke KSNyíregyházi Sportcentrum,
  Csarnok: Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény - 4400 Nyíregyháza Krúdy Gyula utca 29.
 Fiú Serdülő, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/17 83:0SZEDEÁK/BVásárhelyi Bikák,
  Csarnok: SZTE Mezőgazdasági Főiskola - 6800 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 10-12.
0.02/17 84:5Budafoki KKBLF KK,
  Csarnok: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola - 1223 Budapest Rákóczi utca 16.
0.02/17 90:0Nagykőrösi SólymokPityke KSE,
  Csarnok: II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Kecskeméti út 39-41.
0.02/17 90:0Debreceni KA/BTiszaújvárosi Phoenix KK,
  Csarnok: Széchenyi Általános Iskola - 3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.
0.02/17 90:0Pápai KCCelldömölki Titánok,
  Csarnok: CVSE-Swietelsky Aréna - Celldömölk, József Attila u. 2, 9500
0.02/17 90:0Budapest BasketZiccer KS,
  Csarnok: Jókai Mór Általános Iskola - 1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.
0.02/17 10:00Egri VSI KOK/AHajdúböszörményi TE,
  Csarnok: Középkerti Általános Iskola - 4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.
0.02/17 10:00Tatai SEVUKE - Veszprém/B,
  Csarnok: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok - 8200 Veszprém Egyetem utca 10.
0.02/17 10:30Kisújszállási SESZEDEÁK/B,
  Csarnok: SZTE Mezőgazdasági Főiskola - 6800 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 10-12.
0.02/17 10:30Beszterce KKDIFE KK,
  Csarnok: PSZF Tornaterme - 3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.
0.02/17 10:30Budaörsi DSEKKS,
  Csarnok: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola - 1223 Budapest Rákóczi utca 16.
0.02/17 10:30ELITE Basket TörökbálintBudapest Basket,
  Csarnok: Jókai Mór Általános Iskola - 1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.
0.02/17 10:45Alba Fehérvár - SportopusMTE 1904,
  Csarnok: CVSE-Swietelsky Aréna - Celldömölk, József Attila u. 2, 9500
0.02/17 11:00GYKSE SzekszárdKanizsa KK,
  Csarnok: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája - 8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.
0.02/17 11:00Karcagi SEBékési SZSK,
  Csarnok: II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Kecskeméti út 39-41.
0.02/17 11:00Debreceni KA DSISalgótarjáni KI,
  Csarnok: Széchenyi Általános Iskola - 3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.
0.02/17 12:00NYKK-Eötvös/AMezőcsáti DSE,
  Csarnok: Középkerti Általános Iskola - 4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.
0.02/17 12:00Dávid Kornél KA/COSE Lions/B,
  Csarnok: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok - 8200 Veszprém Egyetem utca 10.
0.02/17 12:00Ziccer KSELITE Basket Törökbálint,
  Csarnok: Jókai Mór Általános Iskola - 1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.
0.02/17 12:15,
  Csarnok: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola - 1223 Budapest Rákóczi utca 16.
0.02/17 12:30Vásárhelyi BikákKisújszállási SE,
  Csarnok: SZTE Mezőgazdasági Főiskola - 6800 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 10-12.
0.02/17 12:30MEAFC/BLehel Kosársuli/B,
  Csarnok: PSZF Tornaterme - 3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.
0.02/17 12:30,
  Csarnok: CVSE-Swietelsky Aréna - Celldömölk, József Attila u. 2, 9500
0.02/17 12:45Bonyhádi KSEKaposvári KK/B,
  Csarnok: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája - 8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.
0.02/17 13:00,
  Csarnok: II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Kecskeméti út 39-41.
0.02/17 13:00,
  Csarnok: Széchenyi Általános Iskola - 3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.
0.02/17 14:00,
  Csarnok: Középkerti Általános Iskola - 4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.
0.02/17 14:00,
  Csarnok: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok - 8200 Veszprém Egyetem utca 10.
0.02/17 14:00,
  Csarnok: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola - 1223 Budapest Rákóczi utca 16.
0.02/17 14:15,
  Csarnok: CVSE-Swietelsky Aréna - Celldömölk, József Attila u. 2, 9500
0.02/17 14:30,
  Csarnok: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája - 8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.
0.02/17 14:30,
  Csarnok: PSZF Tornaterme - 3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.
0.02/17 15:00,
  Csarnok: II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Kecskeméti út 39-41.
0.02/17 15:00,
  Csarnok: Széchenyi Általános Iskola - 3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.
0.02/17 16:00,
  Csarnok: Középkerti Általános Iskola - 4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.
0.02/17 16:00,
  Csarnok: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok - 8200 Veszprém Egyetem utca 10.
0.02/17 16:15,
  Csarnok: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája - 8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.
0.02/17 16:30,
  Csarnok: PSZF Tornaterme - 3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/17 16:00KKSDMTK Haraszti SasokNagy Viktor, László Zsolt
  Csarnok: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola - 1172 Budapest Akácvirág utca 49.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/17 16:00Bikák KKSzázhalombattai KSE - PedagógusStoller Balázs,
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
0.02/17 19:00PAFC BASKETMiklósi KékRókák KESzájer József, Belák Zoltán
  Csarnok: Paduai Szent Antal Iskola - 2081 Piliscsaba Béla király út 72.
0.02/17 20:00JátékvezetőkGödi SE55-57 (16-11, 21-6, 13-22, 5-18)Németh Patrik, Nagy-Pál Petra
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/17 14:00Szentendrei KSE U21Hernádi KA U21,
  Csarnok: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok - 2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/17 11:00Szentendrei KSEPARTHUS KSZ97-34 (29-12, 21-8, 21-4, 26-10)Lázár Zs. György, Kondrák Mihály dr.
  Csarnok: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok - 2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.
 Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/17 13:00PAFC BASKETSzázhalombattai KSE Batta Boys46-50 (5-13, 20-12, 6-9, 15-16)Czupi Márton, Kovács András dr.
  Csarnok: Paduai Szent Antal Iskola - 2081 Piliscsaba Béla király út 72.
 Pest Megye - Gyermek - B. Domokos Irma Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
4.02/17 10:00Esztergomi KE U12Monor SE,
  Csarnok: Dobó Katalin Gimnázium - 2500 Esztergom Bánomi út 8.
4.02/17 11:00Esztergomi KE U12Atom City - Atomerőmű SE11-106 (2-22, 5-29, 2-32, 2-23)Kovács Róbert,
  Csarnok: Dobó Katalin Gimnázium - 2500 Esztergom Bánomi út 8.
4.02/17 13:00Atom City - Atomerőmű SEEsztergomi KE U12,
  Csarnok: Dobó Katalin Gimnázium - 2500 Esztergom Bánomi út 8.
 Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
5.02/17 10:00Taksonyi ÖrdögökGödöllői SportklubHorváth Csongor, Horváth Emese
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.
5.02/17 11:45PSKTaksonyi ÖrdögökHorváth Csongor, Horváth Emese
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.
5.02/17 13:30Gödöllői SportklubPSKMészáros Anna,
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/17 17:30Gödöllői SportklubMonor SELázár Zs. György, Mészáros Anna
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.
 Pest Megye - Leány Kadett - Veres László Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/17 16:00Gödöllői SportklubPARTHUS KSZMészáros Anna,
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.
 Veszprém Megye U12 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
3.02/17 09:45Tapolcai TigrisekPápai KC,
  Csarnok: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola - 8300 Tapolca, Bárdos Lajos u. 1-5.
3.02/17 11:00BalatonfüredTapolcai Párducok ,
  Csarnok: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola - 8300 Tapolca, Bárdos Lajos u. 1-5.
3.02/17 12:15,
  Csarnok: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola - 8300 Tapolca, Bárdos Lajos u. 1-5.
3.02/17 13:30,
  Csarnok: Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola - 8300 Tapolca, Bárdos Lajos u. 1-5.