Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/16

 Férfi NB I. B Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/16 17:30MEAFCMTK Törökbálint67-59 (20-14, 21-15, 17-8, 9-22)Rácz Zsolt, Borgula György
  Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
18.02/16 19:30Knipl Kft. Bonyhádi KSEVásárhelyi Kosársuli93-90 (23-20, 26-18, 21-28, 23-24)Lövész Csaba, Maár Gábor
  Csarnok: Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - 7173 Zomba Rákóczi utca 84.
 Férfi NB I. B Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/16 17:30SMAFCFord Ivanics-Budafok59-74 (17-19, 16-14, 13-15, 13-26)Horváth Alajos, Benedek Zoltán
  Csarnok: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok - 9400 Sopron Ady Endre utca 5.
18.02/16 17:45Motax-Pápai KCFalco KC Szombathely U23Goda László, Vida Béla
  Csarnok: Pápa Városi Sportcsarnok - 8500 Pápa Várkert utca 4.
 Női Amatőr NB I. Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/16 16:00Bajai Női Kosárlabda KlubFONTI TRANS-Petőfi SE68-72 (-, -, -, -)Varga Zoltán, Vadász Csaba
  Csarnok: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok - 6500 Baja Szegedi út 2.
 Férfi NB II. Keleti csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/16 18:30Mezőberényi KKSunshine-NYIKSETóth Cecília, Márkus Gábor
  Csarnok: Molnár Miklós Sportcsarnok - 5650 Mezőberény Luther tér 1.
16.02/16 19:45Gyulai Color KEBékési SZSK U2372-88 (18-22, 17-23, 24-18, 13-25)Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla
  Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.
 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/16 19:00Siófoki KosársuliSoproni Tigrisek KE64-107 (20-34, 16-26, 14-21, 14-26)Pécsi Zsolt, Szőcs Péter
  Csarnok: Krúdy Gyula Szakképző Iskola - 8600 Siófok Koch Róbert utca 8.
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
17.02/16 20:20Ferencváros Szabadidős SEZiccer KSGyőrfy Ruben, Kapros Roland
  Csarnok: Puskás Tivadar Távközlési Technikum - 1097 Budapest Gyáli út 22.
17.02/16 20:40MAFC BMEDunaharaszti MTKMajor Ádám, Nepp László
  Csarnok: Őrmezei utcai Általános Iskola - 1112 Budapest Menyecske utca 2.
 Magyar Kupa, Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
1.02/16 13:00Pécsi VSK-VEOLIAFalco-Vulcano Energia KC Szombathely83-92 (34-25, 16-20, 21-14, 12-33)Papp Péter, Győrffy Pál
  Csarnok: Főnix Csarnok - 4028 Debrecen Kassai út 28.
1.02/16 15:30Zalakerámia ZTE KKAtomerőmű SE58-61 (18-18, 18-17, 12-13, 10-13)Pálla Zoltán, Praksch Péter
  Csarnok: Főnix Csarnok - 4028 Debrecen Kassai út 28.
1.02/16 18:00Alba FehérvárEgis Körmend86-82 (25-19, 23-9, 17-32, 21-22)Földházi Tamás, Benczur Tamás
  Csarnok: Főnix Csarnok - 4028 Debrecen Kassai út 28.
1.02/16 20:30KTE-Duna AszfaltSzolnoki Olaj KK78-89 (22-17, 21-26, 17-23, 18-23)Cziffra Csaba, Kapitány Gellért
  Csarnok: Főnix Csarnok - 4028 Debrecen Kassai út 28.
 NB I. B Piros csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/16 17:30Bonyhádi KSE U20Vásárhelyi Kosársuli U2059-88 (11-24, 14-19, 13-25, 21-20),
  Csarnok: Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - 7173 Zomba Rákóczi utca 84.
18.02/16 19:30MEAFC U20MTK Törökbálint U2060-79 (17-18, 16-16, 13-27, 14-18),
  Csarnok: Miskolci Egyetem, Körcsarnok - 3515 Miskolc Egyetemváros
 NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/16 19:30SMAFC U20Ford Ivanics-Budafok U2079-81 (22-25, 22-24, 17-15, 18-17),
  Csarnok: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok - 9400 Sopron Ady Endre utca 5.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/16 16:30Százhalombattai KSEBudaörsi DSE/B,
  Csarnok: -
0.02/16 17:45Budapest CsepelÚjpest-MT/B,
  Csarnok: -
0.02/16 17:45Nagykőrösi SólymokSZEDEÁK/B,
  Csarnok: -
0.02/16 18:00AKMÉ Körmendi TörpördögökGyőri KC,
  Csarnok: -
 Fiú Kadett, Rájátszás, Felsőház Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
1.02/16 16:3094-81 (32-24, 15-12, 19-25, 28-20),
  Csarnok: Tóth Árpád Gimnázium - 4024 Debrecen Szombathy István utca 12.
 Fiú Kadett, Rájátszás, Alsóház, Kelet Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
1.02/16 17:3065-74 (13-19, 19-20, 19-19, 14-16),
  Csarnok: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája - 4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12.
 Fiú Kadett, Rájátszás, Alsóház, Nyugat Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/16 15:3070-59 (17-16, 16-11, 26-12, 11-20),
  Csarnok: Körmend Városi Sportcsarnok - 9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36.
 Győr-Moson-Sopron Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
9.02/16 19:15MS-ClubAll Star BowlingRokob Krisztián, Kovács Zoltán Sop
  Csarnok: Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma - 9400 Sopron Ferenczy János utca 7.
 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
11.02/16 18:00Club 96 TiszaújvárosTiszaújváros Phoenix,
  Csarnok: Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium - 3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
6.02/16 19:15Lehel KosársuliTörökszentmiklósi KSE85-72 (30-19,27-17,15-14,13-22)Gál János, Zahorán Kitti Mária
  Csarnok: Apponyi Általános Iskola - 5100 Jászberény Bajcsy utca 1.
9.02/16 19:15Tiszakécske VSESzolnoki Olaj KK U1961-75 (18-16,14-13,14-32,15-14)Fodor Attila, Kovács Csaba
  Csarnok: Tiszakécske Városi Sportcsarnok - 6060 Tiszakécske Templom tér 3.
 Zala Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/16 19:00RebelsKertvárosi Kommandó38-67 (8-15,4-21,11-18,15-13)Szalai Zsolt, Németh Sándor
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
13.02/16 20:15Kertvárosi LSCLenti KK48-62 (12-9,16-20,11-21,9-12)Szalai Zsolt, Németh Sándor
  Csarnok: Ostoros Károly Csarnok - 8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/16 19:00NKE SEBLF Palota/AGaál István, Lövei László
  Csarnok: Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka - 1118 Budapest Mányoki út 9.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/16 19:30Hernádi KABKGDSE63-82 (20-19, 14-18, 16-20, 13-25)Kovács András dr., Magda János
  Csarnok: Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola - 2376 Hernád Fő utca 150.
 Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/16 19:00Gödöllői SportklubVáci Reménység,
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.
0.02/16 19:20Keresztúri SEKLIKK Zsiráfok SE101-53 (27-9, 25-20, 28-12, 21-12)Novák Bence, Kovács Róbert
  Csarnok: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn. - 1172 Budapest Pesti út 80.
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/16 18:30Százhalombattai KSEPAFC BASKET38-69 (8-21, 11-14, 9-12, 10-22)Lázár Zs. György, Szájer József
  Csarnok: Eötvös Lóránd Általános Iskola - 2400 Százhalombatta Liszt Ferenc sétány 2.
 JNSZ Előkészítő (U11) Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/16 17:00Tószegi Vadrózsák vk.Pityke KSEMile Gábor,
  Csarnok: Verseghy Ferenc Gimnázium - 5000 Szolnok Tisza park 1.
 Békés Megye U12 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/16 16:00Békéscsabai KK U12 vegyesBékési SZSK U12 vegyes,
  Csarnok: -
 Veszprém Megye U16 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/16 19:45Várpalota KK/ATapolca VSE 1.,
  Csarnok: Gál Gyula Városi Sportcsarnok - 8100 Várpalota Fehérvári utca9.