Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/10

 Férfi NB I. A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
20.02/10 18:00Atomerőmű SENaturtex-SZTE-Szedeák76-78 (19-15, 18-16, 23-21, 16-26)Győrffy Pál, Jakab László
  Csarnok: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok - 7030 Paks Gesztenyés utca 2.
20.02/10 18:00Zalakerámia ZTE KKEgis Körmend72-77 (21-20, 17-21, 15-8, 19-28)Földházi Tamás, Pálla Zoltán
  Csarnok: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok - 8900 Zalaegerszeg Stadion utca 3.
 Férfi NB I. B Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/10 16:00Budapesti Honvéd SENyíregyháza Blue Sharks95-75 (29-11, 21-31, 27-15, 18-18)Rácz Zsolt, Varga-Záray Kata
  Csarnok: Simon János Kosárlabda Csarnok - 1134 Budapest Dózsa György út 53.
 Férfi NB I. B Zöld csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/10 18:00Óbudai KaszásokBKG-Príma SE73-100 (19-27, 15-24, 25-27, 14-22)Balog György, Goda László
  Csarnok: III. kerületi Sporttelep - 1033 Budapest Rádl árok utca 1.
 Női Amatőr NB I. Piros csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/10 18:00DEAC DSINyíregyházi Kosársuli83-54 (21-12, 19-10, 24-15, 19-17)Mészáros Balázs dr., Lengyel Ádám
  Csarnok: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma - 4029 Debrecen Csengő utca 4.
 Női Amatőr NB I. Fehér csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/10 16:00ELTE-BEAC ÚjbudaSzéchenyi Kosárlabda Akadémia Győr78-49 (18-14, 24-13, 20-10, 16-12)Józsa A. Junior, Németh Patrik
  Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok - 1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.
15.02/10 16:00Tatabányai Kosárlabda ClubSzombathelyi Egyetem70-35 (14-5, 21-13, 18-7, 17-10)Kéri István, Bátovszky Zsolt
  Csarnok: Földi Imre Sportcsarnok - 2800 Tatabánya Szent Borbála utca 19.
 Férfi NB II. Keleti csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/10 15:30Békési SZSK U23Mezőberényi KK83-85 (22-17, 26-22, 22-24, 13-22)Arató Balázs, Komáromi Péter
  Csarnok: Szegedi Kis István Református Gimnázium - 5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.
15.02/10 18:00Gyulai Color KEMEAFC II.90-74 (29-24, 20-10, 17-13, 24-27)Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
  Csarnok: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok - 5700 Gyula Ajtóssy Albert út 2.
 Férfi NB II. Nyugati csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/10 18:00Dombóvári KSEMOGAAC108-44 (32-19, 25-14, 26-6, 25-5)Mintál Csaba, Szalóki Bence
  Csarnok: Szuhay-Sportközpont - 7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.
 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/10 17:00BLF KKJózsefvárosi KC67-87 (14-21, 21-26, 23-23, 9-17)Gorka Szabolcs, Szájer József
  Csarnok: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem - 1151 Budapest Bogáncs utca 51-53.
16.02/10 18:00Szentendrei KSEGödi SE52-76 (19-20, 12-20, 13-21, 8-15)Nagy I. László, Hegedűs Roland
  Csarnok: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok - 2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.
16.02/10 18:00Újpest-MTMAFC BME88-49 (16-11, 20-13, 29-14, 23-11)Szakáll István dr., Pohánka Balázs
  Csarnok: Babits Mihály Gimnázium - 1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.
 Férfi NB II. Közép B csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
16.02/10 17:00Malév SCBKG-Veresegyház73-63 (17-11, 13-20, 22-16, 21-16)Tarnai Gyula, Kapros Roland
  Csarnok: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum - 1185 Budapest Nagyszalonta utca 25.
 NB I. A csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
20.02/10 14:00Zalakerámia ZTE KK U20Egis Körmend U2086-89 (15-19, 18-31, 27-17, 26-22)Földesi Ádám, Szabó Tibor
  Csarnok: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok - 8900 Zalaegerszeg Stadion utca 3.
20.02/10 15:15Atomerőmű SE U20Naturtex-SZTE-Szedeák U2068-94 (17-21, 15-22, 19-28, 17-23)Bálind Attila, Péter Csaba
  Csarnok: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok - 7030 Paks Gesztenyés utca 2.
 NB I. B Piros csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/10 13:30Budapesti Honvéd SE U20Nyíregyháza Blue Sharks U2085-69 (21-21, 17-20, 25-15, 22-13)Lövei László, Pohánka Balázs
  Csarnok: Simon János Kosárlabda Csarnok - 1134 Budapest Dózsa György út 53.
 NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
18.02/10 15:30Óbudai Kaszások U20Zsíros Akadémia U20110-72 (26-20, 42-17, 22-21, 20-14)Major Ádám, Oláh Márk
  Csarnok: III. kerületi Sporttelep - 1033 Budapest Rádl árok utca 1.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/10 14:20BLF KKÚjpest-MT/A69-55 (10-13, 14-20, 25-17, 20-5)Nagy Viktor, Alexis Sancilio
  Csarnok: -
0.02/10 16:30Kiss Lenke KSBudapest Csepel80-71 (20-29, 18-13, 16-19, 26-10)Nepp László, Koncsag Csaba
  Csarnok: -
 Fiú Kadett Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/10 18:00Vásárhelyi Kosársuli/ANagykőrösi Sólymok KE/A65-50 (18-5, 15-14, 16-16, 16-15)Bartucz Csaba László, Utasi Balázs
  Csarnok: -
 Jász-Nagykun-Szolnok Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
3.02/10 14:30Karcagi SESzolnoki Egyesült Királyság68-93 (14-23,26-32,12-14,16-24)Drenyovszki Dániel, Pál-Szabó Dávid
  Csarnok: Karcag Városi Sportcsarnok - 5300 Karcag Kálvin utca 6.
 Somogy Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
13.02/10 90:0Monok SE II.CIFA KSE52-77 (7-20,11-26,17-17,17-14)Csapó Gábor, Mester Milán
  Csarnok: Táncsics Gimnázium - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
13.02/10 12:00Monok SE I.Henger KK93-62 (23-12,27-17,24-25,19-8)Söjtöry Tamás, Koncsek Balázs
  Csarnok: Táncsics Gimnázium - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
7.02/10 13:30Táncsics TKKMeló-Diák KK77-85 (16-15,22-22,18-28,21-20)Söjtöry Tamás, Koncsek Balázs
  Csarnok: Táncsics Gimnázium Sportcsarnok - 7400 Kaposvár Bajcsy Zsilinszky utca 17.
 Budapest, Regionális Kiemelt Férfi Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/10 16:00KKSBudafok/A70-75 (10-16,23-17,18-25,19-17)Kozma Balázs, Szirt Lajos
  Csarnok: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola - 1172 Budapest Akácvirág utca 49.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/10 16:00Szentendrei KSE U21Nagykőrösi Sólymok KE60-90 (12-29, 14-18, 13-21, 21-22)Gyurka Tamás, Rab Domonkos
  Csarnok: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok - 2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.
 Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/10 93:0PAFC BASKETMonor SE84-55 (23-12, 22-21, 26-7, 13-15)Benke Balázs, Németh Kitti
  Csarnok: Paduai Szent Antal Iskola - 2081 Piliscsaba Béla király út 72.
0.02/10 11:00Beszterce Kosárlabda KlubSzentendrei KSE86-30 (21-5, 19-8, 29-4, 17-13)Lázár Zs. György, Krékity Kornél
  Csarnok: Salgótarjáni Intézet - 3100 Salgótarján Kistarján út 7-11.
 Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
5.02/10 90:0Monor SE - BPARTHUS KSZ39-66 (13-16, 8-16, 12-18, 6-16)Horváth Csongor,
  Csarnok: József Attila Gimnázium - 2200 Monor Ady Endre utca 12-14.
5.02/10 10:45PARTHUS KSZVáci Reménység43-33 (20-14, 5-7, 6-6, 12-6)Horváth Csongor,
  Csarnok: József Attila Gimnázium - 2200 Monor Ady Endre utca 12-14.
5.02/10 12:30Váci ReménységMonor SE - B28-41 (12-8, 6-17, 6-6, 4-10)Horváth Csongor,
  Csarnok: József Attila Gimnázium - 2200 Monor Ady Endre utca 12-14.
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/10 10:00Pityke KSESzázhalombattai KSE65-54 (12-15, 18-11, 20-12, 15-16)Kovács András dr., Vigh Balázs
  Csarnok: Petőfi Sándor Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Vadas utca 2.