Név:
E-mail:
Műsor - 2018/02/01

 Férfi NB II. Közép A csoport Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
15.02/01 20:30Dunaharaszti MTKBKGDSE-Szigetszentmiklós81-87 (19-24, 14-22, 35-21, 13-20)Oláh Márk, Matics Sándor
  Csarnok: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium - 2330 Dunaharaszti Eötvös utca 52.
 Fiú Junior, Regionális Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/01 17:15Szolnoki Olaj KKBékési SzSK86-79 (27-25, 21-15, 20-25, 18-14),
  Csarnok: -
0.02/01 17:15Vásárhelyi KosársuliKecskeméti KA77-74 (16-19, 18-16, 22-22, 21-17),
  Csarnok: -
 Horváth Judit - Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/01 17:30KSC SzekszárdPTE ÁOK Petôfi SE,
  Csarnok: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar - 7100 Szekszárd Rákóczi utca 1.
.02/01 18:40Komló Sport KKGyakorló DSE52-48 (10-14, 14-8, 16-12, 12-14)Kiss Zoltán, Kovács Attila
  Csarnok: Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka - 7300 Komló Eszperantó tér 1.
 Fejér Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
14.02/01 20:10Fehérvár KCFehérvár Express75-74 (24-25,19-11,18-13,14-25)Kocsis József, Fekete Csilla
  Csarnok: MKOSZ Sportcentrum - Székesfehérvár, Ligetsor
14.02/01 20:10Tech LinguaVárpalota87-62 (12-19,22-20,20-3,33-20)Szőcs Péter, Fekete László
  Csarnok: Bory Jenő Általános Iskola - 8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.
 Hajdú-Bihar Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
12.02/01 19:30Debreceni 12-ekZiccer TigrisekFülöp Ádám, Kiss Gabriella
  Csarnok: Bocskai István Általános Iskola - 4242 Hajdúhadház Szilágyi Dezső utca 2-4
12.02/01 19:45DEAC ÖregfiúkZiccer Tigrisek II.61-68 (12-30,16-10,13-7,20-21)Kisházi Béla, Kokas Sándor
  Csarnok: Tóth Árpád Gimnázium - 4024 Debrecen Szombathy István utca 12.
12.02/01 19:50Mikepércsi KSENyíradonyi VVTK62-102 (9-21,18-26,9-30,26-25)Torzsa Péter, Rinyu Péter
  Csarnok: Tóth Árpád Gimnázium - 4024 Debrecen Szombathy István utca 12.
 Vas Megye Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
13.02/01 18:45Büki TKRépcelak SE55-22 (12-7,14-1,14-8,15-6)Polyák Máté, Tóth Gábor Balázs
  Csarnok: Bük Városi Sportcsarnok - 9737 Bük Eötvös utca 11.
 Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/01 19:30Bikák KKJátékvezetők47-58 (8-15, 12-10, 9-22, 18-11)Németh Patrik, Gyurkovics István
  Csarnok: British International School - 1037 Budapest Kiscelli köz 17
 Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/01 15:30Beszterce Kosárlabda KlubGödöllői Sportklub81-54 (19-14, 20-19, 31-8, 11-13)Kovács András dr., Agócs Gábor
  Csarnok: Salgótarjáni Intézet - 3100 Salgótarján Kistarján út 7-11.
 Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/01 20:00Nagykőrösi Sólymok KESzázhalombattai KSE65-54 (23-13, 11-13, 23-16, 8-12)Gyurka Tamás, Novák Bence
  Csarnok: Rákóczi Általános Iskola - 2750 Nagykőrös Kecskeméti utca 39-41.
 Pest Megye - Leány Kadett - Veres László Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/01 18:15Miklósi KékGólyákPARTHUS KSZ73-17 (16-2, 18-4, 22-4, 17-7)Belák Zoltán, Cselóczki Mátyás
  Csarnok: Miklóssy János Sportközpont - 6090 Kunszentmiklós Erzsébet tér 5.
 JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/01 18:00Törökszentmiklósi KSE vk.Szolnoki MÁV SE vk.39-81 (9-23, 5-19, 18-25, 10-14)Gyenge Gábor, Mezei Tibor
  Csarnok: Bercsényi Gimnázium - 5200 Törökszentmiklós Almásy út 1.
 JNSZ Előkészítő (U11) Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
.02/01 17:00Szolnoki RókákMezőtúri Ref. Koll. - Túri DSE99-9 (20-0, 27-7, 16-0, 36-2)Farkas János, Mile Gábor
  Csarnok: Mezőtúri Református Kollégium - 5400 Mezőtúr Kossuth Lajos út 2.
 Veszprém Megye U16 Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/01 17:30Tapolca VSE 1.Várpalota KK/B,
  Csarnok: Kazinczy Ferenc Tagintézmény - 8300 Tapolca Kazinczy tér 4.
 Amerikai Iskolák Kupája Részletes műsor     
F Dátum Hazai Vendég Eredmény Játékvezetők
0.02/01 16:30Varsity GirlsBISBCzupi Márton, Szájer József
  Csarnok: Amerikai Nemzetközi Iskola 1. pálya - 2094 Nagykovácsi Nagykovácsi út 4.