MKOSZ
magyar angol
FELIRATKOZÁS A HÍRLEVÉLRE
Férfi
NB I.
A csoport
Női
NB I.
A csoport
Élő mérkőzések

Férfi NB I. A csoport
Szeged
MAFC
10/25
18:00
7. (1-1)   -   13. (0-2)
JKSE
Körmend
10/25
18:00
12. (0-2)   -   10. (0-3)
PVSK
Alba
10/25
18:30
11. (0-3)   -   4. (2-1)
NYKK
Sopron
10/25
16:30
2. (3-0)   -   3. (3-0)


Férfi NB I. B Keleti csoport
Békési SzSK
Tiszaújváros
10/25
18:00
6. (1-1)   -   2. (2-0)
Eger
Bp. Honvéd
10/25
16:00
3. (1-1)   -   7. (1-1)
Kaszások
Vásárhely
10/25
18:00
9. (1-1)   -   1. (2-0)
Szolnoki Olaj U23
DEAC
10/25
19:30
10. (1-1)   -   8. (1-1)


NB I. B Keleti csoport, Fiú U21
Salgótarján
Budafok
10/24
15:30
. (-)   -   . (-)
Békési SzSK
Tiszaújváros
10/25
20:00
. (-)   -   . (-)
Eger
Bp. Honvéd
10/25
18:00
. (-)   -   . (-)
Kaszások
Vásárhely
10/25
15:30
. (-)   -   . (-)


Férfi NB I. B Nyugati csoport
Baja
Gy?r
10/25
17:00
12. (0-2)   -   9. (0-1)
MTK
Vasas
10/25
17:00
2. (2-0)   -   11. (0-1)


NB I. B Nyugati csoport, Fiú U21
Bonyhád
SMAFC
10/24
20:00
. (-)   -   . (-)
Oroszlány
Pápai KC
10/24
16:30
. (-)   -   . (-)
Baja
Gy?r
10/25
19:00
. (-)   -   . (-)
MTK
Vasas
10/25
19:15
. (-)   -   . (-)


Férfi NB II. Közép A csoport
Újpest-Megyeri Tigrisek
Dunaharaszti
10/25
17:00
13. (0-1)   -   6. (1-1)


Fiú serdülő
Budaörsi DSE
Alba Fehérvár - ARSC - DKKA / B
10/25
16:00
. (-)   -   . (-)
Szerencsi VSE
Salgótarjáni KI
10/24
12:00
. (-)   -   . (-)
Salgótarjáni KI
Szerencsi VSE
10/24
14:00
. (-)   -   . (-)
Dombóvári Kosárlabda Suli
Alisca Sólymok
10/24
15:00
. (-)   -   . (-)
OSE Oroszlánok
PCSLE PAFC
10/25
10:00
. (-)   -   . (-)
Hajdúhadház I.
Karcagi SE
10/25
90:0
. (-)   -   . (-)
Karcagi SE
Hajdúhadház I.
10/25
11:00
. (-)   -   . (-)
Soproni Tigrisek SE / A
Szombathelyi Kosárlabda Akadémia
10/25
15:00
. (-)   -   . (-)


Fiú junior - Alapszakasz - Kelet
10/25
12:00
6. (0-3)   -   2. (3-1)


Fiú junior - Alapszakasz - Nyugat
10/25
15:00
5. (1-2)   -   1. (3-0)


Női NB I. A csoport
Sopron
Zala Volán
10/25
18:00
4. (1-0)   -   8. (0-1)
PINKK Pécsi 424
Cegléd
10/25
18:00
3. (1-0)   -   6. (0-1)
PEAC
Gy?r
10/25
16:00
1. (1-0)   -   2. (1-0)
Vasas
MTK
10/25
18:00
10. (0-1)   -   7. (0-1)


Amatőr Női NB Keleti csoport
NyKS
Kecskemét
10/25
17:00
3. (3-0)   -   5. (2-1)


Amatőr Női NB Nyugati csoport
Baja
TFSE
10/25
18:00
7. (0-2)   -   3. (3-0)


Leány junior
Vasas Akadémia
MTK Budapest
10/25
15:30
9. (1-1)   -   10. (1-1)



Videk
 
Get the Flash Player to see this player.

Médiapartner
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport

SportKlub DigiSport
MKOSZ Programok
© 2014 kosarsport.hu | Impresszum | Médiaajánlat | Szerzői jogok | Adatvédelem