Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 Öregkaszások  
 Szentendrei KS.  
2015/03/29 15:00
Férfi NB II. Kö A
 Százhalombatta.  
 Közgáz/A  
2015/03/29 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Tehetséges Fia.  
 BKG DSE  
2015/03/29 18:00
Férfi NB II. Kö A
 MAFC Martos  
 TFSE  
2015/03/29 18:00
Férfi NB II. Kö B
 HIDIGUT-Hidegk.  
 K?bánya Old Bo.  
2015/03/29 16:00
Férfi NB II. Kö B
 BLF Palota  
 Toldy Viziváro.  
2015/03/29 17:00
Női NB I. A 1-8.
 Győr  
 Sopron  
2015/03/30 18:00
Női NB I. A 1-8.
 DVTK  
 PEAC  
2015/03/30 18:30
Női NB I. A 1-8.
 PINKK Pécsi 42.  
 Cegléd  
2015/03/30 19:00
Női NB I. A 1-8.
 Zala Volán  
 Szekszárd  
2015/03/31 17:00
Női NB I. A 1-8.
 Cegléd  
 PINKK Pécsi 42.  
2015/03/31 18:00
Amatőr Női NB I. 1-8.
 Tatabánya  
 BEAC  
2015/03/29 16:00
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Soproni Sporti.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Atomerőmű SE  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Békési SZSK  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szombathelyi K.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Szerencsi VSE  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 Bajai Bácska  
2015/03/29 10:45
Fiú kadett - Felsőház
 Soproni Sporti.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/29 13:00
Leány kad. Felsőház
 Soproni Darazs.  
 Kecskeméti Kos.  
2015/03/29 14:30
Élő mérkőzések

Férfi NB I. B Keleti csoport
Szolnoki Olaj U23
Eger
68
76
4. negyed, 10. perc
DEAC
Salgótarján
84
80
4. negyed, 10. perc


Amatőr Női NB, rájátszás az 1-8. helyért
Szeged
BKG DSE
83
70
4. negyed, 10. perc


Amatőr Női NB, rájátszás a 9-16. helyért
DVTK
MAFC
74
47
4. negyed, 10. perc


Fiú junior
SZEDEÁK
ELITE Basket Törökbálint
62
60
4. negyed, 10. perc


Fiú serdülő
GKS-Nyíregyháza / A
Kaposvári KK Delfinek / A
72
99
4. negyed, 10. perc
Zsíros Akadémia
Szolnoki VSI
58
74
4. negyed, 10. perc
Kosárlabda Akadémia Pécs / A
Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI
64
62
4. negyed, 10. perc
ZTE KK / A
Budapesti Honvéd
95
74
4. negyed, 10. perc


Leány kadett
UNI Győr / A
DVTK-ÉLKSK
88
63
4. negyed, 10. perc


Leány kadett - Rájátszás - Felsőház
Atomerőmű KSC Szekszárd
Vasas Akadémia
41
103
4. negyed, 10. perc


Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Alsóház
JKSE
NYKK
62
62
4. negyed, 1. perc


Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Középház
Szeged
Szombathely
77
80
4. negyed, 1. perc


Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért
Szekszárd
Zala Volán
60
43
3. negyed, 10. perc


Férfi NB I. B Keleti csoport
Kaszások
Mercedes-Benz
57
44
3. negyed, 8. perc


NB I. B Keleti csoport, Fiú U21
DEAC
Salgótarján
27
13
1. negyed, 7. perc


Férfi NB II. Közép A csoport
Öregkaszások
Szentendrei KSE
03/29
15:00
9. (7-12)   -   10. (7-12)
Százhalombatta
Közgáz/A
03/29
17:00
8. (8-9)   -   2. (16-3)
Tehetséges Fiatalok II.
BKG DSE
03/29
18:00
13. (3-14)   -   3. (16-4)
MAFC Martos
TFSE
03/29
18:00
1. (18-2)   -   7. (11-8)


Férfi NB II. Közép B csoport
HIDIGUT-Hidegkúti KK
K?bánya Old Boys
03/29
16:00
15. (2-19)   -   4. (14-5)
BLF Palota
Toldy Vizivárosi Hódok
03/29
17:00
8. (10-11)   -   11. (8-13)


Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért
Győr
Sopron
03/30
18:00
4. (2-1)   -   1. (2-0)
DVTK
PEAC
03/30
18:30
3. (2-1)   -   2. (3-1)
PINKK Pécsi 424
Cegléd
03/30
19:00
5. (1-2)   -   8. (0-2)
Zala Volán
Szekszárd
03/31
17:00
7. (0-2)   -   6. (1-2)
Cegléd
PINKK Pécsi 424
03/31
18:00
8. (0-2)   -   5. (1-2)


Amatőr Női NB, rájátszás az 1-8. helyért
Tatabánya
BEAC
03/29
16:00
3. (16-2)   -   1. (17-1)


Fiú serdülő
Budaörsi DSE
Soproni Sportiskola / A
03/29
90:0
. (-)   -   . (-)
Körmendi Törpördögök / A
Alisca Sólymok
03/29
90:0
. (-)   -   . (-)
ELITE Basket Törökbálint
Soproni Tigrisek SE / A
03/29
90:0
. (-)   -   . (-)
Szolnoki VSI
GY?R-SZOL Győri KC / A
03/29
90:0
. (-)   -   . (-)
Alba Fehérvár - ARSC - DKKA / A
Vasas Akadémia / A
03/29
90:0
. (-)   -   . (-)
Kiss Lenke KS
Atomerőmű SE
03/29
90:0
. (-)   -   . (-)
JKSE Kosársuli
MAFC Kosársuli / A
03/29
10:45
. (-)   -   . (-)
Óbudai Kaszások
Békési SZSK
03/29
10:45
. (-)   -   . (-)
SZEDEÁK / A
Szombathelyi Kosárlabda Akadémia / B
03/29
10:45
. (-)   -   . (-)
Vásárhelyi KS
Ziccer Tigrisek KS
03/29
10:45
. (-)   -   . (-)
Egri KOK VSI
Szerencsi VSE
03/29
10:45
. (-)   -   . (-)
OSE Oroszlánok
Bajai Bácska
03/29
10:45
. (-)   -   . (-)


Fiú kadett - Rájátszás - Felsőház
Soproni Sportiskola / A
Szolnoki VSI
03/29
13:00
1. (9-2)   -   5. (5-7)


Leány kadett - Rájátszás - Felsőház
Soproni Darazsak Akadémia
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
03/29
14:30
3. (7-4)   -   7. (3-9)




A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
MKOSZ Programok
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok