Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 NKE-KTK DSE  
2015/03/05 20:00
Férfi NB II. Kö B
 JKC  
 Malév  
2015/03/05 20:40
Fiú U21 NB I. A
 ZTE  
 KTE  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 Alba-DKKA  
 Szombathely  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 MAFC  
 Sopron  
2015/03/07 15:15
Fiú U21 NB I. A
 JKSE  
 NYKK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Tiszaújváros  
 DEAC  
2015/03/06 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Budafok  
 Vásárhely  
2015/03/06 19:45
Fiú U21 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2015/03/06 20:00
Fiú U21 NB I. B K
 Békési SzSK  
 Eger  
2015/03/08 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Veszprém  
 SMAFC  
2015/03/06 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Vasas  
 Bonyhád  
2015/03/07 18:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Baja  
 Oroszlány  
2015/03/07 19:00
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Atomerőmű SE  
 Körmendi Törpö.  
2015/03/07 11:15
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/07 11:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/07 12:00
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Szolnoki VSI  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Békési SZSK  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 ELITE Basket T.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Soproni Tigris.  
2015/03/07 13:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 13:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 ZTE KK / A  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Bajai Bácska  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Budapesti Honv.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Soproni Sporti.  
2015/03/07 17:30
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 19:15
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szerencsi VSE  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Békési SZSK  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 ELITE Basket T.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/08 93:0
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Vásárhelyi KS  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Egri KOK VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GKS-Nyíregyház.  
2015/03/08 11:15
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 15:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/08 16:45
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 PEAC - Kosárla.  
2015/03/05 90:0
Leány junior
 UNI Győr - Szé.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/05 11:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti KC  
2015/03/05 13:00
Leány junior
 Csata DSE  
 MTK Budapest  
2015/03/05 15:00
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/05 17:00
Leány junior
 PEAC - Kosárla.  
 UNI Győr - Szé.  
2015/03/05 19:00
Fiú kadett - Alsóház, Nyugat
 Soproni Tigris.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/05 17:30
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
 Zalakerámia ZT.  
 Kaposvári KK  
2015/03/05 17:00
Élő mérkőzések

Férfi NB II. Közép A csoport
BKG DSE
NKE-KTK DSE
03/05
20:00
2. (14-3)   -   12. (4-13)


Férfi NB II. Közép B csoport
JKC
Malév
03/05
20:40
14. (4-13)   -   7. (11-7)


NB I. A csoport, Fiú U21
ZTE
KTE
03/07
15:00
9. (10-13)   -   7. (13-10)
Alba-DKKA
Szombathely
03/07
15:00
2. (19-4)   -   1. (20-3)
MAFC
Sopron
03/07
15:15
8. (11-12)   -   6. (13-9)
JKSE
NYKK
03/07
15:30
13. (3-20)   -   5. (14-9)
Körmend
ASE
03/07
15:30
11. (4-18)   -   12. (4-19)
Szeged
PVSK
03/07
15:30
3. (18-5)   -   4. (14-9)


NB I. B Keleti csoport, Fiú U21
Tiszaújváros
DEAC
03/06
15:30
9. (1-12)   -   1. (13-0)
Budafok
Vásárhely
03/06
19:45
6. (7-6)   -   5. (7-6)
Bp. Honvéd
Kaszások
03/06
20:00
2. (12-2)   -   4. (9-6)
Békési SzSK
Eger
03/08
17:00
8. (4-10)   -   10. (1-13)


NB I. B Nyugati csoport, Fiú U21
Veszprém
SMAFC
03/06
17:00
4. (8-4)   -   9. (1-11)
Vasas
Bonyhád
03/07
18:00
1. (11-0)   -   8. (1-9)
Baja
Oroszlány
03/07
19:00
2. (10-2)   -   5. (6-5)


Fiú serdülő
Kiss Lenke KS
Alisca Sólymok
03/07
11:00
. (-)   -   . (-)
Bajai Bácska
Kosárlabda Akadémia Pécs / A
03/07
11:00
. (-)   -   . (-)
Budaörsi DSE
Kaposvári KK Delfinek / A
03/07
11:00
. (-)   -   . (-)
Szombathelyi Kosárlabda Akadémia / B
OSE Oroszlánok
03/07
11:00
. (-)   -   . (-)
Atomerőmű SE
Körmendi Törpördögök / A
03/07
11:15
. (-)   -   . (-)
SZEDEÁK / A
MAFC Kosársuli / A
03/07
11:45
. (-)   -   . (-)
GKS-Nyíregyháza / A
Ziccer Tigrisek KS
03/07
12:00
. (-)   -   . (-)
Óbudai Kaszások
Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI
03/07
12:45
. (-)   -   . (-)
Vásárhelyi KS
Szolnoki VSI
03/07
12:45
. (-)   -   . (-)
Szolnoki VSI
Békési SZSK
03/07
12:45
. (-)   -   . (-)
Egri KOK VSI
ELITE Basket Törökbálint
03/07
12:45
. (-)   -   . (-)
Zsíros Akadémia
JKSE Kosársuli
03/07
12:45
. (-)   -   . (-)
Szerencsi VSE
Soproni Tigrisek SE / A
03/07
13:00
. (-)   -   . (-)
Soproni Sportiskola / A
GY?R-SZOL Győri KC / A
03/07
13:45
. (-)   -   . (-)
Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI
ZTE KK / A
03/07
17:00
. (-)   -   . (-)
Szolnoki VSI
Kiss Lenke KS
03/07
17:00
. (-)   -   . (-)
Békési SZSK
Bajai Bácska
03/07
17:00
. (-)   -   . (-)
ELITE Basket Törökbálint
Budaörsi DSE
03/07
17:00
. (-)   -   . (-)
JKSE Kosársuli
Szombathelyi Kosárlabda Akadémia / B
03/07
17:00
. (-)   -   . (-)
MAFC Kosársuli / A
Budapesti Honvéd
03/07
17:00
. (-)   -   . (-)
Ziccer Tigrisek KS
Soproni Sportiskola / A
03/07
17:30
. (-)   -   . (-)
Óbudai Kaszások
Alba Fehérvár - ARSC - DKKA / A
03/07
18:45
. (-)   -   . (-)
Vásárhelyi KS
Alisca Sólymok
03/07
18:45
. (-)   -   . (-)
Szolnoki VSI
Kosárlabda Akadémia Pécs / A
03/07
18:45
. (-)   -   . (-)
Egri KOK VSI
Kaposvári KK Delfinek / A
03/07
18:45
. (-)   -   . (-)
Zsíros Akadémia
OSE Oroszlánok
03/07
18:45
. (-)   -   . (-)
SZEDEÁK / A
Vasas Akadémia / A
03/07
18:45
. (-)   -   . (-)
GKS-Nyíregyháza / A
GY?R-SZOL Győri KC / A
03/07
19:15
. (-)   -   . (-)
Alba Fehérvár - ARSC - DKKA / A
Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI
03/08
90:0
. (-)   -   . (-)
Alisca Sólymok
Szolnoki VSI
03/08
90:0
. (-)   -   . (-)
Körmendi Törpördögök / A
Szerencsi VSE
03/08
90:0
. (-)   -   . (-)
Kosárlabda Akadémia Pécs / A
Békési SZSK
03/08
90:0
. (-)   -   . (-)
Kaposvári KK Delfinek / A
ELITE Basket Törökbálint
03/08
90:0
. (-)   -   . (-)
Vasas Akadémia / A
MAFC Kosársuli / A
03/08
90:0
. (-)   -   . (-)
OSE Oroszlánok
JKSE Kosársuli
03/08
90:0
. (-)   -   . (-)
GY?R-SZOL Győri KC / A
Ziccer Tigrisek KS
03/08
93:0
. (-)   -   . (-)
ZTE KK / A
Óbudai Kaszások
03/08
10:45
. (-)   -   . (-)
Kiss Lenke KS
Vásárhelyi KS
03/08
10:45
. (-)   -   . (-)
Soproni Tigrisek SE / A
Atomerőmű SE
03/08
10:45
. (-)   -   . (-)
Bajai Bácska
Szolnoki VSI
03/08
10:45
. (-)   -   . (-)
Budapesti Honvéd
SZEDEÁK / A
03/08
10:45
. (-)   -   . (-)
Budaörsi DSE
Egri KOK VSI
03/08
10:45
. (-)   -   . (-)
Szombathelyi Kosárlabda Akadémia / B
Zsíros Akadémia
03/08
10:45
. (-)   -   . (-)
Soproni Sportiskola / A
GKS-Nyíregyháza / A
03/08
11:15
. (-)   -   . (-)
Szerencsi VSE
Atomerőmű SE
03/08
15:00
. (-)   -   . (-)
Körmendi Törpördögök / A
Soproni Tigrisek SE / A
03/08
16:45
. (-)   -   . (-)


Leány junior
Soproni Darazsak
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs
03/05
90:0
11. (13-8)   -   21. (3-19)
UNI Győr - Széchenyi KA
Zsíros Akadémia
03/05
11:00
6. (15-6)   -   14. (5-7)
Vasas Akadémia
Kecskeméti KC
03/05
13:00
5. (16-6)   -   1. (11-1)
Csata DSE
MTK Budapest
03/05
15:00
10. (14-8)   -   16. (8-14)
Soproni Darazsak
Zsíros Akadémia
03/05
17:00
11. (13-8)   -   14. (5-7)
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs
UNI Győr - Széchenyi KA
03/05
19:00
21. (3-19)   -   6. (15-6)


Fiú kadett - Rájátszás - Alsóház, Nyugat
Soproni Tigrisek SE
Szombathelyi Kosárlabda Akadémia
03/05
17:30
4. (0-1)   -   1. (2-0)


Fiú junior - Rájátszás - Alsóház, Nyugat
Zalakerámia ZTE KK
Kaposvári KK
03/05
17:00
4. (0-5)   -   2. (3-2)




A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
MKOSZ Programok
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok