Név:
E-mail:
Férfi NB I. B 1-8.
 MTK  
 TF-BP  
2015/05/29 19:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Salgótarján  
 Vásárhely  
2015/05/30 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Falco II.  
 Békési SzSK  
2015/05/30 17:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Mercedes-Benz  
 SMAFC  
2015/05/29 20:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Mercedes-Benz  
 SMAFC  
2015/05/29 20:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Mercedes-Benz  
 Vasas  
2015/05/30 17:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Mercedes-Benz  
 Vasas  
2015/05/30 17:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Kaszások  
 SMAFC  
2015/05/30 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Kaszások  
 SMAFC  
2015/05/30 18:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Szolnoki VSI  
2015/05/28 90:0
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/05/28 11:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Körmendi Törpö.  
2015/05/28 13:00
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Alba Fehérvár  
2015/05/28 15:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 MAFC Kosársuli.  
2015/05/28 17:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Budapesti Honv.  
2015/05/28 19:00
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 ZTE KK / A  
2015/05/29 90:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Körmendi Törpö.  
2015/05/29 11:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Szolnoki VSI  
2015/05/29 13:00
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Bajai Bácska  
2015/05/29 15:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Alba Fehérvár  
2015/05/29 17:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Vasas Akadémia.  
2015/05/29 19:00
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Csata DSE  
2015/05/27 19:30
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Vasas Akadémia.  
2015/05/28 90:0
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 Kosárlabda Aka.  
2015/05/28 90:0
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 BEAC -Újbuda /.  
2015/05/28 11:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 Vasas Akadémia.  
2015/05/28 11:00
Leány serdülő
 CEKK  
 Bajai NKK  
2015/05/28 13:00
Leány serdülő
 Atomerőmű KSC  
 UNI Győr - Szé.  
2015/05/28 13:00
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 DKA - DSI  
2015/05/28 15:00
Leány serdülő
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2015/05/28 15:00
Leány serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 Kecskeméti Kos.  
2015/05/28 17:00
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 Vasas Akadémia.  
2015/05/28 17:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Dávid Kornél  
2015/05/28 19:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Török Flóris  
2015/05/28 19:00
Leány serdülő
 DKA - DSI  
 CEKK  
2015/05/29 90:0
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 Bajai NKK  
2015/05/29 11:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Kosárlabda Aka.  
2015/05/29 13:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 NyFSE-NyKS  
2015/05/29 15:00
Leány serdülő
 Bajai NKK  
 DKA - DSI  
2015/05/29 17:00
Leány serdülő
 CEKK  
 DVTK-ÉLKSK  
2015/05/29 19:00
Élő mérkőzések

Leány serdülő
Soproni Darazsak Akadémia / A
UNI Győr - Széchenyi KA / A
94
61
4. negyed, 10. perc
Csata DSE
Atomerőmű KSC Szekszárd
91
52
4. negyed, 10. perc
Dávid Kornél KA
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
97
80
4. negyed, 10. perc
Vasas Akadémia
BEAC -Újbuda / A
101
49
4. negyed, 10. perc
Soproni Darazsak Akadémia / A
Atomerőmű KSC Szekszárd
115
71
4. negyed, 10. perc


Férfi NB I. B csoport, Keresztbejátszás az 1-8. helyért
Pápai KC
Baja
72
63
4. negyed, 1. perc


Férfi NB I. B csoport, rájátszás a 17-24. helyért
Szolnoki Olaj U23
Győr
30
31
2. negyed, 10. perc
Szolnoki Olaj U23
Győr
30
31
2. negyed, 10. perc


Férfi NB I. B csoport, Keresztbejátszás a 9-16. helyért
Veszprém
Bp. Honvéd
46
35
2. negyed, 9. perc


Férfi NB I. B csoport, rájátszás a 17-24. helyért
Mercedes-Benz
SMAFC
05/29
20:00
6. (8-19)   -   3. (11-17)
Mercedes-Benz
Vasas
05/30
17:00
6. (8-19)   -   7. (7-21)
Kaszások
SMAFC
05/30
18:00
2. (11-17)   -   3. (11-17)


Leány serdülő
UNI Győr - Széchenyi KA / A
Csata DSE
05/27
19:30
. (-)   -   . (-)
Dávid Kornél KA
BEAC -Újbuda / A
05/28
11:00
. (-)   -   . (-)
Török Flóris - Törekvés SE
Vasas Akadémia/B
05/28
11:00
. (-)   -   . (-)
CEKK
Bajai NKK
05/28
13:00
. (-)   -   . (-)
Atomerőmű KSC Szekszárd
UNI Győr - Széchenyi KA / A
05/28
13:00
. (-)   -   . (-)
DVTK-ÉLKSK
DKA - DSI
05/28
15:00
. (-)   -   . (-)
Csata DSE
Soproni Darazsak Akadémia / A
05/28
15:00
. (-)   -   . (-)
BEAC -Újbuda / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
05/28
17:00
. (-)   -   . (-)
NyFSE-NyKS
Vasas Akadémia/B
05/28
17:00
. (-)   -   . (-)
Vasas Akadémia
Dávid Kornél KA
05/28
19:00
. (-)   -   . (-)
Kosárlabda Akadémia Pécs / A
Török Flóris - Törekvés SE
05/28
19:00
. (-)   -   . (-)
DKA - DSI
CEKK
05/29
90:0
. (-)   -   . (-)
DVTK-ÉLKSK
Bajai NKK
05/29
11:00
. (-)   -   . (-)
Vasas Akadémia/B
Kosárlabda Akadémia Pécs / A
05/29
13:00
. (-)   -   . (-)
Török Flóris - Törekvés SE
NyFSE-NyKS
05/29
15:00
. (-)   -   . (-)
Bajai NKK
DKA - DSI
05/29
17:00
. (-)   -   . (-)
CEKK
DVTK-ÉLKSK
05/29
19:00
. (-)   -   . (-)




A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
MKOSZ Programok
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok