Név:
E-mail:
Női NB I. A 1-8.
 UNIQA Sopron  
 Szekszárd  
2017/04/28 18:00
Női NB I. A 1-8.
 Vasas  
 ZTE NKK  
2017/04/28 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Veszprém  
 MEAFC  
2017/04/28 17:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Győr  
 Vásárhely  
2017/04/28 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 DEAC  
 Oroszlány  
2017/04/28 19:00
Férfi NB I. B 9-16.
 TF-BP  
 PVSK - Kronosz  
2017/04/28 18:30
Férfi NB I. B 9-16.
 Tiszaújváros  
 Nagykőrös  
2017/04/28 18:30
Férfi NB II. Ny
 Kozármisleny-P.  
 Dombóvár  
2017/04/28 20:15
Férfi NB II. Kö A
 SZPA-Cserpes T.  
 Toldy Viziváro.  
2017/04/28 20:00
Férfi NB II. Kö B
 Monori SE  
 Budafok  
2017/04/28 19:00
Férfi NB II. Kö B
 TFSE  
 Kandó FSC  
2017/04/28 19:00
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Lehel Kosársul.  
2017/04/28 20:20
Am. Női NB I. 17-20.
 Kiss Lenke  
 Tata  
2017/04/28 17:00
Fiú junior
 Körmendi Törpö.  
 Tiszaújvárosi  
2017/04/28 17:00
Fiú junior
 Szolnoki Olaj  
 Zalakerámia ZT.  
2017/04/28 19:00
Fiú junior Reg.
 MEAFC - Jezsui.  
 Nyíradonyi VVT.  
2017/04/28 17:15
Fiú junior Reg.
 Nyíradonyi VVT.  
 MEAFC - Jezsui.  
2017/04/28 19:15
Fiú kadett reg.
 Pápai KC  
 Veszprémi UKE  
2017/04/28 16:15
Fiú kadett reg.
 ELITE Basket T.  
 BLF - Ziccer  
2017/04/28 17:30
Fiú kadett reg.
 Szentesi KK  
 Mez?berényi KK.  
2017/04/28 17:50
Fiú kadett reg.
 F?zf?i AK  
 Alba Fehérvár/.  
2017/04/28 18:10
Fiú kadett reg.
 Ifjú Sólymok  
 Alba Fehérvár/.  
2017/04/28 18:15
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Csata DSE  
2017/04/28 15:00
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK  
2017/04/28 15:00
Leány tini
 KSC Szekszárd  
 Dávid Kornél  
2017/04/28 17:00
Leány tini
 Kanizsa DKK /  
 Ziccer Tigrise.  
2017/04/28 17:00
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/04/28 19:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 DVTK-ÉLKSK  
2017/04/28 19:00
Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért - 2016/2017
 
    Legutóbb       Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért      
7. h ZTE Nõi Kosárlabda Klub - Vasas Akadémia 2017.04.26. szerda 90 - 73
3. h CMB CARGO UNI GYÔR - VBW CEKK CEGLÉD 2017.04.26. szerda 91 - 64
5. h PEAC-Pécs - Aluinvent DVTK Miskolc 2017.04.26. szerda 78 - 71
Döntő Atomerõmû KSC Szekszárd - UNIQA Sopron 2017.04.25. kedd 45 - 61
5-8. h Aluinvent DVTK Miskolc - ZTE Nõi Kosárlabda Klub 2017.04.23. vasárnap 82 - 66
5-8. h ZTE Nõi Kosárlabda Klub - Aluinvent DVTK Miskolc 2017.04.20. csütörtök 77 - 69
Előd VBW CEKK CEGLÉD - Atomerõmû KSC Szekszárd 2017.04.19. szerda 67 - 74
Előd CMB CARGO UNI GYÔR - UNIQA Sopron 2017.04.19. szerda 65 - 83
5-8. h Vasas Akadémia - PEAC-Pécs 2017.04.19. szerda 52 - 59
5-8. h Aluinvent DVTK Miskolc - ZTE Nõi Kosárlabda Klub 2017.04.16. vasárnap 81 - 64

    Következik       Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért      
Döntő UNIQA Sopron - Atomerõmû KSC Szekszárd 2017.04.28. péntek 18:00
7. h Vasas Akadémia - ZTE Nõi Kosárlabda Klub 2017.04.28. péntek 18:00
3. h VBW CEKK CEGLÉD - CMB CARGO UNI GYÔR 2017.04.29. szombat 19:15
5. h Aluinvent DVTK Miskolc - PEAC-Pécs 2017.04.30. vasárnap 17:30
Döntő Atomerõmû KSC Szekszárd - UNIQA Sopron 2017.05.01. hétfõ 19:00
3. h CMB CARGO UNI GYÔR - VBW CEKK CEGLÉD 2017.05.02. kedd 18:00
7. h ZTE Nõi Kosárlabda Klub - Vasas Akadémia 2017.05.03. szerda 17:00
Döntő UNIQA Sopron - Atomerõmû KSC Szekszárd 2017.05.04. csütörtök 17:00
5. h PEAC-Pécs - Aluinvent DVTK Miskolc 2017.05.04. csütörtök 18:00
Döntő Atomerõmû KSC Szekszárd - UNIQA Sopron 2017.05.07. vasárnap 16:45

Részletes műsor - Női NB I. A csoport 1-8.Részletes műsor - Női NB I. A csoport 9-11.
Eredménymátrix - alapszakasz


    Ranglisták       Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BURKHOLDER K. 3 ZTE NKK 6 19
2. KUSTER J. 1 PEAC-Pécs 6 17.83
3. GOREE C. 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 6 17
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BURKHOLDER K. 3 ZTE NKK 6 28.67
2. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 5 27.8
3. GOREE C. 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 6 25.33
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 5 7.2
2. KUSTER J. 1 PEAC-Pécs 6 6.83
3. SKORIC M. 4-5 Ceglédi EKK 6 6.83
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. JOVANOVIC T. 4 Aluinvent DVTK Miskolc 6 4.17
2. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 5 4
3. GOREE C. 4-5 CMB CARGO UNI GYÔR 6 2.83
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 5 11.2
2. JOVANOVIC T. 4 Aluinvent DVTK Miskolc 6 10.33
3. BAYS W. 4-5 ZTE NKK 5 9.4
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. MEDGYESSY D. 1 Ceglédi EKK 6 6.33
2. STUDER Á. 1-2 KSC-Szekszárd 4 5.25
3. MANDIC S. 1 PEAC-Pécs 6 5
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 5 2.8
2. BAYS W. 4-5 ZTE NKK 5 2.8
3. THEODOREÁN A. 2-3 KSC-Szekszárd 4 2.5
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. MEDGYESSY D. 1 Ceglédi EKK 6 4.17
2. MANDIC S. 1 PEAC-Pécs 6 4
3. LISEC Eva 4-5 KSC-Szekszárd 5 3.8
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. TOMLINSON L. 4 Aluinvent DVTK Miskolc 7 2.29
2. JUHÁSZ D. 4 PEAC-Pécs 6 1
3. PIRSIC S. 5 KSC-Szekszárd 5 1
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BUJDOSÓ N. 5 Ceglédi EKK 6 39.5
2. MEDGYESSY D. 1 Ceglédi EKK 6 39.17
3. SKORIC M. 4-5 Ceglédi EKK 6 38.33
Teljes lista
(minimum 3 lejátszott mérkőzés)


j plyn
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok