Név:
E-mail:
Női NB I. A
 Aluinvent DVTK.  
 ZTE NKK  
2017/03/25 18:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 BEAC  
2017/03/25 18:00
Női NB I. A
 PINKK-Pécsi 42.  
 MTK  
2017/03/25 18:00
Női NB I. A
 UNIQA Sopron  
 PEAC-Pécs  
2017/03/25 18:00
Női NB I. A
 Vasas  
 Győr  
2017/03/25 18:00
Férfi NB I. B K.
 EKE Eger KOK  
 Bp. Honvéd  
2017/03/25 16:00
Férfi NB I. B K.
 NYKK  
 Vásárhely  
2017/03/25 16:30
Férfi NB I. B K.
 Beszterce KK  
 DEAC  
2017/03/25 18:00
Férfi NB I. B K.
 MAFC  
 Békési SzSK  
2017/03/25 18:00
Férfi NB I. B K.
 Nagykőrös  
 MEAFC  
2017/03/25 18:30
Férfi NB I. B Ny.
 TF-BP  
 Oroszlány  
2017/03/25 18:30
Férfi NB II. K
 Gyulai Color  
 DKA-DEAC  
2017/03/25 13:30
Férfi NB II. K
 Szentesi KK  
 Békéscsaba  
2017/03/25 18:00
Férfi NB II. K
 Mezőberényi KK.  
 Ceglédi KE  
2017/03/25 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BLF KK  
 Közgáz SC és  
2017/03/25 17:00
Férfi NB II. Kö A
 ELTE-BEAC  
 Darazsak Oldbo.  
2017/03/25 18:30
Amatőr Női NB I. K
 Szolnok  
 Kiss Lenke  
2017/03/25 15:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tatabánya  
 BKG DSE  
2017/03/25 16:00
Fiú U20 NB I. B K
 Salgótarján  
 DEAC  
2017/03/25 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 Nagykőrös  
 MEAFC  
2017/03/25 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 TF-BP  
 Oroszlány  
2017/03/25 16:00
Fiú U20 NB I. B K
 EKF-Eger-KOK S.  
 Bp. Honvéd  
2017/03/25 18:00
Fiú U20 NB I. B K
 Nyíregyháza  
 Vásárhely  
2017/03/25 19:00
Fiú kadett - Felsőház
 Vasas Akadémia.  
 Szombathelyi S.  
2017/03/25 14:30
Fiú kadett - Alsóház, Kelet
 Nyírsuli Kosár.  
 Lehel Kosársul.  
2017/03/25 12:00
Fiú kadett - Alsóház, Nyugat
 Körmendi Törpö.  
 Kaposvári KK  
2017/03/25 15:00
Fiú kadett reg.
 Hajdúhadházi  
 Nyíradonyi VVT.  
2017/03/25 10:00
Fiú kadett reg.
 Nyíradonyi VVT.  
 Hajdúhadházi  
2017/03/25 12:00
Fiú kadett reg.
 Kosárlabda Aka.  
 PVSK - Panther.  
2017/03/25 13:30
Fiú kadett reg.
 Marcali VSZSE  
 Dunaújvárosi  
2017/03/25 14:00
Fiú kadett reg.
 Budaörsi DSE  
 Zsíros Akadémi.  
2017/03/25 15:00
Leány kad. Felsőház
 Kosárlabda Aka.  
 DVTK-ÉLKSK  
2017/03/25 16:00
Leány kadett Reg.
 MTK Budapest  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/03/25 10:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/25 93:0
Leány tini reg.
   
   
2017/03/25 10:00
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 KSC Szekszárd  
2017/03/25 11:00
Leány tini
 Csata DSE  
 Pécsi VSK  
2017/03/25 11:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
 Török Flóris  
2017/03/25 11:00
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 Dávid Kornél  
2017/03/25 11:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/25 11:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/25 11:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/25 11:30
Leány tini reg.
   
   
2017/03/25 12:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 Ziccer Tigrise.  
2017/03/25 12:45
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 Kiss Lenke KS  
2017/03/25 12:45
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 Kanizsa DKK /  
2017/03/25 12:45
Leány tini
 MVSI Vadmacská.  
 NyFSE - NyKS /.  
2017/03/25 12:45
Leány tini reg.
   
   
2017/03/25 12:45
Leány tini reg.
   
   
2017/03/25 13:00
Leány tini
 Ziccer Tigrise.  
 UNI Győr - Szé.  
2017/03/25 16:00
Leány tini
 Kiss Lenke KS  
 Csata DSE  
2017/03/25 17:00
Leány tini
 Török Flóris  
 Zsíros Akadémi.  
2017/03/25 17:00
Leány tini
 NyFSE - NyKS /.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/03/25 17:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 KSC Szekszárd  
2017/03/25 17:45
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 Pécsi VSK  
2017/03/25 18:45
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
 Kanizsa DKK /  
2017/03/25 18:45
Leány tini
 MVSI Vadmacská.  
 Dávid Kornél  
2017/03/25 18:45
Amatőr Női NB Nyugati csoport - 2016/2017
 
    Legutóbb       Amatőr Női NB Nyugati csoport      
21. forduló TFSE - Kanizsai Vadmacskák SE 2017.03.24. péntek 84 - 50
13. forduló Szombathelyi Egyetem - Bajai Nõi Kosárlabda Klub 2017.03.17. péntek 57 - 88
15. forduló Ajka - BKG DSE 2017.03.17. péntek 62 - 59
20. forduló PINKK SE - Dávid Kornél KA 2017.03.12. vasárnap 64 - 61
20. forduló Kanizsai Vadmacskák SE - Ajka 2017.03.12. vasárnap 72 - 55
20. forduló Tatabányai Kosárlabda Club - Szombathelyi Egyetem 2017.03.11. szombat 67 - 33
20. forduló Bajai Nõi Kosárlabda Klub - Tatai Sportegyesület 2017.03.11. szombat 74 - 61
19. forduló BKG DSE - Dávid Kornél KA 2017.03.05. vasárnap 58 - 43
19. forduló Szombathelyi Egyetem - Tatai Sportegyesület 2017.03.04. szombat 70 - 54
19. forduló Tatabányai Kosárlabda Club - Kanizsai Vadmacskák SE 2017.03.04. szombat 68 - 46

    Következik       Amatőr Női NB Nyugati csoport      
21. forduló Tatabányai Kosárlabda Club - BKG DSE 2017.03.25. szombat 16:00
21. forduló Tatai Sportegyesület - PINKK SE 2017.03.26. vasárnap 13:00
21. forduló ELTE-BEAC Újbuda - Ajka 2017.03.26. vasárnap 16:00
21. forduló Dávid Kornél KA - Bajai Nõi Kosárlabda Klub 2017.03.26. vasárnap 18:00
15. forduló Kanizsai Vadmacskák SE - PINKK SE 2017.03.27. hétfõ 16:15
12. forduló PINKK SE - Szombathelyi Egyetem 2017.03.29. szerda 13:00
20. forduló ELTE-BEAC Újbuda - TFSE 2017.03.29. szerda 19:00
22. forduló Bajai Nõi Kosárlabda Klub - PINKK SE 2017.04.01. szombat 18:00
22. forduló Dávid Kornél KA - Tatai Sportegyesület 2017.04.01. szombat 18:00
22. forduló TFSE - Ajka 2017.04.01. szombat 18:00

Részletes műsor - Amatőr Női NB KeletRészletes műsor - Amatőr Női NB Nyugat
Eredménymátrix - alapszakasz

    Tabella       Amatőr Női NB Keleti csoport     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Nyíregyházi Kosársuli 20 0.93 37 17 3 1595 1217 Gy2 9-1 8-2 3-2
2.  Szegedi Kosárlabda Egylet 18 0.92 33 15 3 1296 947 Gy7 8-0 7-3 5-0
3.  Vasas Akadémia 18 0.92 33 15 3 1482 1142 Gy5 9-1 6-2 5-0
4.  Debreceni Egyetem Atlétikai Club 18 0.86 31 13 5 1296 1079 V1 9-1 4-4 4-1
5.  Aluinvent DVTK Miskolc U23 18 0.83 30 12 6 1122 995 Gy3 9-1 3-5 4-1
6.  MAFC 19 0.68 26 7 12 1256 1400 V1 4-5 3-7 1-4
7.  Kiss Lenke KS 18 0.67 24 6 12 1213 1301 Gy1 3-7 3-5 1-4
8.  Kecskeméti Kosárlabda Club 18 0.67 24 6 12 1175 1347 V3 3-6 3-6 1-4
9.  MTK-Budapest 18 0.67 24 6 12 1012 1234 Gy2 4-4 2-8 3-2
10.  Szolnoki MÁV Sportegyesület 18 0.56 20 2 16 900 1263 V1 0-8 2-8 1-4
11.  Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesület 17 0.53 18 1 16 821 1243 V12 0-8 1-8 0-5

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés

    Tabella       Amatőr Női NB Nyugati csoport     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  TFSE 18 0.97 35 17 1 1362 1015 Gy2 9-0 8-1 4-1
2.  ELTE-BEAC Újbuda 17 0.91 31 14 3 1416 963 V1 8-0 6-3 4-1
3.  Tatabányai Kosárlabda Club 19 0.84 32 13 6 1261 984 Gy8 8-1 5-5 5-0
4.  Ajka 17 0.82 28 11 6 1126 1090 Gy1 6-3 5-3 4-1
5.  BKG DSE 18 0.78 28 10 8 1046 984 V1 5-4 5-4 3-2
6.  Kanizsai Vadmacskák SE 18 0.78 28 10 8 1156 1161 V1 6-2 4-6 2-3
7.  PINKK SE 15 0.77 23 8 7 985 973 Gy2 7-2 1-5 3-2
8.  Bajai Női Kosárlabda Klub 18 0.69 25 7 11 1194 1327 Gy2 4-5 3-6 2-3
9.  Dávid Kornél KA 18 0.61 22 4 14 1071 1332 V2 2-6 2-8 1-4
10.  Szombathelyi Egyetem 18 0.56 20 2 16 947 1386 V2 1-9 1-7 1-4
11.  Tatai Sportegyesület 18 0.53 19 1 17 1022 1371 V16 1-8 0-9 0-5

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       Amatőr Női NB Nyugati csoport     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. FUISZ V. 2-3 Kanizsai Vadmacskák SE 18 21.72
2. PAP Regina 5 Dávid Kornél KA 18 19.56
3. FERENCZ A. 1-2 Bajai NKK 18 19.44
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. FUISZ V. 2-3 Kanizsai Vadmacskák SE 18 32.39
2. FERENCZ A. 1-2 Bajai NKK 18 30.72
3. BALSAY A. 2-3 Ajka 17 30.24
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BALSAY A. 2-3 Ajka 17 9.71
2. FERENCZ A. 1-2 Bajai NKK 18 9.22
3. LENDÉR L. 3 Tatai SE 17 8.59
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KOVÁCS D. 3 Bajai NKK 16 3.88
2. RUTTNER R. 4-5 BKG DSE 18 3.83
3. SUPPÁN A. 3 ELTE-BEAC Újbuda 16 3.44
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BALSAY A. 2-3 Ajka 17 12.53
2. FERENCZ A. 1-2 Bajai NKK 18 11.06
3. PÉNZES K. 2-3 Tatabányai KC 19 10.9
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LELIK Réka 1 ELTE-BEAC Újbuda 14 5.71
2. MÁNYOKY J. 1-2 TFSE 16 5.69
3. FEKETE C. 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 17 5.41
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. FERENCZ A. 1-2 Bajai NKK 18 3.83
2. FEKETE C. 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 17 3.82
3. LELIK Réka 1 ELTE-BEAC Újbuda 14 3.14
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. ROZSICS T. 1-2 Dávid Kornél KA 17 5.24
2. SIMON C. 1 Szombathelyi Egyetem 15 3.8
3. FERENCZ A. 1-2 Bajai NKK 18 3.78
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BARNAI J. 5 ELTE-BEAC Újbuda 11 1.46
2. LÁSZLÓ B. 5 ELTE-BEAC Újbuda 14 1.29
3. PAP Regina 5 Dávid Kornél KA 18 1.28
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BALSAY A. 2-3 Ajka 17 38.71
2. FUISZ V. 2-3 Kanizsai Vadmacskák SE 18 37.94
3. FERENCZ A. 1-2 Bajai NKK 18 37.33
Teljes lista
(minimum 9 lejátszott mérkőzés)


j plyn
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok