Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö B
 BC Csepel I.  
 TF-BP U23  
2017/01/17 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Bp. Honvéd U23.  
 Közgáz SC és  
2017/01/17 19:40
Férfi NB II. Kö B
 Lehel Kosársul.  
 FSzSE  
2017/01/17 20:20
Fiú egyetemi, Nyugat
 Szombathelyi E.  
 Veszprémi Egye.  
2017/01/17 17:30
Hepp-kupa, férfi
 NYKK  
 Vásárhely  
2017/01/17 17:00
Fiú kadett - Kelet
 Nyírsuli Kosár.  
 DKA - DSI / A  
2017/01/17 14:00
Leány kadett Reg.
 BEAC -Újbuda K.  
 Újpest-MT  
2017/01/17 16:00
Kenguru Kupa
 Ziccer Tigrise.  
  Ziccer Tigris.  
2017/01/17 16:45
Amatőr Női NB Nyugati csoport - 2016/2017
 
    Legutóbb       Amatőr Női NB Nyugati csoport      
13. forduló ELTE-BEAC Újbuda - Dávid Kornél KA 2017.01.15. vasárnap 94 - 51
13. forduló Tatabányai Kosárlabda Club - Ajka 2017.01.15. vasárnap 69 - 48
13. forduló Kanizsai Vadmacskák SE - Tatai Sportegyesület 2017.01.14. szombat 63 - 48
11. forduló Ajka - TFSE 2017.01.10. kedd 65 - 72
12. forduló Tatai Sportegyesület - ELTE-BEAC Újbuda 2017.01.08. vasárnap 64 - 89
12. forduló Dávid Kornél KA - Kanizsai Vadmacskák SE 2017.01.08. vasárnap 75 - 79
12. forduló Bajai Nõi Kosárlabda Klub - BKG DSE 2017.01.08. vasárnap 47 - 57
12. forduló TFSE - Tatabányai Kosárlabda Club 2017.01.08. vasárnap 68 - 67

    Következik       Amatőr Női NB Nyugati csoport      
14. forduló Bajai Nõi Kosárlabda Klub - Kanizsai Vadmacskák SE 2017.01.20. péntek 17:30
14. forduló Ajka - Szombathelyi Egyetem 2017.01.21. szombat 14:00
14. forduló Dávid Kornél KA - Tatabányai Kosárlabda Club 2017.01.22. vasárnap 15:00
14. forduló PINKK SE - ELTE-BEAC Újbuda 2017.01.22. vasárnap 16:00
14. forduló TFSE - BKG DSE 2017.01.22. vasárnap 18:00
10. forduló Ajka - ELTE-BEAC Újbuda 2017.01.24. kedd 19:00
10. forduló PINKK SE - Tatai Sportegyesület 2017.01.29. vasárnap 16:00
11. forduló ELTE-BEAC Újbuda - Kanizsai Vadmacskák SE 2017.02.01. szerda 16:00
15. forduló Szombathelyi Egyetem - TFSE 2017.02.03. péntek 18:00
15. forduló Ajka - BKG DSE 2017.02.04. szombat 14:00

Részletes műsor - Amatőr Női NB KeletRészletes műsor - Amatőr Női NB Nyugat
Eredménymátrix - alapszakasz

    Tabella       Amatőr Női NB Keleti csoport     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Nyíregyházi Kosársuli 12 0.96 23 11 1 972 686 Gy10 6-0 5-1 5-0
2.  Vasas Akadémia 11 0.91 20 9 2 865 632 V1 8-1 1-1 4-1
3.  Szegedi Kosárlabda Egylet 11 0.86 19 8 3 748 590 V2 3-0 5-3 3-2
4.  Aluinvent DVTK Miskolc U23 12 0.83 20 8 4 711 684 Gy5 6-1 2-3 5-0
5.  Debreceni Egyetem Atlétikai Club 10 0.80 16 6 4 702 587 V1 5-1 1-3 2-3
6.  Kecskeméti Kosárlabda Club 11 0.73 16 5 6 738 799 V1 3-4 2-2 1-4
7.  Kiss Lenke KS 12 0.71 17 5 7 828 876 Gy3 3-3 2-4 3-2
8.  MAFC 12 0.71 17 5 7 811 862 Gy1 3-2 2-5 2-3
9.  MTK-Budapest 11 0.64 14 3 8 582 787 V3 2-2 1-6 1-4
10.  Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesület 11 0.55 12 1 10 559 783 V6 0-5 1-5 0-5
11.  Szolnoki MÁV Sportegyesület 11 0.55 12 1 10 523 753 V2 0-4 1-6 1-4

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés

    Tabella       Amatőr Női NB Nyugati csoport     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  TFSE 11 1.00 22 11 0 844 596 Gy11 5-0 6-0 5-0
2.  ELTE-BEAC Újbuda 10 0.95 19 9 1 918 547 Gy2 6-0 3-1 4-1
3.  BKG DSE 11 0.82 18 7 4 649 602 Gy6 3-4 4-0 5-0
4.  Ajka 10 0.80 16 6 4 634 606 V2 3-2 3-2 2-3
5.  Kanizsai Vadmacskák SE 11 0.77 17 6 5 700 689 Gy2 3-2 3-3 2-3
6.  Tatabányai Kosárlabda Club 12 0.75 18 6 6 752 687 Gy1 2-1 4-5 3-2
7.  Bajai Női Kosárlabda Klub 11 0.73 16 5 6 700 812 V4 3-2 2-4 1-4
8.  PINKK SE 9 0.72 13 4 5 592 597 Gy1 3-2 1-3 2-3
9.  Dávid Kornél KA 12 0.63 15 3 9 713 922 V2 1-4 2-5 2-3
10.  Szombathelyi Egyetem 10 0.55 11 1 9 549 782 V2 0-6 1-3 1-4
11.  Tatai Sportegyesület 11 0.55 12 1 10 630 841 V9 1-6 0-4 0-5

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       Amatőr Női NB Nyugati csoport     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. PAP Regina 4 Dávid Kornél KA 12 22
2. SZABÓ I. 1-2 PINKK SE 8 19.63
3. FUISZ V. 3 Kanizsai Vadmacskák SE 11 19.55
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. PAP Regina 4 Dávid Kornél KA 12 31.17
2. BALSAY A. 2-3 Ajka 10 28.9
3. FUISZ V. 3 Kanizsai Vadmacskák SE 11 28.82
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BALSAY A. 2-3 Ajka 10 9.4
2. LENDÉR L. Tatai SE 10 8.9
3. PÉNZES K. Tatabányai KC 12 8.42
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KOVÁCS D. 3-4 Bajai NKK 10 4.5
2. SUPPÁN A. 3-4 ELTE-BEAC Újbuda 10 3.5
3. BARNAI J. 5 ELTE-BEAC Újbuda 7 3.29
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BALSAY A. 2-3 Ajka 10 11.4
2. LENDÉR L. Tatai SE 10 11.3
3. KOVÁCS D. 3-4 Bajai NKK 10 11.2
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LELIK Réka 1 ELTE-BEAC Újbuda 10 6.4
2. FEKETE C. 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 10 5.2
3. MÁNYOKY J. 1-2 TFSE 9 4.89
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. FERENCZ A. 2 Bajai NKK 11 4.55
2. FEKETE C. 1-2 Kanizsai Vadmacskák SE 10 3.9
3. FUISZ V. 3 Kanizsai Vadmacskák SE 11 3.46
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. ROZSICS T. 3-4 Dávid Kornél KA 11 5.91
2. FERENCZ A. 2 Bajai NKK 11 4.36
3. LENDÉR L. Tatai SE 10 4.1
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BARNAI J. 5 ELTE-BEAC Újbuda 7 1.57
2. PAP Regina 4 Dávid Kornél KA 12 1.33
3. LÁSZLÓ B. 4 ELTE-BEAC Újbuda 10 1.2
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BALSAY A. 2-3 Ajka 10 38.3
2. FUISZ V. 3 Kanizsai Vadmacskák SE 11 38
3. FERENCZ A. 2 Bajai NKK 11 37.55
Teljes lista
(minimum 6 lejátszott mérkőzés)


j plyn
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok