Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Zöld
 EKE Eger KOK  
 DEAC U23  
2018/02/23 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Budafok  
 Beszterce KK  
2018/02/23 19:00
Férfi NB II. Kelet
 Mezőberényi KK.  
 PRIMA SE II.  
2018/02/23 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Gyulai Color  
 NYIKSE  
2018/02/23 20:00
Férfi NB II. Nyugat
 Ricsilla Sport  
 PTE-PEAC  
2018/02/23 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Siófok  
 SZOESE  
2018/02/23 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Soproni Tigris.  
 Marcali  
2018/02/23 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Közgáz SC és  
2018/02/23 19:30
Férfi NB II. Közép B
 TFSE  
 MAFC-Csepel  
2018/02/23 20:00
NB I. B Piros, F U20
 Vásárhely  
 Veszprém  
2018/02/23 19:15
Fiú Junior, Regionális
 Dombóvári Kosá.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/23 18:00
Fiú Junior, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/23 20:00
Fiú Kadett, Alsóház, Nyugat
 Soproni Sporti.  
 AKMÉ Körmendi  
2018/02/23 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 Ajka  
 Ifjú Sólymok/A.  
2018/02/23 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Beszterce KK  
 Pityke KSE  
2018/02/23 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 Soproni Tigris.  
 OSE Lions/A  
2018/02/23 17:30
Fiú Serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 OSE Lions/A  
2018/02/23 16:30
Fiú Serdülő
 MAFC/A  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/23 18:15
Leány Junior, Regionális
 Szombathelyi S.  
 BEAC-Újbuda KA.  
2018/02/23 16:00
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/23 15:30
Fiú Kadett - 2017/2018
 

  Játékengedélyek letöltése  -   Fiú Kadett    


Ajka
AKMÉ Körmendi Törpördögök
Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/B
Alba Fehérvár/C
Alisca Sólymok
Atomerőmű SE
Bajai Bácska FKE
Békéscsabai KK
Békési SZSK
Beszterce KK
BKGDSE
BLF KK
Bonyhádi KSE
Budafoki KK
Budaörsi DSE
Budapest Csepel
Budapesti Honvéd / A
Budapesti Honvéd / B
Debreceni KA/A
Debreceni KA/B
Dombóvári Kosársuli KE
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
Dunaújvárosi Sárkányok
Egri VSI KOK
ELITE Basket Törökbálint
Félegyházi TSI
Gödi SE
Gödöllői SK
GYKSE Szekszárd
Győri KC
Gyulai Sportiskola
Hajdúhadházi KK
Ifjú Sólymok/A
Ifjú Sólymok/B
JKC
Kanizsa KK
Kaposvári KK
Kaszások Akadémia
Kecskeméti KA
Keresztúri SE
Kiss Lenke KS
KKS
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
Kozármisleny SE
Lehel Kosársuli
MAFC/A
MAFC/B
Marcali VSZSE
MEAFC/A
MEAFC/B
Mezőberényi KK
Monok SE
Nagykőrösi Sólymok KE/A
Nagykőrösi Sólymok KE/B
Nyíradonyi VVTK
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/B
Nyíregyházi Sportcentrum/C
OSE Lions/A
OSE Lions/B
PAFC Basket
Pápai KC
Pityke KSE
PVSK-Panthers/A
PVSK-Panthers/B
Salgótarjáni KI
Siófoki Kosársuli
Soproni Sportiskola / A
Soproni Sportiskola / B
Soproni Tigrisek
Százhalombattai KSE
SZEDEÁK
Szentesi KK
Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/B
Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/B
Tapolcai Sasok
Tatai SE
TFSE
TFSE/B
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Treff 07
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Várpalotai KK
Vásárhelyi Kosársuli/A
Vásárhelyi Kosársuli/B
Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/B
VUKE - Veszprém
Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/B
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok