Név:
E-mail:
Fiú egyetemi, Kelet
 NyFSE  
 Debreceni Egye.  
2017/02/28 17:30
Fiú egyetemi, Nyugat
 Veszprémi Egye.  
 TFSE  
2017/02/28 19:20
Leány egyetemi, Kelet
 EKE EVSI  
 MAFC-BME  
2017/02/28 18:20
Fiú junior - Felsőház
 Kosárlabda Aka.  
 Budapesti Honv.  
2017/02/28 18:00
Fiú junior Reg.
 Nyíregyháza Bl.  
 Salgótarjáni  
2017/02/28 15:00
Fiú junior Reg.
 Salgótarjáni  
 Nyíregyháza Bl.  
2017/02/28 17:00
Fiú junior Reg.
 Százhalombatta.  
 BKGDSE  
2017/02/28 18:00
Fiú junior Reg.
 Veszprémi UKE  
 Soproni Sporti.  
2017/02/28 20:00
Fiú kadett reg.
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI / B  
2017/02/28 16:30
NB I. A csoport, Fiú U20 - 2016/2017
 
    Legutóbb       NB I. A csoport, Fiú U20      
19. forduló Egis Körmend - Falco KC Szombathely 2017.02.26. vasárnap 70 - 69
19. forduló Atomerõmû SE - Alba Fehérvár 2017.02.25. szombat 46 - 87
19. forduló JP Auto - JKSE - Vasas Budapest 2017.02.25. szombat 52 - 82
19. forduló Kaposvári KK - KTE-Pallasz Athéné Egyetem 2017.02.25. szombat 74 - 82
19. forduló PVSK-PANNONPOWER - Zalakerámia ZTE KK 2017.02.25. szombat 101 - 61
19. forduló Sopron KC - Szolnoki Olaj KK 2017.02.25. szombat 61 - 87
19. forduló MAFC - Naturtex-SZTE-Szedeák 2017.02.25. szombat 82 - 59
18. forduló Zalakerámia ZTE KK - Egis Körmend 2017.02.12. vasárnap 98 - 83
18. forduló Vasas Budapest - Sopron KC 2017.02.12. vasárnap 95 - 71
18. forduló Alba Fehérvár - JP Auto - JKSE 2017.02.11. szombat 102 - 56

    Következik       NB I. A csoport, Fiú U20      
17. forduló Kaposvári KK - PVSK-PANNONPOWER 2017.02.28. kedd 15:00
25. forduló Falco KC Szombathely - Sopron KC 2017.03.01. szerda 15:30
20. forduló Zalakerámia ZTE KK - KTE-Pallasz Athéné Egyetem 2017.03.04. szombat 15:00
20. forduló Falco KC Szombathely - PVSK-PANNONPOWER 2017.03.04. szombat 15:15
20. forduló Sopron KC - Naturtex-SZTE-Szedeák 2017.03.04. szombat 15:30
20. forduló Szolnoki Olaj KK - JP Auto - JKSE 2017.03.04. szombat 15:30
20. forduló Alba Fehérvár - Kaposvári KK 2017.03.04. szombat 16:00
20. forduló MAFC - Egis Körmend 2017.03.04. szombat 18:00
20. forduló Vasas Budapest - Atomerõmû SE 2017.03.04. szombat 18:30
21. forduló Vasas Budapest - Alba Fehérvár 2017.03.07. kedd 15:00

Részletes műsor - NB I. A csoport, Fiú U20 Eredménymátrix - alapszakasz
Játékengedélyek letöltése
    Tabella       NB I. A csoport, Fiú U20     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  PVSK-PANNONPOWER 18 0.97 35 17 1 1601 1109 Gy11 9-0 8-1 5-0
2.  MAFC 19 0.89 34 15 4 1629 1320 Gy3 9-1 6-3 4-1
3.  Falco KC Szombathely 19 0.87 33 14 5 1527 1196 V1 8-2 6-3 2-3
4.  Alba Fehérvár 19 0.84 32 13 6 1541 1352 Gy7 8-2 5-4 5-0
5.  Vasas Budapest 19 0.84 32 13 6 1602 1415 Gy2 5-3 8-3 4-1
6.  Egis Körmend 19 0.84 32 13 6 1440 1370 Gy1 7-2 6-4 3-2
7.  Kaposvári KK 18 0.75 27 9 9 1315 1300 V1 6-3 3-6 3-2
8.  KTE-Pallasz Athéné Egyetem 19 0.71 27 8 11 1452 1506 Gy1 5-4 3-7 2-3
9.  Szolnoki Olaj KK 19 0.68 26 7 12 1247 1299 Gy1 4-5 3-7 2-3
10.  Atomerőmű SE 19 0.68 26 7 12 1446 1615 V2 3-7 4-5 2-3
11.  Zalakerámia ZTE KK 19 0.68 26 7 12 1443 1501 V1 5-5 2-7 3-2
12.  Naturtex-SZTE-Szedeák 19 0.66 25 6 13 1324 1431 V10 3-7 3-6 0-5
13.  JP Auto - JKSE 19 0.58 22 3 16 1172 1697 V4 2-8 1-8 1-4
14.  Sopron KC 19 0.50 19 0 19 1201 1829 V19 0-9 0-10 0-5

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       NB I. A csoport, Fiú U20     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KÁNTOR O. Sopron KC 10 32.5
2. JAKAB P. KTE-Pallasz Athéné Egyetem 10 27.5
3. MELEG K. Naturtex-SZTE-Szedeák 12 22.08
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KIS A. Zalakerámia ZTE KK 19 8
2. BAGÓ M. Atomerõmû SE 13 7.15
3. JAKAB P. KTE-Pallasz Athéné Egyetem 10 7.1
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. FÜLÖP B. KTE-Pallasz Athéné Egyetem 17 5.53
2. TAIWO S. Szolnoki Olaj KK 13 4.31
3. BORDÁCS G. MAFC 15 4.27
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. TAIWO S. Szolnoki Olaj KK 13 11.31
2. MELEG K. Naturtex-SZTE-Szedeák 12 10.92
3. BAGÓ M. Atomerõmû SE 13 10.77
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KIS A. Zalakerámia ZTE KK 19 6.42
2. ILLÉS Máté Atomerõmû SE 17 5.88
3. KOCSIS Z. Kaposvári KK 18 5.78
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SZAPPANOS M. Jászberény 12 3.67
2. SIKLÓS O. MAFC 18 2.94
3. VARGA Máté Alba Fehérvár 18 2.83
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KIS A. Zalakerámia ZTE KK 19 5.37
2. FRIKKER M. Szolnoki Olaj KK 15 4.33
3. KOCSIS Z. Kaposvári KK 18 4.22
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. OROSZI B. Egis Körmend 18 2.06
2. TAIWO S. Szolnoki Olaj KK 13 2
3. BAGÓ M. Atomerõmû SE 13 1.62
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KIS A. Zalakerámia ZTE KK 19 36.26
2. KOCSIS Z. Kaposvári KK 18 35.33
3. BALÁZS B. Kaposvári KK 18 35.33
Teljes lista
(minimum 10 lejátszott mérkőzés)


j plyn
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok