Név:
E-mail:
Fiú egyetemi, Kelet
 NyFSE  
 Debreceni Egye.  
2017/02/28 17:30
Fiú egyetemi, Nyugat
 Veszprémi Egye.  
 TFSE  
2017/02/28 19:20
Leány egyetemi, Kelet
 EKE EVSI  
 MAFC-BME  
2017/02/28 18:20
Fiú junior - Felsőház
 Kosárlabda Aka.  
 Budapesti Honv.  
2017/02/28 18:00
Fiú junior Reg.
 Nyíregyháza Bl.  
 Salgótarjáni  
2017/02/28 15:00
Fiú junior Reg.
 Salgótarjáni  
 Nyíregyháza Bl.  
2017/02/28 17:00
Fiú junior Reg.
 Százhalombatta.  
 BKGDSE  
2017/02/28 18:00
Fiú junior Reg.
 Veszprémi UKE  
 Soproni Sporti.  
2017/02/28 20:00
Fiú kadett reg.
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI / B  
2017/02/28 16:30
Férfi NB I. A csoport - 2016/2017
 
    Legutóbb       Férfi NB I. A csoport      
19. forduló Egis Körmend - Falco KC Szombathely 2017.02.26. vasárnap 92 - 81
19. forduló MAFC - Naturtex-SZTE-Szedeák 2017.02.25. szombat 67 - 85
19. forduló Atomerõmû SE - Alba Fehérvár 2017.02.25. szombat 73 - 83
19. forduló JP Auto - JKSE - Vasas Budapest 2017.02.25. szombat 97 - 77
19. forduló Kaposvári KK - KTE-Duna Aszfalt 2017.02.25. szombat 80 - 73
19. forduló PVSK-PANNONPOWER - Zalakerámia ZTE KK 2017.02.25. szombat 97 - 89
19. forduló Sopron KC - Szolnoki Olaj KK 2017.02.25. szombat 74 - 95
18. forduló Vasas Budapest - Sopron KC 2017.02.12. vasárnap 83 - 87
18. forduló Zalakerámia ZTE KK - Egis Körmend 2017.02.12. vasárnap 85 - 88
18. forduló Alba Fehérvár - JP Auto - JKSE 2017.02.11. szombat 92 - 80

    Következik       Férfi NB I. A csoport      
25. forduló Falco KC Szombathely - Sopron KC 2017.03.01. szerda 18:30
20. forduló MAFC - Egis Körmend 2017.03.04. szombat 16:00
20. forduló Vasas Budapest - Atomerõmû SE 2017.03.04. szombat 16:00
20. forduló Falco KC Szombathely - PVSK-PANNONPOWER 2017.03.04. szombat 18:00
20. forduló Sopron KC - Naturtex-SZTE-Szedeák 2017.03.04. szombat 18:00
20. forduló Szolnoki Olaj KK - JP Auto - JKSE 2017.03.04. szombat 18:00
20. forduló Zalakerámia ZTE KK - KTE-Duna Aszfalt 2017.03.04. szombat 18:00
20. forduló Alba Fehérvár - Kaposvári KK 2017.03.04. szombat 19:00
21. forduló Vasas Budapest - Alba Fehérvár 2017.03.07. kedd 18:00
21. forduló Atomerõmû SE - Szolnoki Olaj KK 2017.03.08. szerda 18:00

Részletes műsor - Férfi NB I. A Eredménymátrix - alapszakasz

    Tabella       Férfi NB I. A csoport     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Alba Fehérvár 19 0.92 35 16 3 1572 1427 Gy4 9-1 7-2 4-1
2.  Egis Körmend 19 0.84 32 13 6 1608 1431 Gy3 9-0 4-6 3-2
3.  Kaposvári KK 19 0.84 32 13 6 1509 1502 Gy5 8-2 5-4 5-0
4.  Szolnoki Olaj KK 19 0.82 31 12 7 1630 1481 Gy2 8-1 4-6 4-1
5.  Falco KC Szombathely 19 0.82 31 12 7 1586 1497 V1 10-0 2-7 4-1
6.  Zalakerámia ZTE KK 19 0.79 30 11 8 1623 1584 V2 6-4 5-4 2-3
7.  PVSK-PANNONPOWER 19 0.79 30 11 8 1529 1520 Gy2 7-2 4-6 3-2
8.  Sopron KC 19 0.74 28 9 10 1489 1449 V1 6-3 3-7 3-2
9.  Naturtex-SZTE-Szedeák 19 0.74 28 9 10 1541 1528 Gy1 7-3 2-7 2-3
10.  KTE-Duna Aszfalt 19 0.71 27 8 11 1383 1460 V3 6-3 2-8 1-4
11.  JP Auto - JKSE 19 0.68 26 7 12 1506 1567 Gy1 4-6 3-6 2-3
12.  Atomerőmű SE 19 0.63 24 5 14 1506 1615 V4 4-6 1-8 1-4
13.  Vasas Budapest 19 0.61 23 4 15 1501 1709 V2 3-5 1-10 1-4
14.  MAFC 19 0.58 22 3 16 1404 1617 V6 3-7 0-9 0-5

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       Férfi NB I. A csoport     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LILOV Ivan 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 19 21.47
2. GOVENS D. 2 Falco KC 18 19.39
3. BOJIC A. 4 Jászberény 10 19.1
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. GOVENS D. 2 Falco KC 18 28.83
2. UBILLA E. 1-2 Zalakerámia ZTE KK 19 26.74
3. PACHER I. 5 Vasas Budapest 19 25.9
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. GILBERT L. 3-4 Atomerõmû SE 13 7.23
2. SIHOTA R. 3-4 MAFC 19 6.79
3. TIBY M. 4-5 Atomerõmû SE 19 6.63
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BOJIC A. 4 Jászberény 10 3.5
2. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 18 3.39
3. DRUNGILAS A. 4 Zalakerámia ZTE KK 18 3.06
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. TIBY M. 4-5 Atomerõmû SE 19 9.69
2. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 18 9.39
3. SZABÓ Z. 4 Zalakerámia ZTE KK 19 8.42
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. UBILLA E. 1-2 Zalakerámia ZTE KK 19 7.95
2. BOLTIC M. 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 19 7.53
3. TAYLOR J. 1 Vasas Budapest 18 7.22
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. ARRINGTON B. 1-2 Jászberény 19 2.74
2. SMITH M. 1 MAFC 19 2
3. PETTY P. 1-2 Egis Körmend 17 2
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SMITH M. 1 MAFC 19 4.11
2. TAYLOR J. 1 Vasas Budapest 18 3.94
3. DJUKANOVIC M. 1-2 KTE-Duna Aszfalt 13 3.92
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. COOKE M. 3-4 Kaposvári KK 19 1
2. ZIGERANOVIC I. 5 Falco KC 11 1
3. SIMMS K. 5 Kaposvári KK 18 0.89
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LILOV Ivan 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 19 38.32
2. GOVENS D. 2 Falco KC 18 37.39
3. BOLTIC M. 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 19 36.26
Teljes lista
(minimum 10 lejátszott mérkőzés)


j plyn
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok