Név:
E-mail:
Férfi NB I. A csoport - 2016/2017
 
    Legutóbb       Férfi NB I. A csoport      
24. forduló Egis Körmend - Alba Fehérvár 2017.03.19. vasárnap 76 - 81
24. forduló JP Auto - JKSE - KTE-Duna Aszfalt 2017.03.19. vasárnap 73 - 88
24. forduló Naturtex-SZTE-Szedeák - Vasas Budapest 2017.03.19. vasárnap 92 - 70
24. forduló Sopron KC - Zalakerámia ZTE KK 2017.03.19. vasárnap 74 - 77
24. forduló Szolnoki Olaj KK - Kaposvári KK 2017.03.19. vasárnap 80 - 65
24. forduló MAFC - Falco KC Szombathely 2017.03.19. vasárnap 75 - 67
24. forduló PVSK-PANNONPOWER - Atomerõmû SE 2017.03.18. szombat 87 - 91
23. forduló Kaposvári KK - Falco KC Szombathely 2017.03.16. csütörtök 94 - 75
23. forduló Vasas Budapest - Szolnoki Olaj KK 2017.03.16. csütörtök 88 - 96
23. forduló Alba Fehérvár - Naturtex-SZTE-Szedeák 2017.03.16. csütörtök 94 - 70

    Következik       Férfi NB I. A csoport      
25. forduló Szolnoki Olaj KK - Naturtex-SZTE-Szedeák 2017.03.23. csütörtök 18:00
25. forduló Kaposvári KK - MAFC 2017.03.23. csütörtök 18:00
25. forduló KTE-Duna Aszfalt - Atomerõmû SE 2017.03.23. csütörtök 18:00
25. forduló Vasas Budapest - Egis Körmend 2017.03.23. csütörtök 18:00
25. forduló Alba Fehérvár - PVSK-PANNONPOWER 2017.03.23. csütörtök 18:30
25. forduló Zalakerámia ZTE KK - JP Auto - JKSE 2017.03.23. csütörtök 19:00
26. forduló Atomerõmû SE - Zalakerámia ZTE KK 2017.03.26. vasárnap 18:00
26. forduló Egis Körmend - Szolnoki Olaj KK 2017.03.26. vasárnap 18:00
26. forduló JP Auto - JKSE - Falco KC Szombathely 2017.03.26. vasárnap 18:00
26. forduló KTE-Duna Aszfalt - Alba Fehérvár 2017.03.26. vasárnap 18:00

Részletes műsor - Férfi NB I. A Eredménymátrix - alapszakasz

    Tabella       Férfi NB I. A csoport     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Alba Fehérvár 24 0.92 44 20 4 2023 1789 Gy2 11-1 9-3 4-1
2.  Egis Körmend 24 0.83 40 16 8 2047 1826 V2 11-1 5-7 3-2
3.  Szolnoki Olaj KK 24 0.83 40 16 8 2046 1861 Gy3 11-1 5-7 4-1
4.  Falco KC Szombathely 25 0.82 41 16 9 2065 1960 V2 13-0 3-9 3-2
5.  Zalakerámia ZTE KK 24 0.81 39 15 9 2028 1979 Gy2 8-4 7-5 4-1
6.  Kaposvári KK 24 0.81 39 15 9 1899 1917 V1 9-3 6-6 2-3
7.  PVSK-PANNONPOWER 24 0.77 37 13 11 1924 1922 V1 9-3 4-8 2-3
8.  Naturtex-SZTE-Szedeák 24 0.75 36 12 12 1920 1898 Gy1 9-3 3-9 3-2
9.  KTE-Duna Aszfalt 24 0.73 35 11 13 1806 1870 Gy3 7-4 4-9 3-2
10.  Sopron KC 25 0.72 36 11 14 1938 1916 V2 8-4 3-10 2-3
11.  Atomerőmű SE 24 0.69 33 9 15 1933 2025 Gy2 6-6 3-9 4-1
12.  JP Auto - JKSE 24 0.65 31 7 17 1864 1989 V5 4-8 3-9 0-5
13.  MAFC 24 0.58 28 4 20 1789 2031 Gy1 4-9 0-11 1-4
14.  Vasas Budapest 24 0.58 28 4 20 1882 2181 V7 3-9 1-11 0-5

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       Férfi NB I. A csoport     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. GOVENS D. 2 Falco KC 24 20.33
2. BOJIC A. 4 Jászberény 13 20.31
3. LILOV Ivan 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 19.92
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. GOVENS D. 2 Falco KC 24 29
2. JOHNSON B. 1 Sopron KC 13 27.39
3. UBILLA E. 1-2 Zalakerámia ZTE KK 24 26.46
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SIHOTA R. 3-4 MAFC 24 6.58
2. GILBERT L. 3-4 Atomerõmû SE 18 6.28
3. TIBY M. 4-5 Atomerõmû SE 24 6.08
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BOJIC A. 4 Jászberény 13 3.46
2. DRUNGILAS A. 4 Zalakerámia ZTE KK 23 3.26
3. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 23 3.22
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. TIBY M. 4-5 Atomerõmû SE 24 9.25
2. HENDLEIN R. 3-4 Kaposvári KK 23 8.96
3. SZABÓ Z. 4 Zalakerámia ZTE KK 24 8.13
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. UBILLA E. 1-2 Zalakerámia ZTE KK 24 8.13
2. BOLTIC M. 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 7.58
3. TAYLOR J. 1 Vasas Budapest 23 7.39
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. JOHNSON B. 1 Sopron KC 13 2.54
2. ARRINGTON B. 1-2 Jászberény 24 2.38
3. SMITH M. 1 MAFC 24 2.13
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SMITH M. 1 MAFC 24 4.17
2. TAYLOR J. 1 Vasas Budapest 23 3.78
3. PROTIC N. 1-2 Jászberény 13 3.62
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. COOKE M. 3-4 Kaposvári KK 24 1
2. KELLER Á. 4-5 Alba Fehérvár 24 0.88
3. JUHOS L. 5 Naturtex-SZTE-Szedeák 21 0.86
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. GOVENS D. 2 Falco KC 24 37.75
2. LILOV Ivan 2 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 37.33
3. BOLTIC M. 2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák 24 36.42
Teljes lista
(minimum 13 lejátszott mérkőzés)


j plyn
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok