Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 MAFC BME  
 Újpest-MT  
2017/03/26 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 Treff 07 SE  
2017/03/26 17:00
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 Malév SC  
2017/03/26 18:00
Fiú junior - Felsőház
 Nyírsuli Kosár.  
 Soproni Sporti.  
2017/03/26 16:30
Fiú junior Reg.
 Kecskeméti KA  
 Lehel Kosársul.  
2017/03/26 10:00
Fiú junior Reg.
 BLF KK  
 Budafoki KK  
2017/03/26 10:30
Fiú junior Reg.
 Kanizsa KK  
 Budaörsi DSE/B.  
2017/03/26 11:00
Fiú junior Reg.
 Dunaharaszti M.  
 SZPA-HSE  
2017/03/26 15:00
Fiú junior Reg.
 Szentesi KK  
 Félegyházi TSI.  
2017/03/26 15:30
Fiú kadett - Felsőház
 Szolnoki Sport.  
 ZTE KK  
2017/03/26 15:00
Fiú kadett reg.
 Soproni Tigris.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2017/03/26 10:00
Fiú kadett reg.
 Újpest-MT/B  
 Kiss Lenke KS  
2017/03/26 11:00
Fiú kadett reg.
 BLF - Ziccer  
 ELITE Basket T.  
2017/03/26 12:30
Fiú kadett reg.
 Kanizsa KK  
 Dombóvári Kosá.  
2017/03/26 13:00
Fiú kadett reg.
 Újpest-MT/B  
 BKGDSE  
2017/03/26 13:00
Fiú kadett reg.
 Sárbogárdi KC  
 Siófoki Kosárs.  
2017/03/26 14:00
Fiú kadett reg.
 Gödöll?i SK  
 Százhalombatta.  
2017/03/26 16:00
Leány kad. Alsóház, Kelet
 Szolnoki Sport.  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/03/26 11:00
Leány kadett Reg.
 Kiss Lenke KS  
 Újpest-MT  
2017/03/26 14:00
Leány kadett Reg.
 Zsíros Akadémi.  
 MTK Budapest  
2017/03/26 16:30
Leány tini
 KSC Szekszárd  
 Ziccer Tigrise.  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Pécsi VSK  
 Kiss Lenke KS  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Kanizsa DKK /  
 Török Flóris  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Dávid Kornél  
 NyFSE - NyKS /.  
2017/03/26 93:0
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 10:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 10:30
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Vasas Akadémia.  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 DVTK-ÉLKSK  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/03/26 11:15
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 12:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 12:30
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 14:00
Gyermek Kupa
 Mágusok Egyesü.  
 Komló Sport  
2017/03/26 90:0
Gyermek Kupa
 Békési Gladiát.  
 Tiszai Virágok.  
2017/03/26 10:00
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK Zebr.  
 Szekszárdi Kar.  
2017/03/26 10:30
Gyermek Kupa
 Bajai Bácska  
 Békési Gladiát.  
2017/03/26 11:30
Gyermek Kupa
 Tiszai Virágok.  
 Bajai Bácska  
2017/03/26 13:00
HÍREK - Hírek - Hátország
A Diákolimpia Országos Döntőjének időpontjai és helyszínei
Megvannak a győri Régiós Döntőből továbbjutott csapatok is

  2017. Március 4.


2017 február 17-én Győr adott otthont a Decathlon B33 Diákolimpia I Régiója Döntőjének. Parázs hangulatú, szoros meccseken küzdötték be magukat a csapatok az Országos Döntőbe.

A továbbjutók:

Lány A: Kőrösi A, Zrínyi Gimi

Lány B: Berzsenyi Kaktuszok, Zrínyi Gimnázium, Berzsenyi Ninják

Fiú A: Acélosok, Kölcsey

Fiú B: SZIG Sopron, Körmend Kölcsey, Hamvas Béla Gimnázium 2

Mindenkinek gratulálunk!

A Diákolimpia Országos Döntő időpontjai és helyszínei:

DECATHLON B33 DIÁKOLIMPIA

2017.május 20.

Hódmezővásárhely --> "A" korcsoport

2017.június 3. Oroszlány --> "B" korcsoport

Mindenkit szeretettel vár(nak) az MKOSZ, illetve a DECATHLON B33 DIÁKOLIMPIA szervezői!    



Vissza a főoldalra!


  2017. Március 4.





2017 Március

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
1
2 hír
2
2 hír
3
4
2 hír
5
2 hír
6
1 hír
7
1 hír
8
1 hír
9
3 hír
10
11
5 hír
12
13
1 hír
14
15
16
2 hír
17
2 hír
18
1 hír
19
4 hír
20
1 hír
21
1 hír
22
23
2 hír
24
1 hír
25
26
27
28
29
30
31
 
 

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok