Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 JKSE  
 ASE  
2015/02/28 18:00
Férfi NB I. A
 Alba  
 KTE  
2015/02/28 18:00
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 Sopron  
2015/02/28 18:00
Férfi NB I. A
 ZTE  
 Szeged  
2015/02/28 19:00
Férfi NB I. B K.
 Eger  
 Tiszaújváros  
2015/02/28 16:00
Férfi NB I. B K.
 Szolnoki Olaj  
 Salgótarján  
2015/02/28 16:00
Férfi NB I. B K.
 Kaszások  
 Békési SzSK  
2015/02/28 18:00
Férfi NB I. B K.
 Vásárhely  
 TF-BP  
2015/02/28 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Oroszlány  
 Falco II.  
2015/02/28 19:00
Férfi NB II. K
 Gyulai Color  
 DKA-DEAC  
2015/02/28 16:30
Férfi NB II. K
 Békéscsaba  
 Szerencs VSE  
2015/02/28 17:00
Férfi NB II. K
 DKA-DEAC  
 Gyulai Color  
2015/02/28 18:00
Férfi NB II. Kö A
 NKE-KTK DSE  
 MAFC BME  
2015/02/28 11:30
Férfi NB II. Kö A
 Újpest-Megyeri.  
 MAFC Martos  
2015/02/28 17:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel  
 Közgáz/A  
2015/02/28 18:00
Női NB I. A
 Cegléd  
 Vasas  
2015/02/28 18:00
Női NB I. A
 Győr  
 DVTK  
2015/02/28 18:00
Női NB I. A
 Sopron  
 PINKK Pécsi 42.  
2015/02/28 18:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 Zala Volán  
2015/02/28 18:00
Női NB I. A
 PEAC  
 MTK  
2015/02/28 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Szolnok  
2015/02/28 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Kecskemét  
 BEAC  
2015/02/28 18:00
Amatőr Női NB I. Ny
 TFSE  
 Tata  
2015/02/28 18:00
Amatőr Női NB I. Ny
 SZOESE-Sportis.  
 BKG DSE  
2015/02/28 18:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Kanizsa  
 Baja  
2015/02/28 18:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tatabánya  
 MAFC  
2015/02/28 18:00
Fiú U21 NB I. A
 Alba-DKKA  
 KTE  
2015/02/28 15:00
Fiú U21 NB I. A
 JKSE  
 ASE  
2015/02/28 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Kaposvár  
 Sopron  
2015/02/28 15:30
Fiú U21 NB I. A
 ZTE  
 Szeged  
2015/02/28 16:00
Fiú U21 NB I. B K
 Vásárhely  
 TF-BP  
2015/02/28 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Eger  
 Tiszaújváros  
2015/02/28 18:00
Fiú U21 NB I. B K
 Kaszások  
 Békési SzSK  
2015/02/28 20:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Veszprém  
 MTK  
2015/03/03 17:00
Leány tini
 Bajai NKK  
 Atomerőmű KSC  
2015/02/28 11:00
Leány tini
 Zala Volán TE  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/02/28 11:00
Leány tini
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2015/02/28 11:00
Leány tini
 MTK Budapest  
 Szolnoki Sport.  
2015/02/28 11:00
Leány tini
 Török Flóris  
 Szombathelyi S.  
2015/02/28 11:00
Leány tini
 Dávid Kornél  
 Zsíros Akadémi.  
2015/02/28 12:45
Leány tini
 BEAC -Újbuda /.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/02/28 12:45
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 ÉLKSK Sátoralj.  
2015/02/28 12:45
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 UNI Győr - Szé.  
2015/02/28 12:45
Leány tini
 NyFSE - NyKS /.  
 Kanizsa DKK /  
2015/02/28 12:45
Leány tini
 Százhalombatta.  
 Kecskeméti Kos.  
2015/02/28 13:00
Leány tini
 MVSI Aprómacik.  
 Szeged KE  
2015/02/28 14:45
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 Török Flóris  
2015/02/28 17:00
Leány tini
 Atomerőmű KSC  
 Ziccer Tigrise.  
2015/02/28 17:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2015/02/28 17:00
Leány tini
 ÉLKSK Sátoralj.  
 Zala Volán TE  
2015/02/28 17:00
Leány tini
 Kanizsa DKK /  
 MTK Budapest  
2015/02/28 17:00
Leány tini
 NyFSE - NyKS /.  
 Szolnoki Sport.  
2015/02/28 18:45
Leány tini
 Dávid Kornél  
 Szombathelyi S.  
2015/02/28 18:45
Leány tini
 BEAC -Újbuda /.  
 Bajai NKK  
2015/02/28 18:45
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Csata DSE  
2015/02/28 18:45
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/02/28 18:45
Leány tini
 Kecskeméti Kos.  
 Szeged KE  
2015/03/01 83:0
Leány tini
 Szolnoki Sport.  
 Kanizsa DKK /  
2015/03/01 93:0
Leány tini
 Ziccer Tigrise.  
 Bajai NKK  
2015/03/01 93:0
Leány tini
 Szombathelyi S.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/01 93:0
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 UNI Győr - Szé.  
2015/03/01 93:0
Leány tini
 Óbudai Kaszáso.  
 ÉLKSK Sátoralj.  
2015/03/01 93:0
Leány tini
 MVSI Aprómacik.  
 Százhalombatta.  
2015/03/01 10:15
Leány tini
 Atomerőmű KSC  
 BEAC -Újbuda /.  
2015/03/01 11:15
Leány tini
 MTK Budapest  
 Nyírsuli  
2015/03/01 11:15
Leány tini
 Török Flóris  
 Dávid Kornél  
2015/03/01 11:15
Leány tini
 Csata DSE  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/01 11:15
Leány tini
 Zala Volán TE  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/01 11:15
Leány tini
 Szeged KE  
 Százhalombatta.  
2015/03/01 13:30
Leány tini
 Kecskeméti Kos.  
 MVSI Aprómacik.  
2015/03/01 15:15
Fiú kadett - Felsőház
 Körmendi Törpö.  
 DKA - DSI / A  
2015/02/28 11:00
Fiú kadett - Felsőház
 Budafok  
 Szolnoki VSI  
2015/02/28 12:20
Fiú kadett - Felsőház
 Vasas Akadémia.  
 Budapesti Honv.  
2015/02/28 15:00
Fiú kadett - Alsóház, Kelet
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti KA  
2015/02/28 11:00
Leány kad. Felsőház
 Soproni Darazs.  
 Vasas Akadémia.  
2015/02/28 15:15
Leány kad. Alsóház, Kelet
 Török Flóris  
 Zsíros Akadémi.  
2015/02/28 16:00
Fiú junior - Felsőház
 Kosárlabda Aka.  
 Debreceni KA -.  
2015/02/28 16:00
HÍREK - Hírek - Válogatott
U18 Fiú Válogatott /1994/ - 2012/2013
  2012. Május 16.
Szakmai stáb:

Vezetőedző: Zsoldos András
Edző: Ferenczi Tamás
Gyúró: Mészáros Miklós
Technikai vezető: Pethes Csaba

A válogatott felkészülési programja:

2012. február 3-5. Edzőtábor (Budapest, Pasarét)
2012. március 20- 24. Edzőtábor (Szolnok)
2012. április 4-6. Edzőtábor (Budapest)
2012. július 2-11. Edzőtábor (Marcali)
2012. július 12-13. Felkészülési mérkőzések a román válogatott ellen (Budapest, Pasarét)
2012. július 14-15. Pihenő
2012. július 16-19. Edzőtábor (Marcali)
2012. július 20-21. Felészülési mérkőzés a szerb válogatott ellen (Szerbia, Belgrád?)
2012. július 23-28. Edzőtábor (Szolnok)
2012. július 29-30. felkészülési mérkőzés a portugál válogatott ellen (Szolnok)
2012. augusztus 01-05. Edzőtábor (Budapest, Pasarét vagy Törökbálint)
2012. augusztus 9-19. Európa-bajnokság B divízió (Bosznia-Hercegovina, Szarajevo)

Név Szül. idő Mag. Poszt

Vissza a főoldalra!


  2012. Május 16.





2012 Május

h.k.s.c.p.s.v.
 
1
1 hír
2
2 hír
3
4 hír
4
5
4 hír
6
1 hír
7
4 hír
8
5 hír
9
10
11
3 hír
12
13
1 hír
14
2 hír
15
3 hír
16
4 hír
17
18
19
4 hír
20
1 hír
21
4 hír
22
23
1 hír
24
1 hír
25
1 hír
26
27
1 hír
28
3 hír
29
3 hír
30
31
2 hír
 
 
 

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok