Név:
E-mail:
Női NB I. A csoport 1-8.
 ZALA  
 GYŐR  
2018/04/27 17:00
Férfi NB I. B Piros - Playoff
 GYŐR  
 BONY  
2018/04/27 18:00
Férfi NB I. B Piros - Playoff
 BÉKÉ  
 VÁSÁ  
2018/04/27 19:30
Férfi NB I. A, Középszakasz, Középház
 KVÁR  
 PVSK  
2018/04/27 18:00
Férfi NB II. Kelet
 NYIKSE  
 MEAFC II.  
2018/04/27 19:00
Férfi NB II. Kelet
 Szolnoki Olaj  
 Mezőberényi KK.  
2018/04/27 19:00
Férfi NB II. Kelet
 DEAC  
 Ceglédi KE  
2018/04/27 19:30
Férfi NB II. Nyugat
 Kap.  
 PTE-PEAC  
2018/04/27 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Ricsilla Sport  
 Siófok  
2018/04/27 19:30
Férfi NB II. Közép B
 SZPA-Cserpes T.  
 Darazsak Oldbo.  
2018/04/27 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Zuglói Sasok  
2018/04/27 19:45
Amatőr Női NB, 19-26. helyért
 Baja  
 Kiss Lenke  
2018/04/27 17:00
Amatőr Női NB, 19-26. helyért
 FONTI TRANS-Pe.  
 ELTE Fortis  
2018/04/27 20:00
Fiú Junior
 Vasas Akadémia.  
 SZEDEÁK/A  
2018/04/27 11:00
Fiú Junior
 Kosárlabda Aka.  
 Budapesti Honv.  
2018/04/27 13:00
Fiú Junior
 Zalakerámia ZT.  
 ELITE Basket T.  
2018/04/27 13:00
Fiú Junior
 FALCO KC Szomb.  
 Alba Fehérvár  
2018/04/27 15:00
Fiú Junior
 MAFC  
 Budaörsi DSE/A.  
2018/04/27 15:00
Fiú Junior
 SZEDEÁK/A  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/04/27 17:00
Fiú Junior
 Szolnoki Sport.  
 Soproni Sporti.  
2018/04/27 17:00
Fiú Junior
 Debreceni KA  
 Vasas Akadémia.  
2018/04/27 19:00
Fiú Junior
 PVSK Nemzeti A.  
 Kaszások Akadé.  
2018/04/27 19:00
Fiú Junior, Regionális
 MEAFC/B  
 Nyíregyházi Ké.  
2018/04/27 16:30
Fiú Kadett, Regionális
 Ajka  
 Ifjú Sólymok/B.  
2018/04/27 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Alisca Sólymok.  
2018/04/27 17:15
Fiú Kadett, Regionális
 Soproni Tigris.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/04/27 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Pityke KSE  
2018/04/27 18:30
Fiú Kadett, Regionális
 Atomerőmű SE  
 Monok SE  
2018/04/27 18:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Budaörsi DSE  
2018/04/27 19:00
Leány Kadett, Regionális
 Török Flóris  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/04/27 18:40
HÍREK - MKOSZ -- Szabályzatok -- Női
Versenykiírások 2009/2010
(NB I., Utánpótlás)
  2009. Július 7.


NB I-es anyagok

Versenykiírás Női A csoport [PDF file, 276 kb]



Versenykiírás Amatőr Női Bajnokság [PDF file, 140 kb]

Utánpótlás anyagok

Utánpótlás Versenykiírás [PDF file, 226 kb]

Utánpótlás melléklet 1. [PDF file, 153 kb]

Utánpótlás melléklet 2. [PDF file, 141 kb]




Egyéb anyagok



Magyar Kupa és Hepp Kupa Versenykiírás [PDF file, 168 kb]



Díjfizetési szabályzat [PDF file, 140 Kb] 





Vissza a főoldalra!


  2009. Július 7.





2009 Július

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
1
2 hír
2
3
1 hír
4
5
1 hír
6
1 hír
7
1 hír
8
9
10
2 hír
11
1 hír
12
13
2 hír
14
15
16
17
1 hír
18
1 hír
19
20
21
1 hír
22
23
2 hír
24
25
26
27
1 hír
28
29
1 hír
30
31
 
 
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok