Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Ny.
 Pápai KC  
 Falco II.  
2015/03/27 17:45
Női NB I. A 1-8.
   
   
2015/03/29 18:00
Női NB I. A 1-8.
 Szekszárd  
 Zala Volán  
2015/03/29 18:00
Női NB I. A 1-8.
 Győr  
 Sopron  
2015/03/30 18:00
Női NB I. A 1-8.
 DVTK  
 PEAC  
2015/03/30 18:30
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Győr  
 DEAC  
2015/03/27 17:00
Fiú U21 NB I. B K
 Budafok  
 Bp. Honvéd  
2015/03/27 21:15
Fiú U21 NB I. B K
 Vásárhely  
 Békési SzSK  
2015/03/28 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 TF-BP  
 Tiszaújváros  
2015/03/28 16:00
Fiú U21 NB I. B K
 DEAC  
 Salgótarján  
2015/03/29 19:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Vasas  
 Veszprém  
2015/03/28 18:00
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Atomerőmű SE  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Vásárhelyi KS  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 ZTE KK / A  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Egri KOK VSI  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Atomerőmű SE  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 SZEDEÁK / A  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Körmendi Törpö.  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Budaörsi DSE  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 ELITE Basket T.  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 GKS-Nyíregyház.  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Szolnoki VSI  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Alba Fehérvár  
2015/03/28 19:00
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Soproni Sporti.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Atomerőmű SE  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szombathelyi K.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Békési SZSK  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Budapesti Honv.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Szerencsi VSE  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 Bajai Bácska  
2015/03/29 10:45
Fiú kadett - Felsőház
 Nyírsuli Kosár.  
 Budafok  
2015/03/27 17:30
HÍREK - MKOSZ -- Szabályzatok -- Női
Versenynaptár 2004/2005
  2004. Október 15.
Női Versenynaptár 2004/2005 Word file, 172 kb -- PDF file, 100 kb


Vissza a főoldalra!


  2004. Október 15.





2004 Október

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
1
10 hír
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
35 hír
16
27 hír
17
4 hír
18
10 hír
19
8 hír
20
11 hír
21
17 hír
22
10 hír
23
1 hír
24
5 hír
25
10 hír
26
7 hír
27
10 hír
28
15 hír
29
4 hír
30
8 hír
31
9 hír

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok