Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 Alba  
2016/02/10 18:00
Férfi NB I. A
 Szeged  
 ASE  
2016/02/10 18:00
Férfi NB I. A
 Szombathely  
 NYKK  
2016/02/10 18:30
Férfi NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 MAFC  
 PVSK  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 Sopron  
 Körmend  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 NYKK  
 Szeged  
2016/02/13 16:30
Férfi NB I. A
 MAFC  
 Szolnok  
2016/02/13 17:30
Férfi NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. A
 KTE  
 Sopron  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. A
 ZTE  
 Szombathely  
2016/02/13 19:00
Férfi NB I. A
 Alba  
 JKSE  
2016/02/13 19:00
Férfi NB I. B K.
 MEAFC  
 Békési SzSK  
2016/02/12 18:00
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2016/02/13 16:00
Férfi NB I. B K.
 Vásárhely  
 Tiszaújváros  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Veszprém  
 Győr  
2016/02/12 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 Baja  
 Vasas  
2016/02/12 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/02/12 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 SMAFC  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/12 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 TF-BP  
 MTK  
2016/02/13 18:30
Férfi NB II. K
 DKA-DEAC  
 NYIKSE  
2016/02/10 18:00
Férfi NB II. K
 DEAC  
 MEAFC II.  
2016/02/10 20:15
Férfi NB II. K
 Szerencs VSE  
 Szolnoki Olaj  
2016/02/12 17:45
Férfi NB II. K
 Hajdúhadház  
 Békéscsaba  
2016/02/12 18:30
Férfi NB II. Ny
 Siófok  
 Tatai Sportegy.  
2016/02/12 19:00
Férfi NB II. Ny
 Tigris KK  
 Göcsej Sport K.  
2016/02/12 19:30
Férfi NB II. Ny
 Dombóvár  
 PEAC  
2016/02/13 18:00
Férfi NB II. Ny
 Marcali  
 FKSE Szekszárd.  
2016/02/13 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 Közgáz/B  
2016/02/11 20:00
Férfi NB II. Kö A
 Monori SE  
 BLF Palota  
2016/02/12 19:00
Férfi NB II. Kö A
 ELTE-BEAC Újbu.  
 Szentendrei KS.  
2016/02/13 18:30
Férfi NB II. Kö B
 Budaörsi DSE  
 Nagyk?rös  
2016/02/11 20:30
Férfi NB II. Kö B
 JKC  
 Öregkaszások  
2016/02/11 20:45
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz  
 Nagyk?rös  
2016/02/12 18:15
Férfi NB II. Kö B
 Szent Pál Akad.  
 Toldy Viziváro.  
2016/02/12 19:30
Férfi NB II. Kö B
 Budaörsi DSE  
 Megyeri Tigris.  
2016/02/13 17:00
Női NB I. A
 BEAC  
 PINKK-Pécsi 42.  
2016/02/13 15:00
Női NB I. A
 Zala Volán  
 PEAC-Pécs  
2016/02/13 16:45
Női NB I. A
 Ceglédi EKK  
 Győr  
2016/02/13 17:00
Női NB I. A
 Vasas  
 UNIQA Sopron  
2016/02/13 17:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 Aluinvent DVTK.  
2016/02/13 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/11 17:00
Amatőr Női NB I. K
 DEAC  
 MTK  
2016/02/13 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Vasas Akadémia.  
 NyKS  
2016/02/13 19:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Baja  
 Szombathely  
2016/02/13 16:00
Fiú egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF SE 2  
2016/02/10 20:15
Leány egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF-EVSI  
2016/02/10 18:15
Leány egyetemi, Nyugat
 UNI Győr  
 ELTE-BEAC  
2016/02/10 15:30
Leány egyetemi, Nyugat
 NKE SE  
 ELTE-BEAC  
2016/02/11 19:30
Fiú U20 NB I. A
 Szeged  
 ASE  
2016/02/10 15:15
Fiú U20 NB I. A
 Kaposvár  
 Alba  
2016/02/10 15:30
Fiú U20 NB I. A
 Szombathely  
 NYKK  
2016/02/10 16:00
Fiú U20 NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. A
 Sopron  
 Körmend  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. A
 MAFC  
 PVSK  
2016/02/10 17:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/02/12 16:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 SMAFC  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/12 16:45
Fiú U20 NB I. B Ny
 Veszprém  
 Győr  
2016/02/12 19:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Baja  
 Vasas  
2016/02/12 19:00
Fiú U20 NB I. B K
 MEAFC  
 Békési SzSK  
2016/02/12 20:00
Fiú U20 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2016/02/13 13:45
Fiú U20 NB I. A
 NYKK  
 Szeged  
2016/02/13 14:00
Fiú U20 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2016/02/13 15:00
Fiú U20 NB I. A
 KTE  
 Sopron  
2016/02/13 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 Vásárhely  
 Tiszaújváros  
2016/02/13 15:30
Fiú U20 NB I. A
 ZTE  
 Szombathely  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. A
 Alba  
 JKSE  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 TF-BP  
 MTK  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. A
 MAFC  
 Szolnok  
2016/02/13 19:20
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/10 18:00
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/13 17:00
Fiú kadett
 Békési SZSK  
 Budafok  
2016/02/10 18:00
Fiú kadett
 Szentesi KK  
 ELITE Basket T.  
2016/02/11 18:00
Fiú kadett
 Megyeri Tigris.  
 ZTE KK  
2016/02/12 17:30
Fiú kadett
 ELITE Basket T.  
 Szentesi KK  
2016/02/13 11:00
Fiú kadett
 Budafok  
 Békési SZSK  
2016/02/13 14:30
Fiú kadett
 OSE Lions  
 Bajai Bácska  
2016/02/13 16:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 OSE Lions  
2016/02/12 14:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dombóvári Kosá.  
2016/02/12 15:30
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/13 93:0
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Körmendi Törpö.  
2016/02/13 10:45
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Kaposvári KK D.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 MEAFC /A  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 Dombóvári Kosá.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 JKSE Kosársuli.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/02/13 11:15
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Bajai Bácska  
2016/02/13 12:30
Fiú serdülő
 OSE Lions  
 Kaposvári KK D.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Pityke KSE  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Sporti.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 Kiss Lenke KS  
2016/02/13 15:30
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 OSE Lions  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 SZEDEÁK / A  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Pityke KSE  
 Szolnoki VSI  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/13 17:15
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 PVSK-Panthers  
2016/02/13 18:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 JKSE Kosársuli.  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 MEAFC /A  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Nyírsuli KA /A.  
 Egri KOK VSI  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Soproni Sporti.  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dávid Kornél  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Soproni Tigris.  
2016/02/13 19:45
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/10 13:00
Leány junior
 Atomerőmű KSC  
 Kanizsai Vadma.  
2016/02/10 16:30
Leány junior
 Kecskeméti KA  
 PEAC - Kosárla.  
2016/02/10 19:00
Leány junior
 MTK Budapest  
 BEAC -Újbuda K.  
2016/02/10 19:00
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 PEAC - Kosárla.  
2016/02/12 15:30
Leány junior
 Kecskeméti KA  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/12 18:00
Leány junior
 Dávid Kornél  
 Százhalombatta.  
2016/02/13 14:45
Leány junior
 Debreceni Kosá.  
 MTK Budapest  
2016/02/13 15:00
Leány junior
 Csata DSE  
 Szeged KE  
2016/02/13 16:00
Leány kad. Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/12 18:00
Leány kad. Felsőház
   
   
2016/02/12 14:30
Leány kad. Felsőház
   
   
2016/02/13 14:45
HÍREK - MKOSZ
Február 10.
hírkép24741_csata.jpg
A pécsi lányok sem tudták megállítani a budapesti listavezetőt

Február 10.
hírkép
Hétvégén véget ér az alapszakasz a junior leányoknál

Február 13.
hírkép24743_dsc_8607.jpg
A hölgyeknél a BEAC megszerezte idei második győzelmét

Február 14.
hírkép24744_100_0351.JPG
A tavalyi ezüstérmes BSE nem lesz ott a nyolcas döntőben

Február 15.
hírkép
Két szolnoki vereség Nyugat-Magyarországon

Február 15.
hírkép24746_IMG_0802-1.jpg
Szombathelyen rendezték az Országos Kadett Bajnokság Főtábla 1. fordulóját

Február 16.
hírkép24747__MG_6180.JPG
A Szolnok és a Körmend idegenben tudott nyerni

Február 21.
hírkép24748_Sabali_Balazs.jpg
A vereség után Sabáli Balázst felállították a piros-feketék kispadjáról

Február 21.
hírkép24749_kosar2.jpg.ashx.jpg
A hétvégén három helyszínen játszottak a kadett fiúk.

Február 21.
hírkép
A győri terület beszámolója Hoffmann Gergely területi vezetőtől

 




2012 Március

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
1
2
1 hír
3
4
5
1 hír
6
1 hír
7
8
2 hír
9
10
1 hír
11
12
1 hír
13
14
2 hír
15
1 hír
16
1 hír
17
2 hír
18
19
1 hír
20
1 hír
21
22
23
4 hír
24
25
26
2 hír
27
2 hír
28
29
2 hír
30
31
5 hír
 
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok