Név:
E-mail:
Férfi NB I. A, Alsóház
 MAFC  
 ZTE  
2015/04/25 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 KTE  
 PVSK  
2015/04/25 17:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Sopron  
 Kaposvár  
2015/04/25 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Szombathely  
 ASE  
2015/04/25 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Szeged  
 Szolnok  
2015/04/25 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Kaposvár  
 Sopron  
2015/04/28 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 ASE  
 Szombathely  
2015/04/28 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 PVSK  
 KTE  
2015/04/28 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Szolnok  
 Szeged  
2015/04/28 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Vásárhely  
 Baja  
2015/04/25 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Békési SzSK  
 MAFC II.  
2015/04/25 11:00
Férfi NB I. B 17-24.
 SMAFC  
 Budafok  
2015/04/25 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 SMAFC  
 Budafok  
2015/04/25 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Szolnoki Olaj  
 Vasas  
2015/04/26 17:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Mercedes-Benz  
 Győr  
2015/04/26 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Újpest-Megyeri.  
 SZPA  
2015/04/25 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 Százhalombatta.  
2015/04/25 18:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel  
 Budafok/B  
2015/04/25 18:00
Amatőr Női NB I. 1-8.
 BEAC  
 Tatabánya  
2015/04/25 15:00
Fiú kadett
 Kosárlabda Aka.  
 Budafok  
2015/04/25 17:30
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Budapesti Honv.  
2015/04/25 10:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Békési SZSK  
2015/04/25 11:00
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Debreceni Kosá.  
2015/04/25 11:00
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 MAFC Kosársuli.  
2015/04/25 11:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/04/25 11:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Atomerőmű SE  
2015/04/25 11:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Bajai Bácska  
2015/04/25 11:45
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Alisca Sólymok.  
2015/04/25 12:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Ziccer Tigrise.  
2015/04/25 12:45
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Szerencsi VSE  
2015/04/25 12:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Kosárlabda Aka.  
2015/04/25 12:45
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 Körmendi Törpö.  
2015/04/25 12:45
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 Egri KOK VSI  
2015/04/25 12:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 ELITE Basket T.  
2015/04/25 13:45
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Vasas Akadémia.  
2015/04/25 16:30
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/04/25 17:00
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Szombathelyi K.  
2015/04/25 17:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Alba Fehérvár  
2015/04/25 17:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szolnoki VSI  
2015/04/25 17:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Kaposvári KK D.  
2015/04/25 17:00
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2015/04/25 17:30
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Budapesti Honv.  
2015/04/25 18:15
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Békési SZSK  
2015/04/25 18:45
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Debreceni Kosá.  
2015/04/25 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/04/25 18:45
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/04/25 18:45
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 Atomerőmű SE  
2015/04/25 18:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Alisca Sólymok.  
2015/04/25 19:45
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 UNI Győr - Szé.  
2015/04/25 11:00
Leány serdülő
 Atomerőmű KSC  
 Kecskeméti Kos.  
2015/04/25 11:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Dávid Kornél  
2015/04/25 11:00
Leány serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 NyFSE-NyKS  
2015/04/25 12:45
Leány serdülő
 Török Flóris  
 CEKK  
2015/04/25 12:45
Leány serdülő
 Csata DSE  
 Vasas Akadémia.  
2015/04/25 12:45
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2015/04/25 17:00
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 DVTK-ÉLKSK  
2015/04/25 17:00
Leány serdülő
 CEKK  
 Atomerőmű KSC  
2015/04/25 17:00
Leány serdülő
 Csata DSE  
 Dávid Kornél  
2015/04/25 18:45
Leány serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 UNI Győr - Szé.  
2015/04/25 18:45
Leány serdülő
 Török Flóris  
 Kecskeméti Kos.  
2015/04/25 18:45
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Vasas Akadémia.  
2015/04/26 90:0
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 NyFSE-NyKS  
2015/04/26 90:0
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 CEKK  
2015/04/26 90:0
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Csata DSE  
2015/04/26 10:45
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 BEAC -Újbuda /.  
2015/04/26 10:45
Leány serdülő
 Atomerőmű KSC  
 Török Flóris  
2015/04/26 10:45
HÍREK - MKOSZ
Február 26.
hírkép24751_vasas_csata.jpg
Szerdán kora este a Pasaréten vívott egymással presztízsmérkőzést a Vasas/A és a Csata DSE csapata.

Február 26.
hírkép24752_jamboree_idopont.jpg
A Sport XXI. Program támogatásával az alábbi helyszíneken és időpontokban kerül megrendezésre a Kenguru és Gyermek Kupa Országos Jamboree-ja: 2012. május 25-27.

Február 27.
hírkép24754_gandhi.jpg
A Női Magyar Kupa Négyes Döntő 2012. március 16-17-én kerül megrendezésre. Emiatt a leány junior Döntő 2012.

Február 28.
hírkép24755_serdulo_leany.JPG
A hétvégén játszották a serdülő leány Főtábla első körét.

Február 28.
hírkép24756_serdulo_fiu.JPG
A zalaegerszegi Eötvös iskolában találkozott a serdülő fiú bajnokság  „A” csoportjában az Óbudai Kaszások, Bajai Bácska, a Soproni Sportiskola, valamint a házigazda ZTE KK csapata.

Február 28.
hírkép
Az MKOSZ-ben megtartották a Férfi és Női Magyar kupa döntőinek sorsolását.

Február 29.
hírkép24757_szolnok_EC.jpg
A szolnokiak kiélezett mérkőzésen verték a német Bonn csapatát

Március 2.
hírkép
A mai napon ülésezett az MKOSZ Elnöksége, mely ülésen az alábbi témákban születtek döntések

Március 5.
hírkép
Erdész Nándor a Soproni Vasutas és a Soproni Pamutipar játékosa volt az 1940-es, -50-es években.

Március 6.
hírkép24760_soproni_darazsak.jpg
A pénteki elnökségi ülésen a már korábban ismertetett döntéseken kívül újra téma volt a „Neveljünk kosarasokat” utánpótlás programban résztvevő sportszervezetek akkreditációs kérelmének elbírálása.

 




2012 Március

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
1
2
1 hír
3
4
5
1 hír
6
1 hír
7
8
2 hír
9
10
1 hír
11
12
1 hír
13
14
2 hír
15
1 hír
16
1 hír
17
2 hír
18
19
1 hír
20
1 hír
21
22
23
4 hír
24
25
26
2 hír
27
2 hír
28
29
2 hír
30
31
5 hír
 

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok