Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 Gyulai Color  
 BKGDSE  
2017/11/18 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dombóvár  
 Ricsilla Sport  
2017/11/18 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Marcali  
 Siófok  
2017/11/18 19:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Zuglói Sasok  
2017/11/18 18:30
Fiú Junior, Regionális
 BLF KK  
 Bikák KK  
2017/11/18 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/C  
 Gödöll?i SK  
2017/11/18 12:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentendrei KS.  
 Budafoki KK  
2017/11/18 14:00
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/A  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/18 14:00
Fiú Junior, Regionális
 Gyulai SI  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/18 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Kiss Lenke KS  
 Százhalombatta.  
2017/11/18 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Tatai SE  
 Ajka  
2017/11/18 90:0
Fiú Kadett, Regionális
 Treff 07  
 BKGDSE  
2017/11/18 93:0
Fiú Kadett, Regionális
 Keresztúri SE  
 Gödi SE  
2017/11/18 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budafoki KK  
 BLF KK  
2017/11/18 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alisca Sólymok.  
 Kanizsa KK  
2017/11/18 11:30
Fiú Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Atomerőmű SE  
2017/11/18 14:00
Leány Junior
 Százhalombatta.  
 BEAC-Újbuda KA.  
2017/11/18 10:00
Leány Junior
 Gyakorló DSE  
 PINKK Pécsi 42.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/B  
 Komló Sport KK.  
2017/11/18 90:0
Leány Serdülő
 BEAC - Újbuda  
 Török Flóris  
2017/11/18 90:0
Leány Serdülő
 Török Flóris  
 MTK Budapest  
2017/11/18 93:0
Leány Serdülő
 Dávid Kornél  
 BEAC -Újbuda /.  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Mágusok Egyesü.  
 Dávid Kornél  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Tatabányai KC  
 KKS  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Karcagi SE  
2017/11/18 10:30
Leány Serdülő
 MVSI Vadmacská.  
 Debreceni KA/A  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Széchenyi KA  
 Kanizsa DKK  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Bajai NKK  
 KSC Szekszárd  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Komló Sport KK.  
 Dunaújvárosi  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK T  
 BEAC - Újbuda  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Szeged KE / A  
 Török Flóris  
2017/11/18 11:30
Leány Serdülő
 Pénzügy?r SE  
 Tatabányai KC  
2017/11/18 11:45
Leány Serdülő
 Soproni Darazs.  
 Dávid Kornél  
2017/11/18 12:00
Leány Serdülő
 Dávid Kornél  
 Kiss Lenke KS  
2017/11/18 12:00
Leány Serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Nyíregyházi Ko.  
2017/11/18 12:30
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 Szolnoki Sport.  
2017/11/18 12:30
Leány Serdülő
 KSC Szekszárd  
 Zalaegerszegi  
2017/11/18 13:00
Leány Serdülő
 Dunaújvárosi  
 Pécsi VSK/B  
2017/11/18 13:00
Leány Serdülő
 MTK Budapest  
 Szeged KE / A  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 Török Flóris  
 DVTK-ÉLKSK T  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 KKS  
 Pénzügy?r SE  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Soproni Darazs.  
 Széchenyi KA  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 Soproni Darazs.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Mágusok Egyesü.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Karcagi SE  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2017/11/18 14:30
Leány Serdülő
 Zalaegerszegi  
 Bajai NKK  
2017/11/18 15:00
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/C  
 Dunaújvárosi  
2017/11/18 15:00
Leány Serdülő
 Debreceni KA/A  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/18 16:00
Leány Serdülő
 Nyíregyházi Ko.  
 Csata DSE  
2017/11/18 16:30
Leány Serdülő
 Kanizsa DKK  
 Soproni Darazs.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Dunaújvárosi  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Csata DSE  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/18 18:30
Leány Serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK/C  
2017/11/18 19:00
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Dózsa  
 Szeged KE - Hó.  
2017/11/18 83:0
Kenguru Kupa
 BLF Bolhák  
 Kaszás Tornyok.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Budapest Csepe.  
 KLKS Törpék  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Győri KC Lovag.  
 Prohászkás Csi.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Kapuvári Macsk.  
 Mórás Cápák  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Salgótarjáni  
 Beszterce KK  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Gep.  
 Szeged KE - Ti.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 DKKA Gepárdok  
 Újvárosi Szele.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 KASI/B  
 KASI/A  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Gyakorlós Csib.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 MVSI Kossuth  
 MEAFC Kossuth  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 Zalakarosi Fók.  
 Ricsilla - Ege.  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 FTSI József A..  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 FTSI Constanti.  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2017/11/18 94:5
Kenguru Kupa
 Bajai Bácska F.  
 Pityke KSE  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 DDKA Vadmacská.  
 DKKA Vezérek  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA D.  
 NYKK Eötvös  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 KLKS Benk?  
 BLF Bolhák  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 KLKS Törpék  
 VUA Törpék  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Győri KC Lovag.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Mórás Cápák  
 Feketés Darazs.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Téti Tigrisek  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Újvárosi Szele.  
 FAK Balatoni P.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK ÓB  
 Mátra UKK Gyön.  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 Kisújszállás  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Karoli.  
 Vásárhelyi Vil.  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KASI/B  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 PVSK Panthers/.  
 Bonyhádi KSE  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Sportiskolás T.  
 Ricsilla - Zal.  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 FTSI Dózsa Gy..  
 FTSI József A..  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 Bajai NKK/B  
 Miklósi Kékrók.  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 Fürge Gyíkok  
 MVSI Kossuth  
2017/11/18 11:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Hó.  
 Békéscsabai KK.  
2017/11/18 11:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Bajai Bácska F.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 DKKA Vezérek  
 Marcali Szürke.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 Hajdúböszörmén.  
 ACS Wildcats B.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 Kaszás Tornyok.  
 KLKS Benk?  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Ziccer Pumák  
 Budapest Csepe.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Prohászkás Csi.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Feketés Darazs.  
 Kapuvári Macsk.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 FAK Balatoni P.  
 DKKA Gepárdok  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Kisújszállás  
 Vásárhelyi Gep.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Vil.  
 SZEDEÁK Ezüstr.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Dózsa Gy..  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 KASI/A  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Grosics Vizslá.  
 Budaörsi DSE  
2017/11/18 12:15
Kenguru Kupa
 MP Sport Timis.  
 Szeged KE Rózs.  
2017/11/18 12:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Fürge Gyíkok  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Sportiskolás S.  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Pityke KSE  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 DDKA Vadmacská.  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Zuglói Sasok H.  
 Kéksárga Zsirá.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 VUA Törpék  
 Ziccer Pumák  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 Nádor Tigrisek.  
 Győri KC Kengu.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 Tulipános Móku.  
 Lackneros Dara.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 DKKA Ördögök  
2017/11/18 13:00
Kenguru Kupa
 Gödi SE  
 BLF Kenguruk  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Alsóvá.  
 MP Sport Timis.  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 KASI/C  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Körmendi Törpö.  
2017/11/18 13:45
Kenguru Kupa
 CEKK  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 13:45
Kenguru Kupa
 MTK Budapest  
 Zuglói Sasok H.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 SZSE Párducok  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 Villámló Kovác.  
 Nádor Tigrisek.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 Mez?örsi Orosz.  
 Mosonmagyaróvá.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 Tiszaújvárosi  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Kenguruk  
 Atomerőmű SE  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ördögök  
 Velencei Vadka.  
2017/11/18 14:15
Kenguru Kupa
 Budapest Blaze.  
 Gödi SE  
2017/11/18 14:45
Kenguru Kupa
 Szeged KE Rózs.  
 SZEDEÁK Alsóvá.  
2017/11/18 14:45
Kenguru Kupa
 Sportiskolás S.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 FTSI Platán Is.  
 Kecskeméti KC  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Monok SE  
 KSC Szekszárd  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Kozármisleny S.  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Kéksárga Zsirá.  
 MTK Budapest  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 SZPA-HSE  
 SZSE Párducok  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 Győri KC Kengu.  
 Villámló Kovác.  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Csigák  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Csibésze.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/18 15:30
Kenguru Kupa
 Velencei Vadka.  
 DKKA Ugrómókus.  
2017/11/18 15:30
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 SZPA-HSE  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 DKKA Csigák  
 DKKA Kenguruk  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 KSC Szekszárd  
 PVSK-Panthers/.  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 KASI/C  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 Tiszaújvárosi  
 MEAFC Csibésze.  
2017/11/18 17:00
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Monok SE  
2017/11/18 18:00
Kenguru Kupa
 PAFC Mennydörg.  
 JKC/A  
2017/11/18 18:30
Leány Junior - 2016/2017
BEAC-Csata Újbuda KA - Vasas Akadémia 84-75 (23-21, 27-13, 16-18, 18-23)

Dátum: 2017.03.19. vasárnap, 15:00Játékvezetők: ,  Ellenőr: Gabányi László Sportcsarnok

Tursics Krisztián: "Nem tudok mit mondani... Igazából az a fontos és a lényeges, hogy tudtunk egy nagyon jó meccset játszani, kiszolgáltuk a közönséget. Itt volt ezer ember, ami fantasztikus egy utánpótlás meccsen, minden NB1-es meccsen ennyi embernek kellene lennie. Gratulálok a csapatomnak, emberfeletti energiát raktak bele ebbe a négy napba."

Eördögh Edit: "Tele gatyával nem lehet döntőt játszani. Gratulálok a BEAC-Csatának!"

Képek a mérkőzésről:

Csapat %
2p
köz.
BEAC-Csata Újbuda KA
 53%
Vasas Akadémia
 55%
2p
ktáv.
BEAC-Csata Újbuda KA
 30%
Vasas Akadémia
 22%
3p
táv.
BEAC-Csata Újbuda KA
 33%
Vasas Akadémia
 18%
1p
bünt.
BEAC-Csata Újbuda KA
 79%
Vasas Akadémia
 56%
BEAC-Csata Újbuda KA Vasas Akadémia
Szerzett labda 9 6
Eladott labda 11 12
Lepattanó 42 44
Gólpassz 15 21
Fault 22 23
VAL 116 102
Teljes eseménylista
 BEAC-Csata Újbuda KA
Játékos P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntetõ Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idõ +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Pusztai P.23678638380209175356837512440640136400
Karagits K.826331333000393322100235004201210400
Lelik R.32678624503650111765797815217244850152390
Angyal B.812500102633393300303205030010340
Boros D.1331030161701041724577112302562027330
Mányoky R.0000010000010000110021000170
Pálinkás E.0020000000020001011120101070
Hizsnyik D.0000000000000000000000000000
Halmosi A.0000000000000000000000000000
Angyal N.0000000000000000000000000000
Tarnai K.0000000000000000000000000000
Varga A.0000000000000000000000000000
  Összesen841834537233051533307242192479291342911222315171162000

 Vasas Akadémia
Játékos P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntetõ Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idõ +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Mérész B.14612501714010720350033603401308360
Dúl P.6356002003031030020347002450013330
Bernáth R.20485023671813719375683426114651025300
Tóth O.500015201250272900325013441013230
Schirohy S.12577100001058632450505113311117220
Tóth D.701002027292102012500001442200-1260
Tóth F.935601250000475712502810312201020220
Varga A.212500200001425003250111300780
Kokavecz K.0000000000000000000000000000
Király C.0000000000000000000000000000
Budácsik D.0000000000000000000000000000
Aho S.0000000000000000000000000000
  Összesen75224055523224221831853691656232144612232221711022000


VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás



Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok